Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sorosits papriks vs drons

05.10.2019. 07:29

papriks tik maina partijas ka cauras zekes un slave nacistiskas vacijas legionu !

Atbildēt

...

02.10.2019. 09:15

»

lauķis

Vai tad cilvēkam nav tiesību izlemt par ko maksāt un par ko nemaksāt,ko izmantot un ko neizmantot


Nopērc sev vientuļu salu un izlem par ko maksāt un par ko nemaksāt. Kamēr dzīvo sabiedrībā, sabiedrības intereses ir augstāk par kaut kāda lauķa interesēm. Par iestāšanos NATO un ES balsoja lielākā sabiedrības daļa.

Atbildēt

...

01.10.2019. 21:00

»

aga

Paldies kungi. Diskusija izvērtās pagalam jautra un beidzās klasiskā Latviešu stilā. Visi tika nolieti ar dubļiem...


nevajag censties pierādīt vispārzināmas lietas. Tas nevienam nav noslēpums, ka dronu darbību var traucēt ar mikroviļņiem,jo mikroviļņi sākotnēji tika radīti tieši radaru vajadzībai.Runa ir par to, ka neviena armija tagad nesāks meistarot no vecām krāsnīm pretdronu aparātus. Ja tas būtu tik vienkārši, tad tas sen jau būtu izdarīts. Tehnoloģijas kopš 1999.gada ir gājušas uz priekšu, tev tā neliekas?

Atbildēt

aga

01.10.2019. 19:03

Paldies kungi. Diskusija izvērtās pagalam jautra un beidzās klasiskā Latviešu stilā. Visi tika nolieti ar dubļiem:)
Tiem , kas nepārzin mūsdienu kara vēsturi , iesaku pameklēt internetā supermodernā F117 notriekšanu Serbijā 1999 gadā , un kāda loma tajā bija visparastākajai mikroviļņu krāsnij. Uzreiz pabrīdināšu - wiki informācija nav pilnīga.
Tāpat pameklējiet youtubē jaunākos krievijas pretdronu pārvietojamos kompleksus. Tie, kas papētīs dziļāk sapratīs , ka arī tur ir uzstādīti mikroviļņu starotāji.

Atbildēt

tāpēc

01.10.2019. 17:51

»

lauķis

Nu tad pastāsti,kāpēc tev brīvā valstī,brīvam cilvēkam jāmaksā par tiesībām dzīvot,jāmaksā procenti augļotājiem,jāmaksā parazītiem,partijniekiem


ka brīvība mūsdienās nekad nav absolūta, par komfortu ir jāmaksā, par drošību ir jāmaksā, par visu ir jāmaksā. Pat viduslaikos bija nodevas jāmaksā, arī augļotāji bija. Pilnīgi brīvs tu būsi, kad atstiepsi kājas, bet pat tad kādam būs par tavu kapavietu jāmaksā. Gaišajā komunismā solīja visu par brīvu, bet tas neatnāca. Un neatnāks vairs, velti ceri.

Atbildēt

01.10.2019. 17:46

»

Tu tomēr esi

idiots no dzimšanas


idiots tomēr esi tu, ja iedomājies, ka esi vienīgais pasaulē, kurš ar vecu mikreni var iznīcināt visu elektroniku. Varbūt vēl spārnotās spārnotās raķetes vari apturēt gaisā ar savu virtuves tehniku, ākst?

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 15:17

»

jā jā

kas arī bija jāpierāda. Vēl viens nabaga okupētais. Tādu te pietiekkomā papilnam


Nu tad pastāsti,kāpēc tev brīvā valstī,brīvam cilvēkam jāmaksā par tiesībām dzīvot,jāmaksā procenti augļotājiem,jāmaksā parazītiem,partijniekiem.

Atbildēt

jā jā

01.10.2019. 15:09

»

lauķis

Ir okupantu armijas algotņi,nav nekāda NBS.Mēs jau barojam okupantu armiju


kas arī bija jāpierāda. Vēl viens nabaga okupētais. Tādu te pietiekkomā papilnam.

Atbildēt

?

01.10.2019. 14:51

»

lauķis

Lūk arī iemesls,sekas būs jauni likumi un jauni tēriņi NBS vajadzībām


tev ir iebildumi pret to, ka droni, kuri lidos vir aizliegtajiem objektiem, tiks notriekti? Tev nepatīk NBS? Tu jau droši vien zini parunu: kas nebaro savu armiju, tas baro svešu..

Atbildēt

nē nu protams

01.10.2019. 14:36

»

lauķis

Droši vien fizikas stundās zvirbuļus skaitīji. NBS speciālisti nav speciālisti


Speciālisti ir Pietiekkom komentētāji. Nopērk trīs mikrenes, pieslēdzas pie augstsprieguma līnijas un visi droni zemē. Elementāri. To neviens cits nezin nekur pasaulē. Neviens nav fiziku mācījies.

Atbildēt

protams

01.10.2019. 14:32

»

Lāsums

Dronu jautājums ir aktuāls visur pasaulē. Latvija nav izņēmums. Gan jau drīz atradīs risinājumus. Interesanti, ka tikai tad pēc tam atkal nebļaus, ka tiek pārkāptas personu tiesības uz īpašumu, brīvi lidināties


protams, ka bļaus. Latvijā virs ieslodzījuma vietām it kā ir aizliegts lidināt dronus, bet tie regulāri tur parādās, tajā pašā laikā ieslodzījumu vietu apsardzei ir aizliegts tos notriekt. Nav atbilstoša likuma. Virs mana privātīpašuma arī aizliegts, bet ja es notriekšu dronu, tā būs īpašuma bojāšana..

Atbildēt

Lāsums

01.10.2019. 14:20

Dronu jautājums ir aktuāls visur pasaulē. Latvija nav izņēmums. Gan jau drīz atradīs risinājumus. Interesanti, ka tikai tad pēc tam atkal nebļaus, ka tiek pārkāptas personu tiesības uz īpašumu, brīvi lidināties.

Atbildēt

ha ha

01.10.2019. 14:18

»

Uztaisot un pielietojot

šādu aparātu, to no sava auto raidot pret policijas auto, kam atvērtas durvis, policijas ekipāžu var padarīt darboties nespējīgu, paralizējot visas sakaru iekārtas


uztaisot un pielietojot šādu iekārtu pret policijas auto, tu tiksi aizturēts, saslēgts roku dzelžos un pret tevi tiks uzsākta krimināllieta. Nefantazē te par to, kā būtu,ja būtu. Uztaisi un nodemonstrē, pēc tam atraksties, kā tev beidzās šis pasākums. Viens tev līdzīgs jau nesen vēlējās pārbaudīt, kā strādā policija, pārdūra trijiem policijas auto riepas. Pārliecinājās, ka strādā..

Atbildēt

nu jā

01.10.2019. 14:13

»

Kas attiecas uz Sauda Arābiju

tur speciāli tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Tu neesi informēts...


padomā par to ko tu uzrakstīji -tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Kam nav nolūka tās novērst? Tu zini, kādi drošības dienesti ir Sauda Arābijas naftas bāzēm un kādi ieroči ir viņu rīcībā? Tu laikam iedomājies, ka atrodas tuksnesī naftas bāze un neviens to nesargā? Vienkārši tradicionālie ieroči izrādījās bezspēcīgi pret labi organizētu dronu uzbrukumu. Laikam nebija pakonsultējušies ar tevi..Kas attiecas uz bērniņiem un saldo ēdienu_ muļķības. Normāls bērns pateiks, ka rūgts nevis atkārtos kā papagailis. Ja bērnam ir smadzenes, protams.

Atbildēt

nu jā

01.10.2019. 14:05

»

Tu pats āksts

cilvēks tev norādīja virzienu, ka ar mikroviļņu raidītāju, ko raida uz dronu, tā saņemties signāli tiek paralizēti un traucēti. Katrs pats no mikrenes var uztaisīt, palielina jaudu no trīs mikrenēm, īstu reālu ieroci, mikroviļņus novadot ar īpašas taurei veidīgas rores precīzai tēmēšanai. Ja no desmit...


protams, un to jau neviens cits nezina, kur nu vēl NBS speciālisti. Ko tu , liec priekšā NBSam iepirkt vecas mikrenes un sākt notriekt dronus? Aunapiere, viņiem ir 10X labākas ierīces par to, ko tu jūtūbā esi saskatījies, bērniņ. Problēma nav notriekt, problēma ir nesakārtotajos likumos, jo ja nedod dievs, bez atbilstošas likumdošanas bāzes notrieks dronu, tad uzreiz pacelsies brēka par privātīpašuma bojāšanu.

Atbildēt

Kas attiecas uz Sauda Arābiju

01.10.2019. 12:51

»

protams

Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts


tur speciāli tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Tu neesi informēts.

Tu vairāk atbilsti bērnam no skolas sola. Kad desmit bērnus nosēdina un iedod saldo ēdienu deviņiem, bet dedmitajam rūgtu, tad pēc tam, kad jautā deviņiem vai salds, tie atbildēs apstiprinoši. Desmitais, to dzirdot, ari teiks, ka salds.

Atbildēt

Tu pats āksts

01.10.2019. 12:44

»

protams

Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts


cilvēks tev norādīja virzienu, ka ar mikroviļņu raidītāju, ko raida uz dronu, tā saņemties signāli tiek paralizēti un traucēti. Katrs pats no mikrenes var uztaisīt, palielina jaudu no trīs mikrenēm, īstu reālu ieroci, mikroviļņus novadot ar īpašas taurei veidīgas rores precīzai tēmēšanai. Ja no desmit metriem ar tādu bliež pa skanošu radio, tas uzsprāgst. Ja no pāris metriem pa video novērošanas kameru, tā aizdegas. Ja vērs to pret skaļas mūzikas atskaņošanu no auto, auto elektriskā sistēma daļēji bojāta. Ar to var auto pat apturēt.

Tikai viena nepieciešamība - ļoti jaudīgs elektrības avots. Īpašas baterijas. Vai citādi.

Atbildēt

protams

01.10.2019. 12:12

»

Aga

NBS vienkārši āksti. Atņemiet kādam ģenerālim vecu mikroviļņu krāsni. 3 stundas darba pie antennas un neviens drons garām netiks. Nu ja galīgi smadzeņu nav, tad pazvaniet uz RTU Radiosakaru fakultāti


Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts.

Atbildēt

...

01.10.2019. 11:20

»

lauķis

Notriekt tos dronus nav ne mazāko problēmu,kā divus pirkstus ...,tos NEGRIB notriekt


Protams, ka nav problēmu notriekt. To var izdarīt jebkurš mednieks ar bisi, nemaz nerunājot par NBS snaiperiem. Jautājums ir par to, kam tas drons nokritīs uz galvas. Un pārtvert un nosēdināt to nav tik vienkārši, pretdronu padarīšana ir pietiekoši jauna un neapgūta, ar to cīnās lielās valstis, izstrādā dažādas tehnoloģijas. Nesen dronu uzbrukumos cieta bagātā Saudu Arābija, Getvikas lidosta, ko tad mēs gribam. Un nav tā, ka neko nenotver un nesoda, tik par to Lapsa neraksta.

https://www.tvnet.lv/6551787/sonedel-vairaki-cilveki-aiztureti-par-dronu-lidinasanu-virs-militarajiem-objektiem

Piektdien Liepājā, virs 84.kuģu piestātnes, tika pamanīts bezpilota lidaparāts. NBS aizturēja drona operatoru un tālāk nodeva viņu Valsts policijai.

Savukārt ceturtdien NBS netālu no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas identificēja bezpilota lidaparātu, kas bija ielidojis lieguma zonā - tuvāk par 500 metriem no militārā objekta. Militārā policija aizturēja bezpilota lidaparāta operatorus, kuri tālāk tika nodoti Valsts policijai.

Atbildēt

...

01.10.2019. 10:36

»

lauķis

Cipari nav svarīgi.Labāk padomā kāpēc tie droni lidinās un kādas būs sekas


jā jā, protams. Varnešiem nav nepieciešams lidināt dronus, viņiem tāpat ir pieejami visi noslēpumi. Padomā labāk savā lauķa prātā, kā viens žurnālists var zināt precīzu dronu skaitu un vietu. Sanāk, ka visi spiegi iesniedz atskaiti par to kur kas bijis. Fufelis tas viss ir priekš tādiem, kā tu.

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 10:15

»

...

nu tad paskaidro deģenerātiem un aitām, no kurienes tik precīzi cipari


Cipari nav svarīgi.Labāk padomā kāpēc tie droni lidinās un kādas būs sekas.
Kas tos dronus tur lidina?Vai tik tas nenotiek ar varnešu labvēlību?

Atbildēt

deģenerāts un aita

01.10.2019. 10:09

īstenībā jau jāsaka paldies Lapsam par šo urķēsanos un nebūšanu meklēšanu. Tādā veidā viņš uzlabo valsts drošību un gan jau drīz droni sāks krist zemē un lidinātāji saņems pēc nopelniem. Lato ir īsts Latvijas patriots.

Atbildēt

Zanīte

01.10.2019. 10:04

Lapsa nevar zināt notverto dronu skaitu, ja vien pats viņus nav palaidis! :D

Atbildēt

...

01.10.2019. 10:03

»

lauķis

Visam, ko iebaro tic izcilības centra deģenerāti un aitas


nu tad paskaidro deģenerātiem un aitām, no kurienes tik precīzi cipari?

Atbildēt

...

01.10.2019. 09:40

»

Kaimiņš

Cilvēkam no malas, pavirši izlasot virsrakstu pamatoti varētu rasties jautājum - no kurienes tik precīzi cīpari? :o


arī man ir tieši tāds pats jautājums. Dronu lidinātāji atskaitās lapsam vai lapsa pats lidina dronus? Nav nekāda māksla pacelt gaisā dronu netālu no stratēģiska objekta un pēc tam uzskribelēt rakstu. Kāpēc kādam ir jātic, ka tie droni vispār ir bijuši? Es nerunāju par Pietiek štata komentētājiem, tie tic visam, ko iebaro.

Atbildēt

Niknais

01.10.2019. 08:33

Pastalnieku armija. Pabrīķi, eu, a tu Rinkija iesēdēto krēslu vispār esi nomainījis, vai sildi savu gaiši zaļo dibenu iepriekšējā ministra hemoroīdu atstātajās bedrītēs?

Atbildēt

Aga

01.10.2019. 08:23

NBS vienkārši āksti. Atņemiet kādam ģenerālim vecu mikroviļņu krāsni. 3 stundas darba pie antennas un neviens drons garām netiks. Nu ja galīgi smadzeņu nav, tad pazvaniet uz RTU Radiosakaru fakultāti.

Atbildēt

Andris

01.10.2019. 07:02

Dārgajām gaubicem stobri iestudējusi, varēja pamēģinātu ar tām.

Atbildēt

motorhead

01.10.2019. 06:49

Neko nesaprotat. Te viss līdzīgi kā ar savvaļas zvēriem. Nošaut tak viegli, bet noķert un pieradināt - cita lieta. Pie tā arī strādā. ;-)

Atbildēt

JĀNIS PINTĀNS

01.10.2019. 06:32

Vēl jau medību sezona uz pīlēm nav sākusies ,mednieki tīra stroķus un lādē patronas,un šaut Ezermalas ielas rajonā nedrīkst -tā ir pilsētas teritorija.
Ādažos mūsu /bāleliņi /un ne tikai mūsu ,
lieto mācību plintes...

Atbildēt

Kaimiņš

30.09.2019. 22:39

Cilvēkam no malas, pavirši izlasot virsrakstu pamatoti varētu rasties jautājum - no kurienes tik precīzi cīpari? :o

Atbildēt

Kaatad

30.09.2019. 21:30

Toties ,kopā ar deputātalgām, šķiet vienīgais stabilais budžets, ar neaizskaramu izaugsmi. Visādi tur skolotāji, sabiedriskie mediji, veselība, zinātne, un kas tur vēl no plukatām- laipni stāvēt rindā līku muguriņu :)

Atbildēt

Lol.

30.09.2019. 21:23

Nopirkuši dronu šaujamo un uztvērēju, tāpat nahuj neko nevar izdarīt. Tik tērē naudu uz lietām, ar ko nejēdz rīkoties. Uztvērējā tik blenž ekrānā un neko nerubī.

Atbildēt

Ome

30.09.2019. 20:56

Ei Pabrik, ieej Aliexpresá
https://www.delfi.lv/news/arzemes/kiniesi-prezente-ieroci-dronu-signalu-blokesanai.d?id 50718973

Atbildēt

he he

30.09.2019. 19:37

Te nevis zaldātiņi, bet pīļu mednieki visdrīzāk tiktu galā ...

Atbildēt

...

30.09.2019. 17:57

»

Mjaa

Un ja tie droni metis granatas? Un ja tadi bus simts viena piegajiena


Štrunts ar tām granātām,ka kādu meslu maisu neuzmet.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: