Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anna

29.08.2017. 10:05

Brašā policija ar tādu sparu noteikti atklās slepenās info zagļus no KNAB, gaidām rezultātus , Ķuzi !

Atbildēt

kapi†āli a†s†um†ais

26.08.2017. 06:35

»

Saulrieta vèrotàja

Neapmierinàtiem nav vietas JKP sapulcè


JKP lumudurē, ka tā "tautas sapulce". pirmā, kurā prettiesiski aizturēja tautas pārstāvi, tematiski saucās "tautas sapulce par tiesiskumu"! smieklīgi jau ir, bet smieklīgi JAU, kad juris†i - šmuris†i lumudurē par †iesiskumu!

Atbildēt

sociāli atstumtais

24.08.2017. 08:55

viss notiek adekvāti - miliči pilda pavēles ; POLICISTS pilda Likumu !
... ko tad jūs gribējāt , ka 4.maija brašie komjaunieši + LKP CK biedrīši ievēros tur kaut kādus sūda buržuju likumus ?
komjaunieši /komunisti jau nerīkojas pēc likuma , bet pēc ,, biroju,, pavēlēm !

Atbildēt

Saulrieta vèrotàja

23.08.2017. 23:04

Neapmierinàtiem nav vietas JKP sapulcè?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

23.08.2017. 20:02

»

Sergejs Buivids

Likums par policiju 5.p.4.d...


Naivs tu Sergejs Buivids ja līdz šim nesapratis, ka policijas darbinieks darbojas ne pēc likuma, bet pēc priekšnieka pavēli, bet priekšnieks, aizsegs policijas darbinieka nelikumīgas darbības. Ir viegli pieņemt dažus likumus, bet praktiski ir ļoti grūti izmainīt izveidotu valsts varas pārstāvju sistēmu. Bet vienalga vajag kliegt par tiesiskiem noziegumiem, rādot sabiedrībai tautas kalpu sejas bez grima.

Atbildēt

formula

23.08.2017. 19:47

Padomju mentovka vietējā stoļicā Riga ,poņimaješ, palīdz Krievijas ielikteņiem organizēt smutu.

Atbildēt

punkts

23.08.2017. 19:40

Padzina no pasākuma klaunu, kuru tur neviens negribēja, taču klauns tā arī negrib to saprast. Vai ir vērts kaut ko tālāk vēl paskaidrot? Man šķiet ka nav, ja jau neko negrib saprast. Kam velti
tērēt laiku?

Atbildēt

Sergejs Buivids

23.08.2017. 19:37

Likums par policiju 5.p.4.d.

Policija ar savu darbību nodrošina personu tiesību un brīvību ievērošanu. Šo tiesību un brīvību ierobežošana ir pieļaujama, tikai pamatojoties uz likumu un likumā noteiktajā kārtībā. Ikreiz, kad policijai nākas ierobežot personu tiesības un brīvības, policijas darbinieks sniedz tām paskaidrojumu, kurā pamato katru konkrēto ierobežojumu. Šādos gadījumos pēc personu pieprasījuma policijas darbiniekam jānosauc savs uzvārds, amats un dienesta vieta, kā arī jāuzrāda dienesta apliecība.

Atbildēt

Sergejs Buivids

23.08.2017. 19:33

"2017.gada 13.jūlijā Rīgā, Pils laukumā tika aizturēta fiziska persona par iespējamu pārkāpumu par, kuru atbildība paredzēta Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa (turpmāk- LAPK) 1743.pantā (sapulču, gājienu un piketu, kā ari publisko izklaides un svētku pasākumu organizēšanas un norises kārtības pārkāpšana)."

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss
252.pants. Pasākumi administratīvo pārkāpumu lietu lietvedības nodrošināšanā

Šajā kodeksā tieši paredzētajos gadījumos, lai pārtrauktu administratīvos pārkāpumus, kad izlietoti citi ietekmēšanas līdzekļi, lai noteiktu pārkāpēja personu, lai sastādītu protokolu par administratīvo pārkāpumu, ja to nevar izdarīt uz vietas un ja protokola sastādīšana ir obligāta, un lai izpildītu administratīvo pārkāpumu lietās pieņemtos lēmumus, ir atļauta personas administratīva aizturēšana, personas aplūkošana un mantu apskate, kā arī mantu un dokumentu izņemšana.

Kārtību, kādā izdarāma administratīvā aizturēšana, personas aplūkošana un mantu apskate, kā arī mantu un dokumentu izņemšana šajā pantā paredzētajiem nolūkiem, nosaka šis kodekss.

246.pants. Protokols par administratīvo pārkāpumu

Par izdarīto administratīvo pārkāpumu pilnvarota persona sastāda administratīvā pārkāpuma protokolu. Ja persona ir izdarījusi vairākus administratīvos pārkāpumus, kas konstatēti vienlaikus, un to izskatīšana saskaņā ar šā kodeksa septiņpadsmito nodaļu ir vienas un tās pašas iestādes kompetencē, pilnvarota persona par izdarītajiem administratīvajiem pārkāpumiem sastāda vienu protokolu. Protokolu nesastāda šā kodeksa 250.pantā norādītajos gadījumos.

Protokols par administratīvo pārkāpumu ir numurēts dokuments.
------------------------
LAPK neparedz aizturēšanu par iespējamo pārkāpumu, bet par notikušo.

Atbildēt

Zaika

23.08.2017. 19:31

Oļegs Čerņišovs - kāds latvisks policists mūsu "latviskajā" Rīgā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: