Menu
Pilnā versija
Foto

Pārdomas par nāvi

Pēteris Apinis · 03.11.2019. · Komentāri (8)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vai nāks jauns piektais gads?

08.11.2019. 12:58

Vai nāks piektais gads?

Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas principiem. Kad pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, gar Saeimas ēku policija virzīja satracināto pūli, citas ielas bija noslēgtas. V. Zatlers "aizbēga" uz Īriju. Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai.Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā. Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu.

Atbildēt

Patriks

07.11.2019. 19:26

Šoreiz pilnigi piekrītu Pētera rakstītajam, ir jāsāk par šo tēmu diskutēt un skaidrot sabiedrībai un varai. To pagrūti saprast un pieņemt, kamēr pats kādu pusgadu nebūsi pavadījis, pie smagas sāpes cietoša tuvinieka gultas.

Atbildēt

njanja

04.11.2019. 20:09

Dažiem spriestspēja un kognitīvās prasmes zūd daudz pirms 80, daži vispār piedzimst bez tām.

Atbildēt

Labējais

04.11.2019. 17:12

»

Kaža

Mūsu sabiedrība ar savu neslēptu simpatizēšanu labējiem ,no kreisajiem ekstrēmistiem izšķilušajiem neslēptiem cilvēknīdējiem,kuri pirms palīdzības sniegšanas uzprasīs-kāda tev izglītība,sociālais stāvoklis,vai esi ievērojis veselīgu dzīvesveidu un vai vispār esi pelnījis palīdzību un dzīvību-ir tālu...


Kur jūs tos labējos veselības sistēmas bardakā ieraudzījāt? Veselības aprūpe teju vienīgā jomā, ko joprojām pārvalda ar padomju metodēm. Visur jau brīvais tirgus, konkurence, un tikai medicīnā teju pilnīgs valsts monopols.

Atbildēt

Kaža

04.11.2019. 16:05

Mūsu sabiedrība ar savu neslēptu simpatizēšanu labējiem ,no kreisajiem ekstrēmistiem izšķilušajiem neslēptiem cilvēknīdējiem,kuri pirms palīdzības sniegšanas uzprasīs-kāda tev izglītība,sociālais stāvoklis,vai esi ievērojis veselīgu dzīvesveidu un vai vispār esi pelnījis palīdzību un dzīvību-ir tālu no lemšanas par kāda indivīda eitanāziju,jo var radīt masveida kriminālās situācijas,ar kurām arī tagad pārāk bieži nākās sastapties labējo politiķu radītajā veselibas sistēmas bardakā,kuru brīnumainā kārtā vada izbijuši komunisti un komsorgi,kuri arī organizē tautas sapulces,kuru mērķis ir sociālās plaisas palielināšana,kas brīnumainā sakrīt ar potenciālo okupantu interesēm.

Atbildēt

Troļļu ganss

03.11.2019. 20:53

pofig

Atbildēt

érgla knàbis

03.11.2019. 17:53

Latvijas Cela vecais ,,kaujas zirgs''Pé. Apinis galïgi zaudéjis force .Cik sen vél sis nodevéjs klapéja savus pakavus SAEIMA nama gaitenos.
Nodzïtus zirgus tacu nosauj ,vai pareizi izteicos? Pie siles tagad barojas jaunàs paaudzes politiskàs resnàs cükas,bet Pé Kungs nav spéjïgs atrast jaunu sili pilnu ar auzàm.Birkavs & Zàlïtis
vairs nesauc pirtinà so uz attïrisanu .Laiks meklét SV.Péteri, lai uznem rindà saulaicigi.
Péc nedélas atkal pilnméness,un Apinis ir klàt.

Atbildēt

Pirmo jāeitanizē nekavējoties

03.11.2019. 17:48

Ilzi Viņķeli un jāmaina veselības aizsardzības politika.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: