Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

/

24.12.2013. 19:40

kažociņiņš-virnieciņš nevar nemelot! Kādi 40ls no RD? Mūsu draugs, kurš sievu apglabāja, teica, ka visu bērēm varēja iegādāties līdz 1000ls bērēm. Paši Plīneri ar vainagu un RD darbiniekiem redzējām bērēs. Kāpēc jāmelo kažociņ? Paldies Ušakovam par 10 000ls, jo visa ģimenes nauda bija pie sievas, kuras konti uz pusgadu iesaldēti.

Atbildēt

noskaudāt

22.12.2013. 17:33

Nu noskaudāt latviešebrejiem labu ienesīgu darbiņu.

Atbildēt

nicky

22.12.2013. 00:41

"J.Kažociņa rīcība ir virsnieka cienīga, jo J.Kažociņš tāpat kā šī raksta autors ir atvaļināts bruņoto spēku virsnieks"
O tempora, o mores!
Virsnieka cienīga rīcība visos laikos - nošauties.

Atbildēt

Edge

20.12.2013. 22:45

»

cits latvietis

Nedomāju, ka PIETIEK kļūtu mazāk populārs, ja nepublicētu visādu latvāņveidīgu kušneru pārdomas. Viss ir vienkārši "kažociņa bandai" dombrovska pieprasītais "otkats" ir pārāk liels, un attiecīgi - samaksa par piedalīšanos šajā supernelietībā - pārāk maza


Lato Lapsa: Kāpēc droši varam gaidīt jaunus airbaltikus, pareksus, radarus, krājbankas, vilcienus...
==================================================
Vajag padomāt,jo kažociņa sagatavotie kadri visos tajos "sab", "dp" u.c knābjos tak' tāpēc 24h strādā, lai Latvijas valsti un sabiedrību pasargātu. Maza, taču cerība man ir, ka jaunas Maximas tik drīz nesaigaidīsim, ka "parazītkantoros" strādājošie beigs lapsas trenkāt, spēs īstos LV naidniekus un kaitniekus saskatīt!

Atbildēt

cits latvietis

20.12.2013. 22:16

Nedomāju, ka PIETIEK kļūtu mazāk populārs, ja nepublicētu visādu latvāņveidīgu kušneru pārdomas. Viss ir vienkārši "kažociņa bandai" dombrovska pieprasītais "otkats" ir pārāk liels, un attiecīgi - samaksa par piedalīšanos šajā supernelietībā - pārāk maza!`

Atbildēt

Reinis

20.12.2013. 21:01

Vairāk gan izskatās, ka Kažociņš parāva koferi tikai tad, kad gaismā izlīda viņa un Vienotības-Delnas mafijas kampējas Voikas kopējais prožektiņš uz upuru rēķina iešņaukt nāsīs ceturtdaļmiljonu valsts naudas. Bet ziedot.lv tika izlamāts tā pat vien, jo Vienotības-Delnas salašņām katrs santīms, kas aizripo garām viņu rijīgajām rīklēm, izsauc neapvaldāmu histērijas lēkmi. Nebūtu Lapsa laicīgi izvilcis gaismā Vienotības-Delnas mafijas rebes, nekur dižais virsnieks Kažociņš mucis nebūtu un mierīgi ķeksētu kabatā nodokļu maksātāju naudu, kopā ar Voiku piesedzot īstenos traģēdijas vaininiekus, caurcaurēm korumpētos Vienotības politikāņus un būvfirmas, kas šiem maksā kukuļus.

Atbildēt

ložņa

20.12.2013. 18:58

Kas tas?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: