Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

24.07.2021. 10:52

Latvijas Republikā pieejamās Covid-19 vakcīnas atzītas visā pasaulē. Šīs vakcīnas ir lieliskas. Tomēr Krievijas Federācijā izgudrotā Sputnik V vakcīna pasaulē nav atzīta, kā arī nav sertificēta. Sputnik V efektivitāte nav pierādīta. Šai vakcīnai ir nopietnas problēmas ar sertifikācijas procesu. Ar mīlestību pret Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš P.S. Iesaku iepazīties ar informāciju par Sputnik V vakcīnu: youtu.be/V8PNXKqcN5k («Были грубейшие нарушения»: почему «Спутник V» могут никогда не одобрить в Европе). Par jaunākajiem notikumiem Krievijā var iepazīties TV kanāla Dozhd mājaslapā: tvrain.ru/live/ (Телеканал Дождь — смотреть прямой эфир онлайн (tvrain.ru)).

Atbildēt

Skolnieciņš

24.07.2021. 10:51

Летняя жара нас сопровождает уже несколько недель. Солнце испепеляет землю. Вокруг бурлит жизнь. Люди наслаждаются летом. Хотя заболеваемость вирусом Covid-19 (коронавирусом) резко снизилось, но жуткий вирус Covid-19 никуда не пропал. Этот злостный вирус до сих пор угрожает безопасности нашего общества: здоровью, жизни и благополучию. Поэтому, мои дорогие соотечественники, будем прививаться! На данный момент в нашей стране доступные прививки от Covid-19: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech's, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Все эти прививки безопасны и эффективны. Нет причин для беспокойства. Древние языческие Боги благословили нашу страну. Латвийские Боги благословили нашу родину – Латвию. Прививка от коронавируса это дар Богов. Прививка от Covid-19 это дар Латвийских Богов нашему народу. Воспользуемся этой возможностью, которую даровали нам древние языческие Боги. Воспользуемся этой возможностью, которую даровали нам Латвийские Боги. Спасем себя и свой народ от опасного вируса Covid-19! Да благословят нас Латвийские Боги! Да прибудет снами сила Латвийских Богов!
С любовью и почтением, Сколниецыньш из святорощи [сын Латвийских Богов]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Да прибудет снами мудрость Латвийских Богов!
#Covid-19 #коронавирус #пандемия #вакцинация #прививание #безопасность #здоровье #язычники #язычество #БлагодатьЛатвийскихБогов #ЛатвийскиеБоги #Пэрконс #БогПэрконс #Перконс-НебесныйОтец #Лайма #БогиняЛайма #БогиняСудьбы #Мара #БогиняМара #БогиняСмерти #БогиняЖизни #Мара-ВэлюМатэ #Мара-ЗэмэсМатэ #вера #любовь #надежда #Skolnieciņš #святороща

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

24.07.2021. 10:51

Vasaras tveice mūs pavada jau vairākas nedēļas. Saule sutīgi cepina. Visapkārt rosās dzīvība. Cilvēki bauda vasaru. Lai arī saslimstība ar Covid-19 (kroņvīrusu) ir mazinājusies, taču Covid-19 nekur nav zudis. Šis negantais vīruss vel joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību: veselību, dzīvību un labklājību. Tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Patlaban mūsu valstī ir pieejamas šādas vakcīnas: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech's, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Visas mūsu valstī pieejamās vakcīnas ir labas, drošas un efektīvas. Raizēm nav pamata. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu tautu. Vakcinācija ir Latvju Dievu dāvana mūsu tautai. Izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju. Vakcinēsimies! Pasargāsim sevi un savus tuvos no Covid-19!
Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #sidrabbirzs

Atbildēt

Sāls

22.07.2021. 01:05

Ko gribat no muzikanta? Vini tak no mākslas neko nessprot, jo uzskata, ka pasaule sākas un beidzas ar notīm.

Atbildēt

hei,pietieksa lapsa

21.07.2021. 23:04

Kā ir ar bērnudārzu,pamatskolu,vidusskolu,utt?Un cik pašam samaksāja tie citi,kristāltīrais pasūtījumu atstrādātāj?Vai visi nodokļi nomaksāti?

Atbildēt

:D

21.07.2021. 18:06

introvertu kampaņas radītāja un četru bērnu māmiņa Una Rozenberga

Atbildēt

pogaļa

21.07.2021. 17:57

Fui, Una Rozenbauma. Vai sen jau zogam idejas (izpildījumu)?

Atbildēt

21.07.2021. 17:50

»

Viena banda

Pavļuts, Juhņēviča, DDB - viena banda. Ministrs - kriminālnoziedznieks, tāpat kā pārējie attīstībai/par biedri un atbalstītāji


Kangaru banda, tāda pati latviešu tautas nodevēju banda kā NA, vienotība, SC, ZZS, JKP. Kangari, kuri apkalpo ārzemju kaklakungu intereses Latvijā, jeb nodevēji.

Atbildēt

lasītājs

21.07.2021. 16:40

Tā jau nav pirmā reize, kad pašmāju pigmeju aģentūras tiek pieķertas plaģiātā. Pēdējā nelietīgākā vietējo šīs industrijas “saloveju” zādzība, kā atceramies, bija partijas logo zādzība. Varenās Tautas, jeb tautā sauktās zagļu partijas logo ar diviem pieaugušajiem un trim bērniem bija nokopēts viens pret vienu no kādas meksikāņu partijas. Vietējais partiju apkalpojošais zaglīgais reklāmists vienīgi bija izņēmis no tā logo ārā vienu bērnu.

Atbildēt

Dīvaini

21.07.2021. 16:15

Parasti jau veido fokusgrupas, lai noskaidrotu reklāmas iedarbīgumu un mēŗka sasniedzamību. Vai tāda ir bijusi? Vai tā sastāvēja no "radošās direktores" radiem un draugiem? Un zinām tos "radošos direktorus" - sajēgas no reklāmas tik vien, kā mehāniskā konveijiera darba pārzināšana, radošuma nekāda. Kas tādu "direktori" jāj un kam viņa noorganizē otkatu - tā arī visa māksla. Reklāma ir multifunkcionāla māksla, kas prasa gan zināšanas, gan radošumu, gan dzīves un darba pieredzi. Reklāma ir jāsajūt. Bet ko šī blozga jūt- nu tas ir liels jautājums.

Atbildēt

Viena banda

21.07.2021. 16:08

Pavļuts, Juhņēviča, DDB - viena banda. Ministrs - kriminālnoziedznieks, tāpat kā pārējie attīstībai/par biedri un atbalstītāji.

Atbildēt

kindzulis

21.07.2021. 15:33

Latvija var! Vai to neteica kāda bijusī kgb klukste? Bezkompromisa bezpreģels - vai tad šis nav šodienas valdības moto? Zogam un daram jebko, neviens mūs neapturēs?

Atbildēt

kā vēl nav

21.07.2021. 15:19

aizrijies ar zagtu naudu

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

21.07.2021. 13:52

»

kkkkk

Vispār jau žurnālisti galīgi nepareizos jautājumus uzdod māksliniekam...


Ļoti labi jautājumi! Tiešām gribētos saņemt atbildes uz tiem!

Atbildēt

Pardon

21.07.2021. 13:51

Pardon, bet ir taču skaidri redzams, ka plaģiāts. Nu nevar autonomi izveidot tik ļoti līdzīgu plakātu, kuram ir virkne līdzīgu detaļu! Var būt līdzīga viena nianse, bet ne jau prakstiski visas!! Nozaga, kauns un negods autorei!

Atbildēt

Valdība

21.07.2021. 13:50

Ak, viņi taču jau tiktāl aizmelojušies, ka šis sāk likties tikai tāds sīkums.
Kariņ-Hitler, brauc atpakaļ uz mājām, te tu savu melno darbu jau esi padarījis un miljonus sapelnījis...

Atbildēt

Daniēls

21.07.2021. 10:12

Es precos! Naudiņu tak savējo netērēšu...

Atbildēt

Pilsonis

21.07.2021. 10:10

Kangaru režīms ir tā degradējies, ka normāli vairs naudu nozagt neprot. Bet varbūt tas ir slinkums? A ko, tik lieli bauru pūļi atkal un atkal izsaka savu atbalstu nodevējiem, zagļiem un meļiem, no sērijas ko tur mocīties, bauri tāpat jau ir pārāk dumji

Atbildēt

kkk

21.07.2021. 09:30

Tagad noteikti šaujiet uz piānistu!
JO VIŅŠ ZOG MŪSU NAUDU!

Atbildēt

Es

21.07.2021. 09:03

»

sise

Eva Juhņeviča pati ilgu laiku strādājusi DDB pie Norda. Eva iet strādāt tikai tur, kur var dabūt naudu atpakaļ un ar šīm vancinācijas kampaņām noteikti ir ļoooooooooti labi nopelnījusi


Nav nekādu šaubu, ka tur ir izveidojies iekšējās rotācijas aplis. Barojas šie reklāmas "radītāji" gan no nodokļu maksātāju naudas, jo, nepiesūcoties valsts kases naudai, radīt spēj tādus mēslus, kā ripojošie akmeņi. Sliktākais, ka atklātu zagšanu un plaģiātu spēcina politiskās kliķes vairotā nekaunības un alkatības sajūta.

Atbildēt

Normāli....

21.07.2021. 08:57

Normāli, nav pat iemesla piesieties šādam sīkumam.... Latvija sen ir ASV kolonija, un šī ir tikai ninanse, kas petiesībā ir samērā loģiska. Par kādu valsti var runāt, ja Latvijā šobrīd ir Nato karaspēks (kas jau demoralizē neatkarīgas valsts būtību) un valsti vada ASV pilsoņi. Kam pieder zeme, kapitāls uttt. Draugi, mēs nopietni runājam par Latviju kā par valsti? Latvija kā valsts vēl ir tikai jāuzceļ, no šī punkta arī atsperamies un nekasamies par sīkumiem. Šis tikai pierāda kārtējo reizi augstāk minēto.

Atbildēt

kkkkk

21.07.2021. 08:31

Vispār jau žurnālisti galīgi nepareizos jautājumus uzdod māksliniekam....
Es gribētu drīzāk pajautāt radošās personības domas par sekojošām lietām:
1. kāds simbolisks vēstījums ir japānas 2. pasaules kara laika imperatora karogam?
2. kāpēc tieši šada ulmaņlaika fonta izvēle?
Nu ne jau nu tas ir ļoti nozīmīgi, taču atbildes varētu radīt dažus līksmus brīžus un atklāsmes. Negribētos ticēt, ka par 70K eur izveidoto reklāmu autors ir steidzies ātrāk mājās un vienkārši sameta kaut kādus objektus maketā... un radošais process aizņēma 2.5 minūtes internetā apskatot google attēlus meklējumā "vaccine campagn" ;)

Atbildēt

pārdomas

21.07.2021. 08:18

»

vietējais

Vai tad Latvijā kaut kas tiek vērīgs un orģināls valsts sektorā,viņi taču ir paraduši nošpikot, pildīt pavēles no ES.Ja Latvijā kaut kas patiešām top, tad tā ir radīta pašu cilvēku izdomas un uzņēmības rezultātā, bet ne jau valsts ierēdņu


tā pļura ir dziļāka.
valsts pārvaldes vadība ir politiskajai silei pietuvinātie, savukārt melnā darba darītājiem algas ir mazas, tādēl tur strādā cilvēki bez ambīcijām, piestrādā radi, draugi utt.. Valsts pārvalde ir pilna ar Dieva dotiem juristiem, ekonomistiem, skolotājiem, mūzikas bakalauriem u.c.
un ironiskākais ir tas, ka tieši šiem cilvēkiem jārada likumi. Tādēļ likumi ir cauri kā zeķes.
Tikko parādās kāds ar loģisko domāšanu, to ātri novāc, lai netraucē.

Atbildēt

Kika

21.07.2021. 08:07

Šausmas! Vai šis kādreiz Latvijā beigsies? tagad jau šeptējas pa sili pat neiespringstot un tautas blēšanu par godīgumu galvā neņemot... Cik ilgi vēl tā???

Atbildēt

VB

21.07.2021. 08:01

»

Ilmārs

Lielisks piemērs plaģiātismam. Un arī tagad neviens neatbildēs par nodokļu maksātāju tūkstošu bejēdzīgo iztērēšanu


"kā rāda publikācijas ASV medijos šā gada pavasarī, arī tur runāts gan par vienotību un nešķiramību, gan sava spēka pierādīšanu un augstām likmēm."
Nu, un?
Es savulaik esmu izlasījis n -tās grāmatas par mīlestību - arī tās būtībā vienādas...
Pati tēma jau nosaka, kam tur būtu jābūt.

Atbildēt

sise

21.07.2021. 07:32

Eva Juhņeviča pati ilgu laiku strādājusi DDB pie Norda. Eva iet strādāt tikai tur, kur var dabūt naudu atpakaļ un ar šīm vancinācijas kampaņām noteikti ir ļoooooooooti labi nopelnījusi.

Atbildēt

Ilmārs

21.07.2021. 06:56

Lielisks piemērs plaģiātismam. Un arī tagad neviens neatbildēs par nodokļu maksātāju tūkstošu bejēdzīgo iztērēšanu?

Atbildēt

kļimoviča aita

21.07.2021. 06:22

»

!

Nē, Staļina laikā ASV nebija


Un pat ja arī Staļina laikā ASV bija, tad ļoti maziņas, ne lielākas par mušas skeletu, un dzirdējis par tām bija tikai retais.

Tāpēc šis ir neauglīgs strīds.

Atbildēt

kļimoviča aita

21.07.2021. 06:17

Tā kā uz visas zemeslodes ir viena, kopēja problēma, kuru Lielās, Labās Farmācijas Kompānijas, komunicējot ar dažādu DDB starpniecību, risina caur pandēmijas popularzēšanu, es nebrīnos/nevaimanāju, ka vēl kādam/kādai ir ienācis prātā/galvā citēt ikonisku plakātu/žestu, jo mērķauditorijai/aitu baram gandrīz visiem ir viena šāda/vai-līdzīga-izskata roka!

Tas, ka komunikācijas procesā parādītais žests ir gandrīz vai nepieklājīgs, kopā ar 70'000 EUR ir vērtējams pozitīvi!

Pērciet mūsu reklāmas, nenožēlosiet!!!

Atbildēt

neka jauna

21.07.2021. 05:30

karklu anglosaksu kemosanas pakal pindosu antikulturai.

Atbildēt

Praktiskais

21.07.2021. 02:47

»

Niknais

Izsūtāmo saraksts man pamazām pildās


Nekur nesūtīs, tepat nodarīs.

Atbildēt

Latvietis bez mērķa

20.07.2021. 23:25

Ha, ha un Pavļuts Dombura raidījumā izlikās, ka izpildītāja firma ir viņam netieši pazīstama. Plus vēl šis stils.. :D Ja potētu vakcīnas dibena muskulī arī vaigus rādītu?

Atbildēt

Niknais

20.07.2021. 23:00

Izsūtāmo saraksts man pamazām pildās

Atbildēt

ir tā

20.07.2021. 22:21

Lapsa atkal biksēs
"We Can Do It!" is an American World War II wartime poster produced by J. Howard Miller in 1943 for Westinghouse Electric as an inspirational image to boost female worker morale.

The poster was little seen during World War II. It was rediscovered in the early 1980s and widely reproduced in many forms, often called "We Can Do It!" but also called "Rosie the Riveter" after the iconic figure of a strong female war production worker. The "We Can Do It!" image was used to promote feminism and other political issues beginning in the 1980s. The image made the cover of the Smithsonian magazine in 1994 and was fashioned into a US first-class mail stamp in 1999. It was incorporated in 2008 into campaign materials for several American politicians, and was reworked by an artist in 2010 to celebrate the first woman becoming prime minister of Australia. The poster is one of the ten most-requested images at the National Archives and Records Administration.

Atbildēt

!

20.07.2021. 22:17

»

?

ASV Staļina laikā jau bija


Nē, Staļina laikā ASV nebija.

Atbildēt

Metafiziķis

20.07.2021. 22:01

Ierakstiet GOOGLE tekstu "we can do it" un vikipēdijā uzzināsiet, ka plakāts ir 1943.g. un autors Hovards Millers.

Atbildēt

vietējais

20.07.2021. 20:06

Vai tad Latvijā kaut kas tiek vērīgs un orģināls valsts sektorā,viņi taču ir paraduši nošpikot, pildīt pavēles no ES.Ja Latvijā kaut kas patiešām top, tad tā ir radīta pašu cilvēku izdomas un uzņēmības rezultātā, bet ne jau valsts ierēdņu.

Atbildēt

?

20.07.2021. 19:30

»

Blondīne

Vispār jau tā reklāma ir Staļina laiku stilā


ASV Staļina laikā jau bija?

Atbildēt

fui, nav ne moderni,

20.07.2021. 19:02

ne politkorekti…
Jo kur gan naida “runas upuri”, vīrieši bez krāniņa, sievietes ar krāniņu un tie - gan, gan?

Atbildēt

Stokholmas sindroms

20.07.2021. 19:01

»

Blondīne

Vispār jau tā reklāma ir Staļina laiku stilā


No staļiņa asiņainajām ķetnām izsprukušie trockisti iestrēga laikā. Kopš tie apmetās amerikā un turpināja kalt vēl asiņainākus plānus kā ježovs realizēja pret okupētajām tautām.

Atbildēt

Andris

20.07.2021. 18:57

O, tad jau to Veterānu koalīciju vajag informēt par iespējamo autortiesību zādzību. Tad būs jautri... Iepērkam popkornu un lasām pietiek.com...

Atbildēt

Es

20.07.2021. 18:55

»

Blondīne

Vispār jau tā reklāma ir Staļina laiku stilā


Līdzīga ir šī: https://miro.medium.com/max/1089/1*GJNl978ebaNNypc3Namffw.jpeg
Bet šī ir identiska: https://www.lbbonline.com/news/adtechcares-partners-with-veterans-coalition-for-vaccination-and-venables-bell-partners-for-vaccine-trust-psa

Atbildēt

Blondīne

20.07.2021. 18:49

Vispār jau tā reklāma ir Staļina laiku stilā.

Atbildēt

Es

20.07.2021. 18:45

Vispār nebija šaubu, ka brutāls un lēts copypaste un maksimāli dārgi pārdots valstij.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: