Menu
Pilnā versija
Foto

Pārmetumi un rīcība

Atis Priedītis · 23.02.2020. · Komentāri (81)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kāda Tauta-tāda valdība

23.02.2020. 21:11

pastal vienmeer sevi ir uzskatiijis par paaraaku,gudraaku un varenaaku paar citaam tautaam,bet patiesiiba ir nulle

Atbildēt

Apskatnieks

23.02.2020. 20:14

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Krievijas Federaacija atiistaas,pastalija degradee


Tu aiztaisi savu pàksti ! Kàda ir minimàlà alga RUS,minimàlà pensija ? Turcija pàrdod miltus maizei .Koka rublis tev aunam .

Atbildēt

c'est exact

23.02.2020. 20:06

jā, pa šo laiku ir notikusi fundamentāla noslāņošanās... kotletes un mušas atsevišķi

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

23.02.2020. 19:34

Krievijas Federaacija atiistaas,pastalija degradee.

Atbildēt

Durik!

23.02.2020. 19:33

»

L.Grantiņš H-86

Artur, uz foto redzamie jau nebija Atmodas taisītāji, kur nu vēl varoņi.Tie vija Tavi "maisa" kolēģi


Raksts ir no Ata Priedīša, kas nav Arturs Priedītis! Iedzer tabletīti!

Atbildēt

No Cibiņa gala

23.02.2020. 19:24

Lai saprastu visu par Cibiņu un Buņģi, vienkārši jāizlasa Jāņa Poruka stāsts "Kauja pie Knipskas".
Par nabadzīgu ļaužu bērnu Cibiņu un Buņģi, kurš dzīvo pārticībā un pārākuma apziņā.
Mēs tiešām sākām kā Cibiņi un tādi arī palikām, bet Buņģi zināja , ko dara. Kamēr mēs dainojām par Latviju, viņi dalīja Latviju, kampa un prihvatizēja… Vēl nav aizrijušies.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

23.02.2020. 19:03

Artur, uz foto redzamie jau nebija Atmodas taisītāji, kur nu vēl varoņi.Tie vija Tavi "maisa" kolēģi... .

Atbildēt

hm

23.02.2020. 18:40

1)Tautas Frontes tika izveidotas gandrīz visās republikās ar Gorbačova rīkojumu. Noteikti, ka iespējams sameklēt rīkojuma datumu un precīzu nosaukumu.
2) PSKP un komjaunatne tai laikā bija plašākās organizācijas. Latvijā PSRS laikā šais organizācijās kopā sastāvēja ap 600 000 cilvēku, katrs trešais pieaugušais.
Ar kompartiju un komjaunatni tai laikā bija saistīta gandrīz katra ģimene.
Un tāpēc muļķīgi skan apgalvojumi, ka pie varas nāca bijušie komjaunieši vai komunisti. Kā varēja nenākt?

Atbildēt

Ciska Atim

23.02.2020. 18:19

»

Atis Priedītis

Jūs taču saprotiet, ka visi šie jautājumi ir provokācijas un atbildēt uz tiem būtu nekorekti. Un ko manas atbildes dotu? Pilnīgi neko. Neņemiet ļaunā, bet neatbildēšu


Dārgais komponist un tikpat dārgais rakstniek! Kāda var būt provokācija manā prastajā galviņā! Es rakstīju ar cieņu pret Jūsu ieguldījumu VDK autoritātes cepšanā. Pie tam es klusi cerēju Jūsu atbildē iegūt Jūsu radošā oriģinālā un ģeniālā prāta atrašanās vietu, izmantojot augstfrekvences radiosignālus vienotībā ar radiometriju. Tāpat man bija cerība noskaidrot Jūsu unikālā prāta psihrofīlās spējas psihometrijas, psihomotorikas, psihoneirozes un psihopātijas grozā. Ja nevēlaties atbildēt pēc būtības, es neapvainošos, jo ģēnijiem ir savi tikumi.

Atbildēt

Jons

23.02.2020. 18:13

»

hi hi

revolūcijas taisa "cibiņi",bet laurus un "balvas" plūc..........,parunas turpinājumu zināt


Revolūciju netaisījās cibiņi,viņiem bija jārūpējās par ikdienas maizes kumosu.Revolucionāriem algas maksāja čeka,komunistu un komjaunatnes komitejas,kolhozi un sovhozi,īsi sakot,revolucionāri visi kā viens bija okupācijas režīma nomeklatūra,kura cibiņus neitralizēja pirms tie paguva saorganizēties.Visa sistēmā ir uzbūvēta uz okupantu vietvalžu un ideologu meliem un puspatiesībām,kuru mērķis ir vara un nauda.Upurēta jau ir trešdaļa tautas.

Atbildēt

Ciska Atim

23.02.2020. 17:55

Ata kungs, Jūs esat Latvijā pazīstams komponists un tautā dziedātu dziesmu autors, veltot savu daiļradi VDK autoritātes spodrināšanai. Tāpat Jūs esat pazīstams un lasīts rakstnieks, sacerot interesantus fantastiskos romānus fantastikas stilā. Tāpēc, Ata kungs, uzdrošinos jautāt, kā Jūs vērtējat Raimonda Paula daiļradi VDK pulsēšanas kontekstā un kā Jūs vērtējat Māras Zālītes literāro pienesumu latviešu tautai, kura ir kāra uz poētisko baudu, ko var sniegt romiešu mitoloģijas lopu auglības dievs Fauns? Un pirmspēdējais jautājums: Vai Sigulda balso par latviešu kastrēšanu jeb latviešu klonēšanu? Bet tagad pēdējais jautājums: vai Jūs vēlaties, ka Jūs tiekat klonēts, lai latviešu tauta sastāvētu tikai no tādiem mūziķiem un rakstniekiem kā Jūs?

Atbildēt

fakts

23.02.2020. 17:40

»

Gatis

Padomju mēslaines likvidācija un privatizācija, bija čekas izstrādāts sociālās inženierijas projekts


Padomju mēslaine zied un smird,ar nosaukumu ES.Čeka vadīja PSRS demontāžu.tomēr projekta autori nesēž Kremlī.

Atbildēt

Gatis

23.02.2020. 17:20

Lasī civilizācijas mēslu pakalpiņa un čekas ziņotāja murgus, nozīmē necienīt sevi...

Atbildēt

Edge

23.02.2020. 17:09

»

Atmoda?

Nekādas atmodas nemaz nebija. Bija manipulējams pūlis, tauta, ar kuru, manipulējot publiski un globāli, tika radīti mīti un meli, maldinoši priekšstati cionistu mērcē. Jau PSRS laikos izdeva grāmatas par cionismu, to nosodot. Faktiski jau no 1980. gada PSKP augstākā nomenklatūra slēdza darījumus ofšoros...


"Muļķis pat baznīcā pērienu dabūs !" Latviešu tautas sakāmvārds.
Pašlaik priedīši, pidriķi u.c. padomju laika "nabagi" turpina uzturēt "bāreņu tautas" (M.Zālīte) sindromu un stiprināt "cietēju-upuru" identitāti. Prātiņ, nāc mājās!

Atbildēt

Atmoda?

23.02.2020. 16:56

Nekādas atmodas nemaz nebija. Bija manipulējams pūlis, tauta, ar kuru, manipulējot publiski un globāli, tika radīti mīti un meli, maldinoši priekšstati cionistu mērcē. Jau PSRS laikos izdeva grāmatas par cionismu, to nosodot. Faktiski jau no 1980. gada PSKP augstākā nomenklatūra slēdza darījumus ofšoros ar cionistu globālo finansu korporokrātiju, kura ap 1991. gadu jau bija noformējusies, sagraujot ASV kapitālismu un uz kapitālisma drupām.Lai cionisms ar globālo finansu korporokrātiju un liberālismu nostiprinātos Latvijā, tika meklētas populāras kompartijas varas un VDK personas varas formalizēšanai 4. maija republikā, ko melīgi uzdeva par atjaunoto 18. novembra Latviju. Tikai neatjaunoja Sodu likumu un netakarīgu pilsoņu statusu ar pasu standartu, bet līdz pat 2009. g. 13. janvāra nekārtībām piemēroja LPSR likumus utt. Tika izveidots Klubs 21, lai caur to politikā iepludinātu komunistus- čekistus, nostiprinoties cionisma politikai līdz mūsu dienām.

Runāt par jaunu atmodu ir naivi! Jo gulēšana un samierināšanās ar 4. maija republikas korporācijas politiku ir pragmatiska un droša lieta. Ja cilvēks uzsāk runāt par deokupāciju utt., pret viņu ierosina kriminālprocesu par nacionālā naida kurināšanu. Nacionālo naidu jau ir uzkurinājuši krievu okupanti, nepametot Latviju. 4. maija vara grib, lai latvieši turpina dzīvot bij. komunistu- čekistu- cionistu politikas izveidotā valsts iekārtā un neprotestē.

Šodien mēs redzam, ka nav ne demokrātijas, nedz suverēnas Latvijas.

Atbildēt

Slàvs

23.02.2020. 16:09

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Rezjiims pastalus ir debilizeejis,vinji ir zombiji


Lupatlasis ar lupatu vïzém kàjàs mongolu -tatàriem
kalpoji bez vazalina.Urla.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.02.2020. 15:42

»

Niknais

Vai, gadījumā, nebija Buņģis, Priedīša kungs


Es kā biju Cibiņš tā arī esmu Cibinš. Lūdzu nejaukt mani ar kādu no maniem uzvārda brāļiem.

Atbildēt

Niknais

23.02.2020. 15:32

Vai, gadījumā, nebija Buņģis, Priedīša kungs?

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

23.02.2020. 15:28

Rezjiims pastalus ir debilizeejis,vinji ir zombiji

Atbildēt

Bilde fonā - NA portrets

23.02.2020. 15:01

»

Žulis

“Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied.” UN šeit šoreiz es nedomāju tik daudz materiālo ieinteresētību, cik to, kādā mērā cilvēka uzskatus un domas iespaido tā informatīvā “maize”, ko viņš ikdienā patērē. Cik daudzi no latviešiem šodien lasa nacionāli izglītojošu vai vismaz valdošo režīmu atmaskojošu literatūru...


TB/LNNK/NA ir latviešu tautai visreakcionārāka partija, kas uz okupācijas, okupantu lādēšanas fona realizē latviešu iznīcināšanas čekistisko teoriju. Vienīgā viņu maize ir tukša demogrāfijas programma - uz bada maizes rēķina.

Ar "komunistiem kopā nesēdēsim"- tā bija viņu galvenā devīze un vēl savu darba devēju , čekistu lādēšana pēc principa "keriet zagļus", kad paši visnekrietnākie zagļi un prihvatizētāji. Visu īpašuma jautājumu sačakarēja un vēļ paredz čakarēt ar jauniem likumprojektiem, kas guļ Saeimā. Kopā ar Saskaņas Reģīnu lemj - "jo sliktāk, jo labāk".

Atbildēt

lauķis

23.02.2020. 14:58

Nu jau sāk apnikt.
Katram domājošam cilvēkam ir skaidrs ka nebija nekādas atmodas,notika varas maiņa nemainoties varas nesējiem.Process notika čekas vadībā,CIP režijā un uzraudzībā. PSRS pārtapa par ES.

Atbildēt

Žulis

23.02.2020. 14:50

“Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied.” UN šeit šoreiz es nedomāju tik daudz materiālo ieinteresētību, cik to, kādā mērā cilvēka uzskatus un domas iespaido tā informatīvā “maize”, ko viņš ikdienā patērē. Cik daudzi no latviešiem šodien lasa nacionāli izglītojošu vai vismaz valdošo režīmu atmaskojošu literatūru un preses izdevumus? Pajautājiet viņiem kad viņi ir pēdējo reizi kaut ko lasījuši portālā “pietiek.com” vai avīzē “DDD”! Lielākais vairums no viņiem blisinās acis un jautās “kas tie tādi?” Toties, kad notiek kāda diskusija par valsti, tautu, nacionālo kultūru, nacionālismu tad viņi ir tie dedzīgākie un kategoriskākie uzskatu paudēji. Viņi runā tādas muļķības, kas pilnīgi “neturas gabalā”. Savā runā viņi neievēro pašus pamatus – ābeces patiesības, jo visbiežāk tās vispār nezina. Un lai viņiem kaut ko pierādītu, ir jāsāk skaidrot tie paši pamati. Un pat tad ieviest apgaismību viņu prātiņos ir visai problemātiski, jo viņi ir tā piezīdušies valdošā režīma informatīvajam govs pupam, ka vienkārši nespēj sagremot citu barību. Viņi, piemēram, ļoti skaidri zina, ka “demokrātijai ir zināmi trūkumi, bet nekas labāks pasaulē nav izdomāts”, viņi zina, ka “Latvija šodien ir suverēna, demokrātiska, nacionāla valsts”, ka šeit regulāri notiek “brīvas, demokrātiskas vēlēšanas” , vara pieder tautai un tāpēc pie visām nebūšanām, ja tādas ir, vainojami esam “mēs paši”. Viņu domāšana un runa ir klišejiska, pieblīvēta ar dažādiem jaunvārdiem un speciālajiem terminiem, kuru jēgu viņi paši līdz galam tā arī nav sapratuši. Skumji to teikt, bet latviešu tautu kā vienotu kopību komunistiskajiem un kapitalistiskajiem globalizatoriem ir izdevies iznīcināt. Atlikuši tikai atsevišķi tautieši un salīdzinoši nelielas tautiešu grupas, kas augstu vērtē savu nacionālo identitāti un uztur savstarpējos sakarus ar dalību kādā pašu dibinātā organizācijā. (Saeimā sēdošā NA nav šāda organizācija, jo tās reālā darbība ir antinacionāla) Visi pārējie ir kļuvuši par aitu baru, kas “gudri runājot un gari spriedelējot”, paklausīgi iet tur, kur viņus dzen nežēlīgā gana rīkste.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.02.2020. 14:44

»

hi hi

revolūcijas taisa "cibiņi",bet laurus un "balvas" plūc..........,parunas turpinājumu zināt


Latvijā tā pat nav paruna, tas ir noticis fakts. Tikai tie "Buņģi" šobrīd ir baigi nikni noskaņoti. Kāpēc tauta viņus neturpina dievināt tāpat kā Atmodas laikā.

Atbildēt

hi hi

23.02.2020. 14:30

revolūcijas taisa "cibiņi",bet laurus un "balvas" plūc..........,parunas turpinājumu zināt?!

Atbildēt

bilde

23.02.2020. 12:59

Kada jauka bilde! Vai tad tie LZA un rektori nevarēja tā pat bildēties uz Šuplinskas portreta fona? Un zelta rāmītī? Sen būtu uzklausīti un ... paliktu savas vietās. Vai tad nav mīļš šāds foto?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: