Menu
Pilnā versija
Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Kaspars Pudniks · 30.01.2023. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.

Diemžēl Latvijā ar katru dienu cilvēku skaits, kuri ir spiesti lūgt palīdzību, tikai pieaug. Un tas ir nenormāli pazemojoši. Kā gan mēs līdz tam esam nonākuši, ka latviešiem savā TĒVZEMĒ ir jālūdz palīdzība, lai izdzīvotu uz šīs zemes. Kaut kas galīgi nav kārtībā... Ļoti nav kārtībā...

Ziņu sižetos bezatbildīgie ministri mums stāsta, ka jāslēdz slimnīcas, jāsamazina skolu skaits - tad gan viss būs kārtībā... Situācijā, kad reģionālajām slimnīcām draud bankrots, kad skolās nenotiek stundas, jo vienkārši nav matemātikas vai fizikas skolotāju. Situācijā, kad aptiekā nevar nopirkt elementāras zāles, antibiotikas bērniem un pēcoperāciju pārsējus. Viņi māca mums, kā dzīvot. Viņi māca mums ciest... Nožēlojami! Tas ir nožēlojami! Un tauta turpina ciest! Cieš, saprotot, ka viņus izmanto un pazemo. Bet vienalga cieš...

Es jautāju jums - cik ilgi Jūs cietīsiet? Cik ilgi ļausiet par sevi ņirgāties? Vai tiešām vēl nav gana?

Lai neteiktu, ka es sludinu vissirslikti.lv, es piedāvāju savus 15 risinājumus, lai mana Tauta zeltu un plauktu. Ceru, ka šīs idejas izlasīs un sadzirdēs cilvēki, kuri tās spēj realizēt! Manuprāt, tas ir svarīgākais šobrīd Latvijā - kas ir jāizdara!

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei:

1) Iespēja iegūt bezmaksas augstāko izglītību ikvienam Latvijas pilsonim.

2) Aizliegums iegādāties Latvijas zemi ārvalstu pilsoņiem un firmām. Latvijas zemi - latviešiem!

3) Latvijas nacionālās valūtas atjaunošanu. Latvijā jābūt LATAM!

4) Neskatoties uz ES direktīvām un regulām - Latvijas Satversme ir primārais dokuments. Ja Latvijas tautas intereses tiek noniecinātas - ES dokumenti un regulas tiek ignorētas!

5) Latvijas nacionālās bankas izveide!

6) Attīstīt Latvijas nacionālo uzņēmumu attīstību.

7) Tautas vēlēts prezidents, kurš iestātos par Latvijas tautas interesēm!

8) Dzēst visus kredītus Latvijas pilsoņiem. Noņemt kredītu uzliktās važas.

9) VID vadības un darbinieku vispārīgs audits un kontrole.

10) 100% apmērā atcelt visus nodokļus ģimenēm, kurās aug 3+ bērni.

11) 10 000 uzņēmumiem piešķirt finansējumu no valsts – bezprocentu aizdevumu 20 000 € apmērā. Ar nosacījumu, ka pirmos 3 gadus nav jāmaksā nekādi nodokļi.

12) Jaunajām ģimenēm piešķirt valsts apmaksātus dzīvokļus! Ar tiesībām to mantot bērniem.

13) Piešķirt 20 000€ par katru jaundzimušo Latvijā!

14) Veikt Izglītības reformu SAKNĒ! Tikai skolotājs, kurš ir izcils, spēj iemācīt bērniem dzīves pamatus!

15) Aizliegt valsts vadošos amatus ieņemt cilvēkiem ar dubultpilsonību!

Un tas ir tikai sākums tam, kas ir JĀDARA! Un jādara šodien! Es mīlu savu Tēvzemi Latviju! Mīlu savus tautiešus! Un ceru, ka drīz mēs atgūsim savu ZEMI!

Novērtē šo rakstu:

176
33