Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Uz Aināra Šlesera vadītās Latvijas Pirmās partijas sarakstu paklusām pārcēlušies arī divi izbijuši Krišjāņa Kariņa valdības ministri – bijušie KPV LV pārstāvji. Tie ir bijušais ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro un bijusī labklājības ministre Ramona Petraviča.

Kā izriet no abu jauno Pirmās partijas pārstāvju publicētajiem izteikumiem partijas avīzē, gan R. Petraviča, gan R. Nemiro ir kļuvuši par pārliecinātiem ģimenes vērtību aizstāvjiem tik lielā mērā, ka citas valstiski risināmas problēmas pat nepiemin.

„Brīdī, kad Latvijas tauta nemitīgi samazinās, nav pieņemami un ir pat pretvalstiski apšaubīt ģimenes vērtības. Es līdzīgi kā lielākā sabiedrības daļa atbalstu ģimenes vērtības un aktīvi par tām iesaistos. Aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju būt aktīvam šajā Latvijai izšķirošajā brīdī!” A. Šlesera partijas avīzē pauž R. Nemiro, gan nepieminot, ar ko tieši šis brīdis ir tik izšķirošs.

Savukārt R. Petraviča ir norūpējusies par „svētas valsts” pamatiem: „Spēcīgas, bagātas un svētas valsts pamats ir stipras ģimenes. Savukārt stipras ģimenes pamats ir laulība, kurā valda uzticība, cieņa un mīlestība; kurā vecāki rūpējas par bērniem un bērni par vecākiem vecumdienās.

Mūsu nākotne ir atkarīga no mūsu bērniem – viņu krietnuma, zināšanām un godprātības -, tāpēc to labklājībai ir jābūt mūsu prioritātei. Latvijai jākļūst par valsti, kurā ikviens cilvēks ir valsts visaugstākā vērtība un spēj pavadīt cieņpilnu dzīvi kā daudzbērnu ģimenē, tā arī būdams seniors.”

Citas publiski zināmas personas, kas pieteiktas A. Šlesera partijas avīzē, ir Linda Liepiņa, Viktors Ščerbatihs, Edmunds Zivtiņš, Raimonds Rublovskis un Ringolds Balodis.

Novērtē šo rakstu:

71
24