Menu
Pilnā versija
Foto

Partijas pamodušās no miega

Fanija Golda · 08.10.2019. · Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kā man patīk!

11.10.2019. 13:41

»

Tvaika ielas pacientam

Tik ilgi kritizēsi žīdus, kamēr tev palātā uzvilks trako kreklu un dabūsi pa muti


Ka žīdi bezspēcībā trako! Skrien šurp! Un dod pa muti, žīdu nacist!

Atbildēt

No pasaules valdības memuāriem

11.10.2019. 13:27

»

Tvaika ielas pacientam

Tik ilgi kritizēsi žīdus, kamēr tev palātā uzvilks trako kreklu un dabūsi pa mutiŽīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Piga

10.10.2019. 15:38

Revolucionaritātes falšā imitācija.

Atbildēt

Levits atbalsta Bordāna ideju izveidot ekonomisko lietu tiesu. (kasjauns.lv)

09.10.2019. 18:49


Katram viegli saprotams, ka šīs "pēkšņās izmaiņas Latvijas tiesību sistēmā" sasaucas ar E. Levita kļūšanu par VP. Bet kāds gan tam varētu būt patiesais iemesls? Atbilde ir pavisam vienkārša. Labi redzams, ka tas viss, kā labi visiem zināms, kā es ceru, sakrīt ar ebreju žīdu sātanistu, talmuda jūdaistu, Toras Jesaja levitu ebreju impērijas otrā standarta galīgu ieviešanu un nostiprināšanu Latvijas teritorijā, kad saimnieciskie strīdi Latvijas sagrautajā tiesību sistēmā faktiski jāizskata tikai un vienīgi īstās "ebreju tiesās". Šādi piemēri nav jāmeklē tālu. Ne tikai J. Bordāns, masonu Kluba 21 biedrs, viens tā populistiski ņem un pēkšņi rosina izveidot Latvijā jaunu "specializēto ekonomikas strīdu tiesu sistēmu", bet tādas tiek veidotas visā ES cionistu tiesību sistēmā kopumā - ebreju un žīdu interesēs strīdīgos jautājumos reāli pārņemt nekustamos īpašumus savā pārvaldībā, realizēt ebreju pārnacionālo kompāniju pārvaldi pār neebreju kompānijām utt., un nostiprināties labās pozīcijās visos iespējamos saimnieciskajos strīdos starp ebrejiem un neebrejiem. Te arī vienlaikus skaidri un reāli redzams, ko patiesībā nozīmēja masonu Kluba 21 biedra J. Bordāna melīgie priekšvēlēšanu solījumi par "auditu tieslietu sistēmā".

Ja uzmanīgi palasa šo ebreju impērijas otro standartu, tur viss ir skaidri un gaiši pateikts! 


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.
Kādas Kremļa

Atbildēt

Komuniste un čekiste Ilga Kreituse!

09.10.2019. 18:46

Lūk, par ko Jums kā politoloģei būtu jāraksta un jāstāsta studentiem! Jūs taču arī bijāt cionistu likumdevēja LV kā Saeimas pr-ja! Kā tad ar demokrātiju vēlēšanu sistēmā?

Runa ir par CVK pr- jas K. Bērziņas pienākumu šodien!

Līdzīgi Pabrikam izrīkojas cioniste I. Mūrniece, pie katra izdevīga gadījuma Litenes kapos sakot "košas nacionālas runas", bet Saeimā kā Saeimas pr-ja manipulē ar Saeimas balsojumu, deputātus vadot uz tukšām runām, tiem neizanalizējot likumgrozījumus, par kuriem balso. 

Saeimas pr-jas, pārliecinātas cionistes I.Mūrnieces manipulāciju rezultātā ar Saeimas balsojumu I. Mūrniece (NA) panāca, ka Saeima, neiedziļinoties likumgrozījumos, steidzamības kārtā nobalsoja faktiski par demokrātijas likvidēšanu Latvijā, piešķirot piekļuvi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai. Piekļuve valsts noslēpumiem turpmāk balsis vēlēšanu procesā skaitīt saskaņā ar valsts noslēpumu CVK pr-jai K. Bērziņai uzliek par pienākumu.

Atbildēt

Kādas Kremļa intereses, Ilga Kreituse!

09.10.2019. 18:41

Tas ir cirks ar PSRS okupantiem - levitaprāt, kreitusesprāt - jau Latvijas pilsoņiem - latviešiem, kuriem jāmācās latviešu valodā, jo oficiāli skaitās "latvieši"! Tāda ir žīdu cionistu loģika!

Atbildēt

piekrītu

09.10.2019. 16:57

Perfekts komentārs!
Patiess un asprātīgs.

Atbildēt

HH

09.10.2019. 14:37

Ja tā padomā, tad pēdējie 30 kolonizācijas gadi ir prasījuši daudz vairāk latviešu līķu un ciešanu asaru kā karš pret abiem okupantiem. Tas tāpēc, ka valsts nodevēji miera apstākļos spēj nodarīt daudz lielāku postu kā atklāts un zināms ienaidnieks.

Atbildēt

Lūgums

09.10.2019. 12:14

turpmāk bez foto,riebjas skatīties

Atbildēt

ha-ha

09.10.2019. 12:00

Kādēļ gan ebreju,ukraiņu.c.mazakumtautībnieku bērniem nedod iespēju iegūt valsts izglītību krievu valodā,kuru viņu vecāki diez kāpēc uzskata par dzimto?Par to iestājas ebrejiete,kurā netur cieņā savu seņču valodu,bet visiem uzbāžās ar savu pārkrievošanas procesos apgūto.Šeit,varbūt,darbs būtu valsts drošības sargātājiem vai psihoanalītiķiem.

Atbildēt

manupraat

09.10.2019. 11:34

Teaatris un savstarpeejaa tirgo'sanaas nu jau gandriiz 30 gadu garumaa. Tas ir kaa multeniites, ko beerni skataas kopaa ar pieaugu'sajiem. Beerni juusmo un priecaajas, bet pieaugu'sie ir spiesti skatiities.'Sii raksta autore pieskaitaama beernu pulkam. Iedzi'linaaties partiju 'kiivi'nos ir tas pats, kas apspriest mumitrollii'su vai citu multe'nu varo'nu riiciibu un uzvediibu.

Atbildēt

koijots

09.10.2019. 11:09

...tomēr paradoksālā kārtā tas ļoti atgādina “Saskaņas” ticību tam, ka NATO vadība norās Pabriku un turpmāk aizliegs viņam slavēt leģionārus.
--------------
Nemaz nevajadzēja sākt rāt, tak pats mudīgi pamainīja toņkārtu.

Atbildēt

Vau

08.10.2019. 23:52

»

Kreituss

Par ko ir šis savārstījums


Vai tad tā, kas raksta, nav mana sieva?

Atbildēt

Nolādēts, to raksta mana sieva

08.10.2019. 23:46

LAI TO RAKSTA MANA SIEVA, ES PIEDODU, JO ARĪ MANI JAUNĀS PARTIJAS NEATZĪST PAR VALSTSVĪRU, PAR PERSONĪBU, TĀPAT KĀ MANU SIEVU: mēs abi bijuši vai visaugstākajos amatos, zinām drēbi, bet mūs neciena, neceļ godā, nepiedāvā amatus. tādi nekauņas. Mēs taču abi esam gudri, labi skoloti un paši skolojam citus. Kā tā var? Tādēļ pareizi dara mana sieva - jaunajām partijām mauc galvā cinkoto spaini un es dauzu pa spaini ar āmuru - dodam triecienu, ka viņiem galvas reibst. Kā viņi, jaunie partijnieki bez mūsu ziņas iedomājušies atlaist, prasīt vecos stukaču, komunistu atlaišanu. Kauna nav. Piemēram mūsu draugs godmann - Latvijas leģenda, savervēts, bet nesadarbojas un viņam amatu nedod. Labi ka kabatā ir graši un uhitrilsja iedzīvoties. Nu, viņam mamma labi pelna gāzkantorītī pie veciem čomiem. Bet mums ar saldo pārīti - nekā?!Mēs jūs sitīsim, jaunie "nelieši", sevišķi izglītībā, kas skar mūs.

Atbildēt

si-si-dra

08.10.2019. 20:41

»

formula

No kurienes tas idiņš noskatījis to žestu


no šiklgūbera.

Atbildēt

kreitusovka

08.10.2019. 20:40

»

Kreituss

Par ko ir šis savārstījums


par to pašu.

Atbildēt

Kreituss

08.10.2019. 20:37

Par ko ir šis savārstījums?

Atbildēt

formula

08.10.2019. 18:28

No kurienes tas idiņš noskatījis to žestu?

Atbildēt

Joske

08.10.2019. 17:07

Vienīgā partija kura cīnās ar prokuratūras,un sistemu,gods un slava JKP partijai.

Atbildēt

VAU

08.10.2019. 16:39

goldai ir tas dots gods pamuldēt,viens noteikti ir tas,ka krievi pagaidām tikai novēro ukrijas variantu,bet šiem ir paruna---lēni iejūdz,bet ātri brauc,cerams vēl viss priekšā.ŽDANOKAS KUNDZE MALACIS,VEIKSMI!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

08.10.2019. 16:27

Šis raksts parāda, ka Kalnmeiera banda, ar Goldu priekšgalā, zina ko rijuši. Smieklīgi skan, ka tiesa neatzina Kalnmeiera vainu !!! Nu, it seviķi tad, ja tiesu aizmuguriski vadīja pats Kalnmeiers ! -----------Fanija ? Visi idiotismi sāk asociēties ar faniju !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: