Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

22.09.2018. 20:20

»

Pastāstiet!

Kam kalpo portāls delfi


kam pieder,tam ari kalpo !labak uzdodiet sev jautajumu,kam pieder,,latvijas banka,, !

Atbildēt

KATRAI TAUTAI SAVI ERVOLŪCIJAS ATKRITUMI

16.09.2018. 11:00

DIEMŽĒL................

Atbildēt

>11.25

16.09.2018. 10:59

bargi gan........un tad tam nebūs gala. Vienkārši jau jāliek katram sevi uzturēt. Kādi pabalsti sliņķiem nekauņām.
TIESISKUMS.

Atbildēt

tā nu tas ir

16.09.2018. 10:56

kamēr krievijā valdīs solncevas grupējums, miera nebūs. Konkurencē nespējīgajiem atliek tikai zagt, ēst taču gribas.

Atbildēt

PSRS un ES ir ASV un Izraēlas conistu projekti

16.09.2018. 10:53

»

ha-ha

Latviešu sarkanos strēlniekus par varoņiem uzskata arī Grantiņš,bet pie varas ir pēcteči,taču patreizējā Krievijā valda tādi paši pēcteči ar diametrāli pretēju labējo politiku,kurā valda uzņēmēju heroizācija,lobēšana un vēl krasāka sociālā nevienlīdzībs kā pie mums,tā kā sarkano strēlnieku piesaukšana...


Krievi un latvieši, citas tautības bija žīdu pārvaldītas. Sabrūkot PSRS, krievi Krievijā un Latvijā latvieši bija vienādā stāvoklī. Putins, nomainot Jeļcinu, maldināja krievus, runājot par PSRS atjaunošanu, izvēršot krievu nacisma ideju Krievijā un bij. PSRS teritorijā. Šodien redzams, ka krievi Krievijā vairs netic Putinam, jo Putins iznīcinot vienu oligarhijas daļu, vietā lika Pēterburgas pacanu oligarhiju. Šodien visi oligari pret Putinu ir apvienojušies un valdību sastāda oligarhi. Mazais bandītēns no KGB Putins ir kļuvis par sešinieku. Lielākā eksportētāja Gazprom 27 proc. akciju pieder amerikāņiem, Putina oligarhiem 17 proc. , ja nemaldos, pārējais Krievijai. Gāze Krievijā maksā divreiz dārgāk nekā Baltkrievijā. Savukārt Tramps jau ASV slānekļu gāzes krātuvi uzbūvējis Polijā.

Atbildēt

to ha-ha

16.09.2018. 10:25

»

ha-ha

Latviešu sarkanos strēlniekus par varoņiem uzskata arī Grantiņš,bet pie varas ir pēcteči,taču patreizējā Krievijā valda tādi paši pēcteči ar diametrāli pretēju labējo politiku,kurā valda uzņēmēju heroizācija,lobēšana un vēl krasāka sociālā nevienlīdzībs kā pie mums,tā kā sarkano strēlnieku piesaukšana...


Apzīmējums "sarkanie" latviešus strēlniekiem bija piešūts, kad liela viņu daļa jau bija zem velēnām. Nekādas labējās politika kremlim nav. Krievija ir feodāla dzimtbūšanas valsts, kur valda bajāri un cara "opričņiki".
Latviešu strēknieki bija ļoti drosmīgi, bet par varoņiem viņus varētu uzskatīt, ja būtu izgriezuši visus krievu un žīdu barvežus, bet tupo vergu masu sadzinuši lāģeros celt gaišo nākotni. Diemžēm šī vēsturiskā iespēja tika palaista garām un cilvēce piedzīvoja drausmīgo Staļina un ASV cionistu sarīkoto WWII.

Atbildēt

Pastāstiet!

16.09.2018. 09:38

Kam kalpo portāls delfi?

Atbildēt

ha-ha

16.09.2018. 09:17

Latviešu sarkanos strēlniekus par varoņiem uzskata arī Grantiņš,bet pie varas ir pēcteči,taču patreizējā Krievijā valda tādi paši pēcteči ar diametrāli pretēju labējo politiku,kurā valda uzņēmēju heroizācija,lobēšana un vēl krasāka sociālā nevienlīdzībs kā pie mums,tā kā sarkano strēlnieku piesaukšana ir analoģisks populisma triks.

Atbildēt

Ārsts

16.09.2018. 00:19

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Jums ir steidzami jāizsauc sev ātro palīdzību, kas Jūs nogādās attiecīgā ārstniecības iestādē.

Atbildēt

to !

15.09.2018. 15:54

»

!

vienotiba,zzs,na visi ir noziedznieki


Ja pederastu Vienotība ir noziedznieki, tad tās atvases: JKP, Par un Progresīvie, nevar būt tīri, pēc definīcijas.
Latvieši par latviskām partijām, bez pederastiem un krievmīļiem.

Atbildēt

gudrītis

15.09.2018. 14:39

Ja tev ir fakti, tad nevajag par tiem rakstīt romānus, bet taisnā ceļā uz drošības policiju. Bet tagad pirms vēlēšanām kaut ko murgot un sapņot par Saskaņu, kā Latvijas nākotnes partiju ir lieki.

Atbildēt

klaunam rubenim

15.09.2018. 13:48

ka tu zini ,ka Jermolajevs ir spiegs ?pareizi darija ,ka tevi izdzesa par viltus zinu publikaciju .

Atbildēt

to pērkons

15.09.2018. 11:55

»

pērkons

SAKAŅĀ ir daudz noziedznieku,tie ir redzami uz katra autobusa aizmugurējā stikla.Nav zinams,vai ir viņi visi meklēšanā?Kazlovskis par 4.g. nav iztīrijis no noziedzniekiem no centrāla tirgus.Saskaņā nav redzamas parmaiņas-daudz čekistu vēco,kandidē uz 13.saeimu,pat krievi nebalso par šo sapuvuso partiju...


Bez Centrāltirgus IeM Nodrošinājuma valsts aģentūrai nāktos iznīcināt konfiscētās nelegālās cigaretes un alkoholu desmitiem miljonu vērtībā, visā nopietnībā. Krievi balso par Saskaņu, vai Krievu savienību jeb arī tie ir integrēti homo sapiens sabiedrībā un tad jau vairs nav īsti krievi.

Atbildēt

pērkons

15.09.2018. 08:31

SAKAŅĀ ir daudz noziedznieku,tie ir redzami uz katra autobusa aizmugurējā stikla.Nav zinams,vai ir viņi visi meklēšanā?Kazlovskis par 4.g. nav iztīrijis no noziedzniekiem no centrāla tirgus.Saskaņā nav redzamas parmaiņas-daudz čekistu vēco,kandidē uz 13.saeimu,pat krievi nebalso par šo sapuvuso partiju.

Atbildēt

Neizaicini, muļķi,

15.09.2018. 03:29

»

piedzēries atkal?

tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem


savu likteni. Tevi mēģina brīdināt. Tu pat nevari iedomāties, ar ko tev var būt darīšana. Aizver savas žaunas un tupi savos Dikļos! Jo, kad tiksimies, nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties!

Atbildēt

piedzēries atkal?

14.09.2018. 23:59

»

Dakteris

Jums katru dienu pa lēkmītei? Aši dzeriet savas zāles


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Dakteris

14.09.2018. 19:23

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Jums katru dienu pa lēkmītei? Aši dzeriet savas zāles!

Atbildēt

Vaira3000

14.09.2018. 15:18

Atradis par ko zeeloties. Kads Silicon Valley miljardieris, kurs portala ideju nosperis no koledzas chomiem nemaz neslepj, ka velas noteikt ko tev lasiit un domaat, kadas reklamas redzet un par ko balsot.
Velakais ar Snowdenu 2013 gadaa jau nu vajadzeja but skaidram, kas ir "facefuck".

Atbildēt

Muahhahaa Indulis Durka

14.09.2018. 14:35

»

muahaha

Atklājies, ka kaķu tantas ir garīgi slimi cilvēki...


Dikļi rullē!

Atbildēt

Indulis Durka

14.09.2018. 13:56

Mans Cenzors ir pac Lapsas kunks!

Atbildēt

Indulis Durka no pišiem Dikļiem

14.09.2018. 13:53

»

Diemžēl,

atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem...


Es vienmēr to turpināšu, jo esmu neglājami slims, kamēr pie manīm neatbrauks no DP un nesalauzīs man kājas! Citādi nesapratīšu. Pagaidām DP mani terorizē manā SIA, tas vnk ir pizģec!

Atbildēt

Reāla

14.09.2018. 13:48

»

Reāla

naida runa


akūta šizofrēniskā plānprātība.

Atbildēt

Vēl viens pilsonis

14.09.2018. 13:47

»

Pilsonis

Tak jau gadu atpakaļ gugle un feisbuks ziņoja, ka tagad viņi cīnīsies pret fake news, bloķēs to izplatītājus...


Tieši tā. Nevajag visādas glupības rakstīt, tad arī nebloķēs.

Atbildēt

Diemžēl,

14.09.2018. 13:46

»

Reāls čekistu VDK

komentārs. Kolīdz runā un pamatoti norāda uz pasaules vadību izstrādājošo židmasonu cionistu B' nai B' rith, ko atklāj neskaitāmi literāri avoti, tūlīt uzbrukums autoram, norādot uz psihiatrijas problēmām. Tīrs A. Priedīša rokraksts. Atkal Priedītis diemžēl "kļičko". X stundā būs Kalašņikova kungam ...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Šāda akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Vai "Latvijas ceļš"

14.09.2018. 13:10

»

josifs

Par,,Saskanu,,Neb ir krievija alsos ne krievi nē latviesi,tā ir krievijas,specdienestu un latvijas tautas nodevēju partija,balsosim par KPVLV unJKP


ko tagad pārstāv tās vecbiedrs Bordāns, nebija tautas nodevēji, tādi paši, kā LPP, ZRP un Vienotība?

Atbildēt

josifs

14.09.2018. 08:43

Par,,Saskanu,,Neb ir krievija alsos ne krievi nē latviesi,tā ir krievijas,specdienestu un latvijas tautas nodevēju partija,balsosim par KPVLV unJKP.

Atbildēt

VB

14.09.2018. 08:39

Atradis ar kur publicēties - citas valsts sociālā tīklā, un tad vēl brīnās...?!

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2018. 08:32

»

Pilsonis

Tak jau gadu atpakaļ gugle un feisbuks ziņoja, ka tagad viņi cīnīsies pret fake news, bloķēs to izplatītājus...


Un man tev klaun ir vēlviens jautājums. Kāpēc tevi neinteresē saskaņas sasistība ar rietumu specdienestiem? Kāpēc tevi neinteresē, cik bieži saskaņas vadošie darboņi braukā uz ASV. Kādā sakarā viņi to dara, ja jau ir kremļa aģenti?

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2018. 08:28

Tak jau gadu atpakaļ gugle un feisbuks ziņoja, ka tagad viņi cīnīsies pret fake news, bloķēs to izplatītājus.
Rubeni, tu esi netikai klauns, bet arī fake news.
Protams ir vēlviens variants, feisbuku pārņēma kremlis, tevi izseko pats putins, jo tu esi liels drauds, tikai tev pa spēkam izjaukt kremļa plānus

Atbildēt

Reāls čekistu VDK

14.09.2018. 02:13

»

Diemžēl,

akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir...


komentārs. Kolīdz runā un pamatoti norāda uz pasaules vadību izstrādājošo židmasonu cionistu B' nai B' rith, ko atklāj neskaitāmi literāri avoti, tūlīt uzbrukums autoram, norādot uz psihiatrijas problēmām. Tīrs A. Priedīša rokraksts. Atkal Priedītis diemžēl "kļičko". X stundā būs Kalašņikova kungam darbiņš Daugavpilī, nelieti A. Priedīti?

Atbildēt

13.09.2018. 21:48

Pastāv zināmas aizdomas, ka valdības Facebook mēdz iefiltrēt savus aģentus kā darbiniekus, neba Jānis vienīgais ar šādu pieredzi, daudz, daudz lielākas zivis ir tikušas bloķētas un citas - rekordātrumā atbloķētas, tā kā...Vārda brīvība ir un paliek tāda kontrolēta brīvība. Diemžēl. Nav arī izslēgts, ka labi angažēti entuziasti ir atkoduši to banošanas procesu un tad troļļi pēc tās shēmas vālē...Viss var būt.

Atbildēt

Diemžēl,

13.09.2018. 20:55

»

Tā, draugs autor,

ir židmasonu cionistu politika. Bet facebook ir viņu izlūkošanas kanāls. Cionisti plānoja žīdu Vj. Dombrovski par MP, bet baptistu Sproģi par VP. Ideāla kombinācija tautas pakļaušanai. Aizmirsti par vārda brīvību! Cionistiem ir lozungs - nav raksta, nav profila, nav problēmas kā PSRS laikos - nav cilvēka...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

jaajaa

13.09.2018. 19:41

...domāju un ceru, ka profilu atjaunos...a par vēstures traktējumu rakstā varētu pastrīdēties...Rīgas(ne visas Latvijas) uzplaukums par simtu tūkstošu pilsētu arī sākās 19.gs ar cara dzelzceļa būvi...:)

Atbildēt

Kirbis

13.09.2018. 18:03

To, kas ir D.Jermolājevs un ar kāda veida "žurnalistiku" un "rakstniecību" nodarbojās, un, kā publiski komentāros izsakās par Latvijā notiekošajām lietām un procesiem,ikviens interesents var palasīties, piemēram, šādā ikvienam pieejamā publiskā resursā https://imhoclub.lv/ru/author_page/3459

Atbildēt

!

13.09.2018. 17:20

Pareizi dara!

Atbildēt

Nemīz

13.09.2018. 16:56

Rubeņa kungs, priecājies,ka tik viegli tiki prom no tā masonu portāla. Tagad vari uzelpot, neviens tevi vairs nenozombēs.

Atbildēt

lol

13.09.2018. 16:45

Pseidonīms?

Atbildēt

Tā, draugs autor,

13.09.2018. 16:25

ir židmasonu cionistu politika. Bet facebook ir viņu izlūkošanas kanāls. Cionisti plānoja žīdu Vj. Dombrovski par MP, bet baptistu Sproģi par VP. Ideāla kombinācija tautas pakļaušanai. Aizmirsti par vārda brīvību! Cionistiem ir lozungs - nav raksta, nav profila, nav problēmas kā PSRS laikos - nav cilvēka, nav problēmu.

Atbildēt

švamme

13.09.2018. 15:45

Štatu FB lietotāji cepas vai katru dienu, par bloķētiem profiliem. Bloķēšanai par pamatu vienmēr ir kāda politiska spēka, vai konkrētas kustības kritika, nesaudzējot vārdus. Bloķēšana parasti notiekot uz mēnesi. Es neko politisku nepostoju, neesmu saskārusies, bet grupā Liberalism is Mental Disorder līdzīgi paziņojumi ir bieži. Tas laikam nav grūti izdarāms. Piesaistot šādu metodi, jebkuru var atslēgt no aprites FB. bet var tak izveidot CITU !!!!

Atbildēt

tikai

13.09.2018. 15:36

»

Janks

mnjā


ieskrieties un nosisties pret ateejas podu...

Atbildēt

Janks

13.09.2018. 15:24

mnjā...
dvēseles kliedziens...
visss, dzīve beidzās, izdzēsts profils feisbukā...
kā būt, kā tālāk dzīvot?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: