Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Apvieniba PAR - iznīcinātāji

17.05.2022. 08:59

Kāpēc pie varas raujas nabagi, diletanti, banku parādnieki, vāji izglītotie, bezdarbnieki u.c. neveiksminieki? Tāpēc jau mums valstī nekā neiet, esam lielākie parādnieki. Esam gan daudzviet pirmajās vietās- HIV saslimušo skaita ziņā,uz ceļiem bojāgājušo skaita ziņā,vēža slimnieku, HIV,covid saslimmušo skaita ziņā, miljoniem eiro vērto vakcīnu atdāviņāšanā, esam ar lielākajiem un dārgākajiem vakcināciju birojiem, kuros ar astronomiskiem atalgojumiem darbu gadiem imitē kaut kādi danču vedēji,bet ministriju vada AP cilvēks, kurš no medicīnas saprot tik daudz, cik cūka no ābeces , kurš simtiem miljonus pratis iesviest atkritumos, bet sev gada laika, neskatoties uz to, ka viņš ir parādā bankām, paspējis nezin par kādiem līdzekļiem iegādāties māju...bet par mūsu miljoniem pirktās vakcīnas vieglu roku atdāvina citām valstīm.

Atbildēt

tikai jautājums

17.05.2022. 08:59

»

Viss likumsakarīgi.

Atkritumi pie atkritumiem.Nav svarīgi kā sauc to noziedznieku bandu,atvainojiet,partiju


kas ir tie kas tos atkritumus ievēlē? Tādi paši atkritumi, vai kā?

Atbildēt

vispār

17.05.2022. 08:58

»

Un ļoti labi

Kopā veidojas komanda ar idejām. Daži latvieši ir kašķa meklētāji un noteikti nav demokrāti. Tiklīdz kāds veido puslīdz cerīgu politisko platfomu, tā sākas vemstīšanās. Ainārs ir veiksmīgs biznesā, personīgā dzīve ir paraugs citiem, nekādu problēmu izraudzīties viņu kā savu politisko līderi...


jau melot nav labi: Pret Ainaru ierosinata kriminallieta, kas nav beigta, biznesa vins bija veiksmigs kad ar VDK atbalstu LPSR laika tirgojas ad dzinsiem un valutu, pec dabas negodigs, meligs, naudas un varas kārs....

Atbildēt

Un ļoti labi

17.05.2022. 08:35

Kopā veidojas komanda ar idejām. Daži latvieši ir kašķa meklētāji un noteikti nav demokrāti. Tiklīdz kāds veido puslīdz cerīgu politisko platfomu, tā sākas vemstīšanās. Ainārs ir veiksmīgs biznesā, personīgā dzīve ir paraugs citiem, nekādu problēmu izraudzīties viņu kā savu politisko līderi.

Atbildēt

Viss likumsakarīgi.

17.05.2022. 08:32

Atkritumi pie atkritumiem.Nav svarīgi kā sauc to noziedznieku bandu,atvainojiet,partiju.

Atbildēt

Kauns

17.05.2022. 08:12

par Lindu un vilšanās jau sen,bet Ramona vienkārši iespārda...Ramona ir pazaudējusi sevi,visi viņas darbi ir bijuši ar viltus pieskaņu tātad.Nožēlojama būtne.

Atbildēt

Nemiers

17.05.2022. 07:33

Pašreizējo valdību vērtēju ļoti zemu. Faktiski - Latvija bez attīstības stratēģijas, bez nacionālās politikas. Tā rezultātā mēs ar vieglu roku bezmērķīgi mētājamies ar miljoniem (faktiski izšķērdējam tos), nevis liekam tos ekonomikas un iedzīvotāju labklājības attīstībā.
Šajā sarakstā - nu nepatīk Šlesers, OK, ir citi, kas ar savu konstruktīvismu ir sevi pierādījuši: Zivtiņš, Liepiņa, arī Nemiro nebija vārgākais minstrs. Interesants personāžs varētu būt Solomatins, kurš publiski sevi nav izcēlis, bet savā nozarē paveicis daudz, u.t.t.

Atbildēt

Šis laiks

17.05.2022. 07:14

Visu laiku Latvijas izcilākajam Shēmotājam, nu ir pievienojušies, visvairāk alkstošie Staigātāji! Laiks, nu ir pienācis sektantu politikai!

Atbildēt

viniem asv pirmaja vieta

17.05.2022. 07:07

vai sitie ari vicinas ar zili dzeltenam lupatam latvija ?

Atbildēt

Lielais Izņēmums

17.05.2022. 06:18

Tā kā visi gaļas kombināta "Latvija" politiķi uzmetuši un nodevuši tautu, Šlesers praktiski ir vienīgā izvēle, tikai prāts un pieredze nespēj šo Šleseru atbalstīt, jo viedais blefmanis pārāvis kājas un apmetis kažociņu, kaut ārēji viss ir lieliski.
2022. gada 1. oktobrī izvēes neeksistē - absolūts ļaunums šai datumā gaida savu leģitimitāti jauniem postažas un asinsdarbiem. Pats sātans 1. oktobrī pārņems varu, jo pirmo reizi vēsturē izvēles neeksistē ...

Atbildēt

Es

17.05.2022. 06:02

Caurkritušo un neveiksminieku partija, laužas atkal pie siles,kā badā panīkuši sivēni, no tādas labāk pa gabalu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: