Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

22.12.2022. 17:04

Rabīns Jēzus Kristus ir senebreju mitoloģijas un ebreju monoteisma personāžs, viņa eksistence vai neeksistence zinātniski nav pierādāma, jo tas ir ticības jautājums. Pirmie kristieši Ziemassvētkus nesvinēja, tos sāka svinēt vien 4. gadsimtā, lai noslāpētu romiešu Saturnāliju jeb svētkus par godu Dievam Saturnam. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

19.12.2022. 08:08

Kas ir Ziemassvētku vecītis jeb Santa Klauss? Kas tas ir? Kāds sakars tam ir ar Lapzemi? Tas ir katoļu svētais Niks, kas radās viduslaikos. Viņa tēls izveidojās Eiropiešu apziņā viduslaiku beigās, tomēr tas bija vien lokāli un nekādas masveida svinēšanas tolaik nebija. Tomēr katoļu baznīcas sarakstos svētais Niks bija. Vēlāk 20. gadsimtā milzu uzņēmums "Coca-Cola" nolēma atrast sev reklāmas seju. Viņi ietērpa svēto Niku sarkanās drānās, piezīmēja baltu bārdu. Un iedeva viņam ziemeļbriežus ar sarkaniem deguniem. Un, lūk, viss kristīgās popkultūra stāsts.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš© ®Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

09.12.2022. 18:31

»

Skolnieciņš, bez biksēm...

Par ko Jūs brīnaties? Kopš 80.gadiem vidēji piedzimst debīlie, jeb kā tagad saka, bērniņi ar īpašām vajadzībām. Viņi tak nekur nav pazuduši, tagad pieauguši, mūsu vidē gan mākslu rada, gan politiķus tēlo! Arī par savu naudu saņem(nopērk) atbilstošus diplomus. Šis process nav apturams, jo strauji pieaug...


Kristīgais fanātiķi, vācies prom no šejienes! Latvieši ir pagāni - politeisti jeb daudzdievji. Latviešiem ir Sentēvu Dievi. Kristietība ir nožēlojams jūdaisma surogāts, kurā visai pasaulei tiek uzspiests ebreju cilts Dievs Jahve jeb Dievs Jehova. Ebreji radīja kristietību kā jūdaisma adaptāciju gojiem (neebrejiem), lai apčakarētu gojus un uzsēstos tiem uz kakla. Visas ābramiskās reliģijas ir viena vienīga senebreju mitoloģija un ebreju monoteisms. Un tu šo zarazu, garīgo AIDI vel aizstāvi. Fuj! Tu vel okupekļus sāc bučot. Es ticu senajiem Dieviem un senajām Dievietēm.
Ar cieņu pret patiesu ticības brīvību, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

09.12.2022. 18:23

Kristiešu Ziemassvētki nav latviešu svētki. Ziemassvētku laikā, t.i., pirms kristieši rabīna Jēzus Kristus piedzimšanu pārnesa no marta uz decembri, senie romieši svinēja Saturnālijas jeb svētkus par godu Dievam Saturnam. Un šajos svētkos bija dāvināšanas prieks, protams, bez Coca-Colas popkultūras tēla Santa Klausa jeb katoļu svētā Nika. Latviešiem ir Latvju Dievi un Ziemas saulstāvju svētki.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Yes

09.12.2022. 17:59

Auseklītis ar vagīnu būtu vietā

Atbildēt

Skolnieciņš, bez biksēm...

08.12.2022. 18:58

»

Makss, citēju:

..... Mākslinieki, kuri nespēj piesaistīt publikas uzmanību ar savu talantu, mēdz meklēt citus veidus, kā piesaistīt uzmanību...


Par ko Jūs brīnaties? Kopš 80.gadiem vidēji piedzimst debīlie, jeb kā tagad saka, bērniņi ar īpašām vajadzībām. Viņi tak nekur nav pazuduši, tagad pieauguši, mūsu vidē gan mākslu rada, gan politiķus tēlo! Arī par savu naudu saņem(nopērk) atbilstošus diplomus. Šis process nav apturams, jo strauji pieaug idiotu skaits, ne tikai pie mums vien.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

07.12.2022. 18:13

»

mākslai nav robežu

tātad jārada arī pežiņmāksla


...cilvēk, neķer kreņķi par šo jautājumu, tūlīt būs...bohēma...kādam uz kakla uzsieta prievītes vietā...

Atbildēt

patriots Rotko stilā

07.12.2022. 17:22

Ar sūdainu pirkstu uz tualetes sienas uzrakstīju Putin-huilo! Prese ieradās, fotogrāfēja!

Atbildēt

nuja

07.12.2022. 16:40

»

vai ukraiņi to spētu pieņemt

Kāpēc gan ne, ja tā ir vieta uz kurieni tika aizsūtīts krievu karakuģis


TĀ vieta ukrāniem ir pastāvīgi interesanta un viennozīmīgi pieņemama.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

07.12.2022. 16:33

»

TYT

Protams, skumji, ka dažām personām iztēle nesniedzas tālāk par atejas humoru. Viņu intelekts nav spējīgs aptvert, ka šādi teksti liecina tikai un vienīgi par pašu


tavs intelekts ir spējīgs aptvert, ka arī tavi teksti liecina tikai un vienīgi par tevi pašu?

Protams, skumji, ka dažiem personāžiem iztēle nesniedzas tālāk par citu cilvēku viedokļu pielīdzināšanu atejas humoram, bet nu - katrs jau iztēlojas to, kas viņam tuvāks un prioritāri aktuāls.

Atbildēt

Pār visu zemi mīla valda

07.12.2022. 15:08

»

māksla pāri visam

Radoša mākslinieciska sadarbīva veidojas: pipeļmāksla savienībā ar pežiņmākslu


Kas vēl var būt mākslinieciskāks, patriotiskāks, tautas vienojošāks!!!!!!!!!

Atbildēt

es

07.12.2022. 14:16

»

nu, vieni par rotko

tu par puķinu...defekts paliek defekts


par Gitļeru-un tu par ko?

Atbildēt

tas ir tikai menedžments

07.12.2022. 13:54

glupo zombēšana, kam tikai tie neneotic................'mākslinieks' aiz stūra smejas...arī labi

Atbildēt

Makss, citēju:

07.12.2022. 13:53

..... Mākslinieki, kuri nespēj piesaistīt publikas uzmanību ar savu talantu, mēdz meklēt citus veidus, kā piesaistīt uzmanību.....


Šķiet ka autoram taisnība...tikai tādā gadījumā...kapēc publiskie mass media tos netalantus...tiražē vairāk kā talantus? Tā ir korupcija vai draugu būšana???
Patiesībā te autors atkārto A.Hitlera domas par ...mākslu....kura ir deģeneratīva...

Atbildēt

Skolnieciņš

07.12.2022. 13:29

»

formula

Nav jau tik prasti ,kā izskatās: kāds, iespējams sapīpējies, piekāra savas švakās mantiņas nospiedumu.Varbūt tas ir soŗjosistu nekaunīgs mēģinājums intensīvāk turpināt graut mūsu kultūru, mūsu vērtības. Atcerēsimies- štatos visi jau bija pieraduši ,ka Obama Guseinovič nekad, pat prezidenta statusā nepiedalījās...


Kādā sakarā krievu baznīcēni sūdzas par igauņu mākslinieku Daugavpilī? Krievu baznīcēni pat nav spējīgi apstādināt karu Ukrainā.
Чемодан. Вокзал. Роzzия!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Atbildēt

Skolnieciņš

07.12.2022. 13:25

»

anti soross

luk rezultats pie ka noved ebreju rotko un sorosa propoganda pindosu kolonija mulku zeme.kapec latvija un ukraina ebreji ir ,,prezidenti,, un kapec vini samazina so zemju iedzivotaju skaitu


Kristieši gadsimtiem ilgi zaimoja mūsu tautas pagāniskās svētvietas un senos Dievus (arī Dievietes). Tā kā nepozicionē baznīcēnus kā tādus mocekļus. Baznīcēni vēsturiski vienmēr ir bijuši agresori. Bet Krievijas baznīcēni kā riebīgas utis ir salīduši Latvijā. Un viņiem nav nekādu tiesību brukt augumā igauņu māksliniekam!!!
Bez cieņas, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Atbildēt

TYT

07.12.2022. 10:45

»

visticamāk

par apkopēju koplietošanas tualetēs


Protams, skumji, ka dažām personām iztēle nesniedzas tālāk par atejas humoru. Viņu intelekts nav spējīgs aptvert, ka šādi teksti liecina tikai un vienīgi par pašu.

Atbildēt

Skaistums

07.12.2022. 09:58

»

māksla pāri visam

Radoša mākslinieciska sadarbīva veidojas: pipeļmāksla savienībā ar pežiņmākslu


Latvijas paviljonā apskatāmi vairāk nekā 300 porcelāna darbu, un vislielāko interesi raisījuši paši izaicinošākie, kuros attēloti dzimumorgāni - dekoratīvie šķīvji ar vagīnas attēliem, dažādās kompozīcijās apspēlēti porcelāna dzimumlocekļi.”

Šo izstādi atklāja mūsu kultministrs Puntulis, stāvēdams zem lustras, ko veidoja pārdesmit dzimumlocekļi. „Lustra bija centrālais objekts, ko visi pamanīja jau pa gabalu un nāca zem tās fotografēties. Tas ir veltījums 2020. gadam, kad bija pandēmija un pilnīgs neražas gads.” Acīmredzot pārdesmit krāniņi bija kā auglības simbols - līdztekus šķīvjiem, kurus greznoja vagīnas.

Latvijas piedalīšanos 59. Venēcijas mākslas biennālē pamatā finansē Latvijas valsts.

Atbildēt

Mēslus nevajagot kustināt

07.12.2022. 06:29

Bet apstākļos, kad 2% Zemes iedzīvotāju var pabarot 98% pārējos, ne tikai ar tādām muļķībām var nodarboties.

Atbildēt

vai ukraiņi to spētu pieņemt

07.12.2022. 06:15

Kāpēc gan ne, ja tā ir vieta uz kurieni tika aizsūtīts krievu karakuģis.

Atbildēt

FKK

06.12.2022. 23:05

Zinoši ļaudis stāsta, ka pats Otto Ozols esot cieši saistīts ar Iluminātu ordeni un šobrīd esot nosūtīts citā amatā uz ordeņa centrālo biroju

Atbildēt

māksla pāri visam

06.12.2022. 21:20

Radoša mākslinieciska sadarbīva veidojas: pipeļmāksla savienībā ar pežiņmākslu!

Atbildēt

Scenārijs veidots pēc vīzentāl & teterev

06.12.2022. 21:11

Vieni ielaiž Latvijā dožģus, medūzas un exo moskva, bet citi izdala mākslinieku titulus sekliem un aprobežotiem radījumiem.
Tā viss turpinās pēc čekas principa "JO SLIKTĀK, JO LABĀK" lai tauta cepās par šo stulbeņu provokācijām, bet liek mierā Parex afēras, dotētus satiksmes uzņēmumus un miljoniem citas Latvijas apzagšanas epizodes.

Atbildēt

Paciente

06.12.2022. 21:09

Tāds orgāns ir dr. Apinim, viņš man rādīja to.

Atbildēt

vv

06.12.2022. 20:51

»

Aleksandrs Poika

...jauns "mākslas paveids"...pipeļmāksla


Mūsējā kaut kāda māksliniece tak arī ar penīšiem bija ailaidusi uz kaut kādu izstādi, baigos panākumus guva, dikti šo lielija, mož drīs čaļi bez biksēm staigās, tas tak stilīgi.

Atbildēt

vv

06.12.2022. 20:49

»

tu tik esi puika Otto

Tā būtu varena demonstrācija veču parādei ar "Ukrainas karoga krāsās sapindzelētiem locekļiem"! Par mums sajūsminātos visa pasaule! Māksla ir māksla! Rotko stilā


Bez ukrainas tagad nekur, pat ar krāsainu peni salīdzīna, interesanti, vai tik nav kaut kāda dziļāka būtība šajā ģeniālajā salīdzinājumā.

Atbildēt

Haralds Kalns

06.12.2022. 20:47

Dod Dievs puisim (tam "māksliniekam") prātu, ielikt, kaut cirvim kātu!

Atbildēt

māksla dzejā: J.Rainis

06.12.2022. 20:37

Pipeles un pauti,
Čupu čupām krauti,
Pežiņas tik lētas,
Karājās uz setas.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.12.2022. 19:35

... būtu vēl pēcpusi piemākslojis klāt, - dāvanu klāsts kļūtu daudzveidīgāks.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.12.2022. 19:33

Viss taču būtu vienkārši un loģiski atrisināms, ja vien kristieši nebūtu tādi, kuri visus mīl, ieskaitot šādus māksliniekus:
1. Atrast adresi, kur šis varonīgais darba autors mīt.
2. Noskaidrot, vai tiešām raksta autors ir pareizi sapratis "mākslinieka" ideju?
3. Ja ir tik tiešām tā, kā Ozols raksta (lēta provokācija), godātajam māksliniekam un laikmeta varonim uz ziemassvētkiem kristiešiem, bet ne tikai sanest lielā daudzumā dāvanas no tā Jēzus, kuru viņš ir attēlojis - izlietotus prezervatīvus ar visu pēcejakulācijas saturu un pieslapinātas autiņbikses, un ... dāvināt, dāvināt, dāvināt viņam - automašīnu gan no ārpuses, gan iespēju robežās arī no iekšpuses izrotāt, dzīvesvietu - tāpat, pašu un ģimenes locekļus. Lai cilvēkam ir svētku sajūta pēc labi padarīta darba.

Atbildēt

mākslai nav robežu

06.12.2022. 19:23

»

Aleksandrs Poika

...jauns "mākslas paveids"...pipeļmāksla


tātad jārada arī pežiņmāksla!

Atbildēt

Rotko cienītājs -nevajag dikriminēt dāmas

06.12.2022. 18:58

Viņam taču bija arī dāmu ligzdiņu pākslinieciska ekspozīcija! Vajag pie mums arī izveidot! Piekrišana būs liela!

Atbildēt

formula

06.12.2022. 18:53

Nav jau tik prasti ,kā izskatās: kāds, iespējams sapīpējies, piekāra savas švakās mantiņas nospiedumu.Varbūt tas ir soŗjosistu nekaunīgs mēģinājums intensīvāk turpināt graut mūsu kultūru, mūsu vērtības. Atcerēsimies- štatos visi jau bija pieraduši ,ka Obama Guseinovič nekad, pat prezidenta statusā nepiedalījās Ziemassvētku svinībās un neiegāja ēkās ,kur bija kristiešu simboli.

Atbildēt

tā viš i

06.12.2022. 18:53

Viens muļķis piekar pie krusta zveņģeli ar visiem pautiem un tūkstošiem muļķu tagad par to cepas. Rodas jautājums - kas tad ir lielāks muļķis?

Atbildēt

kas var būt labāks par šo!

06.12.2022. 18:19

Par ko cīnījās - ar to arī aplauzās: rietumdermokrātisko virsvērtību "kultūras" standarts, ser!

Atbildēt

pipeles kārdinājums!

06.12.2022. 17:54

SŪKĀ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Aleksandrs Poika

06.12.2022. 17:23

»

lai tas estiņš

izveido krievijas karogu ,tam piekombinējot to... Tad redzēs Maskavu


...puisi te redzama tava mākslas izpratne...pipeļmāksalas izpratēj..

Atbildēt

Levitz

06.12.2022. 17:21

Mark Rothko -Latvijas ebrejs! Abi esam Latvijas lepnums! Man arī celsiet pieminekli!

Atbildēt

Aleksandrs Poika

06.12.2022. 17:21

...jauns "mākslas paveids"...pipeļmāksla

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: