Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ojàrs

08.06.2024. 14:01

»

Opis

Tad esi tik dāsns un aizdod bez procentiem. Tas ir bizness. Un ka jebkuram biznesā, jābūt peļņai. Nevienam ar koku pa galvu nesit un nespiež aizņemties. Drīzāk tie ātro kredītu ņēmēji bērnībā galvu sašutuši jeb dzemdībās no galda nokrituši


Tev nevien neviens nespiež, bet ar likumu pat auzliedz aizdot naudu tādam aizņēmējam, kuram ir mazi ienākumi un acīmtedzamas grūtības atdot aizdevumu.

Atbildēt

Opis

08.06.2024. 13:25

»

Andris

Protams, ka tev nevajag aizņemties, ja gribi tēlot miljonāru, bet aizdot naudu uz procentiem nabagiem, kam nepietiek izdzīvošanai, ir noziegums- augļošana


Tad esi tik dāsns un aizdod bez procentiem. Tas ir bizness. Un ka jebkuram biznesā, jābūt peļņai. Nevienam ar koku pa galvu nesit un nespiež aizņemties. Drīzāk tie ātro kredītu ņēmēji bērnībā galvu sašutuši jeb dzemdībās no galda nokrituši.

Atbildēt

Andris

07.06.2024. 07:55

»

Opis

Nevajag aizņemties, ja nevari atdot. Strādā par krāvēju, bet dzīvot grib kā miljonārs. Mašīna, tv, mocīts un ceļojumi. Un sagrābjas kredītus


Protams, ka tev nevajag aizņemties, ja gribi tēlot miljonāru, bet aizdot naudu uz procentiem nabagiem, kam nepietiek izdzīvošanai, ir noziegums- augļošana.

Atbildēt

Andris

07.06.2024. 07:06

»

Opis

Nesaprotu, par ko cepiens. Ja aizņēmies, tad jāatdod. Ja neatdod, tad maksā papildus piedzinējiem par to, ka tevi iegūst. Pie tam pats pie tā vainīgs. Nevari atdot, neaizņemies. Pēdējā laikā dīvaini uzskati cilvēkiem. Naudu aiznemšos, atdot netaisos


Latvija sevi pozicionē, kā eiropeisku, tiesisku valsti, bet tiesiskums līdz šim ir tikai uz papīra, bet ar šiem grozījumiem, arī uz paīra tiesiskuma vairs nebūs. Visās ES valstīs ir aizsargājamais ienākumu līmenis, kas nodrošina cilvēka pamatvajadzības- mājokli, ēdienu, apģērbu, medicīnu, kultūru,..., pat tiem, kas izdarījuši noziegumu, bet Latvija ar šiem grozījumiem vēršas pret tiem, kas faktiski ir noziedznieku- augļotāju, upuri, pielīdzinot tos uzturlīdzekļu nemaksātājiem un noziedzniekiem.

Atbildēt

Opis

06.06.2024. 23:11

Nesaprotu, par ko cepiens. Ja aizņēmies, tad jāatdod. Ja neatdod, tad maksā papildus piedzinējiem par to, ka tevi iegūst. Pie tam pats pie tā vainīgs. Nevari atdot, neaizņemies. Pēdējā laikā dīvaini uzskati cilvēkiem. Naudu aiznemšos, atdot netaisos...

Atbildēt

izcilības pārskats

06.06.2024. 21:33

Vadošie mediji vēsta ka no jūlija, lietoti apģērbi jeb humpalas Latvijā kļūšot dārgākas. Pasteidzieties!

Atbildēt

EX3573

06.06.2024. 20:28

Arvils Ašeradens (dzimis 1962. gada 30. decembrī Rīgā) ir latviešu nelietis, kurš nesaprot aritmētiku, bet pēc vēlēšanām pieliks PVN skaitlim +3%.

Atbildēt

he, he

06.06.2024. 16:35

»

Puķīt!

Tukša muldēšana, te pat slimniekam esot jau uz gultas atņem tam visu pensijas naudu, ir tādi atsevišķi piedzinēji, kuru atņemto pat nav iespējams atgūt nekādi...


Jā, tas ir tā saucamais mežonīgais kapitālisms jeb liberālā tirgus ekonomika, jeb tā saucamā pilsoniskā sabiedrība- ja tev nav naudas, tad sprāgsti nost kaut zem tilta. Valsts tikai to domā, kā vairāk tev atņemt un neko pret to nedot pretī.

Atbildēt

Andris

06.06.2024. 15:10

Likumprojekts ir vērsts pret pensionāriem un invalīdiem, kuriem tagad būs pienākums uzturēt zvērinātos tiesu izpildītājus.

Atbildēt

Puķīt!

06.06.2024. 14:41

»

Puķe

Latvijā minimālā darba alga ir 700 eiro, neskatoties, ka valdība noteikusi, ka no tik lielas summas tiesu izpildītājs piedziņu nevar veikt, cilvēks uz rokas saņem mazāk, jo jānomaksā nodokļi, rezultātā no tāda kurš nesaņem pāri par 700 eiro uz rokas neko nevar piedzīt. Piemēram, jūs aizdodat kaimiņam...


Tukša muldēšana, te pat slimniekam esot jau uz gultas atņem tam visu pensijas naudu, ir tādi atsevišķi piedzinēji, kuru atņemto pat nav iespējams atgūt nekādi!
Tā atstājot guļošu slimnieku vispār bez iztikas līdzekļiem, tāds reāls gadījums man ir piedzīvots, labi, ka kāds sponsors šo cilvēku, līdz viņa aiziešanai pie Dieva, pabalstīja.
Tā ka šī ir Latvija, ja nav tev 'aizmugures', tad sprāgsti kaut nost, ja piedzinējs gribēs - atņems tev visu! Un iepūt...

Atbildēt

hehe

06.06.2024. 14:21

»

Nesaprotu

Kur no pietiek.com komentāriem pazuduši JV troļļi


ES te iru! 24/7 onlainā - ar saviem hehes pļutkineniem pa dienu un hehes aizcietējumiem pa nakti.

Atbildēt

ja runājam par kredītu

06.06.2024. 14:02

Kredīta gadījumā vispār nevienam nevajadzētu būt kādam kaut ko parādā - šī nauda uz konkrētā cilvēka paraksta (ja tas nav peles klikšķis) pamata tiek uzdrukāta vai nu LB vai ECB - tas varbūt, kas būtu jāatmaksā, ja cilvēks saņemtu reālu naudu (t.i. banknotes) - tad cik esmu lasījis, tie laikam bija 8 centi lai uzdrukātu vienu EUR banknoti. Patreizējā situācija, kad, ja esi bijis vieglprātīgs un vai vēl visādi dzīvē var gadīties - un neesi atdevis, izejot caur tiesu tas apaug, ja ne ar 0.5 koeficientu, tad ar 0.3 toč, un tad kā sanāk - beigās Tu turpmākos 5 gadus esi vergs - reāls vergs. Ne morāles, ne prāta (laikam otrādāk pareizi).

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.06.2024. 11:16

»

Kas ir un kas nav

Realizējot Progresīvo sociāldemokrātu partijas programmā ietverto tēzi - atņemsim no tiem kam ir un sadalīsim starp tiem kam nav, Latvija nonāk pie situācijas, ka nevienam vairs nekā nav un tagad jāmēģina atņemt no tiem kam nav ko atņemt, lai teorētiski valsts budžetā varētu sabalansēt ieņēmumus ar ...


Bet vēlēšanās atņemt un atņemt ar katru gadu arvien vairāk nekur nav zudusi. Valsts iedzīvotāju skaits katru gadu samzinās. Ekonmmika neaug. No ar katru gadu mazāka iedzīvotāju skaita katru gadu grib izspiest arvien vairāk un vairāk nodoklus. Bet šis stāsts ar uzturlīdzekļu parādniekiem vispār ir smieklīgs. Ar katru gadu palielina minimālo uzturlīdzekļu apmēru. Tikai aizmirst to, ka reālie iedzīvotāju ienākumi nepalielinās. Un deputāti imitē vētrainu darbību, lai izdomātu, kā izpiest naudu no tiem, kuriem šīs naudas nav.

Atbildēt

Puķe

06.06.2024. 10:11

Latvijā minimālā darba alga ir 700 eiro, neskatoties, ka valdība noteikusi, ka no tik lielas summas tiesu izpildītājs piedziņu nevar veikt, cilvēks uz rokas saņem mazāk, jo jānomaksā nodokļi, rezultātā no tāda kurš nesaņem pāri par 700 eiro uz rokas neko nevar piedzīt. Piemēram, jūs aizdodat kaimiņam 1000 eiro, un jau esat izcīnījis tiesas procesu, bet viņš nesaņem 700 eiro, jūs nekad neatgūsiet savu naudu, bet vēl samaksāsiet sprieduma izpildes izdevumus. Nevajag brēkt, ka tiesu izpildītājs ir alkatīgs, maksājiet paši savus parādus un naudas sodus savlaicīgi.

Atbildēt

Nesaprotu

06.06.2024. 09:11

Kur no pietiek.com komentāriem pazuduši JV troļļi ?

Atbildēt

Kas ir un kas nav

06.06.2024. 08:15

Realizējot Progresīvo sociāldemokrātu partijas programmā ietverto tēzi - atņemsim no tiem kam ir un sadalīsim starp tiem kam nav, Latvija nonāk pie situācijas, ka nevienam vairs nekā nav un tagad jāmēģina atņemt no tiem kam nav ko atņemt, lai teorētiski valsts budžetā varētu sabalansēt ieņēmumus ar izdevumiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

06.06.2024. 07:15

Apbrīnojams deputātu stulbums. Visu laiku mēģina izdomāt jaunus varianatus, kā izspiest naudu no tiem, kam šīs naudas nav. Īsta muļķu zeme!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: