Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Rupji pārkāpjot likumu normas, LR Prokuratūra jau ilgāk nekā mēnesi nevēlas atklāt to, ko parāda tiesā nonākušās bēdīgi slavenā miljonāra Andra Ramoliņa "kukuļa izspiešanas krimināllietas" materiali, - ka ģenerālprokurors Juris Stukāns prettiesiski ietekmējis Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policiju, vēl pirms kriminālprocesu sākšanas pret „skaļiem” uzņēmumiem un personām pieprasot ziņas pat iecerēto. Pietiek šodien publicē Lato Lapsas informācijas pieprasījumu, kas prokuratūrai nosūtīts jau 11. martā:

„Es kā žurnālists, Latvijas Žurnālistu savienības biedrs, plānojot mediju publikācijas par Jūsu iestādes vadītāja Jura Stukāna, iespējams, prettiesisku rīcību, vēlos saņemt no Jūsu iestādes šādu informāciju un atbildes pēc būtības uz šādiem jautājumiem:

vai neilgi pēc tam, ka Jūsu iestādes pašreizējais vadītājs Juris Stukāns tika iecelts ģenerālprokurora amatā, viņš uz vienu vai vairākām sanāksmēm uzaicināja Valsts ieņēmumu dienesta darbinieku Kasparu Podiņu? Vai šis fakts ir dokumentēts?

vai kādā no šīm snaāksmēm Jūsu iestādes pašreizējais vadītājs Juris Stukāns izteica Kasparam Podiņam mutisku rīkojumu, par to, lai šī Valsts ieņēmumu dienesta amatpersona informē J. Stukānu pirms kriminālprocesa uzsākšanas par to, ka šajā kriminālprocesa ir iesaistīti “skaļi” uzņēmumi vai personas? Vai šis fakts ir dokumentēts?

vai Kasparam Podiņam tika izskaidrots, ka ar vārdu “skaļi” domāti lielie uzņēmumi vai šo uzņēmumu vadītāji, vai publiski pazīstamas personas? Vai šis fakts ir dokumentēts?

vai kādā no šīm sanāksmēm Jūsu iestādes pašreizējais vadītājs Juris Stukāns izteica Kasparam Podiņam mutisku rīkojumu, par to, lai šī Valsts ieņēmumu dienesta amatpersona informē arī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektori Ievu Jaunzemi pirms kriminālprocesa uzsākšanas par to, ka šajā kriminālprocesa ir iesaistīti “skaļi” uzņēmumi vai personas? Vai šis fakts ir dokumentēts?

kāds bija šāda Jura Stukāna mutiska rīkojuma tiesiskais pamatojums? Vai tas ir dokumentēts?

kādu iemeslu dēļ Jūsu iestādē tās vadītājs ir īpaši jāinformē par kriminālprocesiem, kuros ir iesaistīti lielie uzņēmumi vai šo uzņēmumu vadītāji, vai publiski pazīstamas personas? Atbildi pamatojiet.

kādu iemeslu dēļ Jūsu iestādes vadītājs ar šādu īpašu vērību pret publiski pazīstamām personām demonstrē īpašu, nevienlīdzīgu attieksmi? Atbildi pamatojiet.

kādu iemeslu dēļ Jūsu iestādes vadītājs ar šādu īpašu vērību pret lieliem uzņēmumiem demonstrē īpašu, nevienlīdzīgu attieksmi? Atbildi pamatojiet.

vai šāda īpaša vērība atbilst likuma normām? Atbildi pamatojiet.

vai šāda īpaša vērība atbilst Jūsu iestādes ētikas kodeksa normām? Atbildi pamatojiet.

Rekomendēju Jūsu iestādei sniegt izsmeļošas, patiesas atbildes uz visiem uzdotajiem jautājumiem.

Īpaši norādu, ka šis ir iesniegums – informācijas pieprasījums, kas saskaņā ar normatīvajiem aktiem adresēts iestādei, nevis konkrētai personai – Jurim Stukānam.

Ja sabiedrības interesēs būs uzzināt Jura Stukāna skaidrojumus, tiks nosūtīts atsevišķs iesniegums.”

Pašlaik Lato Lapsa beidz darbu pie savas jaunās – jau trešās „VĒŽA” grāmatu cikla grāmatas.

Pēc nedēļas nāks klajā cikla pirmā grāmata „Iznireļi”, savukārt gatavota nodošanai tipogrāfijā tiek otrā grāmata „Vēža ieņēmumu dienests”.

Trešā grāmata sauksies „Vēža ģenerālprokurors”, un visi lasītāji, kuri vēlas sniegt kādu informāciju par pašreizējo korupto LR ģenerālprokuroru Juri Stukānu, to absolūti konfidenciāli var nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected] vai sazināties ar Lato Lapsu pa tālruni 29277525, izmantojot Telegram vai Signal mesendžerus.

Novērtē šo rakstu:

69
3