Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bauskis

13.09.2018. 20:13

https://www.facebook.com/BezTabuTV3/videos/320275935185788/

Linkā redzēsiet rakstā minēto Andri Arcimoviču kurš nu ir kļuvis publiski netīrs.

Atbildēt

Kaža no Slampes muižas.

13.09.2018. 13:53

Augst.god.,ļot. cien.Kriš! Paskaidro man, pāķim, kā tas sanāk, ka vairāk nakā 25 gadus pie varas ir valdības ar latviešu uzvārdiem, bet mēs esam gandrīz pēdējā vietā ES. Aiz mums ir tikai čigāni."Saskaņai" vienkārši nav kur zemāk krist.

Atbildēt

he,he..

12.09.2018. 11:10

»

Auns

Jo vairāk aprejat Saskaņu, jo vairāk latviešu balsos par to


tieši manas domas,vēl viena versija ir ar KPV.LV & JKP.ZZS stabili jūtās kā nakamās valdības veidotāji ar prezidenta faktoru,to varētu pabojāt ja pirmajā čeriniekā samet S+ZZS+KPV.LV+JKP.Tās šobrīd'ir neērtās partijas pašreizējai koalīcijas konstrukcijai ar izpildījumu 30.gadu garumā.Cilvēkam parastajam,nekas nemainīsies,tāpēc trako apmaksātie portāli,kuriem tas ir ''pļaujas laiks''

Atbildēt

Tīešām pāķis

11.09.2018. 14:19

»

Lauku pāķis

Jā Rīga ir labs piemērs. Aug algas un darbaspēks no reģioniem plūst uz Rīgu.Ja Saskaņa būtu pie varas tad iespējams visā Latvijā būtu tāda izaugsme kā Rīgā


Pateicoties S politikai RD, Rīga iztukšojas, iedzīvotāju skaita dinamika Rīgai ir negatīva, latvieši tiek izspiesti no centra, katrs otrais skatlogs - spēļu elle, lombards, notāru un tiesu izpildītāju kantoris, apbedīšanas birojs.

Atbildēt

lauku pāķim

11.09.2018. 11:21

Kas tā par mistisku "izaugsmi"Rīgā?Dakteris tev sūta sveicienus un gaida pie sevis.

Atbildēt

Pilsonis

11.09.2018. 11:18

Šie cilvēki tak ir reāli dumji un pie viena arī sazombēti. Kremlis, kremlis, kremlis..
Šie dumjie baurīši tak neko citu nezin

Atbildēt

nobijusies

11.09.2018. 11:13

Man jau bail uz ielas iziet,jo uz katra satiksmes līdzekļa ir Ušakova bilde.Jau sāk murgos rādīties.Cerams,ka saskaņas elektorāts kā parasti svītros ārā visus latviskos vārdus un uzvārdus un apjuks,neatrodot Ušakova vārdu nevienā sarakstā.Tad nopūtīsies un dosies mājās,jo saraksti būs "suņu valodā",kas radīs vēl lielāku apjukumu.Runājot par lepnajiem gejiem,tādi ir vairāku sarakstu līderi un pēc Urbanoviča teiktā,tādu netrūkst arī saskaņas jauniešu rindās,jo "mēs visus mīlam un nevienam neliedzam piedalīties "praidā".

Atbildēt

Indulis Durka no pašīm Dikļiem

11.09.2018. 04:36

»

muahaha

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


Esu ceļā uz Aklonu. Visim atbildet nevaru nekādi, esu aktivs pilsonis.

Atbildēt

aina

10.09.2018. 23:59

Izskatās,ja jau tā uztraucas,jābalso tikai par Saskaņu,varbūt tā varēs nobremzēt OIK-2,kuru premjers,uz laiku atlika.

Atbildēt

Ferdinands

10.09.2018. 21:51

No tās Jaunmuižas kas sūdmuiža?

Atbildēt

nemelo

10.09.2018. 21:45

Tu neesi nekāds Krišs, tu esi dosjē vācējs. Vai varbūt pats lapsa kūmiņš? Bet kā tad tā, kost saimniekam rokā?

Atbildēt

vecais spekulants

10.09.2018. 21:39

Kremla agenturai ir dota pavele sarakstos ,ka pirmos likt latviesu kangarus . Tapec lai krievu veletaji veletu par spiti latviesiem ,par krieviem .

Atbildēt

Es "Ardievs"- esmu troļļis

10.09.2018. 21:35

»

Andrievs

Ja jau god. Krišs atkal par personālijām, tad es atkal varu paskaidrot, ka par Saskaņu es balsošu, bet par Kriša cepienu ap personālijām man galīgi rauj žāvas, ko jau biju paskaidrojis...


Tuiciet nmūsu, tro';l\lu komentāriem un rakstiem un jūs apjūsmos putins un Co. Par jums pastāstīs Maskavā esošai Ušakovs, kurš aplaimos LIELDRUGUS ar projektu Nr. 1 - "Mēs Saskaņa, izsludinājām latviešu duraku nomu mūsu politiskajai afērai.

Un re, mums "lielais ķēriens"- līp kā mušās uz mušpapīra. Tas nekas, ka caurkrituši, neatzīti kā politiskie duraki, kuri ir pērkami. Viņi pat savu māti nodos, ka tik uz amatu tiek, deputātos tiek.

Atbildēt

Indulis Durka no pašiem Dikļiem

10.09.2018. 19:51

»

Lauku pāķis

Jā Rīga ir labs piemērs. Aug algas un darbaspēks no reģioniem plūst uz Rīgu.Ja Saskaņa būtu pie varas tad iespējams visā Latvijā būtu tāda izaugsme kā Rīgā


Eliktorāts ir slidena lieta. Kai ledus aiz jurtas ziemā, vitumis celtens. Citreiz ejot pa baltu vēlēšanu ceļu, labiem nodomiem, gadās noslīdēt uz celtena ledus nez kāpēc Es i balsošu pa Saskaņas Ribakovu. Manīm patīk makškerēt. Esu ceļā uz Aklonu. I sacīc, kis iet, tis nonāk!

Atbildēt

Lauku pāķis

10.09.2018. 18:41

»

Fly

Tiesa, ka liberāļi un sorosīti neko labu nav devuši, taču par laimi Vienotība iet uz savu galu


Jā Rīga ir labs piemērs. Aug algas un darbaspēks no reģioniem plūst uz Rīgu.Ja Saskaņa būtu pie varas tad iespējams visā Latvijā būtu tāda izaugsme kā Rīgā.

Atbildēt

Andrievs

10.09.2018. 17:10

Ja jau god. Krišs atkal par personālijām, tad es atkal varu paskaidrot, ka par Saskaņu es balsošu, bet par Kriša cepienu ap personālijām man galīgi rauj žāvas, ko jau biju paskaidrojis:

"Mani neinteresē arī Saskaņas personālijas, kaut es šogad noteikti balsošu par Saskaņu.

1) Mani interesē, lai Latvijā būtu 2-3 partiju sistēma (labāk divu).
2) Es uzskatu ka Demokrātijas pamats ir nevis tikai tiesības vēlēt, bet reāla iespēja mainīt valdošos.

A. Es nekad nebalsošu ne par vienu jaunpartijeli, kas izcepusies no pabirām uz kārtējām vēlēšanām - tikai un vienīgi par Partiju ar vairāku Saeimu vēsturi!
B. Šoreiz es nebalsošu ne par vienu jau esošas valdīšanas partiju - es gribu esošos nolikt pastāvēt pie ratiem!

Un tāpēc man atliek vēlēt tikai par Saskaņu, jo tā nav mana vaina, ka visi pārējie ar parlamentāru pieredzi nopietnie lielumi ir jau tagad valdošajā kliķē.
Ja Saskaņa būs valdībā un man nepatiks viņu vadīšana, tad protams nākamreiz balsošu par tiem, kas tuvākos 4 gadus būs pastāvējuši malā.
Un man jau šodien ir absolūti vienalga, kādas pēc četriem gadiem būs personālijas."

Atbildēt

Fly

10.09.2018. 16:18

»

Q

Kārtējais latvju šinders izgāzis savu asenizācijas mucu , bet vajadzētu padomāt, ka Latviju līdz stāvoklim, ka valsti pamet darba spējīgi un izglītoti cilvēki ir novedušas tieši galvā izjātās nacionālo plānprātiņu partijas , nevis saskaņa, kas nekad nav bijusi valdībā


Tiesa, ka liberāļi un sorosīti neko labu nav devuši, taču par laimi Vienotība iet uz savu galu.
Bet šie seski no Saskaņas nu būs tie īstie Saulveži? Vai Rīgā nav redzams, kā vējā izkūp mūsu nodokļu nauda?

Atbildēt

Auns

10.09.2018. 16:17

Jo vairāk aprejat Saskaņu, jo vairāk latviešu balsos par to!!!!

Atbildēt

Q

10.09.2018. 16:02

Kārtējais latvju šinders izgāzis savu asenizācijas mucu , bet vajadzētu padomāt, ka Latviju līdz stāvoklim, ka valsti pamet darba spējīgi un izglītoti cilvēki ir novedušas tieši galvā izjātās nacionālo plānprātiņu partijas , nevis saskaņa, kas nekad nav bijusi valdībā!

Atbildēt

Bijušais

10.09.2018. 15:49

Latviešus gaida liela nelaime - oligarhu Astoņkājis baidās no latviešu pederastiem un dauniem, latviešu tautas pēdējo cerību. Oligarhi tomēr ir noraustījušies no dauniem un pederastiem, kurus atbalsta latviešu tauta visā savā masveidībā, stulbumā, kropolībā. Oligarhi tāpēc vienosies, lai latviešu pederasti un dauni tiktu nolikti malā un cetrā būtu ZZS+Saskaņa, kur ir kaut kāds saprāts vēl vietējiem mēsliem saglabājies, uz kuru oligarhi var paļauties. Latvieši ir nemierā, jo latvieši jau ir nobrieduši redzēt priekšā daunus un pederastus, jo latvieši jau ir pederastojušies un daunojušies pilnā grozā, izdzenot aiz jūras normālos, kuri vēl nav apdaunoti un appederastoti latvieši. Tātad būs ZZS+ Saskana.

Atbildēt

A

10.09.2018. 15:39

Izskatās ,ka autors no mēness nokritis, pārējās partijās vēl trakāki tipi, mūžigie deputāti staiguļi, zagļi korumpanti un pederasti, tāda nu ir Latvijas politiskā elite!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: