Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HA

26.12.2020. 19:03

3 Kubā ir tikpat cik 3 Latvijā.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

23.12.2020. 22:46

»

to Zeze

Krievs nesaka patiesību, bet tikai to, kas iezombēts viņa debilā paurī. Viņš nemaz nezin patiesību, jo ieslodzīts savā tumsonības un mītu geto, kur tā tiek rūpīgi slēpta, bet tā saujiņa, kurai intelekts dotu iespēju līdz patiesībai aizrakties, no tās baidās, jo tad atklāsies visa viņa sugas kaunpilnā...


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Klaudija Kleina

23.12.2020. 15:04

Sezonas komplimenti !! Piesakies aizdevumam vietnē Spotlight Global Services ar procentu likmi 3%

* Vai jūs meklējat finansējumu sava biznesa dibināšanai?
* Vai jūs meklējat aizdevumus lielu projektu īstenošanai?
* Vai jums ir nepieciešams aizdevums mazāk nekā 24 stundu laikā?
* Vai jums ir nepieciešams ātrs aizdevums dažādiem mērķiem?
* Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē?
* vai banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu?

Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, mana firma var jums palīdzēt. Mēs piedāvājam labākos aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam lielisku iespēju iegūt izdevīgu finansējumu ar personīgo aizdevumu līdz 5 miljoniem eiro un biznesa aizdevumu līdz 15 miljoniem eiro. Līguma noteikumi ir skaidri un organizēti abās pusēs. Ikmēneša maksājumus un atmaksas periodus var pielāgot jūsu finansiālajām iespējām. Ņemot vērā individuālo pieeju individuālajām vajadzībām, gandrīz visi pretendenti var saņemt aizdevumu.

Ieinteresētajām personām vai uzņēmumiem jāraksta mums pa:
E-pasts: spotlightglobalservices(at)gmail.com |
WhatsApp: +4915758108767

Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: || https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial ||

Mēs esam kaislīgi, lai finanšu iekļaušana būtu svarīga. Mūsu aizdevumi un ieguldījumu produkti ir paredzēti, lai piedāvātu jums ērtības un vērtību.

Izmantojot Spotlight Global Financial Services, jūs varat atvadīties no visas savas finanšu krīzes un grūtības, jo mēs esam sertificēti, uzticami, uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski.

Silti sveicieni
Klaudija Kleina

Atbildēt

Pesimists

23.12.2020. 13:39

Un puspatiesiibas staasta arii Inkina kungs, runaajot par "ljaunuma impeeriju", kura pret pashu Inkina kungu iztureejaas pat tiiri labi un patiesi gribeeja vinju padariit par kaartiigu cilveeku, ko Inkina kungs arii apraksta. Bet nee, "ljaunuma impeerija". Nesmuki, Inkina kungs, nesmuki.

Atbildēt

asistents

22.12.2020. 20:57

»

Andrs

Interesanti,vai tie, kas rej uz Inkinu ir nejēgas vai arī jūtas aizvainoti par autora taisnību


Inkinu noliedzot, lielā daļa, jūtās gudrāki! Tas tak ir forši?

Atbildēt

.

22.12.2020. 19:43

»

Atis Priedītis

Spilgts piemērs - jezga ap Kiviču. Patiesībā viduvējs mūziķis šobrīd tiek aprakstīts un reklamēts vairāk pat par Raimondu Paulu. Jautājums - kāpēc


Labāk Kivičs, nekā kremļa galma trubadūrs, bargās krievenes vīrelis, uz kura muguras Saeimā iejāja čekas pederasts Šlesers. Kivičš vismaz nav bijis manīts krievu bandītu, čekistu, mauku un pederastu "Jaunā viļņa" šabašā.

Atbildēt

to Zeze

22.12.2020. 19:38

»

Zeze

Precizē. Man nāk prātā viena, kura regulāri krāpj un kurai tas ir dzīvesveids - ebreji. Ja tu domā krievus, tad maldies - krievs tomēr saka patiesību, acīs skatīdamies, rupju rūgtu, bet patiesību. Un tieši to mēs nevēlamies dzirdēt


Krievs nesaka patiesību, bet tikai to, kas iezombēts viņa debilā paurī. Viņš nemaz nezin patiesību, jo ieslodzīts savā tumsonības un mītu geto, kur tā tiek rūpīgi slēpta, bet tā saujiņa, kurai intelekts dotu iespēju līdz patiesībai aizrakties, no tās baidās, jo tad atklāsies visa viņa sugas kaunpilnā vēsture.

Atbildēt

R

21.12.2020. 19:28

»

Atis Priedītis

Melošana ir ļoti ienesīgs bizness. Kaut vai mākslā. Viduvēju cilvēku visi masu mediji sāk afišēt bez maz vai kā ģēniju un šim cilvēkam ir ne tikai slava, bet arī lieli ienākumi. Latvijā tā ir ierasta prakse. Uzvārdus nenosaukšu. Vismaz dažus cilvēki paši zina


Loti ienesīgs! Piemēram, kad pseidomākslu sāk slavēt kā mākslu, bet pseidomāksliniekus. māksliniekus.
Ar MK 18.06. 2020. rīkojumu Nr. 339. Latvijas Valsts mākslas muzejam no budžeta tika piešķirti 550 000, 00 EUR Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem. Par šo summu - vairāk kā pusmiljonu muzejs iepirka mūsdienu mākslinieku gleznas. Šedevrus- pēc viņu uzskatiem. Bez konkursa, protams

Atbildēt

patiesībā

21.12.2020. 18:54

»

Atis Priedītis

Spilgts piemērs - jezga ap Kiviču. Patiesībā viduvējs mūziķis šobrīd tiek aprakstīts un reklamēts vairāk pat par Raimondu Paulu. Jautājums - kāpēc


viss ir vienkārši: elementāra "pieprasījuma - piedāvājuma" sistēma, ko piekopj masmēdītāji (arī, t.sk.), 100% VISI. Pareizais jautājums būtu - kāpēc šajā pašreizējā "valstī" dominē tieši TĀDS pieprasījumu, kādu apkalpo / uz kura rēķina inerti parazitē masmēdītāji, soctīkli u.c. ITK plašsaziņas metastāzes?

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Žulis

21.12.2020. 12:29

»

Inkinam galvā ir putra!

Melus visapkārt redz tikai šizofrēniķi, nenošķirot melu izcelsmes cēlonību. Cēlonība meklējam privātās attiecībās, komercattiecībās, vaksts attiecībās pret privātpersonu. Melus neatpzīst muļķi. Pat dzīvnieki dabā prot izlikties, ko var saukt par meliem, un prot atpazīt izlikšanos. Bet Inkins ar savu...


O, izskatās, ka tu esi varen gudrs, nemaz neesi šizofrēniķis un tev galvā putras vietā ir kāda cienījamāka substance. Tad kā tu, ak gudrais, vari paskaidrot pretrunas tavā komentārā? Ja tu pirmajā teikumā saki kā "melus visapkārt redz tikai šizofrēniķi", bet trešajā teikumā apgalvo, ka "melus neatpazīst tikai muļķi". Tad pie kuriem tu pieskaiti sevi - pie šizofrēniķiem, vai muļķiem?
Tikpat interesants ir tavs apgalvojums, ka melu CĒLONĪBA esot meklējama cilvēku attiecībās. Man, kā mazāk izglītotam cilvēkam liekas, ka meli šajās attiecībās izpaužas, nevis attiecības ir cēlonis meliem. Godīgas attiecības nevienam neliek melot. Melot piespiež tikai negodīgas attiecības, taču pašas šīs visu veidu negodīgās attiecības jau ir radījuši meli. Tātad primāri ir meli, bet cilvēku attiecības sekundāras, no meliem izrietošas. Un sekundārais nevar būt par cēloni primārajam. Bet tu, droši vien, savā izcilajā gudrībā, spēsi pierādīt, ka es kļūdos.

Atbildēt

lauķis

21.12.2020. 10:59

»

Zeze

Precizē. Man nāk prātā viena, kura regulāri krāpj un kurai tas ir dzīvesveids - ebreji. Ja tu domā krievus, tad maldies - krievs tomēr saka patiesību, acīs skatīdamies, rupju rūgtu, bet patiesību. Un tieši to mēs nevēlamies dzirdēt


Zelta vārdi.
Cilvēks par patiesu vārdu saka paldies,aitas un kāmīši apvainojas.
Krieviem ir teiciens,uz tādiem ūdeni vadā.
Orvels teica tā;jo tālāk cilvēks aiziet no patiesības,jo vairāk ienīst to kurš saka patiesību.

Atbildēt

Inkinam galvā ir putra!

21.12.2020. 08:10

»

Andrs

Interesanti,vai tie, kas rej uz Inkinu ir nejēgas vai arī jūtas aizvainoti par autora taisnību


Melus visapkārt redz tikai šizofrēniķi, nenošķirot melu izcelsmes cēlonību. Cēlonība meklējam privātās attiecībās, komercattiecībās, vaksts attiecībās pret privātpersonu. Melus neatpzīst muļķi. Pat dzīvnieki dabā prot izlikties, ko var saukt par meliem, un prot atpazīt izlikšanos. Bet Inkins ar savu tekstu demonstrē pilnīgu savu stulbumu. Uz viņu nerej, jo ir nožēlojams muļķis, grafomāns un literārs spekulants.

Atbildēt

Atis Priedītis

21.12.2020. 08:04

»

ne dažus -

lielākā daļa tādi... ar ļoti retiem izņēmumiem


Spilgts piemērs - jezga ap Kiviču. Patiesībā viduvējs mūziķis šobrīd tiek aprakstīts un reklamēts vairāk pat par Raimondu Paulu. Jautājums - kāpēc?

Atbildēt

Andrs

21.12.2020. 07:46

Interesanti,vai tie, kas rej uz Inkinu ir nejēgas vai arī jūtas aizvainoti par autora taisnību?

Atbildēt

Kaatad

21.12.2020. 00:12

Prātošana, visos laikos, bijusi vien 4 % sociuma īpašība. Darīšana- vēl mazāk :) Niecīga ticīgo grupiņa var mainīt pasaules kārtību, kā 1917.gadā, bet ,kad, kur šie rodas, kā grupējas, kā atrod īsto brīdi, aizvien ir mistika :)

Atbildēt

Zeze

21.12.2020. 00:03

»

Būsim precīzi -

Nevis "Esot kāda cilvēku grupa...", bet "Ir tāda konkrēta tautība


Precizē. Man nāk prātā viena, kura regulāri krāpj un kurai tas ir dzīvesveids - ebreji. Ja tu domā krievus, tad maldies - krievs tomēr saka patiesību, acīs skatīdamies, rupju rūgtu, bet patiesību. Un tieši to mēs nevēlamies dzirdēt.

Atbildēt

Jorāns

20.12.2020. 23:54

»

Uzvārdus nenosaukšu.

Nameiz


Melošana,krāpšana diemžēl ir mūsu ikdiena. Žēl vienīgi, ka to darām ieraduma pēc, bez nopietnas vajadzības. Inkins pareizi izcēla šos paradumus, kurus rada pastāvošā sistēma.Bet ir vajadzīga atbilde: ko darīt? Rosinu zinātājus dot skaidrojumu! Varbūt varam vismaz cerēt, ka ir iespējams lūzums?

Atbildēt

Būsim precīzi -

20.12.2020. 22:45

Nevis "Esot kāda cilvēku grupa...", bet "Ir tāda konkrēta tautība"!

Atbildēt

cīnītājs Leo

20.12.2020. 19:53

..ir gribas,ir durstas.Vārdu sakot,Maigoņis.

Atbildēt

slikta kompaška autoram

20.12.2020. 19:43

es no tādiem izolējos, zini, ka viņi ir...kas attiecas uz medijiem un viņu 'zvaigznēm' kādi paši , tādas zvaigznes. sm'joe lasot sestdienas "dienu', rožkalne ApvaInojuSies, ka medijiem netic, KRITIZĒ. Turpat kaut kāda romāna rakstelis, ka ierobežojumi ir slikti lappusi tālāk Dumpis LŪDZ iebvērot noteikumus....
VAI VIŅI PAŠI SAVU AVĪZI LASA??????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Atis Priedītis

20.12.2020. 18:48

Melošana ir ļoti ienesīgs bizness. Kaut vai mākslā. Viduvēju cilvēku visi masu mediji sāk afišēt bez maz vai kā ģēniju un šim cilvēkam ir ne tikai slava, bet arī lieli ienākumi. Latvijā tā ir ierasta prakse. Uzvārdus nenosaukšu. Vismaz dažus cilvēki paši zina.

Atbildēt

Derdz

20.12.2020. 17:38

Vai tad mēs cilvēki vainīgi pie tādas realitātes, kuru noteikumus radaa augstāki speki, kas nav saistīti ar šīs zemes iedzīvotājiem, ka ar šo realitāti jāsadzīvo un jāizdzīvo kā katrs prot un tiek ļauts, bet daļa cilvēku domā ja man dots domāt un mazliet kaut ko radīt, tas nenozīmē, ka "esi dievs", bet citi laikam tā domā

Atbildēt

Eduards Lunis

20.12.2020. 17:34

Sveiks, Leonard un Priecīgus Ziemassvētkus! ----- Puikas vecumā biju traki zinātkārs un kad tēvam rei apnika mani jautājumi, viņš dusmīgi teica-tu jautā kā žīds! Uzreiz pajautāju0kā tas ir -kā žīds!? Žīds izejot dienas laikā no mājas, jautā-vai saule ir augstu!?
Un tāpēc valsts augstākajā amatā , ar tik drausmīgu melu bagāžu var būt -TIKAI ŽĪDS !
-mAN IR DRAUSMĪGS KAUNS, KA DZĪVOJU VALSTĪ,KURU VADA DRAUSMĪGS MELIS UN KURU TUR IEVĒL LĪDZĪGIE VIŅAM !
un vēl. Leonard, vai Tev nav kāds dabujms kompis tas kuru man dāvināji iau sen neiet ,,,?

Atbildēt

Inkins ir visai neattīstīts subjekts- visu atkal saputrojis

20.12.2020. 17:33

Saputrojis privātas attiecības ģimenē ar komercattiecībām un iestādes, valsts attiecībām pret privātpersonu.

Atbildēt

Derdz

20.12.2020. 17:31

»

Sāc, Inkin, ar sevi!

Cik ilgi melosi


Ja, saki, ka melo, tad pasaki arī par ko melo,aprakstot notikumu, utml., jūs no www.delfi.lv

Atbildēt

tā nu tas ir

20.12.2020. 17:07

Uz doto brīdi mums vislielākie meļi un zagļi ir Levita/Kariņa kliķe!

Atbildēt

Sāc, Inkin, ar sevi!

20.12.2020. 16:56

Cik ilgi melosi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: