Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pičiņ

15.10.2021. 22:14

klavieres tu nespēj spēlēt,ministrs tu bij' kā pakaļ,savu partiju vēlēsanas izgāzi,ko tu te muldi?

Atbildēt

Dr. Scholasts

14.10.2021. 10:12

»

Viss, ko Apinis ir uzrakstījis,

ir apbrīnas vērts. Nesaprotu tikai vienu, kā viņš izvairījās no sifilisa un tīfa...


Vai ziņa par to, ka Pēteris Apinis ir izvairījies no sifilisa un tīfa, ir pilnīgi droša?

Katrā ziņā ielaistu un līdz galam neizārstētu šo slimību esamība + pāris mRNS potes daudz ko izskaidrotu Pētera Apiņa izskatā un uzvedībā!

Atbildēt

Dr. Scholasts

14.10.2021. 10:06

»

Beidzot arī labas ziņas

Ebreju nacists E. Levits atgriezies no vizītes Zviedrijā, kur savā uzrunā manipulēja ar “cilvēktiesību jēdzienu”, ignorējot Nirnbergas kodeksa vērtības par aizliegumu eksperimentēt ar cilvēka organismu, pielietojot eksperimentālas vakcīnas. Zviedrijas puse arī pieskārās šim jūtīgajam ebreju jautājumam...


Cerams, ka ļevits saņems vislabāko ārstēšanu - masīvas miorelaksantu devas, lai pārstātu darboties diafragma, un tad uz visiem laikiem pieslēgts plaušu ventilācijas aparātam!

Šķiet, ka tieši šādi šo saslimšanu ārstē atbilstoši protokolam.

Atbildēt

kļimoviča aita

14.10.2021. 09:58

Karalauka hospitālis ir ļoti nepieciešams!

Kad apiņu pēteris būs saņēmis 10. (desmito) poti, uz savām kājām nostāvēt vairs nespēs.
Tā kā viss tuvākais apiņu pētera radu un paziņu loks arī būs nošpricēti, atstutēt no sāniem arī nebūs kam.

Tad arī guldīsim apaiņu pētereiti tajā karalauka hospitālī!

Atbildēt

Beidzot arī labas ziņas

14.10.2021. 08:25

Ebreju nacists E. Levits atgriezies no vizītes Zviedrijā, kur savā uzrunā manipulēja ar “cilvēktiesību jēdzienu”, ignorējot Nirnbergas kodeksa vērtības par aizliegumu eksperimentēt ar cilvēka organismu, pielietojot eksperimentālas vakcīnas. Zviedrijas puse arī pieskārās šim jūtīgajam ebreju jautājumam, bet visai cilvēcīgā formā.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Pozitīvā ziņa ir tā, ka 2021. gada 28. septembra E. Levita un K. Kariņa militārās huntas barvedis E. Levits ir inficējies ar covid sars-2.

“Pozitīva Covid-19 eksprestesta dēļ Levits pārceļ tikšanos ar Igaunijas prezidentu

POLITIKA Šodien, 2021. gada 14. oktorī, 08:48
Jauns.lv / LETA
Valsts prezidents Egils Levits saņēmis pozitīvu Covid-19 eksprestesta rezultātu, kā dēļ pārcelta viņa tikšanās ar Igaunijas prezidentu Alaru Karisu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.”

Atbildēt

RP

14.10.2021. 06:44

»

ansis

Atkal tas pārgudrais siekalu škiedējs ar savu demagoģiju. Viņš vienīgais visu zin. Vemt gribas


Ko viņš pateica nepareizi? Demagoģija pret Latvijas izputinātājiem? Izvēmies?

Atbildēt

RP

14.10.2021. 06:33

»

Aksu

Muļķības. Caur lauka hospitāli var izlaist 4x vairāk naudas. 1milj hospitālim, 3miljoni, caur starpniekiem, pašiem fīreriem un kabatās


Ha-hā! Par to jau ir pusizlaupītās Latvijas stāsts. Lai slava un ''mūžīga dzīvošana'' trim galvenajiem shēmotājiem!

Atbildēt

Otto

14.10.2021. 04:53

Neko nevajag būvēt. Vajag atņemt varonīgajai armijai bijušo specslimnīcu un pusi Ādažu karabāzī _ usa un citu valstu dienderus sasēdināt "trubās "unuz māju. Bet huntai vajag lai slimo - varēs zagt uz nebēdu

Atbildēt

juris

14.10.2021. 04:03

Neko jaunu muļķi nav spējīgi izdomāt, kā vien kopēt idejas, kuras čekista Putina mafija jau realizē civilizācijas mēslainē.

Atbildēt

Labas ziņas vakserim Apinim

13.10.2021. 21:31

»

Viss, ko Apinis ir uzrakstījis,

ir apbrīnas vērts. Nesaprotu tikai vienu, kā viņš izvairījās no sifilisa un tīfa...


ASV jau ražo plāksterus- vakcīnas ar sīkām adatiņām. Tos varēs iegādāties aptiekās un pielietot ikviens “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai un katra vakcinētā zaļā sertifikāta derīgumam.

Tā iezīmējas ideālā globālistu plāna aprises ar bioloģoģisko ieroci - vakcīnām liekā cilvēkkapitāla ikvidācijai.

Pieprasot “pūļa antivielu līmeni” un zaļo sertifikātu, notiek uzbrukumi covid vīrusam, kurš kļūst aizvien agresīvāks. Varbūt, ka tiek izplatīti jauni covid celmi mākslīgi...Vakcinētie ar antivielu līmeni radīs aizvien agresīvākus covid celmus un mirs tie, kuru dabiskās imunitātes spējas būs sen nomāktas un kuri pašu vainas dēļ nepaspēja vai nespēja savā ķermenī uzturēt antivielu līmeni.

Ir jāsaprot, ka vakcinētie jau ir norakstīti kā nederīgs cilvēkkapitāls jaunai cionistu “gudro” globālajai finansu sistēmai.

Savukārt nevakcinētie saskarē ar jaunām covid mutācijām attīstīs savas imunitātes aizsargspējas.

No mediķu asociāciju iebildumu viedokļa izriet, ka MK valdība ar aktīvu “pūļa vakcināciju” un tikai daļējiem “pūļa pārvietošanās ierobežojumiem”, kā jau zināms, noved pie agresīvāku covid vīrusu celmu izstrādāšanos, kas viennozīmīgi vēlāk izsauks vajadzību pēc pastāvīgas revakcinācijas “pūļa antivielu līmeņa” uzturēšanai, par ko politiķis noteikti K. Kariņš, visticamāk, zin, bet pagaidām vēl noklusē par šo nākošo politiķu prasību. Pretējā gadījumā tiktu ierobežota arī sertificēto - vakcinēto pārvietošanās.

Atbildēt

Viss, ko Apinis ir uzrakstījis,

13.10.2021. 20:17

ir apbrīnas vērts. Nesaprotu tikai vienu, kā viņš izvairījās no sifilisa un tīfa.

Atbilde, kāpēc ģeniālie Apiņa priekšlikumi nav politiski noderīgi, ir pavisam skaidra : karalauka hospitāļa būve ir attaisnojama tikai viena un paša galvenā apstākļa dēļ. Par šīm šausmām, kas notiek Latvijā ar covid sars-2 izplatību, uzzinātu visa pasaule.

Savukārt, Apinis ar saviem priekšlikumiem projektu izgāztu - Apiņa piedāvātās telpās atklātos, ka tās ir tukšas, bet karalauka hospitālī iekļūt un pārbaudīt būtu problemātiski.

Bez tam Levita huntai gar degunu aizietu jauni valsts aizņēmumu finansējumi. Lai tādus iegūtu, citas ES valstis steigtos atdarināt Pavļuta projektu,

Atbildēt

ha-ha

13.10.2021. 19:56

Šodien büdams virs vidėja dzïves ilguma,nėärstėjams un neärstėts darba invalïds ar sevišķu,stingri ievėrotu dzïves režïmu bez jebkädiem atbalstiem, saņėmu no jaunäs komunistu paaudzes kärtėjo spėrienu pa dibenu.Nolėmu savu izlietoto atmiņu pastiprinät ar jaunu sd karti,uzlicis masku iespėros kädā elektronikas veikalā kā vienïgais pircejs,taču tur man paprasïja man neesošus dokumentu un palüdza atstät telpu.Ejot garam jaunajam Lidla veikalam ar kilometrïgu veco ļaužu rindu un uzrakstu-Laipni lüdzam- mani pärņėma dziļa kauna sajüta šïs vecïgi jaunäs totalitäräs varas vietä.

Atbildēt

Vai acetonu jau lieto?

13.10.2021. 19:53

»

nopietni

Bez Krievijas palīdzības mums neiztikt


https://youtu.be/vbR5Ikront0?list LL

Atbildēt

būs daudz gospitāļu

13.10.2021. 17:40

Cik kolchozu kūtis vēl stāv tukšas, angāri, siena šķūņi, ,,,

Atbildēt

bāāc

13.10.2021. 16:58

Apinis jau degradējis līdz oligofrēna līmenim, jo pat pilnīgi idioti saprata, ka lauka hospitālis būs Stradiņa slimnīcas jaunā korpusā, bet Apinim tomēr nepieleca.

Atbildēt

ansis

13.10.2021. 16:39

»

nu nu

Jādomā, ka tu, sliktās sievietes un nenoskaidrota krievu prapora atvase, zini


Ko tik dusmīgs, Pēter? Esi speciālists arī praporu un slikto sieviešu jautājumos?

Atbildēt

nu nu

13.10.2021. 16:16

»

ansis

Atkal tas pārgudrais siekalu škiedējs ar savu demagoģiju. Viņš vienīgais visu zin. Vemt gribas


Jādomā, ka tu, sliktās sievietes un nenoskaidrota krievu prapora atvase, zini?

Atbildēt

pavisam nopietni

13.10.2021. 16:12

»

nopietni

Bez Krievijas palīdzības mums neiztikt


Lai sarīkotu nevienam nesaprotamas vēlēšanas, kurās jau iepriekš bija izlemts rezultāts, tika paziņots, ka vīruss kārtējo reizi uzvarēts un tika noņemti visi ierobežojumi. Notika masu inficēšanās un krievu dzimtcilvēki atkal sprāgst kā mušas. Nevajadzēs nekādas NATO spec operācijas, planēta pati no jums attīrīsies.

Atbildēt

ansis

13.10.2021. 16:09

Atkal tas pārgudrais siekalu škiedējs ar savu demagoģiju. Viņš vienīgais visu zin. Vemt gribas.

Atbildēt

nopietni

13.10.2021. 15:25

Bez Krievijas palīdzības mums neiztikt!

Atbildēt

FkK

13.10.2021. 14:52

Interesanti, ja Apinis privātās medicīnas iestādes pārveidos par covid slimnīcām, kur tad varēs griezties, ja vienkārši sasāpēsies vēderiņš?

Atbildēt

Secinājums

13.10.2021. 14:36

Deģenerāti neko nespēj radīt,tikai graut un iznīcināt.Tie lauku hospitāļi vairāk atgādina koncentrācijas nometņu eksekūcijas punktus.

Atbildēt

nezālītis

13.10.2021. 14:33

»

Aksu

Muļķības. Caur lauka hospitāli var izlaist 4x vairāk naudas. 1milj hospitālim, 3miljoni, caur starpniekiem, pašiem fīreriem un kabatās


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

P.

13.10.2021. 14:09

Visticamāk, ka "lauka hospitāļa" aizsegā grasās ierīkot koncentrācijas nometni.

Atbildēt

vajag to hospitāli :))))

13.10.2021. 14:00

Jo caur tādu hospitālī ziniet cik var nozagt tautai piederošas naudas - ohoho :). Tas jau nebūs pat 80 miljoni par 120 gultām :))) Tur jau varētu zagt nopietnāk

Atbildēt

covid transports

13.10.2021. 13:43

Došàk śobrīd doties ar kàjàm, braukt ar velo vai privàto transportu, sabiedrisko transportu ,,vìrusa,, inkubatoru nelietot, ja sanàk, tad max 10_15 min un pustukšà ar max 25% piepildìjumu, jo ar 25% piepildìjumu tiek pèc 10_15 min laiká sasniegta ,,oranżà,, CO koncentràcija gaisà.

Atbildēt

Aksu

13.10.2021. 13:31

Muļķības. Caur lauka hospitāli var izlaist 4x vairāk naudas. 1milj hospitālim, 3miljoni, caur starpniekiem, pašiem fīreriem un kabatās.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: