Menu
Pilnā versija
Foto

Pastāsts par skaidu savā acī

Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek · 20.07.2016. · Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

u_u

26.07.2016. 12:59

Tak liekat mieru doktoram Libermanim!

Atbildēt

?

21.07.2016. 12:38

»

Lemesis

Ir tikai loģiski, ka uzņēmuma vai iestādes PR darbinieki pērk profesionāli sagatavotus mediju apskatus par savas nozares aktualitātēm. Tas ir nesalīdzināmi izdevīgāk: ziņu aģentūras "rūpnieciski" tiražēts produkts maksā daudz lētāk nekā PR darbinieka laiks, kas tiktu iztērēts šāda produkta "ekskluzīvai...


Paldies! Profesors atziņu visticamāk paudis pirms kara, jo pēc tam viņš Latvijā vairs nedzīvoja. Šāda atziņa būtu vietā tajos laikos un tautsaimniecībā. Arī PR un tēla spodrinātāju metodes tolaik izmantoja tikai vēlēšanās un citās reklāmās. Maz ticams, ka profesors būtu paudis atziņu, ka, lai saražotu vairāk piena, govs galvai jābūt lielākai par rumpi. Sakiet, lūdzu, kāda ir vidējā cena šādiem pakalpojumiem? Vienai slimnīcai vienā gadā?

Atbildēt

Lemesis

21.07.2016. 11:50

»

?

Kāds var atbildēt uz manu jautājumu? It kā valsts iestāde pērk pakalpojumu, lai apkopotu ziņas, kas ir publiskas. Maksā naudu, bet uz ārpusi nodot nedrīkst, jo tas ir valsts slimnīcas īpašums. Kur te loģika, ja ņem vērā, ka katrai valsts slimnīcai ir 2-3 preses sekretāri un piāristi? Viņi tik ļoti noslogoti...


Ir tikai loģiski, ka uzņēmuma vai iestādes PR darbinieki pērk profesionāli sagatavotus mediju apskatus par savas nozares aktualitātēm. Tas ir nesalīdzināmi izdevīgāk: ziņu aģentūras "rūpnieciski" tiražēts produkts maksā daudz lētāk nekā PR darbinieka laiks, kas tiktu iztērēts šāda produkta "ekskluzīvai" sagatavošanai & visu tam nepieciešamo mediju abonēšanai.

PR darbiniekam ir jāveido/jāsargā sava darba devēja reputācija (vai arī jāapmierina tā ego), nevis jānodarbojas ar naturālo saimniekošanu. Tikpat labi mēs varētu brīnīties, kāpēc firma pērk veikalā pienu, ko pieliet klāt pie kafijas, nevis tur pati savu govi - "piens būtu par velti"!

Jāpiekrīt prof. A.P.Aizsilnieka atziņai, ka latviešu nelaime ir mūsu neiznīdējamā ticība naturālās saimniekošanas "izdevīgumam" - atsakoties ieraudzīt izniekotos resursus un, galvenais, cilvēku darba izšķērdēšanu.

Atbildēt

Lemesis

21.07.2016. 11:27

»

agents

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus


Tieši vienaldzība pret "sīkām utīm" rada pateicīgu augsni valsts nozagšanai.

Atbildēt

Latvietis

21.07.2016. 09:03

Tipiski latviska saruna par latviešu mēslu tēmu.

Atbildēt

caca

21.07.2016. 07:53

Neko nesapratu.... Nesakarības kalngals.

Atbildēt

?

21.07.2016. 07:30

»

?

Sakiet, lūdzu! Kas tas par tādu mediju monitoringu un cik tāds maksā, kāds mērķis un kādi ieguvumi? Cik sen tāds pakalpojums jau tiek pirkts? Paldies


Kāds var atbildēt uz manu jautājumu? It kā valsts iestāde pērk pakalpojumu, lai apkopotu ziņas, kas ir publiskas. Maksā naudu, bet uz ārpusi nodot nedrīkst, jo tas ir valsts slimnīcas īpašums. Kur te loģika, ja ņem vērā, ka katrai valsts slimnīcai ir 2-3 preses sekretāri un piāristi? Viņi tik ļoti noslogoti? Ir zināms, ka privātie tā dara, ja nepieciešamas analīzes, statistikas u.c., bet valsts slimnīca? No pirmā skata izskatās pēc mamedovlīdzīgas parazītiestādes, kas piesūkusies valsts veselības naudai. Kādus ārpakalpojumus vēl pērk valsts slimnīcas? Godātais autors šo varētu aprakstīt!

Atbildēt

Maurice >>> OU

21.07.2016. 06:01

»

ou

Izcili nesakarīgs raksts. Varbūt autoram viss skaidrs, bet tiem, kuri nav iesaistīti procesā, atliek vien pabrīnīties - raksts diviem


Ja fotogrāfijā pie raksta redzams raksta autors, tad šī ir lieliskā "Svara zuduma Svētā Grāla" reklāma.

Atbildēt

ou

20.07.2016. 22:37

Izcili nesakarīgs raksts. Varbūt autoram viss skaidrs, bet tiem, kuri nav iesaistīti procesā, atliek vien pabrīnīties - raksts diviem!?

Atbildēt

hmmm

20.07.2016. 21:10

Rasnačs par valsts naudu ved skapi, Belēvičs par valsts naudu likvidē dzimumzīmes, Čakšas vadītā slimnīca pa kluso tirgo informāciju ... hmmm, nieki vien ...

Atbildēt

?

20.07.2016. 20:24

Sakiet, lūdzu! Kas tas par tādu mediju monitoringu un cik tāds maksā, kāds mērķis un kādi ieguvumi? Cik sen tāds pakalpojums jau tiek pirkts? Paldies!

Atbildēt

tomēr

20.07.2016. 20:09

Reizēm jau tā utu meklēšana paliek apnicīga... Tomēr te cilvēki var izteikties par netaisnībām.
Šodien saņēmu vēstuli no Amerikas radinieces. Viņi ar interesi lasa LL grāmatas un atzinīgi izsakās par Pietiek.

Atbildēt

pēcis

20.07.2016. 18:47

»

agents

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus


Nu mana nodokļos maksātā nauda nav nekāda sīka uts ... . Varjaubūt, ka valsts darbā strādājošajiem (lasi BKUS) ir okej pārdot valsts mantu un gūt sev papildus ienākumus. Tālāk sekos šprices, pārsēji, tabletes ... cilvēku orgāni... Veselības nozarei tieši tāpēc trūkst naudas, ka ikviens valsts algots strādnieks, kas var ko nozagt, to uzreiz dara, lai tik uzvārītos un pofig kas notiek ar valsti. Nav tādu "sīkumu", ja runā par visu mūsu naudu.

Atbildēt

agents

20.07.2016. 18:35

Cik sapratu raksts ir par to ,ka meklesim sikas utis . Pa to laiku kads zags miljonus .

Atbildēt

dižgars

20.07.2016. 18:30

Secinājums no raksta: ko par valsts resursu izsaimniekošanu sevis iepriekš vadītajā iestādē - Bērnu slimnīcā, saka tagadējā Veselības ministre, Čakšas kundze? Tieši viņai vajadzēja rūpēties, lai slimnīcas darbinieki, par nodokļu maksātāju naudu iegādāto pakalpojumu- mediju monitoringu, netirgotu tālāk konkrētajam Libermaņa kungam. Un ko par to saka KNAB?

Atbildēt

Laventa ārstējošais ārsts

20.07.2016. 18:16

Kā informējis Laventa ārstējošais ārsts un "Linezera" slimnīcas direktors Viesturs Boka, Lavents sūdzējies par sāpēm krūtīs. Tiesas process "Bankas Baltija" krimināllietā tika pārtraukts pagājušā gada 25.septembrī Laventa sirdslēkmes dēļ. Rīgas apgabaltiesā šodien bija paredzēts turpināt pārtraukto tiesas procesu, taču jau divas dienas iepriekš sākās problēmas, kad sardzes pulks atteicās konvojēt Laventu uz tiesu. Savukārt ārsti paskaidroja, ka cietuma slimnīcā nav iespējams nodrošināt atbilstošu kardioloģisko aprūpi. Uz tiesu Lavents nav atvests, jo viņa stāvoklis atkal pasliktinājies. Slimnīcas "Linezers" ārsts Jānis Skārds Latvijas Radio teica, ka Laventa stāvoklis ir nestabils, tas prasa novērošanu un ārstēšanu.

Atbildēt

Fēlis

20.07.2016. 18:01

Lai par ko būtu raksts, uzvārds Liberman uzreiz izvilina smaidu. Tas, ka mūsu sabiedrību, kurā dominē ķērciens ,,ķeriet zagli'', pielīdzina ziemeļvalstij, arī izraisa smaidu, bet ne tik ļoti, kā Liberman. P.S. Nemaz tik šķīsti tie ziemeļvalstnieki ar neesot. Paziņa diezgan ilgi nodzīvoja Norvēģijā un izstāstīja, kā viņu bezdarbnieki un nabagi braukā ar bentļiem un jahtām, tā ka čakarē valsti arī tur, un ne mazāk, jo piķis apgrozās lielāks.

Atbildēt

Lemesis

20.07.2016. 17:40

»

pag

un par ko raksts


Par to, kāda nu turpmāk būs (var būt) "dzīve pēc Rasnača skapja".

Atbildēt

pag

20.07.2016. 17:29

un par ko raksts?

Atbildēt

lauķis

20.07.2016. 17:13

... mēs pietuvojamies ziemeļvalstu godprātības standartiem...
Diemžēl tie standarti ir ar stipru smaku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: