Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Respektēsim Satversmi

16.03.2020. 09:02

Rīga nav piektais novads, bet valsts galvaspilsēta. Saskaņā ar Satversmi valsts teritoriju sastāda Vidzeme, Latgale, Kurzeme, Zemgale. Bet pie kultūrvēsturiskajiem novadiem pieskaita arī Sēliju.

Atbildēt

Paprasiet Pucej

13.03.2020. 19:19

Kāpēc VARAM darbinieki ar pieredzi, zināšanām un galvenais viedokli, tiek piespiesti aiziet no darba, tā vietā tiek likti cilvēki bez pieredzes bet ar pliku godkāri, ar kuriem var manipulēt un kas baidās par savām darba vietām? Kāpēc ar Teritorijas plānošanas likumu tiek piespiests pašvaldībām pārtraukt līgumus par plānošanas dokumentu izstrādi, lai tos atkal atļautu ar 2020. gada jūniju, kad VARAM plāno palaist 500 000 EIRO merķdotāciju jaunu plānošanas dokumentu izstrādei, laikā, kad jaunas pašvadības nemaz vēl nav izveidotas, pie tam, loģiski būtu sākt ar pašvaldību ilgtermiņa stratēģiju izstrādi, bet VARAM paģēr pašvaldībām taisīt attīstības programmas, tas ir, mēģināt pārrakstīt Nacionālo attīstības plānu vietējā līmenī, kaut ko tik stulbu vēl neviena valdība nav uzdrošinājusies paģērēt, lai pašvaldības, kas nemaz vēl nav izveidotas, paklausīgi kā suņi pārraksta valdības plānu NAP, par ko vēl pat Saeima nav nobalsojusi, nav ievēlētas jaunas pašvaldības, un tam tērē tam valsts budžeta naudu, vienkārši tērēs un viss. Nerunāsim par to, ka reģionālo valsts pārvaldes līmeni liks priekšā tikai šī gada beigās, kas šī valsts naudas apguve ies gaisā pilnā sparā bez jebkāda reģionālā līmeņa. Vai tiešām nevar šos 500000 eiro ietaupīt?

Atbildēt

Pašvaldība

13.03.2020. 16:26

Pašvaldības netiek iesaistītas, jo pa lielam likum projekts ir tas pats vecais pašvaldību likums copy paste, kopš A. Stuckas un K.Jaunzemes izdarītā tur jaunu ideju vairs nav, izņemot to, ka tas, ko pašvaldības dara brīvpratīgi, tagad tiek uzspiests darīt obligāti, regress nevis progress. Pūce - ministrs - dārzenis!

Atbildēt

Trejdeksnis

12.03.2020. 22:04

Interesanti uz kuru debess pusi sarkanie bēgs.

Atbildēt

Jelgavai sarkanās pilsētas statusu?

12.03.2020. 20:09

»

57

Pašvaldības.......vietējie ķeizariņi, kas tagad pilnīgā izmisumā gatavi mesties ar dakšām uz Rīgu


Nost ar komunistiskās republikas valsts apzīmējumu!
No 1990. gada 4. maija Neatkarības DEKLARĀCIJAS: Latvijas PSR Augstākā Padome nolemj: 1. Atzīt starptautisko tiesību pamatprincipu prioritāti pār valsts tiesību normām. Uzskatīt par prettiesisku PSRS un Vācijas 1939. gada 23. augusta vienošanos un no tās izrietošo 1940. gada 17. jūnija Latvijas Republikas suverēnās valsts varas likvidēšanu PSRS militārās agresijas rezultātā. 2. Pasludināt par spēkā neesošu kopš pieņemšanas brīža Latvijas Saeimas 1940. gada 21. jūlijā pieņemto deklarāciju «Par Latvijas iestāšanos Padomju Sociālistisko Republiku Savienībā». 3. Atjaunot Satversmes sapulces 1922. gada 15. februārī pieņemtās Latvijas Republikas Satversmes darbību visā Latvijas teritorijā. Latvijas valsts oficiālais nosaukums ir LATVIJAS REPUBLIKA, saīsināti — LATVIJA. Iegaumēsim, ka nav vietas kropļot valsts nosaukumu, izraujot no konteksta vienu valsts nosaukuma daļu un rakstīt ar mazo burtu “republika”, jo šeit un vispār valsts nosaukumā REPUBLIKA nav teritoriālais dalījums kādas citas valsts sastāvā, bet gan valsts nedalāmības politiska nozīme. Latvija nav Padomju 16. sociālistiskā republika, republiksaimē, pie tam visas Latvijas pilsētas ir Latvijas Republikas pilsētas vai Latvijas valsts pilsētas. Mēs nerakstam : Latvjas vēstnesis, Rīgas balss vai atsevšķi “vēstnesis”, “balss”. Statuss Latvjas Republika apstiprināts likumiskā aktā un to nav korekti kropļot, izdomāt un/vai “vazāt” citas nozīmes valsts apzīmējumu.

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

12.03.2020. 19:51

»

Akal Mikropisāns izlīdis

no Dikļu atejas pakaļas! Izpildies atejā Mikropisānzs


labāk regulāri atgādini sev, ka sapioseksuālis ir mentāli nepilnvērtīgs indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Un uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā ļapsai u.c. taml. bezcerīgi defektīviem biogaļas izstrādājumiem.

Atbildēt

57

12.03.2020. 19:48

Pašvaldības.......vietējie ķeizariņi, kas tagad pilnīgā izmisumā gatavi mesties ar dakšām uz Rīgu

Atbildēt

ko tie sarkanie var ņemties

12.03.2020. 18:46

ka tikai valstī jukas,citu mērķu nav

Atbildēt

pagasta asenizators

12.03.2020. 17:52

Paldies,turpiniet kašķēties sava starpā.Novājēiesiet,tad nāciet.

Atbildēt

Rādītājs

12.03.2020. 14:46

- kāda ir PS nostāja attiecībā uz nekustamā īpašuma nodokļa atcelšanu vienīgajam mājoklim.

Atbildēt

Claudia Klein

12.03.2020. 09:15

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

šito

12.03.2020. 06:52

To nobarojušos kundziņu vajag likt zemi rakt.......

Atbildēt

lauķis

12.03.2020. 05:47

Ja cilvēkam ir galvas smadzeņu audzējs tad kosmētisko operāciju taisīt ir lieki un kaitīgi.Līdzīgi ir ar to novadu reformu,audzējs Saeimā saglabāsies,metastāzes būs arī jaunajos novados.

Atbildēt

Tieši tā arī notiek

12.03.2020. 05:18

»

Nevajag miglu pūst

Kur garantija , ka ne-ZZS pašvaldības būs tās godīgās, nekorumpētās , nezaglīgās , nevienu savu radu amatos neliks ? Kur ir kaut viens piemērs 30 gadu garajā otrās brīvvalsts vēsturē par kādu absolūti godīgu , kristālpārskatāmu pašvaldību ? Ir tikai nebeidzams partiju nomaiņas karuselis , kas visas ...


politikāņi, valsts nodarbinātie, pašvaldību vadība - visi melo un domā tikai par savu izdzīvošanu. Tauta tiem kļuvusi par kaut ko tālu un nezināmu. Atšķirtību no tautas viņus pasargā tiesa, prokuratūra un pat žīdu cūka E. Levits, kas uzspļāva likumam par mediķu algu palielināšanu un neatdeva 13. Saeimai 2020. g. budžetu atpakaļ pārskatīšanai un likuma ievērošanai. Žīdu cūka Levits uzspļāva likumam kā bijušais ECT tiesnesis.

Atbildēt

Nevajag miglu pūst

11.03.2020. 21:04

»

Tā viš nav

Tu melo. Tik daudz Pūce ir skaidrojis, pētījis un stāstījis, komunicējies, kā nekad neviens...


Kur garantija , ka ne-ZZS pašvaldības būs tās godīgās, nekorumpētās , nezaglīgās , nevienu savu radu amatos neliks ? Kur ir kaut viens piemērs 30 gadu garajā otrās brīvvalsts vēsturē par kādu absolūti godīgu , kristālpārskatāmu pašvaldību ? Ir tikai nebeidzams partiju nomaiņas karuselis , kas visas kā viena sola gaišu nākotni tautai, bet , kā tiek pie varas ,
,tā pūlās ne jau nu sabiedrības, bet gan savā un savējo labā .

Atbildēt

NIKNAIS

11.03.2020. 20:58

Ja ir VIENS LIKUMS VIENA TAISNĪBA VISIEM, tad novads un to pilsētas kā subjekti nevar būt atšķirīgi starp novadiem, tad tam ir jābūt norādītam Satversmē, citiem vārdiem, satversmē ir norādīts, ka valsts sastāv no Vidzemes Kurzemes Zemgales un Latgales, bet nav likuma, kas definētu šos subjektus kā atšķirīgus, līdz ar to manuprāt vajag likumu kas šiem subjektiem - novadiem, dotu tiesības piemērot atšķirīgu kritērijus, savādāk nav pamatojams tas ka Rēzekne ir liela bet Ventspils un Jelgava ir mazāka.

Atbildēt

hm

11.03.2020. 20:28

Tādā mazā valstī, kā Latvija pietiktu pat ar vienu pašvaldību - Rīgu. 200 km uz vienu 200 uz otru pusi un robeža. Cilvēku skaits - mazāk kā 2 miljoni - tas kā nelielā Ķīnas pilsētā.

Atbildēt

Tā viš nav

11.03.2020. 20:01

»

tā viš i

Pūce tā arī nav atklājis reformas īstos pasūtītājus un savu honorāru par šī murga bīdīšanu pretēji jebkādam veselajam saprātam! Vēl lielāks brāķis kā e-veselība


Tu melo. Tik daudz Pūce ir skaidrojis, pētījis un stāstījis, komunicējies, kā nekad neviens.

Un LPS raksta dumjības: "Tas VAR VEICINĀT nekvalitatīvu un neizvērtētu dokumentu izstrādi, neievērojot labas pārvaldības principus, un LIECINĀT par jautājumu būtības neizpratni vai nenopietnu attieksmi pret Latvijas uzņemtajām starptautiskajām saistībām, tai skaitā Eiropas vietējo pašvaldību hartas ievērošanu".

Zīlējiet nu, KĀ GUDRĪŠI, NEKO NEPASAKOT, KAS IR SLIKTI UN NEPAREIZI.

Jūs tikai traucējiet un jauciet gaisu ZZS interesēs. Reforma ir milzīgs grāvens ZZS pašvaldību neierobežotai varai, naudas izšķērdēšanai desmitiem, tūkstošiem sīko ķeizarvalstu amatpersonām, kurās savilkti ZZS kadri, vai savējie, radi, draugi paziņas. Šis mudžeklis steidzami jālikvidē bezierunu kārtībā.

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

11.03.2020. 18:58

»

Rīcs Bruners Mikropisans

...


Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Nemīz pamperos, pieqirs-komas miskastes debiloid,

11.03.2020. 18:57

»

Atkal Mikropisāns izlīdis no Dikļu atejas un

raksta kā A.P. , izsmejot krietno VDK ziņotāju Arturu Priedīti. Se būdē, škic atsjā Mikriopisān, ērgļa dirsa! Izpildies tur


vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija? Paliec mierigs URLA! Pievaldi savu déjamo, tev iespraudïs atejpoda vàku tüplï kas darbojas vibratora rezimà ,tad tevi dràzis cauru nakti un dienu un tad varési staigàt kà gailis ar paceltu asti ki-ka-ri-gü.

Śkic atkal ielīst atpakal zoofilu skapī savai partnerei lapsai pakaļcaurumà, LPSR laiku milici un čekas stukach un pŗovokatoŗ Egmaŗsz Kakuedajzs!

Atbildēt

Nemīz pamperos, izdrātēc pieqirs-komas miskastes debiloid Eggmaŗ Kakedaj,

11.03.2020. 18:56

»

Ērgļa dirsa


labāk uzdāvini sev smadzenes, beidzot, kaut vai tik pat vārgas kā citiem taml. bieogaļas izstrādājumiem.

Un regulāri atgādini sev, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.

Atbildēt

hmm

11.03.2020. 18:33

Nu jau iet trakāk kā PSRS laikā. VDK un 90 gadu reketieri tādi zīdaiņi vien ir. Nu tad Pūces vadībā uz saulaino tāli!

Atbildēt

kurmis

11.03.2020. 18:04

Reforma ir tikai pārvaldes reforma,bet putas kuļ varas birokrāti,kuri klaji uzstājās ,kā pretvalstiski demagogi, savu personīgo interešu aizstāvībā,radot iespaidu kā valstī tīri fiziski tiks pārvietoti veseli novadi un pagasti,bet valdošie arī liecās šo muļķīgo argumentu ietekmē.

Atbildēt

Rīcs Bruners Mikropisans

11.03.2020. 17:41

»

Arturs Priedītis

Saeimas ķēmi paši uzskata, ka raženi strādā ar...“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktorā), uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.

Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos “atslēgas” punktus, ar viltu, ar meliem, ar draudiem, ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.

Kad sistēma iedarbināta, tā strādā pati par sevi un tie, kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev un sev līdzīgiem, vai savai nākotnei, un tā tas turpinās gadu desmitiem.

Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā.

Tomēr visu sarežģī politisko šovu apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „augstdzimušās lēdijas“ un „krietnie džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti un jums “iestellēts”. Joprojām štellēs tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un pozitīvs nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes, ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā.

Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur, muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja mežu apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds “vājprāts” mežos sākās tālāk, mēs visi esam krietnie liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.

Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu dot no sešpadsmit gadu vecuma, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja ir piesaistīt lielāku skaitu “zaļoksnēju nezinīšu”, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

īstenībā

11.03.2020. 16:40

tikai bizness, - ATR pūces izpildījumā ir vajadzīga tikai Vecrīgas planktonam (jaunup- pūčveidīgajiem & CO) ar dziļu domu, jo mazāk pagastveču nākotnē, jo vieglāk tos ietekmēt, pārvaldīt, apjāt vai lētāk nopirkt, bet pašiem pārdalīt finanšu plūsmas un uzvārīties. Tāpēc arī ATR process tiek režisēts un vadīts tā, lai nebūtu nekādas skaidrības. Re, Kariņš jau blēj, ka šo reformu vajadzēs vēl reformēt pēc gadiem pieciem :)

Atbildēt

tā viš i

11.03.2020. 16:35

Pūce tā arī nav atklājis reformas īstos pasūtītājus un savu honorāru par šī murga bīdīšanu pretēji jebkādam veselajam saprātam! Vēl lielāks brāķis kā e-veselība!

P.S. Reformu vajag, bet šī nav reforma - šī ir tipiska mafijas ietekmes teritoriju pārdalīšana!

Atbildēt

Ērgļa dirsa

11.03.2020. 16:16


“Ir tikai viens dabisks veids, kā organizēt sabiedrību, un ir daudz citu veidu”.
Rīc Brauners Mikropisans, kļicka Untuns Mazpusens, ērgļa dirsa.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: