Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pat, ja sadomājat balsot par Jaunupa-Bondara „aparistiem”, nekādā gadījumā neaizmirstiet no šī saraksta izsvītrot supernekauņu – ar 54. numuru sarakstā atrodamo Ilonu Geidi, kas cita starpā arī sūc nodokļu maksātāju naudu kā Saeimas frakcijas Attīstībai/Par biroja darbiniece. Tūlīt paskaidrošu – kāpēc šāds raksturojums.

Šajās dienās Ilonas Geides izmantotais „aparistu-progresistu” vēlēšanas kampaņu auto tika pieķerts, novietots invalīdu stāvvietā (skat. pirmos divus foto). Auto tika pie soda „plākstera”, savukārt pseidoinvalīde – deputāta amata kandidāte aizrautīgi taisnojās, ka tas neatkārtosies nekad, nekad, pavisam nekad.

Taisnošanos ir vērts nocitēt pilnībā. „Vēlos no sirds lūgt piedošanu par AP!/PRO vēlēšanu kampaņas auto novietošanu stāvvietā, kas paredzēta cilvēkiem ar invaliditāti. Goda vārds, es nepamanīju šo zīmi, bet tas NAV attaisnojums. Es apsolu, ka tas neatkārtosies nekad.

Paldies arī par pelnītā soda piemērošanu. Tādu pašu summu šodien esmu ziedojusi cilvēku ar invaliditāti un viņu draugu organizācijai "Apeirons". Uzskatu, ka vides pieejamības veicināšana pilsētā ir ļoti būtiska un pret to nekādā gadījumā nedrīkst izturēties vieglprātīgi. Vēlreiz lūdzu piedošanu par šo rīcību,” – to visu I. Geide bija sarakstījusi feisbukā.

Taisnošanās bija tik sirsnīga, ka tai gandrīz varēja noticēt – pat neņemot vērā, ka sirsnīgo vārdu autore ir deputāta amata kandidāte, turklāt startē no, manuprāt, visciniskākās blēžu un krāpnieku partijas, kāda nu mums Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās ir sastopama. Partijas, kuras spice domā, ka par naudu var nopirkt visu.

Taču... pagāja brītiņš, un tieši šī pati I. Geides izmantotā automašīna (skat pēdējās četras fotogrāfijas) jau atkal bija nolikta vietā, kas paredzēta noteiktiem transportlīdzekļiem noteiktās situācijās – un nevis tāpēc, lai auto īpašniecei nevajadzētu, tā sacīt, sasprindzināt pēcpusi, sperot dažus desmitus „lieku” soļu.

Īpaši zīmīgi tas, ka šoreiz „apariste-progresiste” auto bija novietojusi tur, kur viņas pašas partijas biedri un to marionetes slēguši satiksmei, atvēlot vietiņu tikai preču piegādes transportam. Taču, kā saprotams, Jaunupa, Pūces un Bondara politkompanjonei nekaunība nav jāaizņemas...

Foto

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

96
3