Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Persona, kas Drošības policijas dienesta automašīnu Audi izmantoja, lai ar to aizvestu uz veļas mazgātavu savu netīro veļu, un, pamanot cilvēku ar fotokameru, no notikuma vietas aizbēga, pametot stāvvietā automašīnu ar tās vadītāju, ir pats šīs valsts drošības iestādes vadītājs, policijas ģenerālis Jānis Reiniks, - Pietiek ir guvis drošu apliecinājumu šim faktam.

Kā jau ziņots, rīta stundā Pietiek pārstāvis pie veļas mazgātavas Irve Rīgā, Satekles ielā fiksēja Drošības policijai piederošu un tās izmantotu tumšas krāsas automašīnu Audi ar valsts reģistrācijas numuru HO-5632, kuras pasažieris bija devies nodot netīro veļu.

Pamanot, ka automašīna tiek fotografēta, veļas nodevējs pieņēma operatīvu lēmumu pie tās neatgriezties un tā vietā, kā redzams fotogrāfijās, teciņiem vien metās prom no notikuma vietas. Rezultātā valsts drošības iestādei piederošā automašīna ar vadītāju palika stāvvietā, bet Drošības policijas darbinieks pēc dažām sekundēm pazuda ap veļas mazgātavas ēkas stūri.

Šī persona, kas pēc pieķeršanas aizbēga, pametot uz veļas mazgātavas letes atnesto netīro veļu ar visām kvītīm (Pietiek rīcībā ir arī šāda fotogrāfija), kā nu noskaidrojies, ir nevis kāds Drošības policijas otrā līmeņa priekšnieks, bet gan pats šīs iestādes vadītājs, policijas ģenerālis Jānis Reiniks.

Reiniks pagaidām nav vēlējies sniegt atbildēt uz viņa mobilā tālruņa numuru nosūtīto jautājumu - kādu summu vidēji mēneša laikā izmaksā viņa dienesta auto un šofera izmantošana viņa personiskajām vajadzībām līdzīgi fiksētajam braucienam nodot netīro veļu.

Drošības policijas priekšnieks pagaidām nav atbildējis arī uz citu jautājumu - cik bieži viņam pēc policijas ģenerāļa pakāpes piešķiršanas ir gadījies bēgt līdzīgās situācijās vai apstākļos.

Pietiek jau ir nosūtījis Reinikam oficiālu informācijas pieprasījumu. Jau publiskotās fotogrāfijas, kurās - par ko tagad vairs nav šaubu - redzams Reiniks, bēgot no notikuma vietas, apskatāmas šeit. Pietiek izsaka patiesu pateicību visiem lasītājiem, kas izteica savu viedokli par to, kāda persona redzama šajos attēlos.

Novērtē šo rakstu:

0
0