Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jolanta

07.11.2020. 11:23

Ja rakstā būtu patiesība, taud autors neslēptos aiz pseidonīma. Kaut kāda krieva pārdomas citējot, tās nav jāpasludina par Gobzema atmaskošanu. Cilvēki, esiet kritiski, lasot šādas rīmes. Neaizstāvu Gobzemu, bet esmu pret tautas muļķošanu no jebkuras pozīcijas.

Atbildēt

Viedais Manels

05.11.2020. 22:17

Nezinu, kā tur ar vēsturisko atmiņu (manējā krieviem nepatiktu), bet veselā saprāta aizstāvība noteikti liecina par kremlinu aizmuguri ;)

Atbildēt

varētu padomāt, ka

05.11.2020. 14:44

»

yes

Mēkonijkalns ticis pie klaviatūras


trakomājā atslodzes diena?

Atbildēt

yes

05.11.2020. 13:47

Mēkonijkalns ticis pie klaviatūras

Atbildēt

HA

05.11.2020. 11:31

»

kaķim pat jāsmejas

jā, jāmaina, bet ta ne jau Aldis kaut ko mainīs, viņam vispirms jāārstējas pie galvas ārsta


Viens nevar, bet....
Ir vēlamā patiesībā un reālā.
Kas pēc būtības ir partiju programmas?
Tas ir biznesa plāns ideoloģisko mērķu sasniegšanai.
Un kāds ir šis mērķis?
VARA

Un viss pamatā ir vienkārši.
Jāatver acis un jāpaskatās kā interesēs tiek izmantota šī vara.
Un vēl, jo sašķeltāka tauta, jo vieglāk ar viņu tikt galā.

Atbildēt

05.11.2020. 07:35

»

“Mākoņukalna kunkam!”

Vai kāds man teica, ka autors ir no Drošības policijas “izcilības centra”, vai kaut kas tamlīdzīgi...


Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Arī Pietiek ievieš cenzūru un strādā Drošības policijas interesēs

05.11.2020. 06:46

»

Soņa zina labāk

Pirmkārt, Aldim Gobzemam nav stratēģijas, nav augsta valsts amatpersonas stājas, ir pašslavināšanās. Viņš ir pārgudrs, viņš nav vadoša personība, bet zini - Latvijā ēd nost visus, kuri kaut ko labu dara Latvijai, kuri mēģina ienākt politikā un teikt savu vārdu. Latvija ir sabradāta, izvarota, izzagta...


Man vairs neļauj komentāros publicēt garus, rediģētus copy/ paste tekstus pēc mana komentāra “Mākoņkalna kunkam”, ar ko atmaskoju cionisma politiku Latvijā.

Pirms tam nepievienoja komentārus arī rakstītus uzreiz dažreiz, kad Pietiek cenzūrai nepatika.

Atbildēt

auniem

05.11.2020. 00:56

Viss ir daudz vienkāršāk. Ja ir "krīze", pie varas nāk liberālgestapoīdi un griež un amputē, ja "izaugsme" - tad proputinoīdie šleseroīdi un zog uz Vella paraušanu. Tā viņi mētā varu viens otram. Ja vieni prasa likt maskas, otri brēc, ka maskas aizskar viņu brīvību. Un, kamēr tiek izzagti miljardi, debloīdi cīnās, kurš viņiem vairāk nepatīk - fakuilža vai puņķualža.
Vislabāk šo politisko sistēmu raksturo pastāsts par lauku gadatirgus placi. Kamēr divi krāpnieki placī kāvās, veselam baram pamuļķu, kuri blenza uz abiem kaušļiem, kāds trešais - gudrinieks iztīrīja kabatas.
Ir sabiedrības daļa, kas šo elementāro patiesību nespēj un negrib saprast un gadu desmitiem troļļo pietiek vai fakebukā. Daži ir tik dumji, ka to dara par velti! Mazliet apķērīgākie kā točs, lapsa vai aldis nopelna "kokletēm un aliņam". Nez vai žulis arī dabū kokletes, bet gan jau, jo nav badā nomiris un internets arī strādā.
Pamuļķi, uzdodiet sev jautājumu, kāpēc aldis brēc tikai par maskām, bet kā zivs klusē par to, ka martā LV ar skubu iesniedza deklarācijas un atteicās no vairāku cilvēktiesību ievērošanas? Kas vairāk aizskar tavas jo..annās tiesības - maska vai tas, ka tev slimnīcā nogriež skābekli, jo tev ir 70 un kāds ar veterināra diplomu izlemj, ka tev pietiks dzīvot?

Atbildēt

Soņa zina labāk

05.11.2020. 00:07

»

ESMAIJA

Riebās! Pat nelasīju, jau zinot, kas tur nāks ārā...


Pirmkārt, Aldim Gobzemam nav stratēģijas, nav augsta valsts amatpersonas stājas, ir pašslavināšanās. Viņš ir pārgudrs, viņš nav vadoša personība, bet zini - Latvijā ēd nost visus, kuri kaut ko labu dara Latvijai, kuri mēģina ienākt politikā un teikt savu vārdu. Latvija ir sabradāta, izvarota, izzagta, sistēmiski tiek nomelnotas personības, Latvijā neko neļauj būvēt un ražot un tas patīk "lieldraugam" Krievijai. Latvija ir drausmīgu okupācijas seku pakļauta valsts, ko turpina graut. Galvenais - organizētā noziedzība, kas zeļ un plaukst šajā netīrajā pēcokupācijas seku saēstajā sabiedrībā.

Man nav viedokļa, kā no tās "sabiedrības purva" tikt laukā. Labie 18.gada Latvijas likumi un tikumi tiek samīdīti ar likumu un noteikumu iepirkumiem, honorāriem , "veiksmīgā" nomenklatūra cītīgi atstrādā netīros honorārus, taisa jaunus OIKus, slepenus līgumus ar valsti ...

Atbildēt

Copy/ paste komentārus dažiem liedz?

04.11.2020. 23:37

Pietiek, kas notiek, Lapsa?

Atbildēt

Haha

04.11.2020. 23:35

Piektdien no alsos par “ārkārtas situāciju” Jau laboratoriskiem izmeklējumiem piešķirti 15 milj. €. Tostarp masveida testu analīzēm.

Paātrinātajā ES vakcīnu reģistrā Latvijai paredzētas 600 000 vakcīnas.

Atbildēt

Demiurgs

04.11.2020. 22:17

Jā, idiņ Jāni. Būs Gobzems, Pļaviņš, Točs un simti citu. Un tūkstoši citu, vēl dusmīgāku. Tāpēc ka Vienotības dolbojobi ir aizmirsuši, kas viņiem mēnešalgu maksā.Jau 15 gadus viss ir dirsā un laiks to koriģēt.

Atbildēt

RAIMONDS

04.11.2020. 21:53

Nebūtu tādu Gobzemu, ja valdība rūpētos par valsti, godātu pensionārus, skolotājus, medmāsas maznodrošinātos, rosītos lauksaimniecībā, rūpniecībā, neceltu savas algas kamēt valsts ir miljardu desmitus parāds SVF ! Kādu valdība dod piemēru ? Noziedzīga nekompitence visos valsts ešilonos! Piekopjas netiesāšanas un nesaukšanu pie atbildības iepriekšējos varas sasaukumus! Dzīve rit virs likuma ! JĀ TAUTA NO TĀ IR NOGURUSI ! Lūk tāpēc meklē da jel ko,Gobzemu,ļeņinu, staļinu ! Kāpēc man ne centa nesaņemušajam covid atbalstam paredzēto naudu jāpiedalās tās atgriešanā ? Kāpēc man paaugstina īpašuma un citus nodokļus ?!

Atbildēt

kaķim pat jāsmejas

04.11.2020. 21:45

»

HA

Dzīve pēc būtības ir spēle noteiktā laikā, noteiktā telpā pēc noteiktiem noteikumiem


jā, jāmaina, bet ta ne jau Aldis kaut ko mainīs, viņam vispirms jāārstējas pie galvas ārsta..

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

04.11.2020. 21:34

Pietiek ir russofobu klubinsh.

Atbildēt

Ferdinands

04.11.2020. 21:15

Autors ir trāpījis uz pareizas nots. Es vēroju Gobzema darbības šī sasaukuma sākumposmā un tur redzēju nepatīkamu ainu.Neuzticams kadrs.Toties situāciju mūsu fermā viņš pārredz ļoti labi,arī par to covidafēru viņam var tikai piekrist ... :))) Tomēr dziļākie ūdeņi turpat vien ir ,kur bija ... ;)

Atbildēt

Manas domas.

04.11.2020. 21:02

Ilmārs un otrs Armands Pūče.

Atbildēt

nu, nu...

04.11.2020. 20:57

»

Andris

Paldies par reklāmu. Vismaz būs ,kur iegūt alternatīvu informāciju. Žulis jau tas pats Gobzems vien ir... Nu Poikāns kādreiz bija Neo... Paklausieties viņu Rīga 24 preses klubā... Izteikts valdošās kliķes apjūsmotājs... Piekrītu tiem ,kuri uzskata ,ka Gobzems ir valdošās kliķes izvēlēts nākamā saulveža...


Ir gan tev, cilvēciņam liktens. Nevienam nevar ticēt. Neviens tev neko jaunu nepasaka Visus turi aizdomās par kaut kādām savtīgām interesēm, saulvežu lomām. Atliek tikai sēdēt malā un uz visiem caur pieri lūrēt. Bet ēst ta gribās. Tāpēc jāiet vien tai pašai valdošajai kliķei kalpot. Un tieši tas jau viņiem arī ir vajadzīgs!

Atbildēt

Andris

04.11.2020. 20:26

Paldies par reklāmu. Vismaz būs ,kur iegūt alternatīvu informāciju. Žulis jau tas pats Gobzems vien ir... Nu Poikāns kādreiz bija Neo... Paklausieties viņu Rīga 24 preses klubā... Izteikts valdošās kliķes apjūsmotājs... Piekrītu tiem ,kuri uzskata ,ka Gobzems ir valdošās kliķes izvēlēts nākamā saulveža lomai... Vai tad viņš savās runās kko jaunu pasaka... Zīgerists vismaz banānus par velti dalīja...

Atbildēt

Antūns

04.11.2020. 20:01

Mjā... kaut kas ar Pietiek tomēr nav kārtībā. Man komentāru tā arī neizdevās pievienot. Bet necentīšos atkārtot. Lai jau Pietiek vārās savā sulā.

Atbildēt

A

04.11.2020. 19:50

»

:):):):):):):):):):)

Nobīties var no slīpēta un gudra nelieša nevis no pusjukuša, ambicioza pamuļķa


Gobzema sievasmāte ir par korupciju notiesāta alkoholiķe Rota.

Atbildēt

ss

04.11.2020. 19:49

kārtējie rusofoba murgi

Atbildēt

viss ir vienkārši

04.11.2020. 19:21

»

Manfreds84

Pēc raksta izlasīšanas rodas vajadzība paskatīties kalendārā. Sajūta, ka ir gads 1970-75 un lasu laikraksta "Cīņa" pirmo atvērumu


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori pietieklapsītāji kazmīšļi mākoņstumdītāji" un citi tamlīdzīgi pietiek.lapsas lumpeņskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

Manfreds84

04.11.2020. 19:17

Pēc raksta izlasīšanas rodas vajadzība paskatīties kalendārā. Sajūta, ka ir gads 1970-75 un lasu laikraksta "Cīņa" pirmo atvērumu.

Atbildēt

:):):):):):):):):):)

04.11.2020. 19:16

»

!

Sorosītu žurku bars nobijies no Gobzema , driķē pasūtījuma raksteļusc, naudas viņiem diezgan, Latviju iedzinuši ar savu politiku nabagmājas kandidātos


Nobīties var no slīpēta un gudra nelieša nevis no pusjukuša, ambicioza pamuļķa

Atbildēt

luņova

04.11.2020. 18:28

...

Atbildēt

kaut kur jau tam muļķim nauda nāk

04.11.2020. 18:21

un Latvijai NEKO labu darījis nav. Ar ko kopā viņš apkāsa Zolitūdes cietušos?

Atbildēt

hā hā

04.11.2020. 18:20

»

!

Sorosītu žurku bars nobijies no Gobzema , driķē pasūtījuma raksteļusc, naudas viņiem diezgan, Latviju iedzinuši ar savu politiku nabagmājas kandidātos


soross jau gan kopa ar putinu, jo putins organizē krievijas izzagšanu uz sorosa ofšoriem

Atbildēt

to hm

04.11.2020. 18:01

»

hm

Patiesībā jautājums ir ģeopolitisks. Ja ievēlēs Trampu vai ASV sāksies pilsoņu karš, abos gadījumos NATO izzudīs. Amerikāņiem Latvija nešķitīs svarīga un te būtiski mainīsies politikas virziens...


Tādā gadījumā nevajag melīgi uzdoties par atjaunoto Latviju, bet skaidri norādīt patiesos mērķus un atklāti pieņemt krievijas guberņas statusu.
Citādi jūsu okupantu politika izskatās kā zaporožecs ar mercedesa uzlīmēm.

Atbildēt

Pilsoņu komiteja

04.11.2020. 17:53

»

cilveks444

Murgains raksts, murgaina sakritību meklēšana, murgaina vīzija (kārtējā) par Kremļa roku. Kāpēc? Pavisam vienkārši. Tas, ko pauž Gobzems, tas, ko saka Točs, tas, kādus argumentus un faktus liek priekšā rezerves pulkvedis Rublovskis, ir absolūti loģiski, saprātīgi un, visticamāk, vislielākā mērā patiesi...


-Latvijas valdībā un saeimā netiek ievērota Satversme un nepilda likumus, kas iesākās pirms tika izveidota 4.maija kliķe. Tātad esošā valdība nevienu mirkli nav bijusi leģitīma un uzskatāma par slēptu okupācijas turpinājumu.

Atbildēt

hm

04.11.2020. 17:52

Patiesībā jautājums ir ģeopolitisks. Ja ievēlēs Trampu vai ASV sāksies pilsoņu karš, abos gadījumos NATO izzudīs. Amerikāņiem Latvija nešķitīs svarīga un te būtiski mainīsies politikas virziens.
Kā mainīsies, domājiet katrs ar savu samaitāto fantāziju. Bet dažos vēsturiskos posmos ir cilvēki, kuri spēj pavērt nākotnes aizkaru un sajust nākotnes elpu. Varbūr Gobzemam tas ir dots?

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

04.11.2020. 17:38

Ar raksta novērtējumu redzama Latvijas pamatiedzīvotāju un okupantu skaitliskā attiecība mūsu valsts teritorijā.
+52/-47 Tikai nelielais pārsvars vēl pagaidām ir šķērslis lai demokrātiski apvienotos ar kremli.

Atbildēt

ha-ha

04.11.2020. 17:10

»

ESMAIJA

Riebās! Pat nelasīju, jau zinot, kas tur nāks ārā...


Piemirsāt patriotu skaitam E.Graudiņa komandu.

Atbildēt

motorhead 1916

04.11.2020. 16:44

Ko, vellos var ar to Gobzemu njemties? Suns, kursh rej, tachu nekozh. Raustaamaas lelles ne tik.

Atbildēt

Turības bakalaurs Sandis Ģirģens

04.11.2020. 16:25

ir pašiem savs KPV LV kandidāts: VDD plāns Latvijas tuvākai nākotnei

Atbildēt

HA

04.11.2020. 16:21

Dzīve pēc būtības ir spēle noteiktā laikā, noteiktā telpā pēc noteiktiem noteikumiem.
Ja tauta nespēj izdzīvot pēc patreizējās valdības nospraustajiem noteikumiem, ir kaut kas jāmaina.
Lai Aldim veicas

Atbildēt

lauķis

04.11.2020. 15:40

»

ESMAIJA

Riebās! Pat nelasīju, jau zinot, kas tur nāks ārā...


Jā - arī es balsotu par...
Nav jau svarīgi par ko tieši jūs balsojāt,tik un tā jūs nobalsojāt par sistēmu.Atsevišķas sistēmas skrūvītes nevienu un nekur nevedīs,ja nu vienīgi uz elli.Gobzems arī ir sistēmas skrūvīte,par vietu pie siles tas radījums pārdos da jebko un pārdosies da jebkam.

Atbildēt

vecā ziņkārība

04.11.2020. 14:44

Kas ir Indulis Zariņš?Man bija draugs mākslinieks,kurš jau sen miris.Bet Viktors A.nemūžam neies politikā.Esmaija sasapņojusies.

Atbildēt

hmm

04.11.2020. 14:18

aizdomas man ari ir,ka gobzems uz krieviskopusi velk,tomert kaa lai savadak dabuu araa vienotiibu?

Atbildēt

Jurands Orlovs

04.11.2020. 14:18

»

Gobzems

Gobzems nekad nav paticis! Tāds glums... Un re, kur tas suns aprakts! Paldies par rakstu


taa vish i, petuh... tu smirdi...💋

Atbildēt

ESMAIJA

04.11.2020. 14:16

Riebās! Pat nelasīju, jau zinot, kas tur nāks ārā.
Jā - arī es balsotu par Poikānu un ne jau viņš vienīgais var nākt un celt cilvēkus aiz sevis. Es tādu redzu Viktoru Avotiņu, Jūliju Stepaņenko un ne jau tikai... arī Didzis Šmits un Indulis Zariņš... Nepārvērtējams būtu Aivars Lembergs ... bet tieši tie, kas ir reāls drauds pastāvošajai kliķei, tieši tie, kas nekad nelocīsies svešas varas priekšā,bet darīs visu, lai Latvija patiesi būtu brīva, demokrātiska un bagāta valsts. no šīs varas saņems tik iznīcinošu triecienu, ka nez kādam jābūt cilvēkam, lai uz to ietu. Inguna Sudraba - cilvēks, kas saņēma vislielāko tautas uzticību, tūlīt pēc atteikšanās no sadarbības ar Vienotību, kļuva par Krievijas spiedzi... Lembergs, nepūsdams vienā stabulē ar šo pašu Vienotību, līdz mūža galam tiks spīdzināts kā noziedznieks. Tagad nāk viena liecība pēc otras par to, kā apsūdzība tikusi pie viltus liecībām... Drausmīgi. Aldis Gobzems tiek mīcīts pa dubļiem un , izskatās, ka arī velk uz krievu špionu, tajā pašā laikā Jurašs, kam, kā tas uzzināms no masu mēdijiem, ir gadiem bijis kopējas darīšanas ar apšaubāmiem krievu uzņēmējiem, Kariņš, kurš tirgojās ar krievu melnās naudas atmazgātājiem, tam piešķir pelaidi visiem valsts noslēpumiem...

Atbildēt

Dr.Fausts

04.11.2020. 14:14

Kremlim ar tās vadoni no KGB ir prieks, ka Latvijā daudzi izliekas, ka Krievijas (PSRS) okupācija ar tās izvērsto vardarbību pret Latviju nebija. Un Kremlim prieks, ka Latvijā daudzi cenšas iestāstīt, ka tagad ir cita-labā Krievija, cerot uz Jūdasa grašiem.

Atbildēt

cilveks444

04.11.2020. 14:08

Murgains raksts, murgaina sakritību meklēšana, murgaina vīzija (kārtējā) par Kremļa roku. Kāpēc? Pavisam vienkārši. Tas, ko pauž Gobzems, tas, ko saka Točs, tas, kādus argumentus un faktus liek priekšā rezerves pulkvedis Rublovskis, ir absolūti loģiski, saprātīgi un, visticamāk, vislielākā mērā patiesi. Protams, detaļās katrs var kļūdīties, bet, ja jūs redzat, ka šodien spīd saule, tad jūs ticēsiet Rublovskim, kas sacīs, ka spīd saule, nevis Pabrikam, kurš, kā radis, melos, ka ir apmācies un līst lietus, ja jūs redzat, ka uz baltas lapas ir rakstīts teksts ar melniem burtiem, ka to pašu saka arī Točs, tad jūs ticēsiet Točam, nevis, piemēram, Kalnietei, kura deklarēs, ka lapa ir melna, bet teksts ir varavīksnes krāsās, ja jūs redzat, ka Latvijas Saeima un valdība nepilda likumus, ka netiek ievērota Satversme, ka to pašu ziņo Gobzems, tad jūs ņemsiet vērā Gobzema sacīto, nevis viltvārža deklarēto, ka likumi nav jāpilda, kas nozīmē, ka nav “Viens likums – viena taisnība visiem!”. Viss taču ir tik vienkārši. Un, ja nu pēkšņi Krievija tā vietā, lai apmelotu Latviju, saka par mums taisnību, tad būtu jālec gaisā no prieka. Bet jebkurā gadījumā ir pilnīgs stulbums mēģināt patiesības paudējus saistīt ar Krieviju, tikai tāpēc, ka mūsu Latvijas administrācija, kas vada Latviju, savas nolaidības, pērkamības, nodevības dēļ ir iedevusi Krievijas propagandas rokās patiesus datus, kas rāda, ka mēs ejam uz grunti. Un tāpēc, ka tas ir tā, tagad neviens Latvijā vairs nedrīkstēs celt augšā kliķes nodarījumus, saukt viņus pie tiesas, aizstāvēt Latviju un tautu no nodevīgiem nejēgām, kas sagrābuši varu Latvijā. Tas taču ir absurds. Un uz šādu absurdu rīcību mūs, Latvijas iedzīvotājus, kuriem Latvijā ir jādzīvo, cenšas mudināt kliķe un tās pakalpiņi. Atceraties – balsts ir balts, saule ir saule, bet varavīksne ir redzama pie debess juma, nevis Kalnietes murgainajās vīzijās.

Atbildēt

Jau piekto reizi neļauj pievienot komentāru

04.11.2020. 13:59

Vai PIETIEk jau pārdevies?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: