Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tiesnesis

20.04.2022. 09:28

»

Sriedums

jau nebija par to vai Lembergam bija tiesības balsot! Jāskatās visi Venspilī deklarētie apcietinātie


Cik sapratu, tad par prettiesisku atzina neļaušanu Lembergam balsot. Par pārējiem apcietinātajiem runas it kā nebija. Tomēr, ja arī tā, var saskaitīt visus no Ventspils apcietinātos un arī tad to balsu skaits var nebūt izšķirošs.

Atbildēt

Likumus atkal apiet

19.04.2022. 16:22

Ko var gar vienu krievu gondonu lēkāt. Zaglim jābūt cietumā. Izlaida no cietuma un vesels kā rutks. Šo krievu gondonu jāliek atpakaļ un lai beidz sapņot.

Atbildēt

josifs

19.04.2022. 13:51

Viena noziedznieka del, taisis atkartotaas vealesanas,nav kur naudu likt.

Atbildēt

Sriedums

19.04.2022. 12:46

»

Tiesnesis

Nevar vienkārši apskatīties saskaitīto basu skaitu, vai viena papildu balss rezultātā kaut ko izšķirtu


jau nebija par to vai Lembergam bija tiesības balsot! Jāskatās visi Venspilī deklarētie apcietinātie!

Atbildēt

Tiesnesis

19.04.2022. 10:54

Nevar vienkārši apskatīties saskaitīto basu skaitu, vai viena papildu balss rezultātā kaut ko izšķirtu?

Atbildēt

n;e

19.04.2022. 04:50

»

Kai notiek

Lembergu Par Prezidentu


Lembergu par galveno kameras gaili.

Atbildēt

Kai notiek

19.04.2022. 00:58

Lembergu Par Prezidentu!

Atbildēt

jukušajam trollim

18.04.2022. 23:00

»

Jukums

Klausies, neizdevies komentētāj, brauc uz matušku un tur vari lamāt savu neizdevušos russkijmiru cik vien Tev ļauj


tev debilības centra saimnieki šodien iedeva brīvdienu?
nu tad kasi kuli, vai kas tev tur iemontēts, un nesmirdi komentos.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.04.2022. 21:48

Oi, naivie! Tagad, pusgadu pirms rudens vēlēšanām, atmazgāties balts mēģinās ne viens vien bordāns. Nebrīnīšos, ja pieredzēsim arī Juraša atgriešanos no Ukrainas, kur viņš ... kā rembo būšot iznīcinājis krievus rotām un bataljoniem, abus kuģus īstenībā būs nodedzinājis viņš, no Kijevas apkārtnes atkāpties Putina karaspēku - arī tikai un vienīgi viņš, kam pateicoties prātu paizkūkojušie penzionāri kārtējā saulveža gaidās aizies ... un nobalsos. Trīsreiz 500, bezkompromisa tiesiskums un pārējās muļķības ir aizmirstas jau tagad.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.04.2022. 21:41

Drīzāk ir dīvaini, ka šī situācija, kas gadu gaitā skārusi neskaitāmus iedzīvotājus, prasīja tieši Aivara Lemberga iesniegumu — pēc būtības šādam iesniegumam vajadzēja tikt apmierinātam pirms daudziem gadiem. Ja vien kāds cits pilsonis šo jautājumu būtu iedomājies izvirzīt, iznākums būtu tāds pats.

Latvijā tas tā nedarbojas. Atgādināšu, ka deviņdesmitajos bija tāds likums, ka nevietā novietotu auto Rīgā varēja evakuēt uz maksas stāvvietu. Sākumā policija neaiztika lepnas un dārgas automašīnas. Kad iedzīvotāji aizvien vairāk un vairāk sāka izteikt neapmierinātību ar to, ka evakuē tikai Ladas un citus parastajiem mirstīgajiem piederošus auto, bet Parex darboņu limuzīni dienām neievēroti stāv uz ietves pie Valdemāra ielas nama, policija saņēmās un sāka vilk prom visus pēc kārtas. Šīs tiesību normas neatbilstība kaut kam tur ar sekojošu evakuācijas pārtraukšanu uz visiem laikiem tika aktualizēta ... pēc tam ,kad tika aizvilkta Einara Repšes (tolaik - Latvijas Bankas fīrers) automašīna. Pirms tam uz sūdībām vienkārsi vara nereaģēja nekā.

Atbildēt

Haralds Kalns

18.04.2022. 21:13

Tieslietu ministrijas "goda vīram" Jānim Bordānam, kurš, it kā,pamanījis neatbilstības un pārkāpumus Satversmes Tiesas darbībā,tagad derētu, atbilstoši soda nenovēršamības principam,saukt pie likumīgas atbildības divas iepriekšējās priekšsēdētājas Inetu Ziemeli un Sanitu Osipovu par klaju likuma burta un gara pārkāpšanu savas kadences ietvarā! Protams,ja Latvijā vēl spēkā-VIENS LIKUMS UN VIENA TAISNĪBA! Atšķirībā no manis,Bordānam,jācer pietiks prāta un saprašanas,kā to paveikt! Domāju, ka izteicu lielas tautas daļas vēlmes un ilgas!

Atbildēt

Kad tas beigsies?

18.04.2022. 18:12

Kā apnikušas Lemberga tiesas un to izklāsti, Lemberga ņirdzīgie komentāri! Lai maksā, lai samaksā nabagam vēl un vēl, tikai lai viņš vairs nerēgotos medijos.Vienvakar Ventspilī intervijā uz ielas taujāja garāmgājējus par Ukrainas bēgļiem. Nevienam nebija līdzjūtības, tikai aprēķini, sak,mums pašiem grūti, mums pašiem jādomā par savu ekonomiku. Ventspilnieki, mostieties, ukraiņi karo arī par mums, nerunājiet sava "saimnieka" tekstus!

Atbildēt

🎯

18.04.2022. 17:57

Lemberga vienkarši gatavojās termiņa atsēdēšanai, jo nākamās pašvaldību vēlēšanas sagaidīs "čokā".

Atbildēt

robs

18.04.2022. 17:56

Satversmes tiesas izbijušai šefmanei osipovičai ir
patreizējais ēllert&levvit&vanckariņja hunttas
režīms ir piešķīris 3*, jā 3* ORDENI par "'sasnieguiem" darbā (geju ģimen), kaut gan saeimas deputāti nobalsoja par viņas-atlaišanu pareizi darīja. Toties,ka atbrīvoja no darba 62 000
tūkstošus, tad šī nelliete, nodevēeejja pavēstīja,
ka viss likummīgi. Vanckariņja huntas režīms ordeņus dala savējiem,uzticamiem banddītiem

Atbildēt

Ciematnieks

18.04.2022. 16:45

»

Autors putrojas

Tāpat Satversmes tiesa pieaicinājusi četrus dažādus neatkarīgos ekspertus (profesorus, zinātņu doktorus un bijušo CVK priekšnieku), no kuriem visi četri atzinuši — jebkāds ierobežojums nobalsot ir nelikumīgs...


Cimdars pirms nāves paspējis sniegt savu eksperta viedokli, tas ir ST spriedumā nocitēts:

"10. Pieaicinātā persona – Mg. soc. pol. Arnis Cimdars – norāda, ka līdzšinējie grozījumi Pašvaldības domes vēlēšanu likumā attiecībā uz apcietināto personu iespējām piedalīties pašvaldības domes vēlēšanās nav bijuši galvenie vēlēšanu kārtības grozījumi. Visbiežāk šā likuma normas esot grozītas sakarā ar līdzīgām izmaiņām Saeimas vēlēšanu likumā vai Eiropas Parlamenta vēlēšanu likumā. Latvijā, atšķirībā no citām Eiropas valstīm, neesot vēlēšanu kodeksa. Tādēļ dažādie vēlēšanu likumi netiekot grozīti vienlaicīgi.
Visbūtiskākās izmaiņas, kas ieviestas Pašvaldības domes vēlēšanu likumā un īsā laikā varētu ietekmēt arī apcietināto personu iespējas balsot pašvaldības domes vēlēšanās, esot veiktas 2020. gadā, ieviešot pašvaldības domes vēlēšanās jaunu balsošanas procedūru – balsošanu pa pastu – gadījumos, kad vēlētājs uzturas ārvalstī."

Atbildēt

savādi

18.04.2022. 16:33

Kāpēc valstij neizmaksāt viņam kompenšaciju? CVK budžetā šogad ir līdzekļi vairāku miljonu apmērā!

Atbildēt

Autors putrojas

18.04.2022. 15:58

Tāpat Satversmes tiesa pieaicinājusi četrus dažādus neatkarīgos ekspertus (profesorus, zinātņu doktorus un bijušo CVK priekšnieku), no kuriem visi četri atzinuši — jebkāds ierobežojums nobalsot ir nelikumīgs.

Arnis Cimdars (dzimis 1962. gada 8. jūnijā Jelgavā; miris 2021. gada 20. oktobrī Jelgavā) bija Latvijas politiķis un sabiedrisks darbinieks, bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs (1997—2019).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: