Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

redzu

18.12.2016. 12:44

»

Apvienība


zaglis zagli piesedz.

Atbildēt

vid

15.12.2016. 21:11

»

ffff

Balvu-Gulbenes slimnīcu apvienībai - privāta slimnīca, kur lielākā kapitāla daļa jeb 57,66% pieder SIA "Medicīnas sabiedrību vadība", kas savukārt pieder pašreizējai Veselības ministres Andas Čakšas padomniecei Alīdai Vānei - 30% - un Marģeram Zeitmanim - 70%, - ir 162 991 eiro lieli nodokļu parādi, ...


Man tāds princips- pārbaudīt visgudrāko komentāru patiesumu: googl ievadīju nodokļu parādnieki. vid majas lapa. ievadīju Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība, reģ.nr. ( ieguvu lursoft) 44103058086.
Rakstīts: Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība nav administrēto nodokļu parāda.....

Atbildēt

ffff

15.12.2016. 12:05

»

Bolis

Vai tad 50% no apvienības vairs nepieder pašvaldībai? Vai jau kidirk


Balvu-Gulbenes slimnīcu apvienībai - privāta slimnīca, kur lielākā kapitāla daļa jeb 57,66% pieder SIA "Medicīnas sabiedrību vadība", kas savukārt pieder pašreizējai Veselības ministres Andas Čakšas padomniecei Alīdai Vānei - 30% - un Marģeram Zeitmanim - 70%, - ir 162 991 eiro lieli nodokļu parādi, kā arī komercķīla bankā "Citadele", kas sākotnēji sastādīja 1 421 999,59 eiro (dati no www.firmas.lv, www.vid.gov.lv, www.lursoft.lv) . Diemžēl šie dati liecina par to, ka finansiālā situācija slimnīcā nav spīdoša un pašreizējās darbības, kas notiek ap Alūksnes slimnīcu liek domāt, ka veselības ministrei pietuvinātā persona, slēdzot vienu slimnīcu un, pārņemot tās kvotas, mēģina glābt savējo Balvu-Gulbenes slimnīcu apvienību.

Atbildēt

Bolis

14.12.2016. 08:47

»

PSIH

Nezināju ka psihiski slimu cilvēku izdomājumus publicē pietiek.com...


Vai tad 50% no apvienības vairs nepieder pašvaldībai? Vai jau kidirk?

Atbildēt

Mortis i Latvia

13.12.2016. 15:05

Dzīvot Latvijā sanāk ekskluzīvi- dārgākā pārtika, pie tam nekvalitatīva, medicīna- valsts nepieejama, kad akūti vēl var cerēt, bet hronisku un mokošu slimību gadījumā gadiem jāgaida rindās, jāmokā sāpēs, zāles neefektīgas un milzīgām blaknēm, kas nodara būtisku kaitējumu tā sabeigtai veselībai.

Varētu sākt izsniegt pašnāvības komplektus ( eitanāzijai), ja neārstē slimības, bet ,,novēro- dianmikā) kā mirst, tad jēga medicīnai vairs nav nekāda...

Atbildēt

redzi

12.12.2016. 09:49

»

PSIH

Nezināju ka psihiski slimu cilvēku izdomājumus publicē pietiek.com...


Kā varēja novest līdz bankrotammm--bezkontrole,darīja ko fribēja,par algu nemaksāšanu ----maksātas laikam tika ,tikai kā kuram ,bija kas saņēma nepamatoti lielas algas arī miespējams,tādēļ pašvaldību vadītāji jātiesā un lai samaksā to summu pāri miljonam vai cik tur bija.

Atbildēt

PSIH

11.12.2016. 23:38

Nezināju ka psihiski slimu cilvēku izdomājumus publicē pietiek.com.
Strādāju šajā slimnīcu apvienībā. Pārkrāsots lifts? Tas jau nu ir gana traki. Autoram vajag aizbraukt un apskatīties. Kādu kvadrātmetru vajadzēja atstāt neremontētu, lai varētu salīdzināt. Balvu slimnīcu uzcēla ap 50 gadiem, tur neviens nekad neko nebija remontējis( izņemot intensīvo terapiju). Tagad ir kā konfekte, gan pacientiem , gan darbiniekiem.
Pašvaldības gan vajag pārmācīt! Atļāva slimnīcu novest līdz bankrotam. Nodokļi nemaksāti gadu, medikamentus slimnīcai nepārdeva, algas nemaksāja.
Jā Zeitmanis un Vāne ir tādi, kādi ir( kuram gan patīk priekšniecība), bet tāds bezpredels kāds bija līdz viniem nav bijis un ceru vairs arī nebūs.

Atbildēt

Marģeris Zeķturis

10.12.2016. 17:10

»

Vāne

ir unikāls kadrs. Papēties viņas pagātni...Visur kur klāt bijusi - vienas vienīgas šmuces..........un ko? Viss kārtībā. Vai tik viesnīcā Rīga unikālās, milzīgās gleznas nepazuda tajā laikā, kad Vāne ar draudzeni tur saimniekoja


Alīda savā mājas lapā savus grāmatvedes darba gadus kafejnīcā "Čau, Rasma!" noklusē. Pietiek, ka viņa to dzīves posmu neslēpj no manis. Mums (abiem ar Alīdu) drīz pietiks. Visa kā pietiks, ja vien tā Čakša nenobīsies, un mēs tiksim pie tiem 10 ERAFa miljoniem. Mums pietiks. Arī Čakšai pietiks. Arī zaļajiem drusku atleks, tiem daudz arī nevajag...

Atbildēt

tēma

10.12.2016. 07:03

Ja kāds nopietni izpētītu šo darboņu shēmas, būtu kādi astoņi sējumi lietas materiālu. Vajag pievērst uzmanību, kas tur viņus kopā- Bārzdiņš,Čakša,Vāne,Zeitmanis,u.t.t.-zāļu lieltirgotavas,nauda un vara.

Atbildēt

Tā nu tas ir

10.12.2016. 04:02

»

Troļļu gans

Čakšas spējas izvēlēties nepiemērotus padomniekus un padotos ir apbrīnas vērtas, nespēja pareizi novērtēt cilvēkus, dalījums balts-melns, nespēja sevi savākt, plus ZZS boļševistiski negatīvā ietekme. Žēl. Par Belēviču labāka, bet vai pietiekami labāka


Viņa taču pati ir iekšā tais shēmās. Arī visās pašvaldībās, kur pie varas ir ZZS, tiek amatos bīdīti cilvēki bez izglītībām, aprobežoti radījumi, bet gatavi parakstīties zem katra naudas mahinācijas papīra.

Atbildēt

pacients

10.12.2016. 03:54

Kad šitos hūtes zagļus sāks reāli bāzt aiz restēm?

Atbildēt

Rolands

10.12.2016. 01:31

»

Armands

Vispār jau visiem tiem kas raksta , bet nezin, ka vienalga kas ir ārstniecības iestādes īpašnieks - valsts, pašvaldība vai privātais, Nacionālais veselības dienests visiem par vienādu pakalpojumu maksā vienādi. Maksāts tiek par sniegto pakalpojumu


Paklau, cukurdupsīt, nestreso. Nebūt tā nav, ka NVD maksā vienādi, pēc vienādiem spēles notekumiem. Piemēram, ģimenes ārsti, ginekologi vai viens, otrs, kam savulaik līdz 2006. gadam palaimējās noslēgt pieklājīgus līgumus savām privātpraksēm ar NVD, šodien dzīvo citādās medicīnas reālijās. Bet ne pa to raksts bij.

Atbildēt

āāāā

09.12.2016. 18:03

»

Vaards

Vajadzēja ļaut valstij aizklapēt miljonu parādos nonākušās un bankrotējušās Balvu un Gulbenes slimnīcas


Ņu tad re---vajadzēja likt lai vainīgās personas tad arī atrmaksā to naudu---cik atceroa liekas ka pāri miljonam lati bija,kad rakstīja prese!!!!!!!!!

Atbildēt

Troļļu gans

09.12.2016. 17:29

Čakšas spējas izvēlēties nepiemērotus padomniekus un padotos ir apbrīnas vērtas, nespēja pareizi novērtēt cilvēkus, dalījums balts-melns, nespēja sevi savākt, plus ZZS boļševistiski negatīvā ietekme. Žēl. Par Belēviču labāka, bet vai pietiekami labāka?

Atbildēt

hi hi

09.12.2016. 17:12

»

Pavisam vienkārši

Zeitmanis piekukuļo gan pašvaldību vadītājus, gan ministrijas augstākos ierēdņus - KNABam te būtu ko darīt


ja likuma noteiktā kārtībā,tad visu var un ne KNAB ,ne kāds cits neko nevar padarīt. deputāti tā lēma un viss. Tas gan maksājā tā laika priekšsēdētājai amatu.

Atbildēt

nu

09.12.2016. 16:33

»

Pavisam vienkārši

Zeitmanis piekukuļo gan pašvaldību vadītājus, gan ministrijas augstākos ierēdņus - KNABam te būtu ko darīt


nedarīs KNABs neko - uzrakstīs, ka Jums tikai rēgojas, pat nepapūloties kaut ko skaidrot vai izskatīt...............

Atbildēt

Vaards

09.12.2016. 16:33

Vajadzēja ļaut valstij aizklapēt miljonu parādos nonākušās un bankrotējušās Balvu un Gulbenes slimnīcas.

Nedrīkst privātais tās iedzīt pozitīvā bilancē, jo ko tad lai Alūksnes deputāti saka par saviem miljonu mīnusiem, tagad?

Atbildēt

Dace

09.12.2016. 14:48

»

Armands

Vispār jau visiem tiem kas raksta , bet nezin, ka vienalga kas ir ārstniecības iestādes īpašnieks - valsts, pašvaldība vai privātais, Nacionālais veselības dienests visiem par vienādu pakalpojumu maksā vienādi. Maksāts tiek par sniegto pakalpojumu


Vienalga,ja pats privātais ieguda līdzekļus,nevis ieķīlā "bankrotējošu" slimnīcu,izce;l 1,5 mlj, un sapņo no valsts dabūt vēl 10 mlj un milzīgu pasūtījumu bez jebkāda konkursa un kvalitātes vērtējuma. Uztaisi biznesu,kur viss ir privāts un uz priekšu!

Atbildēt

kuram novadam lieli nodokļu parādi

09.12.2016. 14:27

tam slimnīca nesanāk

Atbildēt

Eduards Lunis

09.12.2016. 12:47

--- VIENĪGAIS PAREIZAIS CEĻŠ-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE!
02017.G 4. MAIJĀ , RĪGĀ PRETIM PKUPĀCIJAS MUZEJAM, PL 14-OS!
-MĒRĶIS -IZVĒRTĒT VARTURU NOZIEGUMUS PRET VALSTI UN TAUTU IZTEIKT NEUZTICĪBU , IZVĒLĒT PAGAIDU VALDĪBU!
Latvija Glābšanas komisija. tel 65038743

Atbildēt

Armands

09.12.2016. 12:29

Vispār jau visiem tiem kas raksta , bet nezin, ka vienalga kas ir ārstniecības iestādes īpašnieks - valsts, pašvaldība vai privātais, Nacionālais veselības dienests visiem par vienādu pakalpojumu maksā vienādi. Maksāts tiek par sniegto pakalpojumu.

Atbildēt

Vāne

09.12.2016. 11:53

ir unikāls kadrs. Papēties viņas pagātni...Visur kur klāt bijusi - vienas vienīgas šmuces..........un ko? Viss kārtībā. Vai tik viesnīcā Rīga unikālās, milzīgās gleznas nepazuda tajā laikā, kad Vāne ar draudzeni tur saimniekoja?

Atbildēt

kekss

09.12.2016. 09:38

Dzirdēju ka lapiņā esot aprakstīts"astoņkājis" kurš pārņēmis visu ko vien var.
Rādās ka sapnī redzēju šī locekļa sagrauto ekonomiku un finansiālo sistēmu kura funkcionē pēc galvas rīkojumiem veselības sistēmā.
Labi ka tas nav patiesībā un ir tikai sapnī redzēts.....bet sapņiem nevarot ticēt.
Rakstā paustais taču nav noticis un nenotiek patiesībā jo vai tad nu ministre ielaidīsies šādās shēmās

Atbildēt

Taisnība

09.12.2016. 02:54

»

Vo

Kā vispār tas ir iespējams, ka radās tāda Balvu-Gulbenes privātslimnīca? Kādā veidā rajona slimnīcas, kuras ir valsts īpašums varēja nonākt tādas Vānes un Zeitmaņa rokās? Vai viņi tās atpirka no valsts? Par kādu summu? Kur šī nauda palika? Kas to pieļāva un ar kādām tiesībām? Ja kāds grib atvērt privātslimnīcu...


Šis valsts nozagšanas gadījums, jeb prihvatizācijas shēma jau iepriekš plaši ir aprakstīta. Tikai aiz restēm neviens, nez kāpēc, nesēž. Lai gan 100% vajadzētu, sākot ar pašvaldības vadību un beidzot ar pašiem "biznesmeņiem".

Atbildēt

Nu un? Anna

09.12.2016. 02:23

Kur tu biji, to neviens neprasa. Kur tu ņēmi tādu naudu un par cik šo nieka iestādi nopirki un vai bija izsole? Varbūt es būtu nopirkusi, kādēļ man to neatļāva?
Nu mums te gan liekas, ka tā ir bijusi liela mēroga mahinācija, piedod lūdzu, ja kļūdos.
Lembergs samaksāja?
Bet principā - gāz šajās iestādēs naudu cik gribi, kaut dubulto, šis caurums apēdīs visu un tautai tāpat paliks nāves "kvotas" un rindas gadu garumā. Riebīgi. Meitiņ, uzcel savu dakteru būdu un ārstē, nevis valsts par mūsu naudu sarūpēto dabū savā kabatā. Kaut kā izskatās nevisai smuki, ko?

Atbildēt

vm

09.12.2016. 00:03

Anduļka arī grib savu mlj,kas vēl tur nav skaidrs.

Atbildēt

nu nu

08.12.2016. 23:55

Vai tad pārņemot abi invstori nesolīja tur ieguldīt savus 3,5 mlj latu. ES investīcijas neskaitās,tās tikai palielina slimnīcas vērtību,bet faktiski uz valsts rēķina. VM šādus cilvēkus akceptē par padomnieci? Kaut kāda ministre,tādi padomnieki.

Atbildēt

buratīno

08.12.2016. 23:18

tam "Vo"
Vai tad attiecībā par Saeimu jau tagad tā neizskatās pēc privātuzņēmuma ?! :)

Atbildēt

Latweets

08.12.2016. 22:01

Atgādināsiet cik ilgi amatā ir Čakša?

Atbildēt

sams

08.12.2016. 21:36

Interesanti būtu kādas summas samaksatas no veselības budžeta tiem,kuri mīl ārstēties ārpus Latvijas un kas ir šie izredzētie,ja tādi ir.

Atbildēt

Alīda Vāne

08.12.2016. 21:35

Izbeidziet mani apmelot! Tad, kad slimnīcu privatizējām, es biju Ventspils slimnīcas direktore un Ventspils Domes medicīnas padomniece

Atbildēt

Vai tiešām?

08.12.2016. 20:53

Tad jau drīz būs jāaun kājas,ja tā ir taisnība.

Atbildēt

super truper

08.12.2016. 19:24

Kādas slimības tad kungiem(-dzēm) ārstēs tik tālā provincē?

Atbildēt

Vo

08.12.2016. 19:03

Kā vispār tas ir iespējams, ka radās tāda Balvu-Gulbenes privātslimnīca? Kādā veidā rajona slimnīcas, kuras ir valsts īpašums varēja nonākt tādas Vānes un Zeitmaņa rokās? Vai viņi tās atpirka no valsts? Par kādu summu? Kur šī nauda palika? Kas to pieļāva un ar kādām tiesībām? Ja kāds grib atvērt privātslimnīcu - lūdzu! Taisiet projektu, celiet ēkas pērciet aparatūru, inventāru, algojiet personālu. Neticu, ka Vānei un Zeitmanim bija tāda nauda, lai samērīgi samaksātu valstij par jau gatavām slimnīcas ēkām, inventāru, aparatūru.
Ja šitā turpināsies, tad nebrīnīšos, ka kādu dienu atklāsies, ka valstsvīri ir kādām privātpersonām iztirgojušas gan Saeimas namu, gan Brīvības pieminekli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: