Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Domāju, ka Pietiek lasītājiem būs interesanti uzzināt par jaunu Jura Stukāna vadītās LR Ģenerālprokuratūras sasniegumu vārda brīvības ierobežošanā, - pēc tieša un nepārprotama prokuratūras spiediena portāls la.lv ir bijis spiests izdzēst Arta Drēziņa publikāciju „Neskaidros apstākļos no šautas brūces miris prokurors Ļeļevs”.

Tīmekļa atmiņā joprojām ir palikusi gan publikācijas adrese https://www.la.lv/neskaidros-apstaklos-no-sautas-bruces-miris-prokurors-lelevs, gan tās virsraksts un teksta fragments, no kura izriet, ka tajā runa ir bijusi par atrastu „specializētās prokuratūras prokurora Alda Ļeļeva līķis ar karabīnes šautu brūci galvā”. Taču pati publikācija jau ir izdzēsta, un tas ir noticis pēc tieša un nepārprotama prokuratūras spiediena.

21. jūlijā interneta medijs dzirkstele.lv informēja, ka dienu iepriekš Gulbenē garāžu kooperatīva teritorijā kādā automašīnā atrasts miris vīrietis ar šautu brūci – to medijam bija apliecinājusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

“Mūsu rīcībā esošā informācija liecina, ka, iespējams, ir izdarīta pašnāvība. Ir nozīmētas ekspertīzes. Ir uzsākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 13.nodaļu. Ir pamats domāt, ka nav noticis pret šo personu vērsts noziedzīgs nodarījums,” ziņoja policija. Arī tagad tā nekādu plašāku informāciju nesniedz un nemin arī mirušā vārdu un nodarbi.

Taču ir droši zināms, ka bojāgājušais ir Daudznozaru specializētās prokuratūras prokurors Aldis Ļeļevs. „Izsakām visdziļāko līdzjūtību Daudznozaru specializētās prokuratūras prokurora Alda Ļeļeva tuviniekiem, viņu mūžībā pavadot,” – šāda līdzjūtība Latvijas Republikas prokuratūras kolektīva vārdā publicēta prokuratūras mājaslapā.

Notikuma vietā ir atrasts arī ierocis – karabīne, taču tas, vai notikušais ir pašnāvība, nelaimes gadījuma vai tomēr slepkavība, būtu jānoskaidro izmeklēšanā. Tiesa, tas, ar kādu enerģiju J. Stukāna vadītā prokuratūra ir izdarījusi spiedienu, lai ziņu par notikušo būtu maksimāli maz, rada šaubas par to, cik objektīva būs izmeklēšana.

Novērtē šo rakstu:

111
6