Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Manās mājās ieradās divi policijas darbinieki un mani meklēja. Nebiju mājās, tomēr ziņu par policijas ierašanos saņēmu no kaimiņiem. Skaidrs, ka manā galvā radās simts un viena doma, kāds varētu būt šīs svarīgās vizītes iemesls.

Saņēmu ļoti pieklājīgu zvanu no policijas darbinieka, kurš man paskaidroja, ka vizītes iemesls esot bijis iesniegums, kurā esot sūdzība par manas publikācijas saturu.

Pārpublicējot šo video, biju ievietojusi šādu savu tekstu: “Jūs bieži uzdodat jautājumu, ko darīt ar politiķiem nodevējiem. Šeit uzskatāms piemērs, kā tauta rīkojas kādā citā valstī.”

Vai tiešām policijas darbiniekiem ir tik liels resurss, ka šāda, piedodiet, s…da dēļ tiek tērēts dārgais laiks, kuru varētu novirzīt daudz nopietnāku lietu izpētei?

Vai arī vienkārši ir sākusies tāda kā iebiedēšana, sūtot policijas darbiniekus pie manis uz mājām?

***

Pret mani policija ir uzsākusi resorisko pārbaudi, lai iespējams uzsāktu pret mani lietu pēc Krimināllikuma 80., 81. un 86.pantiem.

Šie Krimināllikuma panti ir noziegumi pret Latvijas Republiku, valsts iekārtu, suverenitāti un neatkarību, viens pants par uzbrukumu deputātam… Sirsnīgi.

Tā jau laikam ir tikai sagadīšanās, ka šāda policijas ierašanās manās mājās notiek vienu dienu pēc publikācijas, kas veltīta Danielam Pavļutam. Iekšlietu ministre ir viņa partijas biedrene.

Interesanti, vai policistam bija orderis, ka tik droši nāca pie manis uz mājām, vai arī biņš domāja, ka dzersim tēju un tērzēsim par dzīvi?

P.S. Un ko tad “rečekisti” snauž, ka nav pamanījuši šādu valsti apdraudošu video griežamies manā profilā jau no 1.augusta (ne 1.janvāra, kā minēts iesniegumā, starp citu).

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

152
16