Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc Pietiek publikācijas par to, ka uzņēmējam Ģirtam Rungainim krievu nauda nesmird un ka viņš spēj publiskus kvēlus izteikumus pret Krievijas agresoriem Ukrainā savienot ar Krievijas šņabja tirgošanu, uzņēmēja veikaliem Depo vakar nācās Krievijā ražotos alkoholiskos dzērienus izņemt no tirdzniecības.

„Čekistiskajiem kara noziedzniekiem, kuri sēj nāvi un uzspiež nebrīvību, jāatbild” un „Slepkavo un izvaro, kā parasti. Ļeņina-Staļina boļševiku-čekistu režīms, nožēlojamā reinkarnācijā dzīvo un nogalina, nesot sāpes un šausmas. Ļaunuma impērija, izlikusies un apkrāpusi, pār līķiem sargā savu kleptokrātiju. Atkal, brīvā pasaule pret nebrīvo, pret tumšo pusi” – šie ir tikai pāris no Ģ. Rungaiņa izteikumiem sociālajā tīklā Twitter pēc kara sākuma

„Principiālais” uzņēmējs bija arī retvītojis tvītu, kurā precīzi aprakstīta Krievijas preču izcelsmes valsts noteikšana: „It kā forši, bet arī smieklīgi - ja tev ir laiks noskenēt preces svītrkodu, tad tik pat labi vari nepūlēties un vnk uzmest aci - pirmie trīs cipari no 460 līdz 469 norāda, ka prece ražota Krievijā. Savukārt 482 ļauj izvēlēties Ukrainas preces. Lūdzu, nav par ko.”

Taču vienlaikus līdz pat vakardienai Ģ. Rungainim nebija nekādu iebildumu turpināt gūt peļņu no Krievijas produkcijas tirdzniecības. Faktiski visi lielākie pārtikas mazumtirdzniecības tīkli jau paziņojuši par solidarizēšanos ar Ukrainu un visas Krievijā ražotās produkcijas izņemšanu no apgrozības, taču veikalos Depo vēl aizvakar bija plašā izvēlē iegādājami, piemēram, Krievijā ražoti degvīni. Tikai vakar, pēc Pietiek publikācijas par šo tēmu Depo veikali Krievijas alkoholu no tirdzniecības izņēma.

Veikaliem Depo ir sazarota īpašnieku struktūra, un to vidū, kā rāda Lursoft dati, caur SIA DMT Pluss, SIA Ausekļa ielas nams un SIA Paradox holdings ir arī Ģirts Rungainis un Inga Rungaine. Turklāt Ģ. Rungainis ir SIA Depo DIY padomes priekšsēdētāja vietnieks.

Novērtē šo rakstu:

126
14