Menu
Pilnā versija
Foto

Pats “uzmet”, pats piestāda līgumsodu

Uģis Spandegs, Dainis Lemešonoks, īpaši Pietiek · 27.12.2020. · Komentāri (58)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anonimous

10.06.2021. 06:25

https://www.navuzticibas.com/sia-zeng33-img-constructor-i15490

Atbildēt

rīdzenieks

06.03.2021. 22:12

»

Edgars

Diezgan subjektīvs raksts. Neticu, ka var šādi ņemt un uzmest. Uzskatu, ka arī apakšuzņēmējs ir kaut kādā veidā noziedzies, tikai to nesaka, un tagad ķeras pie šādiem izmisīgiem gājieniem


šamie var un kā vēl uzmet. Buildimpeksam runā, ka jāplēš pavasari asfalts nost, lai pašam nevajadzētu par to maksāt, apkrāpj apakšnieku.Pastrādājiet ar tiem kopā.

Atbildēt

rīdzenieks

06.03.2021. 22:06

»

Un vispār

Avotiņa dienas Smiltenē ir skaitītas! Interesanti kādās vēl pašvaldībās buildimpeks iegūst pasūtījumus? Varbūt kāds zina vairāk


papētiet, ar kādiem būvuzraugiem Buildimpeks strādā Rīgā,un ne tikai Rīgā, tas grandiozais sešu ielu remonts ar kādu būvuzraugu kopā paveikts un tad arī sapratīsiet kvalitāti, žēl to cilvēku, kuriem tur jādzīvo un vēl viņiem ir isso sertifikāts, kāds to var noņemt viņiem nost?

Atbildēt

rīdzenieks

06.03.2021. 21:57

»

Fūrists

Nezinu par citiem "darbiem", bet vismaz Smiltenē jaunuzklatais asfalta segums Dārza ielā skaisti jau šķist ārā. Interesanti bija vērot kā asfaltnieki aizlīmēja savām mašīnām ciet uzrakstus lai visi domā, ka asfaltu lej pats buldimpex:))))) patiesībā tas tak kārtējais apakšnieks kurš uzlej mēslu un pilsetas...


un ne tikai Smiltenē brūk kopā asfalts, kuru izbūvi veica Buildimpeks. Sen nebiju Saulkrastos,mjā, Melnsila iela vienkārši brūk kopā, kanalizācijas lūkas brūk iekšā, tā saucamā Meža parka ielas bruģis kā pa amerikāņu kalniņiem. Vietējie stāstija, ka paši Buildimpekši nemaz neasfaltēja, bet gan no Siguldas uzņēmums. Interesanti gan, konkursu papīros viņiem pieredze tāda nebija...te arī domei jāatbild.

Atbildēt

Un vispār

31.12.2020. 16:06

Avotiņa dienas Smiltenē ir skaitītas! Interesanti kādās vēl pašvaldībās buildimpeks iegūst pasūtījumus? Varbūt kāds zina vairāk?

Atbildēt

Fūrists

31.12.2020. 10:59

Nezinu par citiem "darbiem", bet vismaz Smiltenē jaunuzklatais asfalta segums Dārza ielā skaisti jau šķist ārā. Interesanti bija vērot kā asfaltnieki aizlīmēja savām mašīnām ciet uzrakstus lai visi domā, ka asfaltu lej pats buldimpex:))))) patiesībā tas tak kārtējais apakšnieks kurš uzlej mēslu un pilsetas dome tik plaudē rokas. Vai tik domē nebija kadam ciešas radnieciskas saites ar asfalta lējēja kompāniju, ko a?

Atbildēt

Tiesnesim no pieredzes

31.12.2020. 10:39

»

Tiesnesis

Ļoti subjektīvi un neprofesionāli. Neviens sevi cienošs žurnālists tādu nerakstītu. Viss balstās uz 16 tiesvedībām 5.gadu laikā. Kur visas ir izbeigtas un nekādu paskaidrojumu par ko tad viņas vispār bijušas. Tik daudz jau var pārbaudīt...


Tiesneses bieži ir piebarotas vai iebiedētas. Tas nav noslēpums.
Kā rezultātā iztiesāt lietu ievērojot likumu par tiesu varu, šodien Latvijā ir diezgan problemātiski.
Tiesa izskatot lietu groza faktus tā, lai pasludinātu spriedumu par labu klientam. Tas nav noslēpums, bet realitāte.
2020.gadā saskāros ar trīm korumpētām vai iebiedētām tiesnesēm. Manā skatījumā tas ir daudz.
Sūdzības uz Bordāna vārda netiek izskatītas pēc būtības.
Nesaku par visām tiesām, bet stāstu ar kādu sistemātisko pieeju saskāros un kādus secinājumus izdarīju.

Pie šādas tiesu degradācijas konstatēšanas, ir nāsaprot, ka jau tuvākā nākotnē parādīsies jauni strīdu uzšķiršanas institūti. Dzīve iet uz priekšu, bet Bordāns ar savām primitīvām trīs uzpirksteņu līmeņa shēmām paliks vēstures atpakaļskata spoguļos.

Atbildēt

avanss

30.12.2020. 23:17

tikai avansa ar sitadiem! un ari tad labak ne!

Atbildēt

Ciniķis

30.12.2020. 17:23

Šādu shēmotāju saraksts ir diezgan garš. Nepieņemt darbus, vilcināt apmaksu uttt. Patiesībā pasūtītājiem ir "zāles" pret šādiem darboņiem - tieši norēķini ar apakšuzņēmējiem. Bet ja šāda iespēja nav, tad vai nu pasutītājs ir vnk slaists, vai jau ir ierēķināta uzvara ar zemāko cenu, lohu tiesu atdodot otkatos. Vienīgā rekomendācija - meklēt sakarīgu juristu un grāmatvedi. Un ja kāds saka "Vai tad tu netici maniem vārdiem", zinat, darīšana ir ar ....astu vārda sliktā nozīmē

Atbildēt

zalalamans

29.12.2020. 22:13

»

Hm...

Skatos ka Buldimpex skribentiem tika dots uzdevums rakstīt komentārus


tas nozime, ka bikses pilnas buildimpeksam !!!

Atbildēt

zalalamans

29.12.2020. 22:12

»

...

TAD KA TUR ISTI SANAK? TA IR MERKTIECIGA SHEMA LAI IZNICIATU SO MAZAKO UZNEMUMU, VAI VNK MATERIALA LABUMA GUSANAS INTERESES NEJAUSH UPURIS


kapec, lai otraja gadijuma nebutu abi? iznicinat uznemumu, lai gutu materialu labumu? :D

Atbildēt

Cipars

29.12.2020. 17:12

»

hmmm

Spriežot pēc raksta, darbs NAV IZDARĪTS vai nav izdarīts laikā vai kvalitatīvi, citādi nekādi nesanāktu līgumsods


Lasi uzmanīgi.... ir līgums, tiek izstādīts rēķins. Ja tas netiek samaksāts, tad kā var turpināt darbu? Maksā būvniecībā pa etapiem. Ja kadu no etapiem mesamaksā - darbus nevar turpināt.

Atbildēt

...

29.12.2020. 17:02

TAD KA TUR ISTI SANAK? TA IR MERKTIECIGA SHEMA LAI IZNICIATU SO MAZAKO UZNEMUMU, VAI VNK MATERIALA LABUMA GUSANAS INTERESES NEJAUSH UPURIS?

Atbildēt

Klausie Edgar

29.12.2020. 13:24

»

Edgars

Diezgan subjektīvs raksts. Neticu, ka var šādi ņemt un uzmest. Uzskatu, ka arī apakšuzņēmējs ir kaut kādā veidā noziedzies, tikai to nesaka, un tagad ķeras pie šādiem izmisīgiem gājieniem


Ja būtu tā, kā tu saki, tad Buildimpeks būtu pirmie, kas bļautu par netaisnību. Šim kanotrim nekas nav svēts.. Krāpniecība, meli - un to visu vēl piesedz pašvaldības... Tā ir šī uzņēmuma ikdiena. Ja tu būtu no nozares, gan jau zinātu kā tur attiecās pret Buildimpeksu.

Atbildēt

Bet Tomēr

29.12.2020. 13:18

Jautājums “Siriha GP” - vai tad nezinājāt, ka no BuildPimpeks labāk stāvēt pa gabalu? Ne pirmais, ne pēdējais precedents ar tiem shēmotājiem. Tagad jau vairs neko, atliek caur tiesu sisties līdz taisnībai!

Atbildēt

Noverotajs

29.12.2020. 13:12

Nezinu, kurš tur kuru uzmeta, bet pašvaldības nostāja mani (ne)pārsteidz. Buildimpeksa reputācija nevienam sveša nebija, bet atkati saņemti un tagad "neko nezinam"...

Atbildēt

Protams,

29.12.2020. 08:08

»

Ak, latviešu valoda!

Nezināju, ka līgumsodus stāda


Šie jaunlatvieši, kas runā tulkotā krievu valodā-"stāda rēķinus, kā reiz (kakraz), ne visi ir, nav mazsvarīgi(ņemalovažno), da jebkas u. c. " ir fundamentāli piedirsuši latviešu valodu. Tā runā aktieri un žurnālisti! Rodas vēlme krieviski lamāties!

Atbildēt

tuk, tuk, tuk.......

28.12.2020. 23:29

»

Lemesis

"Es Lemešonoka vietā savu parakstu zem šāda raksta neliktu


stukača honorārus neaizmirsi deklarēt?

Atbildēt

muahaha

28.12.2020. 20:31

Kamēr mazie "nesametīsies" kādu 3-5 "generāļu" ekskursijai uz mežu, purvu, vai upi, vēlams maisā, tikmēr nozarē nekas nemainīsies. Saprotoši cilvēki jau sen ar "ģenerāļiem" vispēr nesadarbojas, pat ne ar priekšapmaksu. Lai gan naivo vēl ir pietiekami, un ne tikai LV.

Atbildēt

hmmm

28.12.2020. 16:31

»

Oki

Vispār jau tam nav nekādas nozīmes . Situācija vienkārša - darbs izdarīts , nauda jāmaksā , pasūtītājs to zina un nemaksā


Spriežot pēc raksta, darbs NAV IZDARĪTS vai nav izdarīts laikā vai kvalitatīvi, citādi nekādi nesanāktu līgumsods.

Atbildēt

Tiesnesis

28.12.2020. 15:05

Ļoti subjektīvi un neprofesionāli. Neviens sevi cienošs žurnālists tādu nerakstītu. Viss balstās uz 16 tiesvedībām 5.gadu laikā. Kur visas ir izbeigtas un nekādu paskaidrojumu par ko tad viņas vispār bijušas. Tik daudz jau var pārbaudīt..
Civilizētā sabiedrībā no sākumu ir tiesa un pēc tam šādu rakstu var rakstīt balstoties uz faktiem. Šeit izskatās, ka gan raksta pasūtītājs, gan rakstītājs ir divi ļoti emocionāli indivīdi.

Atbildēt

Metējiem

28.12.2020. 14:42

»

Lemesis

"Es Lemešonoka vietā savu parakstu zem šāda raksta neliktu


Par ko cepiens?
Es jūs neapsaukāju par aiz vaiga ņēmēju.
Tā kā lūdzu kontrolēt savu "spermaprijomņiku".

Atbildēt

Edgars

28.12.2020. 14:11

Diezgan subjektīvs raksts. Neticu, ka var šādi ņemt un uzmest. Uzskatu, ka arī apakšuzņēmējs ir kaut kādā veidā noziedzies, tikai to nesaka, un tagad ķeras pie šādiem izmisīgiem gājieniem.

Atbildēt

sdfsgdgasdg

28.12.2020. 13:46

celtnieki ir pidarjugs... cieti. diagnoze.

Atbildēt

eksis

28.12.2020. 13:17

Kamēr mazie apakšnieki parakstīs visu ko ģenerālis viņiem pagrūž zem deguna, tikmēr nekas būvniecības nozarē nemainīsies. Savulaik EM izveidotā būvnieku "kastu" sistēma, kur valsts pasūtījumus var dabūt tikai noteikta lieluma būvnieki, to visu tikai pastiprina.

Atbildēt

Deputāts no Limbažiem

28.12.2020. 13:14

Cik man zināms-sekos audio sarunu ierakstu publiskošana, kuros dzirdams, kā viens no BUILDIMPEKS darboņiem krāpj apakšuzņēmēju un valsti....

Atbildēt

Lemesis

28.12.2020. 12:47

»

Metējiem

Smiltenes pašvaldības vadītājs pārstāv NA, Rūjienas pašvaldības vadītājs attiecīgi Vidzemes partiju...


"Es Lemešonoka vietā savu parakstu zem šāda raksta neliktu."

Jūs pat zem šiem vārdiem savu parakstu neliekat, varonīgais dirsēj!

Atbildēt

Lemesis

28.12.2020. 12:45

»

Metējiem

Metējiem (kā prakse rāda), bieži ir gali mentenē un ne tikai, tādēļ šie iespējamie noziedzīgie nodarījumi tiek kvalificēti kā saimnieciskie strīdi kā rezultātā kriminālprocesi netiek uzsākti...


Apbēdina (bet nepārsteidz) tieši pašvaldību norobežošanās šādos konfliktos. Protams – kam gribas sapiņķerēties saimnieciskos strīdos?

It kā tām vajadzētu stāvēt un krist par saviem uzņēmējiem. Taču domēs ir "savējie" un patiesi savējie, kurus apskādējot, "gastrolieris" tiktu nokosts bēgot.

Savukārt, ja BuildImpEX būtu neapdomīgi noziedojis ZZS vai "Saskaņai", tas sen būtu izsmērēts pa sienu – valdības partiju rīkojumos vietējām nodaļām un sabiedrisko mediju sižetos.

Atbildēt

Nu

28.12.2020. 11:54

»

+1

+1


Gan kau Latvijā, kādā brīdī smagi atrausies pa ausīm:)

Atbildēt

Oki

28.12.2020. 11:39

»

hmmm

Vispār jau nododot rēķinus tā izrakstītājam paliek saņēmēja parakstīts un apzīmogots rēķina eksemplārs, īpaši jau gadījumos kad runa ir par summām ar 5 cipariem...


Vispār jau tam nav nekādas nozīmes . Situācija vienkārša - darbs izdarīts , nauda jāmaksā , pasūtītājs to zina un nemaksā .

Atbildēt

hmmm

28.12.2020. 06:17

Vispār jau nododot rēķinus tā izrakstītājam paliek saņēmēja parakstīts un apzīmogots rēķina eksemplārs, īpaši jau gadījumos kad runa ir par summām ar 5 cipariem.

"Uz sarunām tika deleģēts zemāka ranga vadītājs, turklāt visas pārrunas notika vai nu mutiski klātienē, vai pa telefonu. Ar šīs personas starpniecību tika nodoti arī izrakstītie rēķini, par kuriem Ekmanis šodien apgalvo, ka neesot tos saņēmis"

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

28.12.2020. 05:16

Ar pastaliem kaa ar tirgus chigaaniem.Jaabuut uzmaniigam.

Atbildēt

Vietējais

28.12.2020. 01:22

Tādas naudas shēmas jau nepastāv tikai un vienīgi būvniecībā. Tā ir arī mežizstrādē un koksnes pārstrādē. Iespējams, ka tieši tādā pat veidā, uzmetot zemniekus un mazos pārstrādes uzņēmumus, turīgs un miljonārs kļuvis arī SIA"Pata" īpašnieks. Bet nauda jau nesmird, lai arī kā tā iegūta, riebjas tikai tie krāpnieki, kas Latvijā ir "godājami" pilsoņi.

Atbildēt

Aga

28.12.2020. 00:00

Neaizmirstiet, ka pret juristiem ļoti palīdz terases dēlis.

Atbildēt

tradīcija

27.12.2020. 23:09

Tās taču pašvaldības un moikas tradicionālā veidā Kas te neparasts, ka par to jāraksta tā jau bija sen iedibin;āta ZZS tradīcija, un vienmēr beigās izkompenseja visiem kā papildus darbus

Atbildēt

jaajaa

27.12.2020. 21:57

...un atrodas taču tādi, kas uz šādiem iekrīt !!...būvniecība notiek par pasūtītāja naudu !!...un tikai...subčikam ģenerālis ir tikai pasūtītājs...nav naudas uz priekšu, nav kustības objektā...labāk mazāk nopelnīt, nekā parakstīt sev soda sankcijas...:)

Atbildēt

Padoms

27.12.2020. 20:01

Vajag algot normālu juristu vai labāk advokātu. Tas pamācīs, kā juridiski pareizi rīkoties.

Atbildēt

zbigņevs

27.12.2020. 19:25

Šīs pasaules sods nāks pār Ekmani. Mantrauši, meļi un zagļi saņems par nodarīto vissāpīgākajā veidā.

Atbildēt

Metējiem

27.12.2020. 18:35

»

nu

Šitie kadri pat publiski pieejamu informāciju nav jēguši izlasīt pirms līguma slēgšanas un nez kāpēc tagad saka, ka to vajadzējis darīt pašvaldībai, kur nu vēl pa kādiem kanāliem šiem rakāties


Smiltenes pašvaldības vadītājs pārstāv NA, Rūjienas pašvaldības vadītājs attiecīgi Vidzemes partiju.
Vidzemes partijas valdes locekļa -Valkas pašvaldības vadītāja brālēns visu mūžu maisās celtniecībā Rīgā kā turīgs būvuzraugs.
Nu ko, teiksim tā. Rūjienas domes priekšsēdētājs nav piezvanījis savas partijas priekšsēdētājam. Tas attiecīgi nav piezvanījis brālēnam, nav pajautājis, kas par tipiņiem vēlas slēgt līgumu?
Neticu.
Bet ticu tam, ka nauda ir izņemta pēc iepriekšējā nodoma un Lemešonokam par rakstu ir samaksāts kāds divdesmitnieks.
Muļķu zemē viss pa vecam, kā nesen izteicās viena pazīstama grāmatvede darbā. Es Lemešonoka vietā savu parakstu zem šāda raksta neliktu.

Atbildēt

Ak, latviešu valoda!

27.12.2020. 18:07

Nezināju, ka līgumsodus stāda...

Atbildēt

nu

27.12.2020. 17:54

»

Metējiem

Metējiem (kā prakse rāda), bieži ir gali mentenē un ne tikai, tādēļ šie iespējamie noziedzīgie nodarījumi tiek kvalificēti kā saimnieciskie strīdi kā rezultātā kriminālprocesi netiek uzsākti...


Šitie kadri pat publiski pieejamu informāciju nav jēguši izlasīt pirms līguma slēgšanas un nez kāpēc tagad saka, ka to vajadzējis darīt pašvaldībai, kur nu vēl pa kādiem kanāliem šiem rakāties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: