Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kultūra noraut uz krūšu dēļa

24.03.2024. 20:37

Vel nepadzen loginovu no amata vel krievs loginovs bija rīgas brīvostā un pieļauju ka vel tur turpina.

Atbildēt

vice

24.03.2024. 10:33

Kas gan Regresīvajiem jaunčekistēniem varētu noiet greizi?

Regresīvais sievišķais primāts saskarsmē ar civilizāciju!

Regresīvo jaunčekistēnu kārtējā "pašapliecināšanās"!

Atbildēt

Mazpisāns

23.03.2024. 17:26

»

Evika S

"kulturalas_spermas_nolaisanas_uz_krūtīm"...ar šādiem priekšlikumiem pie manis negriesties! Man vajag vienkāršu iešļākšanu ligzdiņā


Ui, tā Evikiņa mani tā aplaimoja! Ļāvās gan no priekšas, gan pakaļas! Samaksāju gan trekni!!

Atbildēt

Kārlis

23.03.2024. 16:23

Prasts ķengas raksts.

Atbildēt

vice

23.03.2024. 08:42

Regresīvais sievišķais primāts saskarsmē ar civilizāciju!

Kas gan Regresīvajiem jaunčekistēniem varētu noiet greizi?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

23.03.2024. 05:37

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums

Atbildēt

patiesībā

22.03.2024. 20:36

»

hehe

Sprūk pļutkinens visur pēc kārtas


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Šķidrais pilns spainis

22.03.2024. 20:28

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


par katru tēmu.

Atbildēt

Evika S

22.03.2024. 19:59

"kulturalas_spermas_nolaisanas_uz_krūtīm"...ar šādiem priekšlikumiem pie manis negriesties! Man vajag vienkāršu iešļākšanu ligzdiņā!

Atbildēt

hehe

22.03.2024. 19:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Sprūk pļutkinens visur pēc kārtas

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.03.2024. 19:51

»

pilsētniece

Nabaga KULTŪRA...par galveno dārznieci ieriktēta kaut kāda malkas plača krāvēja. Sametieties un nopērciet viņai ķemmi.Citādi staigā kā tāds biedēklis . Un, kad muti paver


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “No sū#a pīrādziņu neizcepsi un ar špicku …(“dējamspraugu”) neaizbāzīsi.” ;)

Un, arī: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gauži kŗop.līgs ubags būdams."

Savukārt, kā zināms: “Katra tauta (t.sk. arī latv(ĀN)ijas lumpenzombiju “titulnācijas” izstrādājumi) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

-----------

Mediju ziņa (2005. gads): “Latvijā ir bijuši izcili ministri un arī pilnīgi ‘duraki’. Ir bijuši politiķi un tamlīdzīgi “gadījuma cilvēki”, kas savos amatos nonākuši “netīšām”. Var arī teikt, ka šajā valstī pēdējo gadu laikā ir vērojama zināma tendence: ministru amatos netiek iecelti attiecīgās nozares vadību pārzinoši, no politiskajām “shēmām” neatkarīgi profesionāļi, bet gan – zemnieki, mācītāji, piensaimnieki, traktoristi, muzikanti, bārmeņi, “šowmeņi”, sportisti, dakteri, …, …, … – visdažādāko attiecīgajām nozarēm neatbilstošu profesiju pārstāvji, toties – ar “politiskās atbildības izpratni” un ar “politisko aizmuguri” nodrošināti.” (apt.cit.aut.: J. Rekšņa)
-------

“Par ministru ‘piešancēt’? Bez problēmām!…”
( Iz Ontūna M.© aŗchīva, ‘ANNO’ ~ 12. 2005. )

No rīta, 'izšrubējis' sētu,
Pie vārtiem smēķi zelē Frīdis:
“Vai es, mož', startēt nevarētu,
Par ministru, ja nāks tāds brīdis?

Rau - 'piešancēju' (eleganti!!!),
Ar ‘šindeŗvirlopu’, gan slotu ~
Par dažu ‘SILES sugas’ tanti,
Vai ‘onku’ to pat labāk protu!

Kad 'piesmeļos' - man rīkle skaļa,
Un 'māvienus' dzird visa māja!
Man baigi patīk dzīve zaļa,
Un - "ministrīga" 'manīm' stāja:

No rītiem 'pafilōnēt' mēdzu,
Pa gultu ilgāk, zīžot smēķi,
Tad TV-kasti (fōnam) slēdzu,
Un sievu 'fraktēju' uz ķēķi.

Pie kafijtases, lēnām strēbtas,
Es žurnālīšus pārlapoju ~
Tur pētu meičas, knapi ģērbtas,
Un... šo/to ('slapju') pasapņoju...

Tad lēnām izstaipos (kā striķis),
Un 'slienos kātos' (negribīgi),
Lai 'štukotu', kur 'nokāst piķi',
Bez 'šances', bet - tā pamatīgi!

Man patīk 'memedžēt' un prasīt,
Lai CITI 'rikšo kā pa drāti',
Un dziļdomīgi pau(ri) kasīt,
(Kur IT KĀ ļaudīm mītot prāti).

Tās 'štelles', kuras nesajēdzu,
Es "prom(auc)ēju", vieglu roku ~
Ja kļūdos - "oponentiem" mēdzu,
Par 'šaizēm' piesolīt ar koku...”
...
Dzēš 'zāles ļuļķa' galu Frīdis,
Un nospļaujas (diemžēl - pret vēju):
“Man "ministrēties" īstais brīdis,
Būs drīz! (Ka tik' ko nekavēju?...)”

-------

pilnas oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

pilsētniece

22.03.2024. 16:07

Nabaga KULTŪRA...par galveno dārznieci ieriktēta kaut kāda malkas plača krāvēja. Sametieties un nopērciet viņai ķemmi.Citādi staigā kā tāds biedēklis . Un, kad muti paver....

Atbildēt

vice

22.03.2024. 14:40

Regresīvie ar Kultūras ministres biomasu varētu pieķerties mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzītam, kā arī Kultūras ministrijas žoga būvniecībai uz visām "robežām"!

Atbildēt

Resno debīlo kaitnieci ir jāpatrenc

22.03.2024. 12:10

Kāpēc nodokļu maksātājiem jāuztur Latvijas valstij kaitīgu, resnu duru?

Atbildēt

dumakovi sacenšas

22.03.2024. 10:32

kurš glupāks

Atbildēt

turpinājums

22.03.2024. 09:48

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Vispār tur esot bijusi runa par kaut kādu sms-seksu, tobiš it kā virtuāli jeb iztēlē un ja kaut kur kaut kas notecēja, tad visticamāk ka uz viedtālruni, bet arī tas protams nav labi. Covid laikā platstraumes mediji sludināja


..platstraumes mediji sludināja ka arī seksa laikā ieteicams valkāt covid maskas, un covid maskās sekss esot īpaši foršs un vispār kosmoss. Arī nupat platstraumes medijos bija par ievērojamu pētījumu, ka pret covid potētiem vecākiem bērni dzimstot veselīgāki un ar labāku imunitāti nekā nepotētiem.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

22.03.2024. 09:41

Vispār tur esot bijusi runa par kaut kādu sms-seksu, tobiš it kā virtuāli jeb iztēlē un ja kaut kur kaut kas notecēja, tad visticamāk ka uz viedtālruni, bet arī tas protams nav labi. Covid laikā platstraumes mediji sludināja

Atbildēt

He

22.03.2024. 09:38

»

vice

Savādāk...


Virza valdošā korporatīvā kliķe. Kāda kliķe, tāds produkts.

Atbildēt

ss

22.03.2024. 09:24

vēl viens veids kā ķinķelēt naudu

Atbildēt

vice

22.03.2024. 08:59

»

Laime visur

Mākslai vajag telpu- te tā specifiskā PRO dimensija Lautiņi paši savelēja šādu laimi kultūrā


Savādāk!

"Ļautiņi" NIEVĒL Kultūras ministru!

Bioizstrādājums tur nokļūst pavisam savādāk (bieži ministrs nav ievēlēts: Meņģelsones un Viņķeles izstrādājumi kā svaigākie piemēri).

Regresīvie bioizstrādājumi drīz arī kanibālus centīsies "iekļaut" Latvijas sabiedrībā!

Atbildēt

hmm

22.03.2024. 08:12

Jo pretīgāks purns, jo stulbākas idejas.

Atbildēt

wow

22.03.2024. 06:53

Kā ideoloģija izspiež zinātni no publikās apziņas. Ardievu, Apgaismības laikmet!

Atbildēt

Pupkultūra

22.03.2024. 02:37

»

par tiem spermas priekiem

Ir varianti: seklāk vai dziļāk, pa priekšdurvīm vai sētas durvīm


Var arī no augšas un apakšas ar armēnieti vai gruzīnieti, lai tik nebūtu no orku sugas.

Atbildēt

par tiem spermas priekiem

21.03.2024. 21:24

Ir varianti: seklāk vai dziļāk, pa priekšdurvīm vai sētas durvīm!

Atbildēt

★★★★★

21.03.2024. 19:41

Brunhilde

Atbildēt

Laime visur

21.03.2024. 19:41

»

vice

Šis Kultūras ministres "eksponāts" turpina sevi dažodos veidos apliecināt kā garīgi slims cilvēks


Mākslai vajag telpu- te tā specifiskā PRO dimensija Lautiņi paši savelēja šādu laimi kultūrā

Atbildēt

vice

21.03.2024. 19:03

Šis Kultūras ministres "eksponāts" turpina sevi dažodos veidos apliecināt kā garīgi slims cilvēks!

Kas būs nākamais nav zināms, bet skaidrs, ka NEBŪS jāgaida ilgi!!!

Atbildēt

Protestēju

21.03.2024. 17:48

Nevis uz krūtīm* bet uz labā vaiga.

Atbildēt

dievs, nogrābsties

21.03.2024. 17:09

kurš dala tos diplomus????????????????????????????

Atbildēt

bez dibenu caursišanas

21.03.2024. 16:28

»

vice

Ir saprotams, ka Agnese Logina ir izteikti ierobežotu intelektuālo potenciālu, bet ir taču "padomnieki...


Evikas S. spējas spermas jomā esot nepārspējamas

Atbildēt

vice

21.03.2024. 15:55

Ir saprotams, ka Agnese Logina ir izteikti ierobežotu intelektuālo potenciālu, bet ir taču "padomnieki"!!!

Neticami, ka var būt vēl nekompetentāki par Agnesi Loginu!

Regresīvā šļura ir gatava caursist jebkuru dibenu, bet beigās vēl pieklauvēt no apakšas!!!

Latvijas kārtējais PARADOKSS!!!

Atbildēt

Pirātu partija

21.03.2024. 15:26

ANO sen ir pārvērtusies par globalistu interešu pārstāvniecības organizāciju.
Ar kovidu globālistiem nesanāca, sadūrās tikai muļķīši. Izstrādātais vīrus ātri savu bīstamību zaudēja, daudzreiz mutējot. Cieta, un vēl jo projām mocās, tikai sadurtie.
Rudenī redzēsim jauno kovid, kas jau uzražots un gaida savu uzvaras gājienu.
Bet pagaidām, globālistiem jauns bubulis, klimata izmaiņas.
To, ka klimata izmaiņām ir ciklisks proces, un pēdējos divus gadu tūkstošus cilvēci ir piedzīvojuši vismaz septiņus leduslaikmetus, globālisti klusē.
Uz planētes Zeme, viss notiek cikliski, diena nomaina nakti, viens gadalaiks nomaina otru, tā ari ir siltie un aukstie periodi, cilvēks tos ietekmēt nevar.
CO2 ir visas dzīvības pamatā, tikko tā atmosfēra ir vairāk kā vajag, strauji sāk attīstīties flora un fauna. Ja mazāk, tad paliek aukstāks.
P.S. Globālistu padzīšana sāksies pēc pēdējā, jaunā vīrusa iznākšanas. Globālisti uz vīrusu liek lielas cerības.
mRNS vakcīnas tiks aizliegtas, līdzjūtība sadurtiem. Jaunais vīrus visvairāk skars ar mRNS fakcīnām sadurtos. Visdrīzāk pirmie vīrusu izmantos Ķīnas komuņagas, pret Krievijas tālo austrumu iedzīvotājiem.
Bioloģisks ierocis, izpļaus tieši ar mRNS AstraZeneka SPUTNIK sadurtos.
ANO tiks transformēts, daudzi globālisti ar guterrešu priekšgalā tiks apcietināti, viņiem tiks izvirzītas apsūdzības.
VEF, EZA, PVA un citas globālistu organizācijas tiks likvidētas. No daudzām cilvēki atgriezīsies paši, kad uzzinās patiesību par viņu darbību. Sarkanais krusts, Romas katoļu baznīca, greenpeace beigs pastāvēt.

Atbildēt

va vellos

21.03.2024. 15:19

»

Хм

Пару лет назад читал "исповедь" одного молодого учителя, который от проблем подальше ушел из школы. Потому что ученицы соревновались, кто сильнее в краску вгонит. То в мини на первой парте. То подзовет помочь пояснить, а сама без нижнего белья. Сами оказывают внимание, заигрывают. и.. страшно обижаются...


В Латвии пока что кажется в школе загрызают шутки ради. Если могут. Знаю случай, когда в Риге на педагога со стажем покатили телегу, а тот в ответ директору - я членкор-кореш у партийцев, щас вас самих за подрыв устоев.
Я тут не об этом. Реальное законодательство этой натовской провинции уже настолько приблизилось к англосаксонскому прецедентному праву, что харассмент становится непробиваемым аргументом. Пока что скандалит в основном консерватория, но летняя сессия подходит и этот способ получения диплома так заманчив. Бешеных американизированных сучек и геев с амбициями здесь хватает. Зубы дракона посеяны - остается ждать урожай.

Atbildēt

😎

21.03.2024. 15:19

Jolkins rukā pa diviem ...vismaz.

Atbildēt

Cik šie "draugi" izmaksās nodokļu maksātāiiem?

21.03.2024. 15:15

Resnā neliete izdomājusi vēl vienu veidu, kā apdāvināt sev līdzīgas maukas, kuras neko citu nemāk, kā virināt muti un kurām nav smadzeņu kaut kam notpietnākam. Šādai "draugu būšanai" taču vajadzēt vēl vairākas klukstes, kas sacerēs murgainus papīrus un kuras dosies uz visām pasaules malām uz semināriem un kongresiem. Vai Vienotības izcili zaglīgais un melīgais ministrs Ašerādens ir aprēķinājis, cik cilvēku mirs nesaņemot pienācīgu ārstniecību, par šo "draugu" izklaidēm iespējām tērējot nodokļu maksātāju naudu?
Ašerādens un Vienotība ir nekavējoši jāpasludina par valsts nodevējiem un izsaimniekotājiem, jāarestē un jānotiesā vai jāaizliedz. Tad pārējās maukas kā progresīvie un zemnieki paši izškīdīs.

Atbildēt

laba ideja

21.03.2024. 15:09

»

smaids

Tikšot dibināta spermas mutē nolaišanas biedrība, šajos grūtajos kara gados nevar pieļaut mantas nejēdzīgu izšķērdēšanu


Tā biedrība būšot Kultūras un klimaksa ministrijas pakļautībā! Patrones Evika Siliņa!

Atbildēt

va vellos

21.03.2024. 15:06

»

Jūs joprojām esiet

vienrievas tārpejā neglābjami nosprūdusi radība


Neesiet tik kautrīgs, vibrator! Es taču lūdzu pastāstīt mums, kā kļuvāt saprātīgs. Sārtais ziediņš, kas raksta ziņas - tev, lopiņ, tak nobeli iedos.

Atbildēt

Platlūpu roklapsene

21.03.2024. 15:01

Kultūra sākas ar mazmājiņu un stabiņu tīrību!

Atbildēt

Хм

21.03.2024. 15:01

»

va vellos

Man jau zināmi gadījumi, kad arī padumLatvijā spalvains vīrišķis ap 30 (ne viens vien) uzvedas kā ''zaķis ar pieredzi''. Harasmenta teātris, kas tikai sākas, būs plašāks nekā šķiet. Atcerieties, ka dižo Kevinu Speisiju padzina no šovbiznesa par vienas bezdzimuma vīrveidīgas personas muldienu, ka tas...


Пару лет назад читал "исповедь" одного молодого учителя, который от проблем подальше ушел из школы. Потому что ученицы соревновались, кто сильнее в краску вгонит. То в мини на первой парте. То подзовет помочь пояснить, а сама без нижнего белья. Сами оказывают внимание, заигрывают. и.. страшно обижаются за отсутствие внимния и..мстят.
Про случаи в Латвии не знаю, но в России одно учителя посадили. Три сопли решили отомстить за его игнорирование и накатали коллективную жалобу. 3 слова против 1 ..Да еще дети не самых последних людей в городе.. Посадили. Выпустили через пару лет, потому как у одной "хватило" мозгов где-то начать хвастаться, как они упекли наглеца. В итоге мужику просто повезло, что вышел

Atbildēt

smaids

21.03.2024. 14:59

Tikšot dibināta spermas mutē nolaišanas biedrība, šajos grūtajos kara gados nevar pieļaut mantas nejēdzīgu izšķērdēšanu!

Atbildēt

Tur sanāk vīriešu diskriminācija!

21.03.2024. 14:44

»

Tikšot dibināta

Kultūras un klimaksa ministrija! Bet nepārspīlēšot: iztikšot bez "globālās


Vai te nesanāk diskriminācija? Jo gan Kultūras, gan klimaksa departamentā varēs strādāt sievietes?! Vīriešiem atliek tikai Kūltūras departaments?!

Atbildēt

Es

21.03.2024. 14:29

»

va vellos

Man jau zināmi gadījumi, kad arī padumLatvijā spalvains vīrišķis ap 30 (ne viens vien) uzvedas kā ''zaķis ar pieredzi''. Harasmenta teātris, kas tikai sākas, būs plašāks nekā šķiet. Atcerieties, ka dižo Kevinu Speisiju padzina no šovbiznesa par vienas bezdzimuma vīrveidīgas personas muldienu, ka tas...


Galvenais ir neievērot ārzemnieku smīnu par meiteņu vieglo pieejamību ballītēm, ar savākšanu ne tikai bāros, bet vienkārši uz ielas.

Var arī neskatīties paziņu rādītās bildītes un video ar vietējo mauķeļu (daudzas ir šo studenšu vecumā) kalniem, kas internetā piedāvā seklāk vai dziļāk, pa priekšdurvīm vai sētas durvīm.

Nemēģināt atcerēties aksiomu par jaunas, ne visai gudras, ne visai strādīgas un apķērīgas meitenes vilkmi pie tiem, kam ir vara un nauda.

Neklausīties gadu gadiem draugu stāstus pirtī par tikumiem un paradumiem. :)

Neacerēties neko no bagātīgās personīgās pieredzes.

Īsta liekuļu zeme. :)

Atbildēt

va vellos

21.03.2024. 14:21

»

Es

Apt. 20 gadus vecs zaķis mācās akadēmijā, glabā sarakstes ar pasniedzēju FRAGMENTUS, kurus kopā ar citām pavieglajām izvelk ārā politikai izdevīgā brīdī...


Man jau zināmi gadījumi, kad arī padumLatvijā spalvains vīrišķis ap 30 (ne viens vien) uzvedas kā ''zaķis ar pieredzi''. Harasmenta teātris, kas tikai sākas, būs plašāks nekā šķiet. Atcerieties, ka dižo Kevinu Speisiju padzina no šovbiznesa par vienas bezdzimuma vīrveidīgas personas muldienu, ka tas dabūjis pliķi pa dupsi. Femi-aukām pieslēdzas gan geji, gan atdoties jebkam gatavi jenoti.
Nenovēlu būt par pasniedzēju/skolotāju ar mazākajām baumām par to mīlēšanas lusti. SESIJA TUVOJAS!

Atbildēt

Es

21.03.2024. 14:17

»

Nat

Izskatās, ka ministrijai un galvgalī esošai duņkai galīgi nav ko darīt, vai otrs variants - vajāg jaunas darba vietas čomiem... - kur nu vēl turisma braucieni uz debilam konferencem pie tadiem pašiem mutes virinātājiem uz nodoklu maksātāju rēķina


ASV kultūrmarksistu paraugs, visticamāk - pārņemt ideoloģiski universitātes. Un tad apstrādāt nenobriedušos prātus. Ja uzmanīgāk paskatās, citās vietās šīs cietošo aizstāves aizrunājas līdz domai, ka katrai sievietei ir tiesības uz spermu uz krūtīm, kad tā to pati vēlas. Kaut vai publiski. Tavs ķermenis - tava izvēle. BET, vienlaikus arī ne tavs, kad tu, pieaugusi bezsmadzeņu aita, nesaproti, kur un ar ko tiecies, atpūties (DZER!) un apgulies.

Arī pateicoties tādām kā Bezosa bijusī, kas trans, lezbo un citai kreiso šļurai ziedo kaudzēm naudas. Tas šo varzu spēcina un ieinteresē cīnīties par "pasta un telegrāfa" pārņemšanu, saucot to - cenzūru, anonīmu denunciāciju u.c. izpaUsmju spektru - par dažādību un iekļaušanu.

Netiksim mēs tā tālu, garantēti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: