Menu
Pilnā versija
Foto

Patofobijas vietējais dizains

Arturs Priedītis · 03.05.2019. · Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kurmis

05.05.2019. 09:35

Nepatika pret to,ka valsts ir pārvērsta par dažāda ranga padomju okupantu aktīvo atbalstītāju paradīzi, ir likumīga un morālā.Pretošanas okupantu slavināšanas vietu likvidēšanai,okupantu slepeno aģentu sarakstu publicēšanai,Kremļa propagandas izplatīšanas valsts atbalsta liegšanai,kā arī citas publiskās pretvalstiskās,antipatriotiskas darbības notiek bijušo okupantu ideoloģisko darboņu vadībā,kuri brīnumainā kārtā ieņem savam nesodītā kolaboranta statusam atbilstošus amatus,kas ir nelikumīgi un amorāli.

Atbildēt

Aizsaveries,

04.05.2019. 17:25

»

Tiesības saglabāt anonimitāti

...


trakais muļķi!

Atbildēt

nav nekādas rusofobijas

04.05.2019. 15:27

Tas ir staļinisko izdzimteņu, civilizācijas pabiru, mīts. Pasaules sabiedrība jūs, nolādētos kropļus: sadistus un pederastus, vienkārši nicina un jūs izraisiet pretīguma sajūtas.

Atbildēt

VB

04.05.2019. 14:08

»

Secinājums

Priedīts kārtējo reizi grūž sniegu


Tad varbūt nosauc ar kādu vārdā? Es par tādiem neko neesmu dzirdējis. Jā, padomju laikā gan dzirdēju: Rainis, Brigadere, Grīns, Virza utt, utt., likās to skaitam nebūs gala.

Atbildēt

Tiesības saglabāt anonimitāti

04.05.2019. 11:26Jautājumi Pietiek.lv, SIA, Reģ. nr. 40103336846, Rīga, Umurgas iela 8, LV-1024. Amatpersonām, īpašniekiem.


1. Vai SIA Pietiek. lv algo Arturu Priedīti ? Ja jā, tad kādā veidā A. Prieditim ir noformētas darba attiecības ar SIA Pietiek.com?

2. Kā SIA Pietiek. lv vērtē regulāros ikpiektdienas A. Priedīša rakstus pietiek.com interneta portālā, kuri ceļ naidu pret latviešu tautu, to regulāri nomelnojot un apmelojot? Kā naidu neceļošus, vai tomēr ceļošus?

3. Vai SIA Pietiek.lv viedoklis sakrīt ar A. Priedīša viedokli un mērķi regulāri (ik piektdienu) interneta portālā pietiek. com. apmelot, nomelnot un regulāri agresīvi un radikāli celt naidu pret latviešu tautu?

4. Vai VDD (Valsts drošības dienests) ir interesējies un iztaujājis SIA Pietiek.lv atbildīgās amatpersonas, īpašniekus par A. Priedīša rakstus saturošajām agresīvajām un radikālajām "naida runām" pret latviešu tautu interneta portālā pietiek. com, tostarp A. Priedīša komentāros zem citiem pietiek.com rakstiem?


Lūdzu portālā pietiek.com sniegt atbildes uz uzdotajiem jautājumiem.

Atbildēt

Tiesības saglabāt anonimitāti

04.05.2019. 10:59

Jautājums Pietiek.lv, SIA, Reģ. nr. 40103336846, Rīga, Umurgas iela 8, LV-1024. Amatpersonām, īpašniekiem.


1. Vai SIA Pietiek. lv algo Arturu Priedīti ? Ja jā, tad kādā veidā A. Prieditim ir nodormētas darba attuecības ar SIA Pietiek.com?

2. Kā SIA Pietiek. lv vērtē regulāros ikpiektdienas A. Priedīša rakstus pietiek.com interneta portālā, kuri ceļ naidu pret latviešu tautu, to regulāri nomelnojot un apmelojot?

3. Vai SIA pietiek. lv viedoklis sakrīt ar A. Priedīša viedokli un mērķi regulāri (ik piektdienu) portālā pietiek. com. apmelot, nomelnot un celt naidu pret latviešu tautu? Ja sakrīt, lūdzu sniegt publisku atbildi.

Atbildēt

Okšķeris

04.05.2019. 10:41

No Stikla kalna: Dažas socioloģiskās likumsakarības
• Tauta var iet bojā nevis patoloģiski, slimojot ar lielu noziedzību, tumsonību, neaudzinātību, neizglītotību, bet gan normu, vērtību, ideālu degradācijas dēļ.
• Dzīvojot bez ideāliem, tautu pārņem nelaimīga apziņa – tukšuma sajūta, dzīves bezjēdzības sajūta, nākotnes bezcerīguma sajūta.
• Institucionālie pārkārtojumi un sociālie pārkārtojumi valstī neko nevar uzlabot, ja ir metafiziskais sabrukums – morāli tikumisko un cilvēciskuma pamatu sabrukums.
• Tauta bez nacionālās elites nav dzīvotspējīga tauta. Ja tautu pārvalda kompradoriski oligarhisks režīms, tad tādas tautas dzīvei var būt vienīgi elementāri eksistenciāla jēga, barojot un apģērbjot cilvēkus, lai uzturētu viņu darbaspējas.
• Metafiziskais sabrukums ir sākums transgresijai – robežas ignorēšanai starp pieļaujamo un nepieļaujamo. Transgresija ir visa veida “iziešana no rāmjiem” sociālo aizliegumu, kultūras tradīciju, morālo regulatoru jomā, kad nekas vairs nav svēts un dzīves noteikumu ignorēšana ir apzināta darbība, uzvedība un komunikācija. Transgresijas stratēģiskais mērķis ir absolūtais negatīvisms (ekstāze, bezprāts): pretdarbība sabiedrībai bez vajadzības kā speciāli organizēta un deklarēta dzīves pozīcija. Transgresijas realizētāji kļūst idiotisma dogmātiķi, estetizējoši farizeji, nostiprinot “iziešanas no rāmjiem” hegemoniju.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

04.05.2019. 10:38

Sveicināts, patriJOT Priedīt ! Viss Tevis rakstītais, protams, ir caur latviešu nomelnošanas prizmu skatītais. Bet ir teikumi un pat rindkopas, kuras nav peļamas. Nu, kaut vai šī:"Liepājā ir jābūvē nevis cietumu, bet trako māju Kariņam ar viņa ākstiem no "6.oktobra paaudzes". Tik lielas politiskās muļķības Latvija sastop pirmo reizi. "583 darāmi darbi", - tā var runāt tikai vājprātīgais, kurš pie tam cer sagaidīt tautas priecāšanos par tik gādīgu valdību."-------------Bet neuztraucies, tur būs arī psiho- korpus priekš "Artura Kariņa" !

Atbildēt

Ko pīpē, student,

04.05.2019. 10:13

»

Pasniedzēj

vai tas psihiski slimais ir žulis


A. Priedīti?

Atbildēt

Valmiera

04.05.2019. 09:24

Nu, Valmieras rektoru es nesauktu par intelektuāli. Drīzāk tāds mega ego pārņemts Repše numur 2, tagad pielīmējies ministrei kā padomdevējs, ka viss deguns palicis brūns. Bet ko darīt, ja rektorēšanas laiks beidzas un tajā augstskolā viņu vairs neviens īsti negrib redzēt. Tagad būs politiķis!

Atbildēt

kass

04.05.2019. 06:31

labāk žīds, nevis kretīns.

Atbildēt

Žulis

03.05.2019. 18:17

Tās pārkrāsotās padomju varas galma līdēju un pielīdēju rotaļas jau Priedītis šeit ir attēlojis visai atbilstoši. Tikai, kā jau tas viņam pierasts, lai atkal kārtējo reizi varētu zākāt latviešus kā tautu, pārkrāsotās padomju varas inteliģence viņa rakstā ir pārtapusi par latviešu varas inteliģenci. Vēl te Priedītis kaut ko buldurē par politisko nāciju. Jēdzienu „politiskā nācija” ir ieviesuši globālisma (tai skaitā komunisma) sludinātāji tautas dezinformācijas nolūkos. Tā ir visīstākā, velnisķīgi viltīga jēdzienu kropļošana cilvēku prātos. Viņi vairs atklāti neapkaro visu nacionālo. Tā vietā viņi cilvēku prātos par nacionālu cenšas padarīt arī visu internacionālo, kosmopolītisko. Un pēkšņi mums viss ir nacionāls – gan nacionāla valsts, gan nacionāla valdība, kas aizstāv nacionālās intereses..., jo mums šeit Latvijā, lūk, pēkšņi ir uzradusies „politiskā nācija”. Vienkārši ģeniāli, vai ne?! Nekā tamlīdzīga, demagog Priedīti! Par nāciju sauc tautu, kurai ir sava valsts. Tauta, kurai nav savas valsts ir tikai tauta. Ja latviešu tautai ir sava valsts, tad mēs sevi varam saukt par latviešu nāciju. Un tad mums ir sava nacionāla valsts ar nacionālu valdību, kura aizstāv latviešu nācijas nacionālās intereses. Diemžēl, šobrīd mēs joprojām dzīvojam padomju varas okupētā valstī (deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi), mūsu valsts pārvalde piekopj antinacionālu, latviešu tautai naidīgu politiku un tādēļ dēvēt sevi par latviešu nāciju varam visai nosacīti. Pareizāk sakot, pēcatmodas gados ir izdarīts viss, lai latvieši nekļūtu par pilntiesīgu nāciju Tātad, atgriešoties pie "nācijas" jēdziena, par nāciju var būt tikai tauta. Un šeit ir tikai viens izņēmums – valstsnācija. Tāda ir izveidojusies, piemēram, ASV kur gandrīz pilnībā iznīcinot pamattautas, valsts sabiedrība veidojusies no dažādu tautību ieceļotājiem, kas gadsimtu gaitā kopā dzīvojot, lietojot vienotu valodu ieguvuši vienotas tautas kopībai atbilstošas pazīmes. Latvijā nekas tāds nav izveidojies. Šeit vēl pagaidām pamattauta nav pilnībā iznīcināta un ieceļotāju masās asimilēta. ŠODIEN runāt par Latvijas tautu, vai Latvijas politisko nāciju ir vistīrākā demagoģija.

Atbildēt

pinusfobs

03.05.2019. 17:28

A.Priedītis varētu rakstīt vēstules savējiem,piemērām,R.Maculēvičam,un mūs netraucēt.Gan jau D-pilī ir vēl citi čekas ziņotāji.

Atbildēt

čekas nepietiek

03.05.2019. 17:25

"ulbergs" klāt,ā,piektdiena taču.

Atbildēt

pastalnieki sūdmalējus dancā

03.05.2019. 17:10

»

Cyril

дурак


Aptuveni tā.

Atbildēt

Cyril

03.05.2019. 17:08

»

Mumins

Man ir variants...


дурак

Atbildēt

Mumins

03.05.2019. 16:10

P.s. Par Freibergu taču vēl aizvien fanu pulciņš stāv un krīt.

Atbildēt

Mumins

03.05.2019. 16:08

»

A.P.

Latviešu inteliģence ir noskatījusi reti nekaunīgu, nelietīgu un intelektuāli aprobežotu ebreju. Tāds tips ir izvēlēts nevis no latviešu sētas, bet no cittautiešu sētas, kas ir ne visai saprotami. Saprotami būtu, ja tiktu izvēlēts dumjš un negodīgs latvietis. Tāda izvēle latviešu aprindās būtu saprotama...


Man ir variants.
Tie 3 citāti rakstā (Bordāns, Zalīte un vēl viens) vedina uz domu, ka kaut kur augšā ir sākusi sajust sekas tam, ka pat latvieši šai valstij un tās nākotnei vairs netic. Varbūt nodokļi vairs neiekasējas, varbūt vēl kas cits. Kā variants varas inteliģences izpratnē: "Ministru prezidents ar ASV pilsonību mums jau ir, tagad iecelsim žīdu par valsts prezidentu, un te nu ierindas pingvīnam ir jānotic! Knābīšiem jāpaceļas, valsts noniecinātājiem jāapklust, jo … vadošajos amatos mums vairs nav vietējie! Tagad kalpu vietā kungi "pie stūres"! Latvija NAV NEIZDEVUSIES VALSTS! Un, ja kāds šaubās, tad tāāāāāāda vadība noteikti iznesīs valsti un sabiedrību saulītē!"

Aptuveni tā.

Atbildēt

bēdu ieleja

03.05.2019. 15:43

latviešu inteliģence Nav noskatījusi vienīgo gudro un godīgo,ar augstu morāli apveltīto Arturu Priedīti.Kā tā var?riktīgas niecības,nevis inteliģence.

Atbildēt

A.P.

03.05.2019. 14:01

“4.maija republikas” svētku eiforijas sakarā ir vērts vēlreiz atgādināt, kādā veidā izdevās tik pamatīgi apmuļķot latviešu tautu. Aktuāls ir jautājums, cik Latvijā un citās zemēs ir latviešu, kuri ar skaidru prātu un skaidru sirdi apzinās, un ar dziļu naidu izturas pret "4.maija" nacionālo noziegumu - tautas apkrāpšanu ar "brīvību", "neatkarību", "suverenitāti", "labklājību", "atgriešanos Eiropā", ko ļoti sekmīgi veica PSKP/VDK morālie kastrāti? Atbildē uz šo jautājumu acīmredzot figurētu ļoti niecīgs skaitlis. Latviešu tauta tika totāli apdullināta, un apdullinājuma varā atrodas joprojām. Būtisks iemesls ir valdošās kliķes uzspiestā oficiālā pozīcija. LR oficiālajā pozīcijā “4.maijs” nav nacionālā nozieguma diena. Taču vēl ir divi kardināli faktori apdullināšanas sekmēšanā. Pirmais faktors ir saistīts ar LR vēsturisko simboliku un vēsturisko institūtu pieļaušanu. PSKP/VDK morālie kastrāti viltīgi atļauj lietot LR karogu, himnu, ģērboni, “pirmās republikas” konstitūciju, valsts varas institūtu nosaukumus. Kādu laiku atļāva lietot latus kā naudas vienības. Šim emocionāli simboliskajam faktoram ir milzīga loma, latviešu tautas masu apziņā izraisot LR atjaunošanas ticamību. Pirmais faktors ir garīgais, psiholoģiskais faktors. Tāpēc tam ir tik milzīga loma. Otrais faktors ir materiālistiskais faktors, cilvēku apdullināšanā balstoties uz materiālistiskajiem instinktiem, kaislībām, velmēm. Cilvēku masas tiek pievilinātas materiālistiskā formā. Tam arī ir apdullināšanas milzīgas iespējas, jo materiālistiskās intereses relatīvi ir katrā cilvēkā. Otro faktoru vienā vārdā ir jāsauc par reketu jeb reketa tehnoloģiju. Kas ir rekets? Rekets ir (pasvītroju) organizēta sistemātiska galvenokārt naudas izspiešana. Latvijā u.c. rekets tika radīts jau padomju laikā. Reketu PSKP uzdevumā radīja un kontrolēja VDK. Rekets tika radīts tādēļ, lai valsts varas pārstāvji gūtu savu labumu, rupji sakot, no zagšanas, kas sākās pēc ekonomiskās un finansu darbības liberalizācijas “perestroikas” laikā. Reketieru galvenais uzdevums bija pieradināt jaunos biznesmeņus dalīties savos ienākumos. Kā zināms, rekets pastāvēja neilgi, jo reketieru funkcijas pārņēma valsts institūtu nomeklatūra – valdošā kliķe. Tā ātri parlamentā un valdībā radīja juridiski iestrādātu noziegumu brīvību un organizētās noziedzības bandas, bet galvenais – valdošā kliķe pati kļuva reketiere, likvidējot reketu, kas savā laikā kalpoja kā starpnieks starp biznesu un varu. Pēc juridiski noformētās noziegumu brīvības un organizētās noziedzības bandu izveides starpnieks (reketieri) vairs nebija vajadzīgs, jo dalīšanās kļuva leģitīma izdarība un to nebaidījās veikt valdošā kliķe. LR sākās masveida zagšana, kurā joprojām ir ievilinātas tautas plašas masas. Saprotams, ka masveida zagšanas fani nekad nevērsīsies pret “4.maija republiku”.

Atbildēt

Secinājums

03.05.2019. 13:57

»

A.P.

Latviešu inteliģence ir noskatījusi reti nekaunīgu, nelietīgu un intelektuāli aprobežotu ebreju. Tāds tips ir izvēlēts nevis no latviešu sētas, bet no cittautiešu sētas, kas ir ne visai saprotami. Saprotami būtu, ja tiktu izvēlēts dumjš un negodīgs latvietis. Tāda izvēle latviešu aprindās būtu saprotama...


Priedīts kārtējo reizi grūž sniegu.
,,Latviešu inteliģence ir noskatījusi reti nekaunīgu, nelietīgu un intelektuāli aprobežotu ebreju. ,,
Latviešu inteliģence neko nav noskatījusi,latviešu inteliģence netiek laista pie vārda.Un nevajag jaukt deģenerātus ar inteliģenci.

Atbildēt

A.P.

03.05.2019. 13:45

Latviešu inteliģence ir noskatījusi reti nekaunīgu, nelietīgu un intelektuāli aprobežotu ebreju. Tāds tips ir izvēlēts nevis no latviešu sētas, bet no cittautiešu sētas, kas ir ne visai saprotami. Saprotami būtu, ja tiktu izvēlēts dumjš un negodīgs latvietis. Tāda izvēle latviešu aprindās būtu saprotama un gaidīta. Latvieši nekad neizvēlētos no savējiem gudru un godīgu latvieti. Bet tagad arī no cittautiešu sētas latvieši ir izvēlējušies nekur nederīgu indivīdu. Kāpēc tas tā ir noticis? Varbūt latviešu inteliģence nemaz nav spējīga identificēt gudru un godīgu cilvēku vienalga kādā etnosā? Varbūt latviešu inteliģence nemaz nezina, kāds ir gudrs un godīgs cilvēks, un kādi ir intelektuālās un morālās kvalitātes kritēriji? Varbūt latviešu inteliģence spēj identificēt vienīgi dažādas modifikācijas cilvēciskos atkritumus, kuri ir visur pie stūres "brīvajā" Latvijā? Jautājums ir interesants, un arī svarīgs. Katrā ziņā nākas domāt, ka latviešu inteliģence jau ir sasniegusi postcilvēku garīgās evolūcijas stadiju, ļoti intensīvi un mērķtiecīgi dzīvojot saskaņā ar postkultūras normām un vērtībām. Latviešu inteliģencē Homo garīgie parametri ir apzināti un apzinīgi izstumti. To veicina populācijas psihiskās veselības stāvoklis, kad psihiski slimi ir simtiem tūkstošu latviešu. Arī šo eseju un šo komentāru tūlīt “komentēs” psihiski slims latvietis. Arī turpmākajās dienās būs tikai šī psihiski slimā latvieša komentāri. Citu komentāru “Pietiek” vairs nemēdz būt. Psihiskā neveselība īpaši uzkurina tradicionālo latvisko stulbumu, nekaunību un nelietību. Tautas psihiskais stāvoklis nosaka šodienas sabiedriskās apziņas kroplumu un sabiedriskās domas morālo niecību. Vienīgi psihiski kroplai tautai var būt valdība ar “583.darāmiem darbiem”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: