Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

18.03.2016. 01:32

»

Tapēc, ka VID finanšu policijas darbu dublā KNAB, otrkaārt - radīta iestāde, kurā ir 4000 algotņu, lai īsto atbildīgo nevar atrast ar uguni...


Neceri, DP klauvētāja lapsa, ka rakstīšu ar niku, kas var kalpot kā pierādījums pret mani!Lai kas tu nebūtu - Nothing special!

Atbildēt

17.03.2016. 22:45

»

TAISNĪBAS MEKLĒTĀJS

Ja policijā par kukuļdošanu atbild arī tiešais priekšnieks kāpēc VIDā neatbild neviens no struktūras vadītajiem -lielajiem priekšniekiem...


Tapēc, ka VID finanšu policijas darbu dublā KNAB, otrkaārt - radīta iestāde, kurā ir 4000 algotņu, lai īsto atbildīgo nevar atrast ar uguni.

Likumdošana sarakstīta tā, lai nostiprinātu korupcija paša VID iekšienē - šiem 4000 algotņiem ir draugi un paziņas, kuri zin likumu par atļautajām dāvanām.

Un šie draugi arī pasūta informāciju un lietas pret saviem konkurentiem un nedraugiem (no personīgās pieredzes).

Atbildēt

TAISNĪBAS MEKLĒTĀJS

17.03.2016. 22:07

Ja policijā par kukuļdošanu atbild arī tiešais priekšnieks kāpēc VIDā neatbild neviens no struktūras vadītajiem -lielajiem priekšniekiem?
Ne par Cŗsu lietu saistībā ar PVN, ne par finpoļiem, ne par muitnieku, kurš arī aizturēts kopā ar robežsardzes kolēģiem? Forši šajā iestādē var notikt vienalga kas - atbildīgie būs tikai nodokļu maksātāji :)

Atbildēt

17.03.2016. 14:37

»

Man zudusi ticība apollo, kur esmu nobloķēts no dienas, kad stājās amatā Kučinskis


beidz vienreiz murgot, tu smagi slimiņais plānprātiņ..

Atbildēt

17.03.2016. 14:25

»

juris

Pec siem notikumiem man vispar ir zudusi uzticiba Vidam un citam iestadem


Man zudusi ticība apollo, kur esmu nobloķēts no dienas, kad stājās amatā Kučinskis.

Atbildēt

JOCĪGI GAN

17.03.2016. 12:28

Kura,vai kurš piesprauda Kravalim ģenerāļa ordeni,bet tagad atbrīvo no posteņa,man tas galīgi neiet kopā,gluži kā dziesmā''šodien ģenerāļa krēslā,rīt jau nabagmājas miestā''.

Atbildēt

Alberts

17.03.2016. 11:08

Vērojot no malas tiešām šķiet, ka šobrīd iestādei būtu labāk, ja ne ar kādiem skaļiem ziņojumiem tā nenoslogotu medijus, TV utt., jo visi mēģinājumi "spodrināties" beidzas vienādi. Rodas iespaids, ka nav vienotas komunikācijas stratēģijas. Šādām iestādēm būtu ļoti kritiski jāvērtē kurā brīdī, kādu informāciju un cik daudz sniedz un informācijas pasniegšanas veidam ir jābūt ļoti pārdomātam, tas nevar būt pretrunīgs un tam ir jābūt skaidram un arī atbilstošam likumu normām.

Atbildēt

juris

17.03.2016. 09:57

Pec siem notikumiem man vispar ir zudusi uzticiba Vidam un citam iestadem

Atbildēt

klavs

17.03.2016. 09:08

»

111

VIDā jau tāda agonija valda, ka nezin ko iesākt un kur skriet kā tik amatus saglabāt.Pats interesantākais, ka tur izrādās nav nevienas drosmīgas un apzinīgas vadošās amatpersonas, kurai pietiktu drosmes paņemt un aiziet pašam prom, bet nē sēž visi ieķērušies krēslus un gaida kamēr kopā ar krēslu izmetīs...


Tur arī nemaz nevar būt ne drosmīgas, ne apzinīgas amatpersonas, tādas ātri izvada pa durvīm ārā, jo drosmīgs nekad nebūs līdējs. Lien tikai tas, kas baidās un ir sasmērējies. Kā cilvēks sasmērējas tas kļūst manipulējams, vadāms un paklausīgs. Ja ar tādām acīm lasām visus šos rakstus 2 mēnešu garumā, tad viss nostājas savās vietās.

Atbildēt

Viena no...

17.03.2016. 08:44

»

111

VIDā jau tāda agonija valda, ka nezin ko iesākt un kur skriet kā tik amatus saglabāt.Pats interesantākais, ka tur izrādās nav nevienas drosmīgas un apzinīgas vadošās amatpersonas, kurai pietiktu drosmes paņemt un aiziet pašam prom, bet nē sēž visi ieķērušies krēslus un gaida kamēr kopā ar krēslu izmetīs...


Ja arī bija godīga un neuzpērkama amatpersona, tad to ātri vien apmainīja pret iztapīgu un paklausīgu. Jāatzīstas, ka mums ir bail no Pētersones, tāpēc mēs visi klusējam, jo rīt tas pats var notikt ar mani.

Atbildēt

111

17.03.2016. 08:38

VIDā jau tāda agonija valda, ka nezin ko iesākt un kur skriet kā tik amatus saglabāt.Pats interesantākais, ka tur izrādās nav nevienas drosmīgas un apzinīgas vadošās amatpersonas, kurai pietiktu drosmes paņemt un aiziet pašam prom, bet nē sēž visi ieķērušies krēslus un gaida kamēr kopā ar krēslu izmetīs.

Atbildēt

Zigmārs

17.03.2016. 08:23

Netici Pētersonei un VID kopumā

Atbildēt

Bauskas kaimiņš

17.03.2016. 08:16

Ja jau sāk finanšu policiju pārbaudīt, tad pie viena arī Pētersones pilis Bauskā, viņas amatpersonas deklarācijas atbilstību tajā uzrādītajiem naudas dāvinājumiem no mātes Onas Vasiļonokas, pārbaudīt, vai šī persona tiešām naudu ieguva pārdodot īpašumu Lietuvā, kā arī samaksāja nodokli no kapitāla pieauguma. Pie viena painteresēties pat auto iegādi Skandi motors laikā, kad tika pastiprināti veiktas auto servisu pārbaudes.Derētu arī ieskatīties Vecsaules pils celtniecības papīros, jo vienu gadu Pētersone uzrāda ēku, bet pēkšņi šī pils netiek uzrādīta ne viņas, ne viņas vīra Valda deklarācijās, palikusi tikai zeme Valda Petersona deklarācijā. Un tad vēl vīram pāris gadus kāds Kirelis ieskaita pa 7000,- eiro u.t.t

Atbildēt

gramatveziem un kasieriem,uzmanibu !

17.03.2016. 05:59

»

Q

Žurku cīņas sākušās


driz saks lidot lapsenes.

Atbildēt

ert

17.03.2016. 05:55

kad modisies uznemiji par saviem milzigiem uzrekiniem , ceru viss veel prieksaa un vajadzes attlaist liekezus un samaziinat nodoklus kautgan jauna ministr ejau citu dziesmu sak dziedat.

Atbildēt

17.03.2016. 04:00

»

Teiksim, teiksim, neteiksim.. Pētersones stiliņš TV raidījumā 1:1...


ej tak tu ārstēties ar visu savu APL un LAPK. pie galvasdaktera vai uzreiz pie veterināra..

Atbildēt

16.03.2016. 23:16

Teiksim, teiksim, neteiksim.. Pētersones stiliņš TV raidījumā 1:1.

Visa VID politika vērsta uz uzņēmējdarbības reālu graušanu, jo likumi sarakstīti tā, ka tas iespējams.

Pētersone tikai realizē likumos iekļauto. Piemēram, Pētersone atklāti meloja sacīdama, ka nodokļu maksāšana ir brīvprātīga, bet likums paredz, ka arī, ja tavs uzņēmums strādā ar zaudējumiem, tev jāmaksā 50 euro nodoklis katru gadu. Kāda te brīvprātība?

Iepriekšējos gadus VID iekasētie nodokļi aizgāja Parex un 20 ārvalstu banku glābšanai – iznīcinot sociālo budžetu un pensiju fondu. Tauta redz, ka Godmanis ar Zatleru nesēž cietumā par šīm mahinācijām, tādēļ nerodas ticība, ka jāmaksā nodokļi. Valsts necenšas atgūt izzagtos līdzekļus, ko izzaga Zatlers ar Godmani.

Valsts nerūpējas, ka LV Valsts kase tiek izzagta ar ofšoriem Šveices bankās. VID iznīcina pēdējās uzņēmējdarbības paliekas ar 4000 algotņu armiju, kurai jāmaksā algas katru mēnesi.

APL VID iestādei ļauj ierosināt administratīvo procesu pret jebkuru nodokļu maksātāju, operatīvi veicot pārbaudes, par kurām nebrīdina, tostarp veicot konkurentu pasūtījumus, vai valstij, vai VID pietuvinātām amatpersonām izrēķinoties ar sev, saviem draugiem nelabvēlīgajām personām.

Kā tas iespējams? APL ar slepeni ierosinātu administratīvā procesā faktisko rīcību (pārbaudēm) pārbaudot privāto tiesību juridisko personu (uzņēmēju) operatīvi, veicot pēkšņas pārbaudes, lai arī tajās nekas pretlikumīgs nav atklāts, neuzliek VIDam par pienākumu ziņot personai, ka pret personu ir uzsākts administratīvais process ar faktisko rīcību, vai arī, beidzot kādu, vai vairākas operatīvās pārbaudes, liktu VIDam ziņot pārbaudāmajam, ka administratīvai process izbeigts. VID to dara patvaļīgi pēc savas brīvas izvēles, kas veicina korupciju pašā VID iekšienē.

Ko mēs no tā varam secināt? Ka VID ir totalitāra sistēma, kas var iebaidīt un terorizēt uzņēmēju ar savām faktiskajam rīcībām (operatīvajām pārbaudēm), kad vien vēlas, noteikta procesa situācijā neinformējot par administratīvā procesa uzsākšanu pret uzņēmēju vai administratīvā procesa izbeigšanu. Tā ir diskriminācija pret tiem, kas nav pietuvinātas personas VID augstām amatpersonām, kas pietuvinātās VID amatpersonām aizstāv, vai informē par operatīvo pārbaužu uzsākšanu vai izbeigšanu mutiski, vai rakstiski, VID iestādei šo izvēli veicot totāli patvaļīgi.

Ar tādām prēmijām un algu, kāda ir Pētersonei no Bauskas, viņa nabaga uzņēmējam SVF/PB uzdevumā (LV dzīvo pilnā mērā uz SVF/PB parāda, LV gatavojas aizņemties vēl 1 miljardu euro), ja liks, izraus no pieres pēdējo aci.

4000 algotņu strādā Pētersones vadībā, lai iznīcinātu pēdējās uzņēmējdarbības paliekas Latvijā.

Atbildēt

urmas

16.03.2016. 21:42

»

Marks

Nu, ministres vietā es viņu vēl arī pagaidām neatlaistu, bet sistemātiski bakstītu, piespiežot strādāt. Pēc pus gada, kad rūķis savu darbu būs padarījis, varēs viņu arī nomainīt...


Vai vēljoprojām ir ilūzija ka pētersone kalpo vastij un tās pilsoņiem?
tur cits saimnieks un citi mērķi - mēs esam tikai marionetes un donori :((

Atbildēt

Aigars

16.03.2016. 21:20

Šis jau nav vienīgais gadījums, kad VID ar šādu skaļu pazinojumu medijos, presē informē par procesiem un konkrētām personām. Sekojot šim piemēŗam dienesta pārbaudes būtu jāuzsāk arī par iepriekš sniegtajiem paziņojumiem. Jautājums ir par to, kāpēc iepriekš šādas dienesta pārbaudes netika uzsāktas, kas traucēja? LL var papētīt, internetā viss ir atrodams.

Atbildēt

Q

16.03.2016. 20:56

Žurku cīņas sākušās...

Atbildēt

tas ir psc

16.03.2016. 20:51

visi VID augsgala darbinieki ir taa sasmeereejusies, ka vini nevienu patiesu vaardu nevar pateikt, visur tikai meli un atrunas. SAK PARBAUDES TIKAI TAD KAD ZURNALISTI JAU VISU IR PARBAUDIJUSI, UN TAA KATRU REIZI. BEZ ZURNALISTIEM VISPAR NEVIENA PARBAUDE NEKAD NENOTIKTU UN VISI TIKAI GRABTU CIK VIEN VAR UN JAU SAKTU MUSIT VIENS OTRU NOST LAI TIK VAIRAK PAGRABTU

Atbildēt

ironiskais

16.03.2016. 20:44

Sāks dienesta pārbaudi tipa a kāda vella pēc finpoļi vispār sāka kriminālprocesu atmaskoja to cēsu VIDa darbinieci?:) Ko šie tur līda, ja shēmas, visticamāk bija "legālas" un darbiniece bija saņēmusi dobro no augšas:) Par tādu bezpriģelu Podiņam pa dupsi:) Vispār man ir šaubas, ka akcija bija saskaņota ar Ināru, jo pēc būtības tā VIDu baltāku nepadara, tas ir kārtējais publiskais skandāls pēc kura gan finanšu ministre nez kamdēļ nepieslēdzās un nesāka klāstīt par sabiedrības uzticības mazināšanos un steidzami neatliekamiem pasākumiem atbildīgo amatpersonu rotācijām:)

Atbildēt

Marks

16.03.2016. 20:15

»

urmas

Pētersonei jau sen vajadzēja lidot ar lielu blīkšķi, bet nu izskatās ka ar visām četrā, asti un pat sltotu ieķērusies krēslā un nelaiž vaļā


Nu, ministres vietā es viņu vēl arī pagaidām neatlaistu, bet sistemātiski bakstītu, piespiežot strādāt. Pēc pus gada, kad rūķis savu darbu būs padarījis, varēs viņu arī nomainīt.
Lieta tā, ka arī jaunajam vadītājam būs tā pati kaudze ar problēmām, tad kāpēc daļu no tām lai neatrisinātu rūķis?

Atbildēt

urmas

16.03.2016. 20:05

Pētersonei jau sen vajadzēja lidot ar lielu blīkšķi, bet nu izskatās ka ar visām četrā, asti un pat sltotu ieķērusies krēslā un nelaiž vaļā.
Es tikai apbrīnoju šo "aizmuguri" kas viņu tik ilgi spēj noturēt pie krēsla... :))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: