Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Juris TS

28.07.2019. 14:18

»

Laura

Ja neziniet un neprotiet piemērot tiesību normas, varbūt nevajag rakstīt komentārus, kas neatbilst īstenībai. Informācijas sniegšanai ir citi termiņi. Turklāt APL paredz iespēju pieprasīt nekavējoties, bet, ja atsaka, tad par vien var sniegt tiesā. Mēnesis domāts tam, lai atbildētu uz "žēlabu", piemēram...


Informācijas atklātības likums
14.pants. Informācijas sniegšanas termiņi
3) 30 dienu laikā atbild iesniedzējam, ja informācijai nepieciešama papildu apstrāde, un ne vēlāk kā 15 dienu laikā paziņo par to iesniedzējam.

Iesniegumu likums
5.pants. Iesnieguma izskatīšana un atbildēšana uz to
(3) Iestāde atbildi pēc būtības sniedz saprātīgā termiņā, ņemot vērā iesniegumā minētā jautājuma risināšanas steidzamību, bet ne vēlāk kā viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas, ja likumā nav noteikts citādi.

Atbildēt

...

28.07.2019. 11:47

»

Piekrītu

Gluži manas domas- dekoratorus un scenāristus- studijā! Noteikti atkal kaut kādi zīmuļveidīgie, līdzīgi kā Šipkevics jun.ar savu koncertu. Ēdināšanas izmaksas mērenas, sanāca smiekli par glāzi ūdens ar citronu. Salīdzinoši ar to pārējais lēts. Ieskatījos komentāros- nožēlojami. Nez ko tie īdeļvaimanu...


Restorānu lobijs ierunājās! Jūs, kungs vai kundze, laikam esat viens no tiem, kas esat gatavs par visu maksāt desmitkārt. Par scenāriju gan piekrītu, tāpat kā par dekoratoru, bet ar atrunu, ka tādiem faktiski jābūt štatā. Vai tad scenārijs nepieder pie "protokola'. Faktiski visa Valsts prezidenta būšana ir viens vienīgs scenārijs. Dekorators arī faktiski diendienā vajadzīgs, jo ir nepārtraukti kādu jāsatiek, kaut kas vismaz neliels jārīko. Par viesmīļiem arī to pašu var teikt. Ja jau no būvniekiem prasa īpašus sertifikātus, tad kā var būt situācija, ka algo atsevišķi viesmīļus, kas šiverē turpat, kur apsardze. Kāda jēga no apsardzes, ka oficianti staigā nepieskatīti un nepārbaudīti. Kopš ziņas par Mežaparka kafejnīcas aplaupīšanas nevienam nenāk prātā, ka personāla atlase uz reizi Valsts prezidentam var beigties bēdīgi! Un ne tikai. Iedomājaties - uz inaugurācijas balli aicina taču arī augstākās amatpersonas... Tiešām galva nestrādā Valsts prezidenta kancelejā. Kaut kur pārapdrošinās, bet kaut kur pilnīgi pavirši izturas pret saviem pienākumiem.

Atbildēt

Laura

28.07.2019. 11:41

»

un?

Likumā skaidri un gaiši ir noteikts, ka atbilde jāsniedz mēneša laikā! Savukārt Lapsas pirmais histēriskais raksts bija jau 14.jūlijā, tātad 6(!!) dienas pēc inaugurācijas


Ja neziniet un neprotiet piemērot tiesību normas, varbūt nevajag rakstīt komentārus, kas neatbilst īstenībai. Informācijas sniegšanai ir citi termiņi. Turklāt APL paredz iespēju pieprasīt nekavējoties, bet, ja atsaka, tad par vien var sniegt tiesā. Mēnesis domāts tam, lai atbildētu uz "žēlabu", piemēram, žēlošanos par to, ka Pietiek.com raksta rakstus. Tad tam, lūk, domāts mēnesis. Patiešām, kāpēc, lai par to būtu jāsteidz atbildēt! Tāpat var žēloties par to, ka Jums nav juridiskās izglītības! Un arī tad būs mēnesis.

Atbildēt

un?

28.07.2019. 10:20

»

Lopkopis

Vēlreiz, izlasiet rakstu. Divas nedēļas


Likumā skaidri un gaiši ir noteikts, ka atbilde jāsniedz mēneša laikā! Savukārt Lapsas pirmais histēriskais raksts bija jau 14.jūlijā, tātad 6(!!) dienas pēc inaugurācijas.

Atbildēt

...

28.07.2019. 09:56

»

Lopkopis

Vēlreiz, izlasiet rakstu. Divas nedēļas


Partijnieki un izcilības centra darboņi kalendāru nepazīst,zina tikai algas dienas datumu.

Atbildēt

Lopkopis

28.07.2019. 09:37

»

lumpens histērijā

Nepameta visus darbus un piecu minūšu laikā neatbildēja uz viņa stulbo jautājumu


Vēlreiz, izlasiet rakstu. Divas nedēļas.
Jums ir kāda garīga slimība?

Atbildēt

Manuprāt

28.07.2019. 08:27

Žurnālisti atspoguļojuši ēdienkarti, izmaksas un viesu sarakstu. Bet kur paliek atbilde par to, kāds labums iegūts mūsu valsij un pilsoņiem? Kādi mêrķi nosprausto valsts attīstībā, ko katrs no mums labu iegūs?

P.S. no morāles viedokļa gribas zināt, vai uzaicinātie viesi atbalsta Levita aktivitātes ar Kārļa Ulmaņa portretu Prezidenta galerijā?

Atbildēt

Piekrītu

27.07.2019. 23:43

»

kaķa smiekli

Ēdināšanas izmaksas uz vienu lūgto viesi varētu saukt par adekvātām, ja jau reiz tika rīkota tāda balle, tad nevar iztikt ar tēju un sausbaranciņām. Tas, ka bija mēģināts parādīt visu novadu kulinārās tradīcijas modernā stilā, ir slavējami Savukār summa par ziediem ir pārspīlēti astronomiska - ja jau...


Gluži manas domas- dekoratorus un scenāristus- studijā! Noteikti atkal kaut kādi zīmuļveidīgie, līdzīgi kā Šipkevics jun.ar savu koncertu. Ēdināšanas izmaksas mērenas, sanāca smiekli par glāzi ūdens ar citronu. Salīdzinoši ar to pārējais lēts. Ieskatījos komentāros- nožēlojami. Nez ko tie īdeļvaimanu skribenti uzskatītu par pieņemamu- alu brālis un virtuli no Maximas? Un ko var klupt virsū cilvēkam pirms viņš vēl ko paspējis izdarīt! Nevajag visiem demonstrēt cik nenovīdīgi un zemiski esat šādus komentārus bakstot.

Atbildēt

auseklītis

27.07.2019. 22:48

Nu kā Jums smirdīgie latvietīši? Vilnas zeķēs un plikām pakaļām jau sametīsim šīs pasaules varenajiem, ne? Blins nu takš prezis, jānotriec uz citu rēķina.

Atbildēt

kaķa smiekli

27.07.2019. 19:02

Ēdināšanas izmaksas uz vienu lūgto viesi varētu saukt par adekvātām, ja jau reiz tika rīkota tāda balle, tad nevar iztikt ar tēju un sausbaranciņām. Tas, ka bija mēģināts parādīt visu novadu kulinārās tradīcijas modernā stilā, ir slavējami Savukār summa par ziediem ir pārspīlēti astronomiska - ja jau reiz gribēja parādīt tieksmi uz tautiskumu, varēja likt uzsvaru uz krāšņas Latvijas dabas ziedu bagātību.Par scenāriju 12 tūkstošus - tas ir visinteresantākais - kurš(i) to saņēma un kāds tur tik neiedomājami sarežģīts scenārijs par tādu naudu bija jāizstrādā ? Ir taču protokols, viss pārējais - nianses.

Atbildēt

tu

27.07.2019. 17:35

»

jucis

Ej tu dirst- Užvnieks 9,60litrā


pats tur ej.

Atbildēt

N

27.07.2019. 13:49

Tur jau bija arī administraīvo tiesnešu biedrības priekšsēdētāja un ēda, dzēra par nodokļu maksàtāju naudu ar smaidu līdz ausīm. Vai tad rīklē neiesprūda?

Atbildēt

lumpens histērijā

27.07.2019. 13:31

»

Lopkopis

Ja cilvēks rakstu nelasa, tikai moderni komentē, tad viņš palaiž garām "Kur un ko slēpj...


Nepameta visus darbus un piecu minūšu laikā neatbildēja uz viņa stulbo jautājumu.

Atbildēt

jautaajums

27.07.2019. 13:05

»

?

Kurš slēpj? Ko slēpj


Vai izcilības centrs?

Atbildēt

Lopkopis

27.07.2019. 12:57

»

?

Kurš slēpj? Ko slēpj


Ja cilvēks rakstu nelasa, tikai moderni komentē, tad viņš palaiž garām "Kur un ko slēpj?".

"Kā zināms, inaugurācijas pasākuma ielūgto sarakstu Levita „komanda” publiskoja tikai pēc divu nedēļu izvairīšanās, stomīšanās un melošanas." Citāts no raksta. Jums viss labi, cienītais? Karstums netraucē smadzenītei?

Atbildēt

?

27.07.2019. 12:27

»

Lopkopis

Kāpēc jāsalīdzina? Vai citās valstīs slēpj šādu informāciju


Kurš slēpj? Ko slēpj?
Ja pereizi atceros, tad Lapsa sarīkoja histēriju, jo konkurenti bija publicējuši tāmi, bet šim nebija atsūtījuši, tāpēc, ka nebija to konkrēti prasījis.

Atbildēt

Protams, ka brēks!

27.07.2019. 10:36

»

Ripa

Slēpj tāpēc, ka bāleliņš vulgaris brēks arī par 7.43 uz aicināto


Jo dzīve LV kļūst aizvien drūmāka- varai ir dzīres tautas "genocīda mēra" laikā.

Atbildēt

Lopkopis

27.07.2019. 09:42

»

ESMAIJA

Lasu un smejos, ak bāleliņi, ak bālelītes!Vai tiešām tik traki ķēries pie sirds, ka netikāt lūgto skaitā...


Kāpēc jāsalīdzina? Vai citās valstīs slēpj šādu informāciju?

Kontekstā ar skaistām runām, kāpēc nodokļi cītīgi maksājami, nedrīkst aizmirst arī tikpat lielu atbildību par tēriņiem.

Atbildēt

jautaajums

27.07.2019. 07:19

»

Ripa

Slēpj tāpēc, ka bāleliņš vulgaris brēks arī par 7.43 uz aicināto


Vai var minēt kaut vienu iemeslu lai bāleliņam vulgaris būtu jāuztur parazīti un viņu parazītiskās izpriecas.Tas ka Levits ir politmafijas vēlēts nav iemesls lai nodokļu maksātājs viņu uzturētu.

Atbildēt

to LL

27.07.2019. 06:45

»

līdz galam neizprotu

kādēļ tām metodēm allažiņ vajadzētu būt ikkurāt tiesiskām? Varbūt šī mēslu bedre beidzot būtu kļuvusi par tiesisku valsti, kur viss ir "pa tiesisko"? Nav šādas informācijas


"... vara sāk nonaust".

Izvazājusi nemiera cēlājus pa desmit tiesām, izņirgājusies, beidzot vara atklāj ilgi gaidīto. Bet sekas nekādas tiem noziegumiem nozagtā valstī neiestājas, ja neskaita lētticīgās tautas sašutumu. Šis sašutums vajadzīgs un desmit tiesas sēdes vajadzīgas, lai tauta domā, ka izcīnīs taisnību. To nevar nosaukt citādi, kā par totālu izņirgāšanos un maldināšanu, varas demonstrāciju. Tauta jānogurdina ar sašutuma pilnām skaistām runām un tekstiem...

Atbildēt

Игорь Яковлевич Крутой

27.07.2019. 05:08

Nācijas, ieskaitot atlikušos latviešus un čangaļus, deģenerācijas procents:

799/800x100 99,88%

CIK VĪRI NODOS SAVAS SIEVAS UN IES VIENI, KĀ ARĪ CIK SIEVAS NODOS SAVUS VĪRUS UN IES VIENAS?!!” paziņoja Liepiņš.

Atbildēt

Neviens tad par Rundāles pils VVF tēriņiem nerunāja,

27.07.2019. 03:30

»

ESMAIJA

Lasu un smejos, ak bāleliņi, ak bālelītes!Vai tiešām tik traki ķēries pie sirds, ka netikāt lūgto skaitā...


jo nebija precedenta VP negausībai. Tagad tedzam, ka E. Levits var pārspēt Vairu Līķi valsts naudas šķērdēšanā. Tauta knapi klepo, jo ir pusdzība, bet šiem dzīres mēra laikā. Dzīvi izdzimteņi.

Atbildēt

Klaunu teātris

27.07.2019. 00:55

Parasti jau noslepeno lai viss ir oki doki. Bet par šādu izklaidi jaunam prezidentam vai ieliktenim jāmaksā pašam. Neba ilgi jau nav strēbis Latvijas tautas asinis.

Atbildēt

kā bija

27.07.2019. 00:25

»

ESMAIJA

Lasu un smejos, ak bāleliņi, ak bālelītes!Vai tiešām tik traki ķēries pie sirds, ka netikāt lūgto skaitā...


Cik noprotams, no lūgtajiem 800 neaizgāja ap 300! Gan jau PIETIEK to info sadabūs. Negāja, jo riebjas ar to melīgo žīdu runāt un redzēt.

Atbildēt

līdz galam neizprotu

26.07.2019. 23:54

»

LL

Pieredze rāda, ka pēc pirmajām pārdesmit administratīvajām tiesām vara sāk pamazām nojaust, ka kaut kas te neiet īsti lāga. Spriežot pēc tā, kā šitie te laiž, viņi Vējoņa kancelejas rādītāju ātri vien pārsitīs. Nu, un tad jau paskatīsimies - ir jau vēl šādas tādas tiesiskas metodes nekauņu audzināšanai...


kādēļ tām metodēm allažiņ vajadzētu būt ikkurāt tiesiskām? Varbūt šī mēslu bedre beidzot būtu kļuvusi par tiesisku valsti, kur viss ir "pa tiesisko"? Nav šādas informācijas.

Atbildēt

jucis

26.07.2019. 23:52

Ej tu dirst- Užvnieks 9,60litrā

Atbildēt

Varbūt

26.07.2019. 22:59

Levits būs tik godprātīgs, ka izvilks to summu no savas kabatas? Kāpēc jāmaksā mums par nelikumīgām izpriecām?

Atbildēt

ESMAIJA

26.07.2019. 22:47

Lasu un smejos, ak bāleliņi, ak bālelītes!Vai tiešām tik traki ķēries pie sirds, ka netikāt lūgto skaitā.
Neatceros, ka VVF balles Rundāles pilī būtu tā ķidātas, kaut tās izmaksāja desmit un vairākkārt vairāk... Tāda ir šīs pasaules kārtība un ne jau ar šādiem paņēmieniem to grozīt. Cik daudzās valstīs joprojām Karaļi un karalienes dzīvo valsts aprūpēti un te , jāsmejas, pārdesmit tūkstoši iztaisa tādu ažiotāžu, ka , šķiet, zeme atvērsies...

Atbildēt

aina

26.07.2019. 17:16

Sveiki,bomžu prezident!🤓

Atbildēt

tā viš i...

26.07.2019. 16:58

Tas žīds to "balli" varēja apmaksāt no personīgiem iekrājumiem 1milj. apmērā. Tūlīt vajadzēs Jūrmalas māju par miljonu siltināt un labiekārtot. Kince jau TV sāka melot par nelielām izmaksām.

Atbildēt

xxx

26.07.2019. 16:54

»

Asiirietis

Kam prezidents, kam kārtējais noziedznieks amatā


Ja godīgi summa ir 32.50 uz aicināto, tā ir maza summa un būtu bijis forsi saņemt šo aprēķinu bez kādas prasīšanas vai draudiem- atver kas jauns pēc inaugurācijas un redzi kancelejs atskaiti Man sāk šķist pēc šīm visām reizēm, kad slēpj normālu info, ka valsts kancelejā vnk pieņemti cilvēki, kas slimo ar kaiti neteikt taisnību.
Tas pēc draugiem un radiem laikam ir nākamais atlases kritērijs,- prast izvairīties , piemelot utt. UN ja vēl atlasa kruta atlases kompānija, tad vispār beigas

Atbildēt

Rids Bruners (akmeņmūrnieks un VP kandidāts no Anglijas

26.07.2019. 16:50

»

Asiirietis

Kam prezidents, kam kārtējais noziedznieks amatā


Varētu teikt, bet varētu arī neteikt.. ka visa darbība norisinās "garīgajā dimensijā", bet materiālajā pasaulē mēs novērojam tikai tās sekas. Problēma ir tā, ka materiālā pasaule, it sevišķi šīs pasaules slepeno ložu sabiedrības vadība ir fiziski degradējusi tiktāl, ka nav spējīga uz saprātīgu rīcību. Tāpēc "faktiskā vadība" jau sen atrodas citur. Citā dimensijā. Cilvēkiem pašiem vēl nav iespēju pārņemt to vadību savās rokās, un cilvēki šodien aktīvi vēlas noskaidrot šo jautājumu, kur ir vadība, kas tā tāda un kas ar to notiek. Kad tas tā kā noskaidrots, atliek tikai informēt ikvienu par notiekošo un mēģināt sniegt atbalstu zinošo apvienošanai un kopīgai rīcībai pret vadību, vai tieši pretēji. Tas arī tiek darīts iespēju robežās.


Kur ir Vatikāna spēks ?
Vatikāns ir "iestāde" un tam nav saistības ar „vienkāršajiem“ ticīgajiem – cilvēkiem. Nevar ticēt "iestādei", mīlēt "iestādi" un tamlīdzīgi. Piemēram, kamēr nenomet sēklu vai stādu.. Tomēr tam piemīt viena būtiska atšķirība, kas to paceļ pāri pārējām pārvaldes struktūrām. Vatikāna ierēdņiem ir jāuzvedas kā ticīgajiem, kā personām, kuru aktivitātes galvenokārt notiek garīgās sfērās .. Šī uzvedība paver iespējas kontaktiem, domu apmaiņai un ir pamats autoritātei laikā, kad pārējā "pārvalde", par kuru nekas nav zināms, savu autoritāti ir zaudējusi.
Atšķirībā no augstiem funkcionāriem, tā saucamajiem „vienkāršajiem cilvēkiem“ pieder neierobežotas iespējas garīgai izaugsmei. Tomēr izplesties garīgajās sfērās, satiekot tur "iestādes" ierēdņus, ir tikpat kā neiespējami - ierobežojumus parasti cilvēki uzliek sev paši. Ja cilvēks ir pozitīvi motivēts un attīsta sevi virzienā uz augšu, pa labi vai kreisi - labiski, kreiliski, tad viņš uzņems sakarus ar augsti attīstītām transcendentālām būtnēm no garīgās pasaulēm, kuras haotiski klīst starp Vatikāna ierēdņiem garīgajās sfērās. Kā Kristus staigājot pa ūdens virsu! Tas pats sakāms par noziedzniekiem un neliešiem, viņi dabiski iekļaujas zemāko radību vidē un garīgajās sfērās viņus redz rāpojam ķēmīgiem viepļiem.


Pēc fiziski – materiālās nāves cilvēkam ir izredzes nonākt tajā kompānijā, kur viņš jau veiksmīgi integrējies fiziskās dzīves laikā - rāpojot starp rāpuļiem. Bet garīgajā sfērā varēs pielietot viens pret otru iegūtās iemaņas konkurences attīstībai, nezaudējot savu dzimumorientāciju.
Izklausās kā no ticības mācības grāmatas, vai nē ?


Pareizi, kā ticīgs cilvēks vienmēr aģitēšu par pievēršanos reliģijai. Un reliģiju garīgajām orģijām. Bet par to citreiz! Tāpēc, ka tas ir vienkāršākais ceļš uz augšu, uz leju un krusteniski, ne tikai labiski vai kreiliski! Turklāt, tas ir universāls ceļš, kas vienlīdz labi der intelektuālim un sfēru "strādniekam", pākrāmējot sfēras pēc vajadzības! Kas cilvēkus attur no reliģijas ? Varbūt tā ir psiholoģiska barjera piedalīties dievkalpojumā, hmmm, ... liturģija un rituāli ? Svētie raksti, pret kuriem nedrīkst iebilst, pirms tūkstošiem gadu sacerētas pasakas ?
Patiesībā ir tā, ka rakstos aprakstītie notikumi notiek mūsu apkārtnē un tieši " tagad un te" ! Ja mēs tos neredzam, tā ir mūsu problēma. Laiks neeksistē, vismaz ne tādā veidā, kā mēs to skaitām, uzskaitām, pārskaitām.. Raksti pastāv tādā veidā, kādā tie atspoguļojas mūsu apziņā, tie atdzīvojas mūsu interpretācijā bez sfēru vadības! Mēs piešķiram tiem dzīvību, paši iekļaudamies garīgajā pasaulē, neskatoties uz garīgo sfēru haotisko patvaļu!


Kā piemēru pastāstīšu Jums, kas ir svētā Marija.
Tā ir jauna meitene no Latgales, kura pēc skolas pabeigšanas sāka piedalīties skaistuma konkursos. Tur viņai pastāstīja, ka jaunas meitenes var tikt uz augšu, izklaidējot labi situētus onkuļus, laizoties un blisinot acis, un meitene devās uz Rīgu. Uz augšu tikt neizdevās, varēja laizīties un blisināt acis līdz nelabumam, arī no oficiantes darba nācās aiziet, un meitene devās uz Angliju. Šodien viņa izvieto preces kādā lielveikalā Mančesterā, bet rīt viņa klusi nomirs no heroīna overdozas īrētā pažobelē, turpinot laizīties un blisinot acis! Tā, lūk!

Atbildēt

Asiirietis

26.07.2019. 15:29

Kam prezidents, kam kārtējais noziedznieks amatā.

Atbildēt

....

26.07.2019. 15:16

»

Tūdaliņ tāgadiņ

7,38 . ar 21% PVN. Ja nu pietiek kom interesē - painteresējieties, cik patiesībā maksāja pudele un kā tā tika nopirktas


Paldies, ka vismaz kāds arī pasaka, ka susla. Uzcenojums apjoms, transporta izdevumi un pat trauku rēķināšana pie tāda apjoma ir bezkaunīga krāpšana. Viena lieta, ka kanceleja uz pitkstiem neskatās, bet šāds ēdinātājs ir krāpnieks. Ja vēl tiesa, ka ar nodokļu parādiem, tad lai tik VID visus ēdinātājus sizslēdz! Varbūt sāks uzvesties adekvāti, nevis piekopt hit and run biznesa plānu.

Atbildēt

Nav tiesa

26.07.2019. 15:11

»

:):):):):):)

Krievijā arī paši saviem pakalpiņiem droši vien maksā vairāk kā Latvijas ārštatam!Bet tas laikam viņus (ārštatu) neuztrauc


Nav tiesa. Uztrauc gan! Paskatieties, kādu traci sataisīja Kremļa rupori par to, ka studenti saņems stipendijas "čekas maisu" pētniecībai un ko tik nedarīja, lai kavētu stipendijas turpināšanu. Tas uzskatāmi parādīja, ka maksā krietni mazāk un ka pat Krievija nav gatava melu kulēm maksāt kaut cik necik pienācīgu samaksu.

Atbildēt

Tūdaliņ tāgadiņ

26.07.2019. 14:35

»

Piegàde

Un uz apjomu tur vairs nav pat 9 eur, bet 7,5 par pudeli tàs suslas. Tà tiesàm ir susla


7,38 . ar 21% PVN. Ja nu pietiek kom interesē - painteresējieties, cik patiesībā maksāja pudele un kā tā tika nopirktas

Atbildēt

Piegàde

26.07.2019. 13:47

»

Hehe

12 ar piegādi līdz silei


Un uz apjomu tur vairs nav pat 9 eur, bet 7,5 par pudeli tàs suslas. Tà tiesàm ir susla.

Atbildēt

Piegàde

26.07.2019. 13:46

»

Hehe

12 ar piegādi līdz silei


Piegàde lìdz silei ir atsevisks punkts tàmè. Tùdalistànas lopi.

Atbildēt

U.U.

26.07.2019. 13:39

KAUT KAS NAV LABI! JAU OTRO DIENU RĪGAS LIELIE MEDIJI NEKO NEZIŅO PAR NĀCIJAS TĒVU! VIENĪGI JURKĀNS "NRA.LV" SLAVINA LEVITŽĪDA APROBEŽOTĪBU UN NEIZGLĪTOTĪBU, SAGLABĀJOT TICĪBU LEVITŽĪDA LEVITŽĪDISKUMA PAZUŠANAI AR LAIKU. NĀCIJAI TĀS TĒVA KLUSĒŠANA NOTEIKTI IR SMAGS PĀRBAUDĪJUMS - "RISKA IZAICINĀJUMS", ZAUDĒJOT ILGSPĒJĪGU VALSTSGRIBU.

Atbildēt

:):):):):):)

26.07.2019. 11:48

»

atis

Visās valstīs rīko prezidentu inaugurācijas pasākumus. Reti kur (vai vispār) tas ir izmaksājis tik lēti kā Latvijā. Šī raksta pasūtinātāju zemē Krievijā par voldiņa inaugurāciju tika izmesti 28 miljoni ASV dolāru


Krievijā arī paši saviem pakalpiņiem droši vien maksā vairāk kā Latvijas ārštatam!Bet tas laikam viņus (ārštatu) neuztrauc....

Atbildēt

Tests

26.07.2019. 11:23

»

atis

Visās valstīs rīko prezidentu inaugurācijas pasākumus. Reti kur (vai vispār) tas ir izmaksājis tik lēti kā Latvijā. Šī raksta pasūtinātāju zemē Krievijā par voldiņa inaugurāciju tika izmesti 28 miljoni ASV dolāru


Rīko pasākumu, izklaidē un ēdini viesus, bet nemelo un sniedz informāciju! Ja kavējas sniegt šāda veida informāciju, kas ir zināma pirms pasākuma un ko nav jāapstrādā un pat tālu jāmeklē, tad jājautā, kas būs patiešām svarīgos gadījumos. Tas ir tests, ko, piedodiet, bet Valsts prezidents nav nolicis uz "10". Zināt, kādu uzcenojumu nosaka sabiedrības ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, arī der, kad, piemēram, ir runa par to, ka restorāniem nav jāmaksā nodokļi, jo, redz, viņi dara Dievam tīkamu darbiņu. Salīdzināties ar citām valstīm par tēriņiem pasākumam gan ir lieki. Ļermontovs savulaik rakstīja, ja pēc izlaupīšanas cilvēki raud, tad ir vēl ko laupīt, bet, ja priecājas un dejo, tad jau vairs nekas nav palicis. Tā arī ar Krieviju. Tas kā Titāniks iet dibenā, bet, lai nav panikas, šauj salūtu gaisā, dzirdina ar šampanieti un izklaidē ar muziku. Ja nu grib salīdzināties, tad varbūt ar Ziemassvētku ballīšu un Sporta svētku rīkošanu tepat Latvijā, valsts un pašvaldību iestādēs un uzņēmumos. Palūdziet, Pietiek.com priekš šiem neticīgajiem, cik, piemēram, 2018. gadā visā valstī tērēts Ziemassvētkiem un Sporta svētkiem, un redzēsiet īsto uzdzīvi. Un noteikti neaizmirstiet par tādiem uzņēmumiem, kas silda, piemēram, Rīgu. Rīgas Siltuma Ziemassvētku ballīte šogad esot bijusi izdevusies.

Atbildēt

Hehe

26.07.2019. 11:18

»

Santa

Santa Margherita Prosecco Spumante


12 ar piegādi līdz silei

Atbildēt

Santa

26.07.2019. 10:42

Santa Margherita Prosecco Spumante

Tilpums:
0.75L
8.99 €

Cūkas dzēra par 12/ , to pašu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: