Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Arilds Bethers

16.12.2010. 21:12

Visumā tiešām sakarīga intervija. Vienīgi nesapratu, kas bija domāts ar to, ka Petera kungs pēdējos 4 gadus neesot bijis politikā. Dīvains apgalvojums. Privatizācijas aģentūrā padome sastāvēja no Saeimā ievēlēto partiju pārstāvjiem, tāpēc būtu diezgan grūti nosaukt to par nepolitisku amatu. Bet Petera kungs tur bija (tiesa gan - ļoti reti, bet algu saņēma) no 2007. -2009. gadam. Vienā no šīm retajām reizēm ar viņa līdzdalību, līdzīgā veidā kā tagad viņam pašam, padome nolēma izmaksāt kompensācijas trim no amata aizejošajiem valdes locekļiem. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tagad viņš savu 2 mēnešu atlīdzību saņem likumīgi, taču toreiz 3-6 mēnešu izpeļņas apmērā izmaksātās kompensācijas bija pilnīgi nelikumīgas. Nezinu, vai viņš toreiz pieņēma politisku vai citādu lēmumu, skaidri zinādams, ka tā ir nelikumība, taču agri vai vēlu viņam kopā ar citiem nelikumīgā lēmuma pieņēmējiem tas būs jāatmaksā valstij.

Atbildēt

cormaksis

16.12.2010. 19:33

Nu Augulis jau pateica, ka galvenais ir uzticamība. Viss pārējais neinteresē. A vispār Financentā bija raksts, ka plikais Fliks beidzot ir pārdevis savas fiktīvās akcijas. Domājams, par reālu naudu.

Atbildēt

Kristaps

[R] 16.12.2010. 15:22

"Es saprotu un rēķinos ar to, ka pēc katrām vēlēšanām tajās uzvarējušās partijas, valdošā koalīcija valsts pārvaldītajās kapitālsabiedrībās vēlas redzēt savus cilvēkus."

Citiem vārdiem sakot "Esmu politiskais ieliktenis, kurš iecelts pa blatu un sagaidu, ka varai mainoties mani nomainīs ar citu, tādu pašu fruktu".

Atbildēt

Rihards

16.12.2010. 12:18

Ļoti korekta intervija!

Atbildēt

Recenzents

16.12.2010. 10:36

Petera atbildes man patika. Vēsā mierā lietas tiek sauktas īstajos vārdos. Pie varas esošās politiskās partijas ir tās, kas pārvalda valsts īpašumus un uzņēmējdarbību, tādēļ jābeidz māžoties ar konkursiem vai "blusu meklēšanu" svešas partijas ielikteņu darbā. Esošajā sistēmā uzņēmumu vadības rotācija ir obligāts nosacījums, lai jaunie pārvaldnieki varētu veikt kārtīgu revīziju un pārbaudītu, vai iepriekšējie nav pārāk sazagušies. Atliek vien gribēt, lai ātrāk tiktu privatizēti valsts un pašvaldību uzņēmumi. Jo mazāk būs mīksto krēslu, ko piešķir partijas, jo politika kļūs tīrāka - partijas kļūs neinteresantas dažādiem kampējiem, bet tajās paliks tikai ideālisti, kuriem nav sveša ētika.
M-jāā, utopiski sapņi. :)
Tikai nedomājiet, lūdzu, ka "Vienotība" atbilst vai nākotnē varēs atbilst ideālistu parametriem. Tauta par viņiem balsoja instinktīvi apzinoties varas rotācijas nepieciešamību, jo Šķēle, Šlesers un viņu partijas sevi ir izsmēlušas. Tauta izvēlējās mazāko ļaunumu.

Atbildēt

feja

15.12.2010. 22:04

Kakla karbonāde!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: