Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no Skandināvu Dievu tempļa

02.08.2021. 13:18

Šodien, 2. augustā, ir iesācies ‘’Baltijas Praids 2021’’ (angļu val. Baltic Pride 2021). Šogad šīs pasākums norisinās Rīgā. Tas ir liels gods, jo šī festivāla pamatmērķis ir sludināt mīlestību, iecietību un līdztiesību mūsu sabiedrībā. ‘’Baltijas Praids’’ šogad norisinās no 2. augusta līdz 7. augustam. Šajā laikā norisināsies dažādi pasākumi: dažādas diskusijas, darbnīcas, filmu izrādes un konferences. ‘’Baltijas Praids 2021’’ ir svētīgs pasākums. Mūsu sabiedrībā trūkst iecietības un sapratnes vienam pret otru. Tāpēc aicinu ikvienu no mums noskatīties TV seriāla ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3. sezonas 8. sēriju ‘’Degsmes uguns’’. Šo seriālu var noskatīties angļu valodā oficiālajā TV kanāla STARZ oficiālajā mājaslapā: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. Šo sēriju krievu valodā var noskatīties: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Seriāls ‘’Amerikāņu Dievi’’ 3 sezona tiešsaistē HD kvalitātē (lostfilmhd.com)]. Kā arī aicinu ikvienam iepazīties ar Japānā notiekošo ‘’Kanamara Matsuri’’ festivālu: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [video no GO2travel YouTube konta ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Šis festivāls Japānā notiek gadu no gada, tas vairo iecietību un saticību Japānas sabiedrībā.
Nedzīvosim naidā. Dzīvosim draudzīgi! Būsim saticīgi un pretimnākoši!
Ar Dievietes Frejas svētību, Skolnieciņš no Skandināvu Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#mīlestība #kaisle #DievieteFreja #saticība #draudzība #iecietība #sapratne #LGBT #LGBTI # LGBT+ #BalticPride #BaltijasPraids #AmericanGods #AmerikāņuDievi #STARZ #MīlestībasFestivāls #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #SkandināvuDievuTemplis

Atbildēt

Сколниециньш из языческого святилища

02.08.2021. 13:17

Сегодня начался долгожданный и всеми любимый ‘’Балтийский Прайд 2021’’ (на английском языке: Baltic Pride 2021). В этом году этот торжественный праздник любви проходит в Риге. Это большая честь для всей Латвии, ведь этот праздник проповедует любовь и равноправие в нашем обществе. ‘’Балтийский Прайд’’ в этом году проводиться со 2. августа по 7. августа. В этот время проводятся разные мероприятия: разные дискуссии, мастерские, показ фильмов и конференции. ‘’Балтийский Прайд 2021’’ это великий праздник любви. В нашем обществе не хватает понимания и сочувствия к друг другу. Поэтому советую каждому посмотреть 8. серию 3. сезона ‘’Американских Богов’’. Серия называется ‘’Вознесение огня’’. Этот сериал можно посмотреть на официальном сайте телеканала STARZ: starz.com/us/en/series/american-gods/season-3/episode-8/61896 [Watch American Gods: Ep 308 - The Rapture of Burning on STARZ - Free Trial]. На русском языке серию можно посмотреть здесь: lostfilmhd.com/78-amerikanskie-bogi-smotret-onlayn-na-lostfilm-v-hd-720.html [Сериал Американские Боги 3 сезон 10 серия смотреть онлайн в HD 720 Lostfilm бесплатно (lostfilmhd.com)]. А также советую каждому ознакомиться c Японским фестивалем ‘’Kanamara Matsuri’’: youtu.be/Q4LW3pDQq3A [видео из GO2travel Ютуб аккаунта ‘’Japan 2021| kanamara matsuri festival かなまら まつり’’]. Этот фестиваль в Японии проводиться из года в год, он повышает сплочённость Японского общества.
Не будем жить в ненависти. Будем жить дружно! Будем уважительными и добродушными!
С благословением Богини Фреи, Сколниециньш из языческого святилища
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#любовь #страсть #БогиняФрея #БогиняЛюбви #добродушие #дружба #понимание #LGBT #ЛГБТ #LGBTI #ЛГБТИ # LGBT+ #ЛГБТ+ #BalticPride #БалтийскийПрайд #AmericanGods #АмериканскиеБоги #STARZ #ФестивальЛюбви #KanamaraMatsuri #Skolnieciņš #svētbirzs #Сколниециньш #ЯзыческоеСвятилище

Atbildēt

Avatars

28.07.2021. 10:14

Vai uz referendumu jāņem līdzi arī medību bises jeb pietiks ar zīmuli?

Atbildēt

jā esmu nacionāliste

27.07.2021. 13:31

»

Zilgma

Esi nacionālists, kurš skumst pēc padomju laikiem? Cepums tev par šādu duālismu


kas "padomju"okupācijas laikiem vienkārši uzspļāva un uzspļauj,tālab nekāda 'duālisma"nav un nevar būt.To laiku pieminēju tāpēc,ka tā dīvaine zilgma iesāka muldēt par padomju atliekām.Visi normāli cilvēki zilgmai nez kāpēc ir padomju atliekas,lai gan pati ,acīm redzot,tajā laikā nemaz nav dzīvojusi.Ja būtu,tad nerakstītu aplamības par padomju atliekām,kuras homoseksuāliem ļautiņiem nepievērsa nekādu uzmanību.,izņemot tos,kas strādāja čekā.Tie gan,jo viņiem vajadzēja klauvētājus.

Atbildēt

lauķim

27.07.2021. 11:51

»

lauķis

Izskatās ka tev ānītis stipri jau izļurkāts,nesaturēšana


Protams, arī visi krievu draudziņi, tai skaitā tu, netīrā krievu kazarmā pālī taisītais kroplis, ir pidari.

Atbildēt

Priekulis

27.07.2021. 10:49

Raivis Zeltīts pašsadedzinājās Tukumā.

Atbildēt

to !

27.07.2021. 10:40

»

!

skaidras naudas lietosanu gan aizliedzat,televizijas kanalus gan aizliedzat,bankas gan sledzat,sak lai nevainigi pederasti patuse pilsetu ielas


Pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušie izdzimteņi, pederastu nācijas spilgtākie pārstāvji 9. maijā Karātavu laukumā rīko savas cūciskās dzīres.

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:39

»

A.

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu...


Pēc sātanistu plāna tieši skolas un skolotāji ir tas mehānisms caur kuru graut vecāku autoritāti. Pie mums viss vēl turas uz vecās raudzes skolotājiem, kuriem šādas morālas kroplības ir nepieņemamas. Pat tie, kas bija draudzīgi ar komunismu.

Kas notiks, kad Delfu paaudze būs pilnībā ienākusi skolās - lai Kungs stāv klāt!

Atbildēt

Uldis

27.07.2021. 10:35

> Kāds ir tā visa galamērķis? To nezina pat kreisie aktīvisti, bet, kamēr viņi grauj visas pastāvošās normas, tikmēr viņi arī šādu jautājumu neuzdod – viņiem pietiek ar iznīcību.
Galamērķis ir iznīcināt Kristīgo civilizāciju. Soļi:
1. Panākt, lai Dievs un lūgšana vairs nav izglītības sistēmā.
2. Samazināt vecāku autoritāti pār bērniem.
2.a. Veicināt pārspīlētes bērnu tiesības.
2.b. Aizliegt pēršanu.
2.c. Vecāku autoritāti jāgrauj skolotājiem.
3. Iznīcināt tracdicionāli Kristiešu ģimeni.
3.a. Veicināt seksu ārpus laulības ar daudziem partneriem.
3.b. Izmantot medijus, lai seksu padarītu par cilvēces galveno baudu.
4. Viegli pieejami bezmaksas aborti.
5. Viegli pieejamas šķiršanās. Laulība vairs nav uz mūžu.
6. Padarīt homoseksualitāti par pieņemamu alternatīvu dzīvesveidu.
7. Padarīt mākslu nepievilcīgu, popularizēt jaunas, nepievilcīgas formas lai sagrautu iztēli un garu.
8. Izmantot medijus lai izmainītu cilvēku prātus (smadzeņu skalošana).
9. Pielīdzināt citas ticības (ne tikai Dievam) Kristietībai. Popularizēt humānismu.
10. Panākt, lai valdības pieņem šo visu kā likumus un Baznīca tos atbalstītu.

Kā redzat, šie 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma sātanistu mērķi mūsdienās ir gandrīz pilnībā piepildīti. Vienīgais jautājums varētu būt, vai liela daļa kreiso tos pilda saprotot galamērķi vai arī paši ir smadzeņskalošanas upuri.

Kam interesē - atslēgas vārdi ir Alice Bailey.

Atbildēt

!

27.07.2021. 06:18

»

juhops

Nu tak , lai staigā un braukā! Piemēram, ja es kā nedzērājs eju garām alkohola plauktiem, man nav jāsāk tos dauzīt! Mēs jau tā daudz ko esam aizlieguši, naidīgas preambulas pietaisījuši utjpr


skaidras naudas lietosanu gan aizliedzat,televizijas kanalus gan aizliedzat,bankas gan sledzat,sak lai nevainigi pederasti patuse pilsetu ielas.

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:21

»

juris

Kā noriebušies tie eiropederasti, Latviešiem jāiet gruzīnu pēdās un jāierāda viņiem īstā vieta pie sūdu izgāztuves Getliņos vai kanalizācija attīrīšanas ierīcēm


Varbūt, jāpadomā, kur mūsu, tā saucamais, krējums valsti ir iesēdinājis? Visādas cilvēktiesības, medicīna, izgļītība, arī policija, ja kas... Tie varavīkšņotie neko ļaunu nenodarīs, jo sabiedrība ir pietiekami homofoba un uz tradicionālajām vērtībām orientēta. A tie pie varas tikmēr RAUJ NĀSĪS !!!

Atbildēt

juhops

27.07.2021. 02:14

Nu tak , lai staigā un braukā! Piemēram, ja es kā nedzērājs eju garām alkohola plauktiem, man nav jāsāk tos dauzīt! Mēs jau tā daudz ko esam aizlieguši, naidīgas preambulas pietaisījuši utjpr.

Atbildēt

Zilgma Millere

26.07.2021. 19:59

Jūs te, pajoliņi, varat cepties cik vien tīk, viendzimuma attiecību legalizācija mūsu tēvzemītē ir 1-2 gadu jautājums. Ja paši nepratīties, Eiropa uzliks par pienākumu.
Ja kādam tautmīlim tas nepatiks, plašā pasaule ir vaļā!

Atbildēt

B.

26.07.2021. 19:33

»

A.

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu...


Un būtu jau labi, ja tie nacionālie zēni nenoticētu viltniekiem, tetovētām sātanistēm, kas darbojas oligarhu (jeb plutokrātu) aizvēnī. Tā arī ir sistēma, kas kaitē tautas vairākumam. Jo bagātāki būs daži (tautieši?), jo nabadzīgākiem jābūt daudziem citiem, tāds lūk līdzsvars.

Atbildēt

A.

26.07.2021. 18:58

Mēs jau te komentāros varam izrakstīties, kā gribam (un domājam, ka nesodīti), bet kas notiek visapkārt? Vairākums masu inf. līdekļu pauž pseidoliberālismu. Skolās tāpat, brīnums vēl, ka pie skolām neizkarina varavīksnes karogus. Vai skolotāji drīkst protestēt pret to propagandu?
Daži saka - runājiet ar saviem bērniem - vai tas bērniem nav bīstami? Viņiem ir vieglāk uzbrukt, kā pieaugušiem...

Atbildēt

Tālavas taurētājs

26.07.2021. 18:39

»

Lindermana referendums bija pedejais

ta saucamie latviesi ,jeb varas klike ta parbijas no Lindermana referenduma ,ka aizliedza pasi sev tos rikot


No Lindermana referenduma nebaidījās, bet paši stukači/komunisti to organizēja un Lindermanu izmantoja kā izkārtni. Valodu referendums tāpat neko negarantē latviešiem. Kamēr šeit atrodas krievu okupanti un okupācijas režīms nav notiesāts, realitātē ir un paliks divvalodība ar visām krievu pasaules kriminālajām īpatnībām.

Atbildēt

labvēlis

26.07.2021. 18:33

Nu,jāāāāāaa....skolēnu dziesmu svētki/piadarasu svētki...

Atbildēt

YB

26.07.2021. 18:25

»

labvēlim

Es jau sen domāju,ka viņiem jādibina sava valsts,unlai tad..iznīkst


Viņiem jau ir sava valsts, tikai jāatjauno vēsturiskā patiesība Moskovija ar moskoļiem.

Atbildēt

labvēlim

26.07.2021. 17:46

Es jau sen domāju,ka viņiem jādibina sava valsts,unlai tad..iznīkst.

Atbildēt

oho

26.07.2021. 17:44

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


cik vareni rūkts,lauva zilgma!Zeltīts caurkritis,Einars gejs....Vai kauna nemaz nav šitā gānīties?Civilizētā zilgma...Padomju laikā nu gan neviens šītā,publiski negānījās un viendzimuma pāriem lika svētu mieru,ja vien viņi nekāpa uz varžacīm un nekaitināja citus.Tirgus sieva zilgma melo,ka ausis vien kustās.

Atbildēt

labvēlis

26.07.2021. 17:31

Vajadzētu samesties un Sahāras tuksnesī izveidot pēdiņu republiku! Sētu riņķī un, lai maigojas līdz vemšanai! Ak, jā! Varavīksnes karogus gan šiem/šām jāatņem! Pietiek ņirgāties par dabas parādībām!

Atbildēt

rakaris:)

26.07.2021. 16:59

peģiks paliek peģiks un lai viņi drāžas savā starpā un neuzbāžas ar savām prātu izkūkojušām izvirtībām , bet normāli cilvēki uzšpļauj šiem pideriem !!

Atbildēt

Eu

26.07.2021. 16:41

Kasīkli tas Tu,…?

Atbildēt

Harijs Poters

26.07.2021. 15:48

Cilvēki esat modri. Pasargāsim savus bērnus no šiem izdzimteņiem. Viņi jau ir visur, tā ir kā sērga. Neviens pat nepamanija, ka pediņi jau galvu pacēluši un šeptē.
Viss sākās ļori skaisti ar " Valentīna" dienu itkā viss forši mīlniku diena. Bet ja kāds nezin tad ir tā: " Senajā Romā karaklausībā iesauca uz 25 gadiem, nu tur šie parazīti jau sāka dupsēt viens otru. Tāds pac pidars mācītājs Svētais Valentīns šos pidarus paklusām laulāja, kas bija stingri aizliegts tajos laikos. Par ko arī tika pakārts. Tad 70tajos gados slavenajās ASV pidari sāka cildināt šo svēto Valentīnu un tā arī radās šī valentīndiene, kas kā sērga ir atklīdusi līdz mums. Esat modi bērni ir mūsu nākotne.

Atbildēt

:):):):):):)

26.07.2021. 14:33

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


Vispār, mūsdienās "eiropeiska, civilizēta valsts" ir tāda valsts, kurā dominē totāla patērētāju kultūra, tāda valsts, kur liekulība un izlikšanās kaut kādu personīgu labumu vārdā ir norma, kur vienīgā patiesā vērtība ir nauda un materiālā labklājībā, kurā nav ētikas principu, utt. Diemžēl, Latvijas sabiedrība pamazām top tāda, tātad ir uz ātrgaitas šosejas ceļā uz "eiropeisku, civilizētu valsti"

Atbildēt

lauķis

26.07.2021. 12:58

»

Renāte Klausa

Pilnīgi piekrītu! Kā var atļaut brīvi staigāt pa ielām slimiem, neprognozējamiem, amorāliem radījumiem, kuri ir bīstami sabiedrībai un izraisa draudus jaunākajam un neaizsargātākajam mūsu sabiedrības slānim...


Nu liekaties mierā ar tiem nabaga pideriņiem,tie arī tiek izmantoti.Ķeramies pie cēloņiem,tā ir sistēma kas pieļāva šīs anomālijas un izvirtības.Pideri pasi iznīks,jo nav spējīgi vairoties.Ar vārdu pideri es domāju visus tos psihiski slimos,īsti neorientējos kas tur trans,kas lezba.

Atbildēt

Letiņš

26.07.2021. 12:53

»

A.L.P.

Malači ungāri ! Tikai tā var cīnīties pret slimo uzbrukumiem --- ar referendumiem . Un tie noteikti parādīs VISAS tautas attieksmi pret šo slimo cilvēciņu ABSOLŪTI PRETĪGO IDEOLOĢIJU !!! Šo slimnieku uzbāzība jau paliek vienkārši noziedzīga, bet mūsu varas vīri vienkārši klusē , būdami Eiropas pederastu...


Malači ungāri?
Vēl referendums nav izsludināts. Ja būs, tad agrākais nākamā pavasarī.
Un vai gūs vajadzīgo vairākumu, nemaz nav drošs. Līdzīgā referendumā pirms gadiem nepiedalījās pietiekams balsotāju skaits un tāmdēļ izgāzās.

Atbildēt

latvija asv kolonija

26.07.2021. 12:48

nacionalie atkritumi ies pret okupetaj valsts asv politiku pederastijas jautajuma,ko 30 gadus ir kveli atbalstijusi ?

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 12:28

Nu lūk!, esam pamazām nonākuši pie sapratnes, ka lezbiešu, pederastu un "Nekatras dzimtes"personas ģimenes ir pareizi un labi, bet trdiocionālā- sievietes un vīrieša ģimene- kaut kas jau slikts. Vai tā nav cilvēces degradācija? Kas būs ja apvienosies visu tautu pederasti, utt? Jauna pasaule!, ar sakropļotām vērtībām, un verdzību.

Atbildēt

Andris

26.07.2021. 12:22

Iemācieties runāt ar saviem bērniem!

Tad nebūs jāmīž ka kaut kādi "burtiņi viņus aizvedīs neceļos". Šādi "aizstāvju" laiki jau bija. Viduslaikos. Kad negribēja redzēt neko kas neatbila akoholiķu murgu sarakstītām pasakām.

Atbildēt

bāleliņš

26.07.2021. 11:36

»

Zilgma

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis...


Nevajag ar tādu patosu runāt par visiem un saukt savu Dzimteni par čuhņu.
Vai tad visās ES valstīs ir viendzimuma laulības? Nav.
Vai Japānā, Ķīnā, Taivānā, Austrālijā, Brazīlijā, Indijā, Turcijā u.c. lielajās ekonomikās vai attīstītajās valstīs ir viendzimumu laulības? Nav. Un nav tās nekādas postpadomju čuhņas. Kāpēc neņemt piemēru no viņiem?
Kāpēc neieviest tad laulību ar sievieti + vēl kādas reģistrētas attiecības ar vēl vienu sievieti. Lai tad abas ''nekačā pravas'', ka to otru vajag ....... . Bet tā abas oficiālas un mute ciet. Islamā taču tā ir. Arī ASV ( tak civilizēti un progresīv) ir mormoņi. Kāpēc ne pie mums, ja vari garīgi, materiāli un fiziski ''pavilkt'' vairākas?
Varbūt vajag atļaut arī sievietēm divus oficiālus večus, ja ar vienu par maz un var turēt vairākus? Tad būs pavisam progresīvi.
Bet ja godīgi - kam un kāpēc pretenzijas pret referendumu? Lai tad tauta pasaka, kas, kā, ko un tad uz gadiem 15-20 atkritīs visi jautājumu un bezjēdzīgā ņemšanās. Izaugs jauna paaudze, var atkal rīkot referendumu. Bet nē, baidās no referenduma, no tautas viedokļa. Vajag kaut ko bīdīt aizmuguriski, melojoties, paklusām, kā tādiež zagļiem un žuļikiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.07.2021. 10:28

Ungāri un poļi ir malači, bet mūsējie deputāti kā mēs redzam - mīkstie. Vienīgais, ko viņi māk, riet uz Krieviju, bet, kad jāaizsargā savus bērnus, tad bailīgi un paklausīgi jevropai pakaļā līdēji.

Atbildēt

nu

26.07.2021. 10:14

jārunā ar saviem bērniem, ka ir Tādi.Bērni nav dumji. Bija jau prss: tu tikai skolā nestāsti, ko mēs mājās runājām...Precīzi tas pats.

Atbildēt

Zilgma

26.07.2021. 10:13

Gandrīz visās Eiropas un pasaules civilizētajās valstīs jau sen viendzimuma pāra attiecības ir legalizētas un juridiski noformējamas. Latvija kā tāda čuhņa un province, caurkritušu politikāņu kā Raivis Zeltīts, dēļ muļļājas un to nedara. Kārtējo reizi parādām, ka esam vēl padomju laiku atliekas, nevis eiropeiska, civilizēta valsts.
Es nemaz nerunāšu par paradoksiem no Nacionālās apvienības puses - viens to tās līderiem Einars C. pats ir gejs, Imantam P. ir vairākas paralēlās ģimenes - nu ļoti eiropeiski un tikumiski, Ždanokai jāsmejas...

Atbildēt

A.L.P.

26.07.2021. 09:48

Malači ungāri ! Tikai tā var cīnīties pret slimo uzbrukumiem --- ar referendumiem . Un tie noteikti parādīs VISAS tautas attieksmi pret šo slimo cilvēciņu ABSOLŪTI PRETĪGO IDEOLOĢIJU !!! Šo slimnieku uzbāzība jau paliek vienkārši noziedzīga, bet mūsu varas vīri vienkārši klusē , būdami Eiropas pederastu ciešā apspiestībā !

Atbildēt

Renāte Klausa

26.07.2021. 09:35

»

lauķis

Pēdējais brīdis saukt pie atbildības tos kas izveidojuši likumus kas ļauj psihiski slimiem un amorāliem (nezinu vai cilvēkiem) izplatīt savu propagandu un degradēt vispārcilvēciskās vērtības


Pilnīgi piekrītu! Kā var atļaut brīvi staigāt pa ielām slimiem, neprognozējamiem, amorāliem radījumiem, kuri ir bīstami sabiedrībai un izraisa draudus jaunākajam un neaizsargātākajam mūsu sabiedrības slānim?
Priekš tādiem vajag atjaunot Brasas cietuma funkcijas un infrastruktūru!

Atbildēt

PROTAMS ir jāaizsargā bērni

26.07.2021. 09:23

Protams, ka bērni ir jāaizsargā, bet diez vai sanāks jo tie varavīkšņotie ir ļoooti agresīvi un uzbrokoši un redziet ka viņi ļoti koncentrējas uz varas iegūšanu lai uzspiestu ar varu savus murgaini degradējošās “vērtības” un pēc iespējas vairāk pakļautu jūs. Tas ir skaidri redzams kad piemēram aizliedz dziesmu svētkus un tos redz varēs skatīt elektroniskajā vidē bet varavīkšņoto degradējošās slimās izdarības protams ka būs atļautas klātienē un nospļauties uz visiem kovid ierobežojumiem utt… Un tāpēc arī Ungārijai brauc virsū jo agresīvie varavīkšņotie kas ir pie varas nav pieraduši ka viņiem saka NĒ.

Atbildēt

Izformēt Satversmes tiesu!

26.07.2021. 08:34

Satversmes tiesa ir pārkapusi demokrātijas principus, kā arī neleģitīmi ietiekusies Saeimas kompetencē un izķemojusi Sarversmi. Osipova ir Kremļa algota Latvijas valts nodevēja, kura ir jānotiesā ar nāves spriedumu, iepriekš īpaši viņai atkāpjoties no nāves sprieduma moratorija. Jebkurā gadījumā, kad sabruks ES, izķersim to Osipovu arī Krievijā.. Te nav nekāds politisks zaudējums radīts, bet gan materiāls, kas vērtējams miljardos. Visi tiesneši, kas balsoja kopā ar Osipovu tiks aresetēti, tiesāti ar mantas konfiskāciju. Ja jau viņiem šķīet, ka sēžot Satvesmes tiesas tiesnešu krēslā, viņi piedalās par lielu algu kaut kādā cirka izrādē, kur var izākstīties, radot valstij milzīgu zaudējumu, tad viņi arī pieredzēs paši gan cirku, gan izķēmnošanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: