Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Jaunais veselības ministrs Daniels Pavļuts (Attīstībai/Par) ir noslepenojis vēl vienu sabiedrībai īpaši nozīmīgu dokumentu – aizvadītās nedēļas valdības sēdē izskatīto informatīvo ziņojumu „Par vakcīnām pret Covid-19”.

„Dokumentam ir ierobežotas pieejamības statuss, tādēļ tas nav publicējams,” – šādu lakonisku veselības ministra skaidrojumu sniedz Veselības ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders. Nekādi sīkāki paskaidrojumu par noslepenošanas iemesliem netiek sniegti.

Informatīvais ziņojums „Par vakcīnām pret Covid-19” ar paskaidrojumu „ziņojums turpmākai rīcībai”, kura autors bija D. Pavļuta vadītā Veselības ministrija, valdības sēdē tika izskatīts 28. janvārī.

Šis nav pirmais gadījums, kad D. Pavļuta vadītā Veselības ministrija noslepeno sabiedrībai īpaši nozīmīgu informāciju Covid-19 epidēmijas sakarā. Pietiek jau aprakstīja gadījumu, kad D. Pavļuts sākotnēji bija noslepenojis informatīvo ziņojumu par nepieciešamo finansējumu viņa Vakcinācijas projekta birojam, kas faktiski dublē Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra funkcijas, vienlaikus nodrošinot biroja darbiniekiem premjera līmeņa algas līdz 4900 eiro mēnesī.

Novērtē šo rakstu:

303
4