Menu
Pilnā versija
Foto

Pārdomas par Latvijas drošību

Pietiek lasītājs · 23.04.2022. · Komentāri (112)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

26.04.2022. 13:53

Kā redzams arī no Ukrainas piemēra, tad ir ļoti būtiski — kāda ir armija. Uz ko karavīri ir gatavi cīņas karstumā, bet ko viņi nekad nekādā gadījumā nedarīs. Ja karotājiem ir pietiekami augsts līmenis, tad tāda armija karo cilvēcīgi un tā neizraisa cilvēkos nevajadzīgas negatīvas emocijas. Šādas armijas karavīri, krītot kaujā, kļūst nemirstīgi, jo gaišā atmiņa par viņiem pēc tam dzīvo to cilvēku atmiņās, kuri ar viņiem saskārās un kuri visu to redzēja. Šādus karavīrus ciena un labi atceras arī pretinieki. Tāpēc pat zaudējot šāda armija noteiktā mērā uzvar, nodrošinot un pastiprinot sabiedrības reģenerācijas procesus. Pagaidām izskatās, ka Latvijai ir šāda armija.

Армия как таковая никогда не зверствует. Зверствуют отдельные части, может, даже специально для этого созданные. В этом смысле российская армия ничем не отличается от немецкой. Там тоже были свои отдельные части. И напонмю неприятный, но факт, там были и латыши (предвижу-как и русские). Да и среди красных стрелков в свое время тоже многие руки по локоть в кровь окунули, помогая давить крестьянские восстания после 1917 года.
Другое дело, что каждый помнит преступления противника и старается не афишировать свои.

Atbildēt

ASV protektrorāts Latvija

26.04.2022. 12:42

»

Jukums

Jā protams, rašistiem vajag ždanokas, osipovus, mamikinus un vēlreizēju okupāciju


Fašisti visu laiku grib karu, nemāk dzīvot bez kara, nemāk savas persversās tieksmes citus apspiest un nogalināt apslāpēt. Latvija pašreiz ir brīva un nevajag šurp karu dēļ tavas mazvērtības vilkt. Ja tev tā patīk karš, tad kāpēc tu vēl neesi Urainā? Brauc tur un parādi, kā tu esi gatavs cīnīties pret okupāciju.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.04.2022. 11:45

Latvijas galvenais drauds ir dumja un korumpēta valsts vadība. Nedod dievs tur nokļūst kāds tāds idiots, kā, piemēram, tāds personāžs, kas Pieteik komentē ar psidonīmu Jukums vai Skolnieciņš. Tie ātri vien ievilks Latviju karā un mēs dabūsim uz savas ādas izbaudīt visus jaunākos ieročus, kas pēdējo gadu laikā ir radīti, ieskaitot kodolieročus.

Atbildēt

pārdomas par Putlera kaklu

25.04.2022. 21:51

Šis anonīmais raksts droši nāk no krievnacistu propagandas orgāniem. Krievu nacismam nav absolūti nekādas nākotnes. Un, līdz ar to, arī Krievu impērija ir k a p u t !

Atbildēt

Spock

24.04.2022. 23:38

»

Jukums

Uzmanību piesaistīja šī ziņa...


Orku avotos ir neprecīzs tulkojums. Pēc pakāsiena kara un diplomātijas laukā šī tūpļa pēdējā cerība ir līdz hulesosa dienai iekarot pēc iespējas vairāk Ukrainas lai pasludinātu ka nav piZZda

Atbildēt

Pie kā noved liekulība un meli

24.04.2022. 23:02

»

Jukums

Uzmanību piesaistīja šī ziņa...


Tam sekos tūkstoš gadu miers uz zemes. Un sāksies viss no gala, kāds atkal ar spīļarklu ars zemi, kāds atklās ameriku, cits satiks sev līdzīgo uz blakus salas un teiks "nāc ārā Šmit no kāpostiem"

Atbildēt

jukušajam

24.04.2022. 23:00

»

Jukums

Uzmanību piesaistīja šī ziņa...


Šis gārdziens nu ļoti līdzinās nekontrolējamas agonijas konvulsijām.
tev tramīgas priekšnojautas, visticamāk?

Atbildēt

jukušajam

24.04.2022. 22:57

»

Jukums

Hm, tātad, ir vēl tādi eksemplāri, kuriem ar pašreizējiem briesmu darbiem, kurus ik dienu pastrādā fašistiska Krievija, vēl nepietiek


Kā tu to zini, melīgais "fašistiskais eksemplārs"?
Un, galvenais, vai tu esi spējīgs arī pierādīt savus apgalvojumus?


"Krievija Ukrainā jau ir pastrādājusi visus iespējamos noziegumus!"

Kādus "pašreizējos briesmu darbus" un kādus "visus iespējamos noziegumus"? Tikai - BEZ lumpenpropagandas spama (ko tu jau esi paspējis atgremot un atvemt, pat virkni reižu) - KONKRĒTI un ar respektējami objektīviem REĀLIEM (nevis 'feikiem'!) PIERĀDĪJUMIEM pamatoti.

Atbildēt

Jukums

24.04.2022. 22:22

Uzmanību piesaistīja šī ziņa:
Avots: Putins zaudējis interesi par diplomātiskajiem centieniem izbeigt karu
Atsaucoties uz anonīmu avotu, "Financial Times" ziņo, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kurš pagājušajā mēnesī apsvēra miera līgumu ar Ukrainu, zaudējis interesi par diplomātiskajiem centieniem izbeigt karu.

"Viņš vēlas gūt lielu uzvaru," sacījis avots.

Vai tikai tas nenozīmē, ka putins ir iekšēji izšķīries par kodolieroču pielietošanu? Jo, ar parastajiem ieročiem, Krievija neko panākt nespēj, bet zaudējumi arvien lielāki, rezerves izsīkst, Ukrainai arvien vairāk palīdz citas valstis.

Atbildēt

Jukums

24.04.2022. 22:02

»

interesanti

tu aizmirsi vai, visticamāk, vienkārši neesi spējīgs atbildēt uz jautājumu...


Hm, tātad, ir vēl tādi eksemplāri, kuriem ar pašreizējiem briesmu darbiem, kurus ik dienu pastrādā fašistiska Krievija, vēl nepietiek?
Krievija Ukrainā jau ir pastrādājusi visus iespējamos noziegumus!

Atbildēt

varētu padomāt, ka

24.04.2022. 20:27

»

mēslam

Neviens krievs neko nelikvidēs. Jūs izķers līdz pat pēdējam smirdīgam asinskāram organismam un izbeigs kā tarakānus


tu, smirdīgais tarakāna mēsls, būsi tas "izķērējs" un "izbeidzējs"?

Atbildēt

interesanti

24.04.2022. 20:24

»

Žulis

Apsaukāties un lamāties tu proti. Priekš tā tev "intelekta" pietiek. Ar to arī tad tevi apsveicu


tu aizmirsi vai, visticamāk, vienkārši neesi spējīgs atbildēt uz jautājumu:

"Krievijas armijas ar saviem briesmu darbiem pati sagādā Ukrainai pietiekami materiāla informatīvā kara vešanai......"

Kādiem "briesmu darbiem"?
Tikai bez lumpenpropagandas spama (ko tu jau paspēji nodemonstrēt) - KONKRĒTI un ar respektējami objektīviem REĀLIEM (nevis 'feikiem'!) PIERĀDĪJUMIEM pamatoti.

Ar to arī tad tevi apsveicu.

Atbildēt

24.04.2022. 17:47

Ja NATO izcilnieku centru likvidētu un arī tā algotos propagandistus, kuru vienīgā un visaugstākā imteliģences izpausme lamāties - Putin huilo vai līdzīgi. Ja Latvija nodibinātu draudzīgas attiecības ar kaimiņvalsti, un kritika pret Krieviju nebūtu lielāka, kā pret jebkuru citu valsti, tad noteikti Latvijas pastāvēšanas drošiba tikai nostiprinātos un piedevām noteikti uzlabotos ekonomiskā situācija.
Pretējā gadījumā Eiropā nav nevienas valsts, kuru interesētu atbalstīt Latviju. Uz Ameriku, kas atrodas tūkstošu kilometru attālumā, var cerēt tikai uz to, ka tā piegādās ieročus. Bet par Latviju Jūs, dārgie latvieši, cīnieties paši! Par Jums turēsim īkšķus!

Atbildēt

ko murgo?

24.04.2022. 15:36

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


Kāds vēl krievu nacists? Nacisti ir tikai humānām tautām, bet ne pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušiem asinskāriem izdzimteņiem.
Ne tikai raķetes un tanki, bet arī viss pārējais zemākiem primātiem, homo russicus, ir sramata. Mitja Rogozins pis Putinam smadzenes, tāpat, kā visi pārējiem.

Atbildēt

youtube

24.04.2022. 15:28

»

hm

Gribētos cerēt, ka NATO nekaros tā, kā to dara Ukrainā. Dzivojamo kvartālu (Zolitūde, Imanta, Purvciems, Ķengarags ... mūsu gadījumā) pirmajos stāvos izvieto smago kara tehniku, bet augšējos stāvos izvietojas snaiperi un uguns korektori. Iedzīvotāji tiek iedzīti pagrabos. Ja kāds pagrabau pamet - tam...


Viskrieviskākā necilvēka, krievu pederastu virsaiša atklātība. Путин: пускай попробуют стрелять в своих людей, за которыми мы будем стоять сзади

Atbildēt

Vācijā

24.04.2022. 14:50

»

Jukums

Mani šodien tiešām pārsteidza sekojošā ziņa, ko iekopēšu krieviski. Zināju jau, ka vācieši ir tādi, bet šis jau pārsniedz visas robežas...


ir miljoniem krievu, jāatceras vispirms. Ar naudu, bez naudas, vidēji daudz naudas, dažādi.Tā kā Vācija ir demokrātiska valsts, apgabalu/federālo zemju pārstāvji mēdz būt dažādas tautības - tostarp, putina atbalstītāji. Nav jau putinieši tik stulbi, lai nestrādātu pie šī jautājuma jau ilgus gadus, izmantojot vācu tautas iznestās smadzenes un daļēji salauzto garu, vainas apziņas rezultātā, pārticībā, ko paši uzcēluši, iegūto pārlieku optimistisko skatījumu uz bijušo padomjzemes benzīntanku. Kā redzams pēc šrēdera aktivitātēm, pieņemams, ka viņš pulcē vai pārstāv šo putinistu kopu Vācijā, kam noteikti ir pieejami nopirkti sabiedriskie mediji, ietekmējami politiķi, Vācijā dzīvojoši putinistu krievu oligarhi, pusoligarhi un vienkārši parastie putinisti.Viņiem šķiet, ka Ukrainai, protams, jāpadodas, vai jāļauj noasiņot bez ieročiem, un jāturpina dzīvot pa vecam, jo citādi zudīs šo šrēderputinveidīgo ērtā dzīve un "izredzētības" iedoma.

Atbildēt

Koniec

24.04.2022. 14:40

»

atbildi

sev uz elementāru jautājumu


Lai nolādēti utainie krievu okupētāji mūžīgi mūžos.

Atbildēt

Es uzskatu Latvija ir apdraudēta no iekšpuses

24.04.2022. 14:25

Kamēr Latvijā būs ždaņka un viņas partijas biedri un 5 kolonna kas parazitē uz Latviešu rēķina tikmēr šie taisīs rebes. Lielos uzņēmumos krievi ir salikti iekšlietu struktūrās krievi tā tam nebūtu jābūt.

Atbildēt

klau

24.04.2022. 14:01

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


šie «аналогоффвмиренету» pat smīnu vairs neraisa…

Atbildēt

hm

24.04.2022. 13:28

Gribētos cerēt, ka NATO nekaros tā, kā to dara Ukrainā. Dzivojamo kvartālu (Zolitūde, Imanta, Purvciems, Ķengarags ... mūsu gadījumā) pirmajos stāvos izvieto smago kara tehniku, bet augšējos stāvos izvietojas snaiperi un uguns korektori. Iedzīvotāji tiek iedzīti pagrabos. Ja kāds pagrabau pamet - tam lode mugurā. Tie nav manis izdomāti fakti, to stāsta iedzīvotāji, nenoliedz ukraiņu pārstāvji un augstas amatpersonas.
Ja kādreiz iedzīvotājus armija sargāja, tad tagad NATO iemācīja aiz iedzīvotājiem paslēpties.
Jautājums - kam šāda valsts un armija vajadzīga?

Atbildēt

Turies tik

24.04.2022. 12:53

»

Pomeranču Vainadziņš

Kā tad


pie sava viedokļa kruķiem!

Atbildēt

tikai

24.04.2022. 12:32

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


Tā Sramata ir tāds pats krievijas vairogs kā terorista spridzekļu josta. Tās izmantošana momentāli nogalinātu desmitiem miljonu krievijas izdzīvotāju.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 12:29

»

Tu pats esi bulšits

Atsauci uz faktu nedošu, jo tāpat tev ir un būs savs “ku-kū” viedoklis. Ir vairākas atsauces, cita citu neatkārto konkrēti. Ir arī netieši pierādījumi no Itālijas preses. Man ir vienalga, ko tu domā


Kā tad :))))

"Atsauci uz faktu nedošu" ir baisi dzelžains arguments nesaprātīga viedokļa pamatošanā.

Lai feina svētdiena!

Atbildēt

jaa jaa

24.04.2022. 12:21

»

ik uz soļa

katrs cilvēks, vispirms pamana sev līdzīgos


atšķirīgos pamana. Krievu mordas un nekaunību, familiaritāti nevar nepamanīt.

Atbildēt

Diemžēl pārāk daudz stāstu, lai būtu feiki.

24.04.2022. 12:05

»

civilists

labas- hmm, vai Tu vari būt labais, ja tavā acu priekšā izvaro bērnu...


The Great Narrative - Latviski - Lielais Stāstījums

Atbildēt

To krievu debilismu un bezkultūru

24.04.2022. 12:04

»

Zvaigzne

Karš ir absolūts ļaunums un jebkurš, kurš uzsāk kāru ir ļaundaris...


mēs redzamik uz soļa Latvijā, kur dzīvo viņi un viņu vardarbīgi radītās atvases - jaukteņi.

Atbildēt

Tu pats esi bulšits

24.04.2022. 12:02

»

Pomeranču Vainadziņš

c: "Savukārt cits drošs avots interneta izplatījumā atklāj faktu, ka ASV ar Ukrainu jau 2017. gadā risinājušas sarunas par plānoto Covid-19 pandēmiju un tās ietekmi uz Krieviju...


Atsauci uz faktu nedošu, jo tāpat tev ir un būs savs “ku-kū” viedoklis. Ir vairākas atsauces, cita citu neatkārto konkrēti. Ir arī netieši pierādījumi no Itālijas preses. Man ir vienalga, ko tu domā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 11:51

»

civilists

labas- hmm, vai Tu vari būt labais, ja tavā acu priekšā izvaro bērnu...


No manis sacītā acīmredzami neesi sapratis, kuri ir tie pieminētie pretpoli. Pretējā gadījumā par "labo" nebūtu jautājumu.

Es gribētu sētu no abām pusēm, diemžēl laivas stāv tā, ka tas nav iespējams. Kaut gan, varbūt pat labi, ka tā!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 11:47

»

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis...


c: "Savukārt cits drošs avots interneta izplatījumā atklāj faktu, ka ASV ar Ukrainu jau 2017. gadā risinājušas sarunas par plānoto Covid-19 pandēmiju un tās ietekmi uz Krieviju."

Šis nudien ir totāls bulšits!
Plānotā pandēmija - vēl ok.
ASV ar Ukrainu par to risinājušas sarunas - kommonn ... . Pārāk liels gods tādai toreiz peškai ka Ukraina.
Pandēmijas ietekme uz Krieviju?? Krievija atšķirībā no PVO Jūdasiem tur pati varēja izvēlēties, ietekmēties, vai nē.

Un tad, he, he, "drošs avots ..." :))))

Atbildēt

civilists

24.04.2022. 11:39

»

Pomeranču Vainadziņš

Simpatizē, ka autors daudz lieto "manuprāt", jo esošajā situācijā objektīvu vērtējumu notiekošajam diez vai ir iespējams sniegt...


labas- hmm, vai Tu vari būt labais, ja tavā acu priekšā izvaro bērnu?
Pretīgums un netverams naids. Ukraiņi to arī demonstrē un nevar viņiem nepiekrist. Diemžēl pārāk daudz stāstu, lai būtu feiki.
Es zinu skaidri- ja jāizvēlas satikties ar lāci vai krievu zaldātu, es izvēlētos lāci. tas, šķiet, ir cilvēcīgāks jeb saprotamāks..
Un gribu sētu, augstu, kas atdala kreiviju no Latvijas.

Atbildēt

Zvaigzne

24.04.2022. 11:28

Karš ir absolūts ļaunums un jebkurš, kurš uzsāk kāru ir ļaundaris!
Dzīve blakām raškai-paŗaškai ir tas pats, kas dzīvot vienā dzīvoklī ar alkoholiķi – narkomānu – šizofrēniķi (vienā personā) un nav jautājuma – vai, ir jautājums – kad!!!!!
Kad tev tiks izdemolēta, piedirsta, izvarota un pilnībā iznīcināta visa tava mierīgā dzīvē, visi tavi sapņi un cerības!

Atbildēt

Kremļa krievu nacistu jaunais brīnumierocis

24.04.2022. 11:22

»

Roza Luksemburga

Ja, kars ir tikai kovid aferas otra faze. Bus ari tresa, kas izpaudisies ar partikas un energoresursu trukumu. Visas iesaistitas puses sadarbojas un pastavigi notiek sazvanisanas un konsultacijas. Kara aizsega tiek sabiiditas daudzas rebes un likumi. Piem. Tas par dezinformacijas apkarosanu, un taa ...


Galvenā Krievijas režīma ziņa, 2022. gada 23. aprīlis:

"Tas ir unikāls ierocis, tas ir inženierijas brīnums," Krievijas raķete “Sarmat” varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Šonedēļ notika pirmais tās izmēģinājuma pielietojums.

Roskomos vadītājs Dmitrijs Rogozins sacīja, ka jaunākā stratēģiskā raķete “Sarmat” varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Šonedēļ notika izmēģinājuma palaišana, pēc kuras, pēc kāda avota teiktā, Krievijas kodolvairogs esot nostiprināts uz daudziem gadiem. Savukārt raķešu darbība spējot nosegt visu ASV teritoriju.”

Pirmo reizi bunkura Putins par šādu ieroču izveidi Krievijā paziņoja savā uzrunā Federālajā asamblejā 2018. gadā. Trešdien, komentējot veiksmīgo raķetes izmēģinājumu, bunkura Putins norādīja, ka “Sarmat” pilnīgi nodrošināšot Krievijas drošību un likšot aizdomāties tiem, kas mēģinās apdraudēt Krievijas valstiskumu.

Tas esot unikāls ierocis, pie kura izveides esot bijuši nodarbināti divi miljoni Krievijas speciālistu, esot inženierijas brīnums, raķete “Sarmat” it kā varētu nonākt ekspluatācijā šoruden.

Pirmie lidojuma izmēģinājuma testi, kas notika 20. aprīlī, esot sākums milzīgam, lielam pavērsienam Krievijas stratēģisko kodolspēku pārbruņošanā.

Jo "Sarmat" salīdzinājumā ar citiem kompleksiem (gan Krievijas, gan Amerikas, un kas ir citu valstu) esot lielākā, jaudīgākā globālā darbības rādiusa raķete, kas nesot tādu jaudu, ka tā esot absolūti spējīga (šie neesot dežūras vārdi), lai atvēsinātu jebkuru uz Krievijas valstiskuma likvidāciju vērstu agresoru.

Šis esot globāls notikums ne tikai Krievijas valstij, jo “Sarmat” esot unikāls ierocis, inženierijas brīnums, raķetes pārvietošanos neesot iespējams kontrolēt, lai notriektu.

Dmitrijs Rogozins:
“Pirmie lidojuma izmēģinājuma testi, kas notika 20. aprīlī, ir sākums milzīgam, lielam pavērsienam Krievijas stratēģisko kodolspēku pārbruņošanā. Jo "Sarmat" salīdzinājumā ar citiem kompleksiem (gan Krievijas, gan Amerikas, un kas ir citās valstīs) ir lielākā, jaudīgākā globālā darbības rādiusa raķete, kas nes tādu jaudu, ka tā ir absolūti spējīga (šie nav dežūras vārdi), lai atvēsinātu jebkuru agresoru. Šis ir globāls notikums ne tikai mūsu valstij, jo “Sarmat”, kā jau teicu, ir unikāls ierocis, inženierijas brīnums.”

Savukārt, reaģējot uz Kremļa režīma paziņojumiem un vadoties no ASV un NATO militārās izlūkošanas datiem, ASV, nekavējoties piegādājot pašus modernākos ieročus Ukrainai ar plānu Kremļa režīmu noturēt Ukrainas konfliktā pat līdz sešiem gadiem, lai novājinātu Krievijas “militāro varenību un Krievijas nacisma spējas”.

Savukārt cits drošs avots interneta izplatījumā atklāj faktu, ka ASV ar Ukrainu jau 2017. gadā risinājušas sarunas par plānoto Covid-19 pandēmiju un tās ietekmi uz Krieviju.


https://www.ixbt.com/news/2022/04/23/jadernyj-shit-rossii-usilen-na-dolgie-gody--raketa-sarmat-mozhet-postupit-na-vooruzhenie-uzhe-jetoj-osenju.html

Atbildēt

nemaz tik labi netēlo

24.04.2022. 10:56

»

Roza Luksemburga

Ja, kars ir tikai kovid aferas otra faze. Bus ari tresa, kas izpaudisies ar partikas un energoresursu trukumu. Visas iesaistitas puses sadarbojas un pastavigi notiek sazvanisanas un konsultacijas. Kara aizsega tiek sabiiditas daudzas rebes un likumi. Piem. Tas par dezinformacijas apkarosanu, un taa ...


no viņa runām, kurās viņš dusmojas par to, cik ļoti viņu satrauc ukraiņu nāves, man nāk vēl lielāki smiekli, nekā no Kariņa paskaidrojumiem, par tēmu, kas ir kovid

Atbildēt

Roza Luksemburga

24.04.2022. 10:41

»

Muļķības

Nekā sarežģīta nav. Ukrainas karš ir kovid turpinājums. Tas tika organizēts pēc tādu spēku norādījuma, kam pakļaujas gan putins, gan makrons, gan zelenskis, gan džonsons, gan baidens. Galvenais mērķis - sagatavot vēl lielāku pasaules bagātības pārdali par labu vēl šaurākam bagātnieku lokam, ar domu, ...


Ja, kars ir tikai kovid aferas otra faze. Bus ari tresa, kas izpaudisies ar partikas un energoresursu trukumu. Visas iesaistitas puses sadarbojas un pastavigi notiek sazvanisanas un konsultacijas. Kara aizsega tiek sabiiditas daudzas rebes un likumi. Piem. Tas par dezinformacijas apkarosanu, un taa ne jau tikai LV. Zelenskis, protams, labs aktieris un savu lomu ari saja jaunaja seriala telo labi.

Atbildēt

Guba

24.04.2022. 09:05

»

jukušajam

Kā tu to zini


9. maijā redzēsim. Šobrīd tuvākais video ir no 4 fragmentiem salipināts 10m gājiens ar mapīti pa kabinetu.

Atbildēt

vispār

24.04.2022. 08:25

»

Žulis

Sagrauto Ukrainas pilsētu attēli un video ir feiki? Jūs ticat, ka tas ir "lumpenpropagandas spams? Milzīgā bēgļu plūsma no Ukrainas uz Rietumiem, viņu briesmu stāsti un izvaroto sieviešu liecības ir izdomājums? Videomateriāli no Baltkrievijas pasta, kur krievu karavīri uz roģinu sūta salaupītās mantas...


Tie kadirovieši nesaka, ka Mariupole ir "atbrīvota" viņi tiešā tekstā pasaka «cпецоперация по уничтожению Мариуполя [..]завершено»", jeb Mariupoles IZNĪCINĀŠANA pabeigta.

Atbildēt

nu ja

24.04.2022. 07:51

»

IM

Ja Kijeva būtu vienojusies ar Donbasa un Luganskas pārstāvjiem tad skaidrs ka nekāda kara nebūtu. Tā nav propaganda bet gan loģika


Ja tava sieva un meita vienotos ar izvarotāju, tad nekādas izvarošanas nebūtu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 07:29

Vēl - cik redzams no iepriekšējiem daudz kur figurējošiem ierakstiem, autors ir ļoti pārliecināts marksists.

Diemžēl marksisma dialektika ir nepilnīga - tajā iztrūkst Hēgeļa kā dialektikas pamatlicēja ieviestās Gara komponentes. Un tas ir fundamentāls faktors - tai skaitā apstāklim, ka saturs ir tas, kas nosaka formu, un ne otrādi. Vardarbīgi izveidota apgreidota forma saturu nekādi neuzlabo.

Savukārt saturu cilvēku sabiedrībā nosaka tieši garīguma klātbūtne (ar baznīcu un citām reliģiskajām institūcijām šim nav nekāda sakara!). Rietumu sabiedrība no garīguma attālinās vienā virzienā, Krievija - citā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

24.04.2022. 07:18

Simpatizē, ka autors daudz lieto "manuprāt", jo esošajā situācijā objektīvu vērtējumu notiekošajam diez vai ir iespējams sniegt.

Primāri jautājums ir par informācijas avotiem. Skaidrs, ka informatīvs karš notiek abpusēji; tādējādi abu pušu meinstrīms nav uzticams.

Man nav pamata neticēt ukraiņu bēgļu sieviešu stāstījumam par krievu karavīru darbošanos ieņemtajos ciemos. Saprotamu iemeslu dēļ detaļas nejautāju, taču jau viņu pastāstītais nekādi neiet kopa ar jēdzieniem "atbrīvošana" vai piesauktā mistiskā "gaismas nešana". Par militārajiem resursiem, kara manevru veiksmēm - vells viņu zina. Daudzi eksperti ar savām prognozēm un vērtējumiem jau ir smagi aplauzušies.

Atļaušos pievienot savu vispārīgu "manuprāt". Tātad manuprāt notiek divu globālu pretpolu sadursme. Diemžēl nesaredzu, ka kāds no šiem pretpoliem būtu tas "labais". Jā, viens no tiem pretpoliem iestājas pret liberastisko degradāciju, taču alternatīvais piedāvājums ir tikpat degradējošs. Rezumē - ja vien no šī brīža esošā komposta neizdīgs kādi jauni asni, abi pretpoli ir kā ceļa pretējās pusēs esoši stabi - kā ceļastabi ceļam, kas ved uz to, ko Austrumos dēvē par Paralayju.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: