Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Rīgas būvvalde pēc Pietiek lasītāja sniegtas informācijas konstatējusi patvaļīgu žoga būvniecību Pureņu ielā: jau pāris stundas pēc Pietiek uzdotā jautājuma, vai Pureņu ielas aizšķērsošana ir saskaņota ar atbildīgajām institūcijām, Būvvaldes būvinspektors bija apmeklējis Pureņu ielu un konstatējis, ka tur tiešām sākta patvaļīga žoga būvniecība, faktiski aizšķērsojot ielu.

Zolitūdē esošās Pureņu ielas iedzīvotāji, izrādās, iepriekš bija vairījušies ziņot par ielas aizšķērsošanu, domājot, ka var ciest no kādām represijām un ka ielas aizšķērsošanu akceptējusi arī Rīgas dome, tādēļ ar savu problēmu vērsās pie Pietiek.

Pirms kāda laika viņi konstatējuši, ka nesen uzradies jaunais kaimiņš aizšķērsojis ielu. „Viens ir nopircis Pureņu ielas galu, kas iziet uz Zolitūdes ielu, un cilvēki vairs nevar nokļūt savās mājās, jo šis īpašnieks ielu ir slēdzis, paskaidrojot, ka tā ir viņa privātīpašums, pa kuru neviens nebraukšot,” informēja Pureņu ielas iedzīvotāji.

Pietiek vēlējās noskaidrot, vai Rīgas dome ir akceptējusi ielas aizšķērsošanu, un jau pāris stundas pēc jautājuma uzdošanas Rīgas Būvvaldes preses sekretāre Ilze Žūka ziņoja, ka objektu apmeklējis būvinspektors, kurš arī konstatējis patvaļīgu žoga būvniecību uz Pureņu ielas. Pagaidām vēl esot tikai uzstādīti žoga stabiņi, bet šāda celtniecība ar būvvaldi neesot saskaņota.

Tā kā zeme pieder valstij Finanšu ministrijas personā, bet māja - privātīpašniekam, būvvalde vēlas noskaidrot, vai ir noslēgts zemes nomas līgums un kurš ir atbildīgs par patvaļīgo būvniecību. Līdz ko tas būs noskaidrots, tikšot sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un vainīgais sodīts, skaidroja Žūka. Savukārt Finanšu ministrija par patvaļīgo būvniecību nebija informēta un Pietiek sola, ka tuvāk noskaidros, vai tā ir viņu atbildība. 

Attēls no Google Maps

Novērtē šo rakstu:

0
0