Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TTT

21.06.2019. 14:16

Vios stulbaios ir elementars. Ka vinji pirda un elsa, kad gribeja, lai pat viniem balsotu. Tagad kad pie silites ta uzreiz opaaa. Un Knabim vaidzetu pacekot, ka tiek sponsori mekleti VEFam resp., Jaunup puikam barotavai :)

Atbildēt

Neuztraucies!

18.06.2019. 22:34

»

jautaajums

Kāpēc ugunsdzēsējiem aizliegts dzēst paaugstinātas temperatūras ugunsgrēkus ar ūdeni


Te daudz idiotu komentē. Visa fizika un zinātne ir meli, kuri kalpo pārnacionālām kompānijām. Pirmie tramvaji brauca bez sliedēm ar motoriem, kas aprakstiti tā laika prezē. Motoram no abiem galiem ir kolektori. Viens kolektors ir ģeneratora, bet otrs motora. Rotorā veidots transformators - primārais ģeneratora, sekundarais motora.

Atbildēt

ei mudak, kurinātāj!

18.06.2019. 22:31

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


Aizbrauc kādreiz ziemā uz Poliju. Labāk mēģini tai izbraukt cauri- tad sajutīsi "atpalicību". Poļi piekāš eiropu un kurina ar akmeņoglēm. Visi kam nav slinkums . Aizmirsies kā "smaržo" akmeņogļu dūmi? Un Poliju sauksi par atpalikušu? Esi bijis kādreiz? Jeb mucā audzis un pa spundi barots?

Atbildēt

jautaajums

18.06.2019. 19:01

»

atklāj, kurā palātā notiek

fizikas likumu apgāšana


Kāpēc ugunsdzēsējiem aizliegts dzēst paaugstinātas temperatūras ugunsgrēkus ar ūdeni?
Ūens,tvaiks pie 800 grādu temperatūras sadalās ūdeņradī un skābeklī.Bet šito skolā nemāca.

Atbildēt

atklāj, kurā palātā notiek

18.06.2019. 18:37

»

Tā visa ir pagātne

Telpu apsildi jau izstrādājuši ar ūdeni plus desmit proc. veca ella - otrabotka. Ūdens deg pie 1000 grādiem pēc C...


fizikas likumu apgāšana !
Tautai būs par ko pasmieties !
:)))

Atbildēt

Elksniņš

18.06.2019. 17:31

»

Niknais

Nemaz nesaki, vai tagad arī daži tūkstoši “tautas kalpu” nebūtu izšaujami


jau aicināja pielikt pie sienas! Pietiktu ar pāris kangarie, pārējie tūkstoši paši savāks parpalas un pazudīs no Latvijas.

Atbildēt

lauķis

18.06.2019. 17:10

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


Atpalicība ir smadzenēs.Jo augstāka izglītība jo lielāka atpalicība.Pilsēta nav CILVĒKAM piemērota vide un tieši ūdens klozeti piesārņo dabu,neskatoties uz visām attīrīšanas iekārtām.

Atbildēt

švamme

18.06.2019. 15:54

»

Priede

Rīgā nav tikai pilsētas centrs. Tāda sajūta, ka ideju iesniedza diletanti. Bet tā nav. Viņi visu saprot. Šāda ideja neatrisinās gaisa kvalitāti! Iznāk, ka uzņēmumi nepiesarņo gaisu? To dara privātmāju krāsnis? Idejas autori grib ķeksiti priekš ES, nerisinot jaitājumu pēc būtibas...


Ne tikai ķeksīti, bez iespaidīgiem apgūstamiem fondiem te nekas nekustētos. Cenšas tikt pie lielā eiropas pupa pazīzt, kur noteikti ir kaut kādi spec. līdzekļi iedalīti šai tēmai.
Un es savā naivumā kādreiz sapņoju nopirkt Latvijā mājiņu laukos. Ar katru gadu mans sapnis paliek arvien utopiskāks. Lai kā arī gribētos bet palikšu, kur esmu, šeit vismaz neierobežo cilvēktiesības un neapdraud ar dvieļgalvām.

Atbildēt

visiem jāpieslēdzas ADMINISTRĀCIJAI

18.06.2019. 15:31

zagļiem arī gribas ēst

Atbildēt

Priede

18.06.2019. 14:28

»

!!

un tu samaksāsi no savas kabatas par tās šausmīgās "atpalicības" likvidāciju, jebšu pats vairs nekakā? Tikai laid internetā


Rīgā nav tikai pilsētas centrs. Tāda sajūta, ka ideju iesniedza diletanti. Bet tā nav. Viņi visu saprot. Šāda ideja neatrisinās gaisa kvalitāti! Iznāk, ka uzņēmumi nepiesarņo gaisu? To dara privātmāju krāsnis? Idejas autori grib ķeksiti priekš ES, nerisinot jaitājumu pēc būtibas

Atbildēt

!!

18.06.2019. 13:41

»

Kurinātājs

Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs


un tu samaksāsi no savas kabatas par tās šausmīgās "atpalicības" likvidāciju, jebšu pats vairs nekakā? Tikai laid internetā?

Atbildēt

Kariņa atraugas

18.06.2019. 12:20

Bija jau Latvijā pirms 100 gadiem tāds viens baigais reformists Pēteris Stučka. Izšāva tūkstošiem latviešu dažos mēnešos. Tagad Kariņš ar savu "valdību", kā Stučkas atrauga cenšas to pašu darīt, tikai ne ar lodēm, bet ar savu tukšo muldēšanu. Kronis visam kā bijušajam ES deputātam - viņš karošot ar Igauniju!!!! Par šito aizrunāšanos šim muldoņam būtu nekavējoties jāpazūd no politikas. To Levitam, ja viņš jau būtu prezidenta statusā, būtu nekavējoties no Kariņa jāpieprasa. No slimā Vējoņa jau to nesagaidīs...Un ko ta koalīcijas partijas? Klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši un apčurājušies, tā viewtā, lai pieprasītu valdības demisiju Kariņa izmuldēšanās dēļ...Visi, kas tiek pie siles, par par sludinātajiem principiem tūlīt aizmirst.

Atbildēt

Vai Attīstībai/Par!” ir idiotu bars?

18.06.2019. 12:11

Nē, Attīstībai/Par!” nav idiotu bars! Tā ir melīgu, varaskāru valsts izlaupītāju varza, kura ģenerā "idejas", lai būtu uzmanības centrā.
Uzdāvinās 40 miljonus žīdiem, ieviesīs homiķu laulības un stiprinās normālu ģimeņu iznīcības trajektoriju, aizliegs kurināt ar Latvijā pieejamo kurināmo mājokļus... Kas būs nākamais šo izdzimteņu projekts? Par šo noziedznieku varzu balsoja tiešām idioti vai kriminālnoziedznieki, vai ne? Ko vērta vien Viņķele ar savu morāli degradēto dēlu un Karlīnēm bērnudārzos! Ko vērts Pavļuts ar savu/mūsu OIK! "Latvijas iznīcībai/par" - tāds ir patiesais šīs noziedzīgo, Latvijas valsij naidīgo oligarhu kabatas partejiņas nosaukums!

Atbildēt

Niknais

18.06.2019. 11:45

Vajag apkurināt mājas ar deputātu un ierēdņu kautķermeņiem kā Mississipi tvaikoņus ar bifeļiem

Atbildēt

Kurinātājs

18.06.2019. 11:44

»

lauķis

Kurinātāja kungam par krāsnīm zināšanu nav,kā arī nav spējīgs domāt,tikai rāmīša ietvaros


Lauķim mežā guļot uz krāsns un spriedelējot par politmafiju jau grūti saprast,ka pilsētas centrā krāsnis un sausā tualete ir atpalicības rādītājs.

Atbildēt

Tā visa ir pagātne

18.06.2019. 11:26

»

reāli

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos...


Telpu apsildi jau izstrādājuši ar ūdeni plus desmit proc. veca ella - otrabotka. Ūdens deg pie 1000 grādiem pēc C.

Otrs variants ir HHO gāze, ko no ūdens iegūst elektriskā reaktorā. To var pat privātmājā. Pat saules baterijas ir novecojis variants.

Trešais v. ASV tikko izstrādāts 25 Kw ģenerators uz magnētiem pēc Teslas atklātiem proncipiem no statistiskās strāvas.


Vēl ir ceturtais. Sajūdz ģeneratoru ar elektromotoru vienā korpusā - rotors ir transformators. Tādus dzinējus izmantoja prmajiem tramvajiem.

Piekais- ir slepenas izstrādes, vēl efektīvākas, ttās neatklāšu...jo pie tām notiek darbs..

Atbildēt

Čupakabra

18.06.2019. 11:07

Škiet, tas bija Einšteins, kas teica, ka Visums un cilvēka muļķība ir bezgalīga, kaut gan par Visumu viņš nesot pārliecināts. Spožs aplieicinājums no krāšnu nojaukšanas idejas šai domai.

Atbildēt

...

18.06.2019. 09:33

»

reāli

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos...


Galošas,akmeņogles un plastmasas nav paredzētas krāšņu kurināšanai.Ir krāšņu konstrukcijas kur degšanas temperatūra sasniedz 1300 grādu,sadeg visas cietās daļiņas,atlikumā ūdens un CO.
Stāsts par CO izmešiem un globālo sasilšanu
ir viena no lielākajām pasaules afērām.
Pilsēta nav vide kur cilvēkam būtu jādzīvo.
Par to gaisa tīrību blokmāju rajonos ir taisnība.

Atbildēt

reāli

18.06.2019. 09:13

Ja elektrībai nebūtu tik saskrūvētas cenas, tā būtu vistīrākā enerģija, mums taču uz Daugavas ir elektrostacijas. Ir ziņas, ka Zviedrijā mēdz apsildīt mājas ar elektrību. Kaut gan viņi arī uztraucas par elektrības cenu celšanos.
Vispār jau blokmāju rajonos ar centrālapkuri ir tīrāks gaiss nekā privātmāju kolonijās.

Atbildēt

lauķis

18.06.2019. 09:07

»

Kurinātājs

Kasīklis ir viens no tiem, kurš neatšķir centrālapkuri no centralizētās siltumapgādes, bet ņemas gudri spriedelēt...


Kurinātāja kungam par krāsnīm zināšanu nav,kā arī nav spējīgs domāt,tikai rāmīša ietvaros.
Ja nebūtu partijas Deģenerācijai/Par tad žīdi atrastu kādu citu politmafijas klanu un rezultāts būtu identisks.Lūk piemērs biedru partijnieku un augļotāju simbiozei.

Atbildēt

Kurinātājs

18.06.2019. 08:47

Kasīklis ir viens no tiem, kurš neatšķir centrālapkuri no centralizētās siltumapgādes, bet ņemas gudri spriedelēt.
Centrālapkure vienmēr būs efektīvāka par krāsns apkuri. Bet centralizētās siltumapgādes efektivitāte ir atkarīga no siltumtrases garuma, siltuma zudumiem tajā un piegādātā siltuma daudzuma. Tikai retā siltumtrase var lepoties ar siltuma zudumiem zem 20%. Bet siltumtrases noslodze zem 1,5MW/km ir izšķērdība par kuru nāksies maksāt ar apkures tarifu, kurš lielāks par autonomās apkures izmaksām!

Atbildēt

Solī

18.06.2019. 08:31

Masonisms - korporatīvisms - sazvērniecisms. Uzmini nu...

Atbildēt

Q

18.06.2019. 07:46

Varu teikt tikai vienu, tik idiotiska, nejēdzīga un nespējīga, kā Kariņa valdība mums līdz šim vēl nav bijusi!

Atbildēt

Zebra

18.06.2019. 07:43

Jaunlops vien ir ko vērts! Valters lieliski to komentēja.

Atbildēt

pārvaldnieks

18.06.2019. 07:39

jācer ,ka pienāks laiks un šādus neliešus un balamutes tomēr sāks tiesāt ,un ar notiesājošiem spriedumiem .

Atbildēt

OIK

18.06.2019. 07:09

Patiesība es domāju ka tā krāšņu lieta cieši saistīta ar OIK Jo viņiem siltuma tak nav kur likt un pēc noteikumiem tad tā bodīte jaslēdz ciet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: