Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

pasaciņa

09.04.2020. 20:38

»

cilveks444

Žuli, sveiks. Man ar loģisko spriestspēju viss ir kārtībā, tāpēc zinu, kurš ir tas Žulis, kas jau Delfos rakstīja ļoti sakarīgus komentārus, kurš tas, kas tikai uzdodas par Žuli. Nezinu, kas to dara, bet ir bars neliešu, kas piesavinās lietotājvārdus. Manu profila attēlu Delfos arī viens nozaga un, ...


par rungaini tā nav pasaka, tā ir neiepējamība. tāds cilvēks var tikai izmantot citus, bet ne pats strādāt.bet daudzi citi gan varētu pārvērst savu dzīvi no pilsētnieka par laucinieku un piedzīvot daudz pilnvērtīgāku un veselīgāku būšanu uz šīs zemes.

Atbildēt

Claudia Klein

29.03.2020. 22:42

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

3/4

22.03.2020. 11:31

Un 3/4 par Latvijas Republikas noriešanu tiks pakārts, ja netiks nošauts agrāk. Beidz irst par 30 gadiem - pats esi tos nodzīvojis, nelietīgais sprāgoni.

Atbildēt

..............

21.03.2020. 10:43

....................,,,,

Atbildēt

:)

20.03.2020. 13:21

»

nu gnu

tūdaliņu murgi


Pasakā gan nav pateikts, kas ir "Latvijas tauta" un ko darīt ar Latvijas valstij nelojāliem krievvalodīgiem jaunpilsoņiem, kuri noteikti Latvijai ir daudz kaitīgāki, kā tie ar dubultpilsonību un brillēm un kuri šobrīd tiešām reāli strādā, kamēr citiem laiks rakstīt pasakas.

Atbildēt

nu gnu

20.03.2020. 08:56

tūdaliņu murgi

Atbildēt

cilveks444

20.03.2020. 07:26

»

Žulis

Šis sajēgu zaudējušays trollis, kas te regulāri raksta zem mana nika rupjības, katru sakarīgu rakstu vai komentāru sācis piedēvēt man un attiecīgi izgāž savu žulti. Atvainojos raksta autoram


Žuli, sveiks. Man ar loģisko spriestspēju viss ir kārtībā, tāpēc zinu, kurš ir tas Žulis, kas jau Delfos rakstīja ļoti sakarīgus komentārus, kurš tas, kas tikai uzdodas par Žuli. Nezinu, kas to dara, bet ir bars neliešu, kas piesavinās lietotājvārdus. Manu profila attēlu Delfos arī viens nozaga un, atdarinot manu lietotājvārdu, sāka drukāt savus komentārus. Jāpiebilst gan, ka Delfos pārsvarā rakstīju, kā "cilveks trijicetrinieki", bet Pietiek.com, kā "cilveks444". Manu komentāru Pietiek.com pievienoja ar nedaudz mainītu niku. Nezinu kāpēc, jo viņi to dara paši pēc sava prāta. Tajā pašā laikā saku paldies Pietiek.com, kas šis portāls nopublicē ik pa brīdim, kādu manu komentāru. Delfi man šobrīd ir pilnībā atslēguši iespēju komentēt. Tād, lūk, Latvijā ņirgājas par Satversmes 100.pantu tādi Delfi, kas šobrīd sev cenšas izdīgt piešprici no nodokļu maksātāju naudas. Paldies Tev un daudziem citiem par labiem vārdiem. Tiem, kurus kaitina mana Pasaka, der apskatīties apkārt un padomāt, ka varbūt tā ir nākotnes idealizācija, bet fakts ir tāds, ka paliekot pie līdzšinējās sistēmas, latvieši vienkārši izmirs. P.S. Starp citu, tikko noskatījos LTV7 sižetu par Ērgļiem, arī par R.Blaumaņa muzeju Braki. Smagi, pavisam smagi palika ap sirdi. Milzīga pamestība un aizmirstība. Iznīcība. Ja nepamodīsimies, tad arī Pasaka nelīdzēs. Lai laba diena!

Atbildēt

cyril

20.03.2020. 06:52

Tas dzeltenais vispār nespēj domāt,viņš grib kaut ko citu.......

Atbildēt

.

20.03.2020. 03:21

»

Cyril

урод латыш


Sešas nedēļas pēc Purima svētkiem nedrīkstot lamāties.

Atbildēt

muļķis labākajos gados

20.03.2020. 03:16

»

vecais nīgrais onkulis

Ir muļķi, lieli muļķi, pilnīgi muļķi, un cilvēks trīs četrinieki


Aizej nīgrais onkol pakaries un neaizmirsti draugus paķert līdzi.

Atbildēt

Cyril

20.03.2020. 02:46

»

Aha!

...


урод латыш

Atbildēt

Aha!

20.03.2020. 01:26

»

Kāda Latvija? Tādas nav!

Ir anonīma 4. maija VDK valsts korporācija ar milzīgu parādu pilsoņu vārdā...Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju nacistu cionistu impērijā, kurā ietilps ES un Latvija ar Saeimas pretlikumisko partiju koalīcijas veidojumu, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Kāda Latvija? Tādas nav!

20.03.2020. 01:20

»

Latvija ir sabojāta

(1)Mans viedoklis, ka Latvija ir sabojāta, pirmkārt, ar okupāciju, no kuras attapties, izķepurotes nav izredžu...


Ir anonīma 4. maija VDK valsts korporācija ar milzīgu parādu pilsoņu vārdā.

ES ir ASV ionistu projekts. Šodien šo 4. maija valsts korporāciju vada svešzemju ilumināti - Levits, Vācijas pilsonis, un Karinš, ASV pilsonis, kuri lieliski tēlo “latviešus”.

Rūpīgi izlasot cionistu “ebreju globālās impērijas trīs standartus”, redzēsit, ka visa likumdošana ar Briseli tiek pakārtota šiem standartiem, kuri publicēti latviski vien caur Pietiek.com.


Atbildēt

mh

20.03.2020. 00:45

»

hm

Jau sāka ... amerikāņi drukā dolārus, ES drukā eiro. Tos nodos komercbankām , kuras uzliek 25% un nodod tālāk ekonomikas "veseļošanai


Naudu neviens nedrukā; virtuāli izraksta kontā cipariņus un āmen... bet vergiem to aizdevumu būs jāatdod reālā naudā - tā tas šodien notiek - globālie noziedznieki stāvus kļūst bagātāki no pirksta izzīstu miljardu rezultātā!

Atbildēt

Pilsonis

19.03.2020. 23:46

Pasakas

Atbildēt

jaajaa

19.03.2020. 23:04

»

FENIKSS

Ļoti atgādina parasta pilsētnieka dzīvi


...kā naglai pa galvu...labs...:)

Atbildēt

Latvija ir sabojāta

19.03.2020. 22:33

(1)Mans viedoklis, ka Latvija ir sabojāta, pirmkārt, ar okupāciju, no kuras attapties, izķepurotes nav izredžu:
(2) Latvija ir izvarota ne tikai ar okupāciju, bet arī ar ATMODU'
(3) Latviju turpina izkropļot alkatība, mantrausība, organizātā noziedzība, Maksātnespējas administrācija, VIDs, prokuratūra, VZD, Privatzācijas komisija un Saskaņas Rīgas dome.

Tālāk turpini uzskaitu tu.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

19.03.2020. 22:13

Ir muļķi, lieli muļķi, pilnīgi muļķi, un cilvēks trīs četrinieki.

Atbildēt

Žulis

19.03.2020. 22:12

Es šodien mūsu trako mājas sanitārēm apsolīju pēc pandēmijas vairs nepietaisīt gultu visu nakti, bet tikai līdz pusnaktij. Es tāpat "pietiek" fīreram apsolīju portālu nepietaisīt pēc pandēmijas. Es esmu īsts latvietis. Tātad mēsls, kura solījumiem nevar ticēt. Tā arī būs. Pēc pandēmijas nekas nemainīsies - pietaisīšu gultu un portālu. Tāda ir mana īsta latvieša dzīves jēga aizvēja pusē, kur nevar saost manu mūžīgo smirdēšanu pēc izkārnījumiem.

Atbildēt

aha

19.03.2020. 20:52

»

jaajaa

…:D...7.punktu izmetam, un tiešām skaista vīzija sanāk


Skaista vīzija- tu rukā laukos bez brīvdienām no saules lēkta līdz rietam un tad knapi pietiek, paša ģimenes pārtikšanai.

Atbildēt

normāli

19.03.2020. 20:03

"Dažs aizmirst pat savas brilles steigā...."
------------------
Tas laikam bija domāts par morāliem kropļiem, čekas un bandītu pakalpiņiem, četračiem Voldiņiem.

Atbildēt

Paija

19.03.2020. 19:54

Tas tikai Latvijas glancētos žurnālos aprakstīts , cik laukos forši, bezrūpīgi, putniņi čivina un var ievērot visus senču ticējumus , paradumus utt. Faktiski tas ir smags fizisks darbs ik dienas un pats galvenais laukos jābūt ģimenei / saimei - sauciet to kā gribiet, jo viens, pat divi cilvēki viensētā - tā ir lēna nāve, ja vien viņiem nepieder naudas plūsmas tērcīte bankas kontā.

Bet pasapņot jau nav kaitīgi.

Atbildēt

Skapis

19.03.2020. 19:47

Rinkevičs ielien atpakaļ skapī un pievēršas ģimenisko tradīciju daudzināšanai.
Putnis aizlido uz siltajām zemēm ligzdot.

Atbildēt

jaajaa

19.03.2020. 18:15

…:D...7.punktu izmetam, un tiešām skaista vīzija sanāk...:)

Atbildēt

hm

19.03.2020. 17:57

Jau sāka ... amerikāņi drukā dolārus, ES drukā eiro. Tos nodos komercbankām , kuras uzliek 25% un nodod tālāk ekonomikas "veseļošanai".
Tāpēc jau Kariņš plātās: mēs atbalstīsim, mēs kompensēsim, mēs subsidēsim ... Kur viņam nauda?

Atbildēt

hi hi

19.03.2020. 17:55

izrēcos par to vienoto sorosoīdu spīdekļi rungaini-rangaini un valetu jaunpupu,1000+.Jauki šajā drūmajā,baismajā laika posmā!

Atbildēt

Ārprāta vētrā

19.03.2020. 17:29

rakstā ne pušplēsta vārda par latviešu tautu, bet runa izdodas par Latvijas tautu, kuras vairus ir krievvalodīgie un tādi aziātu mūļiem, kas runā lauzītā latviešu valodā un skaitās pilsoņi. Ta ka rakstelis neiet nekādos vārtos, lai kā autors pacenties! Āža kāju nevar noslēpt, ja tā ir smadzenēs.

Atbildēt

oi-kā!

19.03.2020. 17:22

Pazudis punkts par latviskā kašķa procesa pārvēršanu zaļajā enerģijā.

Atbildēt

fakts

19.03.2020. 17:16

Raksts laikam tapis covid-19 drudža laikā.

Atbildēt

Žulis

19.03.2020. 16:34

»

Žulis

Es tagad ar saviem nikiem visu diennakti jūsmošu par savu kakājumu portālā. Kāda laime man latviešu psihiski slimajam deģenerātam, imbecīlam katru dienu pietaisīt šo portālu


Šis sajēgu zaudējušays trollis, kas te regulāri raksta zem mana nika rupjības, katru sakarīgu rakstu vai komentāru sācis piedēvēt man un attiecīgi izgāž savu žulti. Atvainojos raksta autoram.

Atbildēt

č bez savu pupu un balināto matu

19.03.2020. 16:23

vešanu uz EEIIROPU, pie darba ienīstajos budku laukos..............tikai mirušas

Atbildēt

Lemesis

19.03.2020. 16:11

Jēziņ mīļo, un ir taču tautieši, kas visam šim svēti tic no pašiem sirds dziļumiem, par to balso vēlēšanās un vēl arī paši cenšas tā izpildīties. Cik resursu nav bezjēgā iztērēts, cik dzīvju izniekots, jūsmīgiem ļaudīm mūkot projām no Rīgas akmeņiem pie "sava stūrīša, sava kaktiņa zemes"? Valmieras teātra izrādē "Igauņu bēres" par šo apsēstību viss jau sen tika spoži pateikts.

Atbildēt

Žulis

19.03.2020. 15:58

Es tagad ar saviem nikiem visu diennakti jūsmošu par savu kakājumu portālā. Kāda laime man latviešu psihiski slimajam deģenerātam, imbecīlam katru dienu pietaisīt šo portālu.

Atbildēt

Fēlis

19.03.2020. 15:36

»

Paija

Nu, forši


Jā, forši, tikai lai izdotos, jātiek vaļā no alkatības, viensētnieciskuma un nepamatotas augstprātības. Teiciens- neies aiz nabadzības lepnību zaudēt ir stulbs un kaitniecisks.

Atbildēt

zane

19.03.2020. 15:22

Jā, vispirms tos melnos mērkaķus izraidīt visus, jau visa Rīga smird no viņiem

Atbildēt

Paija

19.03.2020. 15:18

Nu, forši.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: