Menu
Pilnā versija
Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Kaspars Pudniks · 30.01.2023. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgi

05.02.2023. 19:20

»

Gustavs

To vajadzētu aizsūtīt uz Kremli un Rīgā izlikt lozungos uz katru ielas stūri


pareizi - to vajadzētu tev un citiem dermoliberastu propagandonu totāli nozombētiem biogaļas izstrādājumiem "izlikt lozungos" sev uz glupajām pierēm un skatīties spogulī tikmēr, kamēr pāriet kārtējā histērija saistībā ar tukšajos pauros ieskaloto neonacistiski rusofobisko lumpenzombējumu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

05.02.2023. 19:13

»

jautājums

....Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto...


tavas "mežonīgās bailes" par tavu saimnieku iedomāto bet patiesībā NEesošo "neuzvaramību un stiprumu" ir TIKAI un VIENĪGI tava privātā izvēle, atbildība un problēma.

P.S. Uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT - tad tev, iespējams, tādas totālas glupības vairs nepiesārņos starpausu tilpumu.

Atbildēt

jautājums

05.02.2023. 15:11

»

viss ir vienkārši

Kas arī bija jāpierāda - skat.vied.iepr...


....Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."....Tiec reiz vaļā no savām mežōnīgām bailēm par kaimiņa neuzvaramību un stiprumu...Tad tev tādu jautājumu nebūs.

Atbildēt

Хм

02.02.2023. 10:48

»

Patriots

Nu, protams. Dibināt rases Tīrības ministriju, un visus, kam vairāk par 1/4 colorados asiņu, padzīt no visiem amatiem! Un vēl labāk, atņemt viņiem visu mantu. Tad tiksim iecelti saulītē. Tikai ne pārāk tālā zemē XX gs.30.gados tas jau bija. Kā beidzās, zināms


Ну так это же другое)
Как и свобода на высказывания. Вот в России скажи что против правильной истории и осудят, тут же реакция: как можно наказывать за мнение, каким бы негативным оно не было бы. Фу, как недемократично!
В Латвии что-то не согласно правильной истории: да, нельзя говорить что попало, надо же понимать основы. Демократия не означает вседозволенность!

Напоминает старый бородатый анекдот, но зато в тему.
Брежнев встречается с Рейганом. Тот ему: вот у нас настоящая демократия! Человек может выйти к Белому дому, кричать, что он против президента Рейгана - и ему ничего не будет!!!
Брежнев в ответ: у нас человек может выйти к Кремлю, кричать, что он против президента Рейгана - и ему тоже ничего не будет. Значит, и у нас демократия!

Atbildēt

Atis Priedītis

01.02.2023. 18:19

Pietiek tikai ar vienu punktu.
Nr.1 Izveidot Latvijā reālajai situācijai atbilstošu algu sistēmu visās valsts iestādēs. Privātie lai pelna kaut miljonu, bet valsts iestādēs šobrīd augstākā alga varētu būt tikai 2 500 vai 3 000 Eiro. Un viss sakārtotos pats no sevis.

Atbildēt

patiesībā

01.02.2023. 17:43

»

Patriots

Nu, protams. Dibināt rases Tīrības ministriju, un visus, kam vairāk par 1/4 colorados asiņu, padzīt no visiem amatiem! Un vēl labāk, atņemt viņiem visu mantu. Tad tiksim iecelti saulītē. Tikai ne pārāk tālā zemē XX gs.30.gados tas jau bija. Kā beidzās, zināms


"...ne pārāk tālā zemē XX gs.30.gados tas jau bija. Kā beidzās, zināms."
______________

ir sacīts: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Atbildēt

Patriots

01.02.2023. 17:05

»

Anti colorados

15. Līdz Hāgas / Nirnbergas tribunālam un repatriācijai uz roģinu. Aizliegt valsts amatus ieņemt kolaboracionistiem un naturalizētiem okupantiem kā arī viņu pēcnācējiem


Nu, protams. Dibināt rases Tīrības ministriju, un visus, kam vairāk par 1/4 colorados asiņu, padzīt no visiem amatiem! Un vēl labāk, atņemt viņiem visu mantu. Tad tiksim iecelti saulītē. Tikai ne pārāk tālā zemē XX gs.30.gados tas jau bija. Kā beidzās, zināms.

Atbildēt

eksperts

01.02.2023. 14:12

»

nu ko jūs

jāpasaka izsmeļošāk, tas ir Sema onkuļa biznesa projekts! Un penseriem ir tas jāsaprot


Onkam Semam nepietiks tikai ar penseriem, viņam noderēs visi karot spējīgie!

Atbildēt

Sam's uncle: yes, yes

01.02.2023. 13:45

»

viss būs štokos

ja ēdīsim no tēvoča Sema rokas


You will get to kiss my ass

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

01.02.2023. 12:53

»

Nu

paskatījies,kā “pūst”Rietumi,brauc mājās.Dzīvo un plauksti.Nelien citiem virsū


tavs katastrofālais analfabētisms tevi nodod pat tad, kad tu aizņemies nosaukumus no normāliem cilvēkiem. ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

01.02.2023. 12:22

»

Ka

tik nespļauj akā,no kuras pats strēbsi:):):).Ja jau tāds “avangarda kamielis”cēli peldi,varbūt nelien pie šakāļiem,kuru maizi aizrīdamies ēd,jo tavā izcelsmes vietā nespēj maizīti saražot,tik vien kā bojarašņiku un musoru,kurā tādi “avangarda kamieļi”slīkst


Kas arī bija jāpierāda - skat.vied.iepr.:

Cita starpā - labs jautājums: kāda garšauga pēc kādam no mūsu kaimiņiem būtu "pēc noklusējuma" jāpatīk latvieši, sevišķi jau ņemot vērā to, ka mēs pat cits citam riebjamies kā iesmirdusi jēla gaļa (skat. kaut vai šo "komunikāciju", pa diagonāli)?

Ja mēs atradīsim (atzīsim) PATIESOS iemeslus tam, kāpēc mēs nepatīkam (un ne tikai kaimiņam, bet galvenokārt PAŠI SEV, joprojām nožēlojami veģetējot un bezcerīgi truli izpildoties atbilstoši leģendārajam principam "latvānis latvānim - mīļākā paika"), atliek tikai šos iemeslus novērst un viss mums būs kā pie normāliem cilvēkiem, tostarp arī saistībā ar kaimiņiem. Protams, ar nosacījumu - ja mūs PATIEŠĀM interesē pozitīvi konstruktīvs rezultāts, NEVIS bezjēdzīga melnas žults (pašap)spļaudīšanās savā "buferzōnas" aizkrāsnē / šakāliski histēriska smilkstēšana iz pagalam noplukušā Širhana kājstarpes.

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai, kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

viss būs štokos

01.02.2023. 11:28

ja ēdīsim no tēvoča Sema rokas!

Atbildēt

Pilnīgi

01.02.2023. 08:06

»

viss ir vienkārši

Tas, ka kaimiņiem nepatīkat jūs, ir jūsu problēma (skat.iepr.), visticamāk kaimiņa nepatikai ir ienācies (un turpina ienākties - skat. ikdienišķo dermoliberastu zombijpropagandu, kaut vai) objektīvs pamatojums...


vienalga,vai lielajam kaimiņam patīk vai nepatīk latvieši.Priecātos,ka viņiem tāpat būtu vienalga.Jo tad viņi priecīgi dzīvotu un attīstītos savā zemē savās robežās, kuras varētu nepārkāpt.Nav daudz latviešu,kas lien dzīvot uz Krieviju,bet daudz ir krievu,kas lien dzīvot uz Latviju, Eiropu,Ameriku.Nav arī dzirdēts daudz,ka kāds teiktu-braukšu pa Krieviju paceļot.Ceļot dodas pa Eiropu,Āziju,Ameriku,Āfriku...Un ne tāpēc,ka Krievijas daba nebūtu skatāma..

Atbildēt

Ka

01.02.2023. 07:52

»

viss ir vienkārši

muļķuzemes brīnumlaukā viss kā parasti: gļēvi nomīzušies šakāļi izmisīgi gaudo, noplukušās astes nopļūtītajā pakaļstaklē iežmieguši, bet – karavāna turpina ceļu un avangarda kamielis garlaikoti nicinoši nospļaujas uz histēriskāko gaudotāju


tik nespļauj akā,no kuras pats strēbsi:):):).Ja jau tāds “avangarda kamielis”cēli peldi,varbūt nelien pie šakāļiem,kuru maizi aizrīdamies ēd,jo tavā izcelsmes vietā nespēj maizīti saražot,tik vien kā bojarašņiku un musoru,kurā tādi “avangarda kamieļi”slīkst:).

Atbildēt

Zeze

01.02.2023. 01:59

Foršs pusisis būtu, ja nebūtu tik bezdievīgi naivs. Daža laba radība no valdības varbūt arī gribētu realizēt visu to, ko Kaspars liek priekšā, bet lielie saimnieki, kurus mēs savā latviešu labticībā joprojām turpinām saukt par saviem draugiem, nekad to nepieļaus. Vispārīgi runājot, uzstādijums neatbilst aktuālajām tendencēm. Par Kaspara pieteikto radikālo scenāriju varēsim domāt, kad būsim izkāvušies karā (esmu pārliecināta, ka mums tas noteikti nepaies secen). Karš ir gan labi, gan slikti vienlaikus. Vēsture līdz šim nepazīst nevienu gadījumu, kad sistēma par 180 grādiem tiktu nomainīta mierīgā ceļā.

Atbildēt

paklau

01.02.2023. 00:08

»

Reinis

Domoi, domoi tovarišč: Na vaš ljubimi ruskii mir


tev, kā izrādās, krievu valoda ir otra dzimtā valoda.
Mācies valodu, tovarišč, mācies cītīgāk - dzīvē viss noderēs!

Atbildēt

paklau

01.02.2023. 00:02

»

paklau

Tev to svarīgi zināt? Uzkskati ka esmu stulbs-bet tu gudrs. Tagad esi apmierināts? Bet ko tu te atbrauci? kas tevi te sauca-kā te tikko rakstīja-kas tevi te spieda atbraukt uz muļķu zemi no gudrās roģinas? Gribējās visus citus pataisīt par ruskojazičnikiem un ievest savu ruskii mir


Izrādās, ka tu esi eksemplārs no sērijas "2 in 1" jeb "divi vienā" - totāli stulbs un pie tam vēl galīgi šķībi izliecies + bonusā nožēlojams analfabēts. Tipisks latvānis parastais tu esi, nekā ekskluzīva. Pie tam vēl lumpenpropagandas totāli nozombēts pamuļķis.

Kā tu zini, ka esmu te atbraucis?
Kā tu zini, no kurienes esmu atbraucis?
Kā tu zini, kas mani spieda te atbraukt?
Kā tu zini, par ko gribējās visus citus pataisīt?
Kā tu zini, ka gribējās ieviest savu ruskii mir?

Kā tev ar mentālo veselību, defektīvais - joprojām smagi vārguļo un tev nepārtraukti rādās murgi par "ruskii mir, ruskojazičņikiem, osvoboditeliem, rodinu" un taml. "tekošajām propagandonu aktualitātēm"? Visticamāk tu tomēr esi smagi slims, uz visu glupo galvu. Bet tu nenokar ausis, pamuļķīt, un pacenties veseļoties! ;)

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:28

»

Reinis

Es tak no muļķu zemes, bet ko tu te atbrauci pie muļķiem? Lūk-labs jautājums


tovarišc-osvoboditele ir tik izcili ''gudrs'' ka pat niku sev nespēj izdomat, tapēc kā vairums osvoboditelu pieraduši, nodarbojas ar zagšanu..Lūk-tas ir viņu ruskii mir.

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:25

»

Reinis

Es tak no muļķu zemes, bet ko tu te atbrauci pie muļķiem? Lūk-labs jautājums


Visiem sen ir skaidrs, ka tu esi totāls muļķis no muļķu zemes - tāpēc arī normāli cilvēki te atbrauc paskatīties uz tādiem dzīviem muļķiem kā tu, apmēram tā kā uz zoodārza mērkaķiem.

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:24

»

Reinis

Es tak no muļķu zemes, bet ko tu te atbrauci pie muļķiem? Lūk-labs jautājums


uz šo jautājumu Tev šis tovarišč nekad dzīvē neatbildēs, jo tad būtu pašam jāatzīst, ka pats aizbēga no savas gudrās roģinas...

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:23

»

paklau

tu patiešām esi tik fenomenāli stulbs, vai tikai izliecies


Tev to svarīgi zināt? Uzkskati ka esmu stulbs-bet tu gudrs. Tagad esi apmierināts? Bet ko tu te atbrauci? kas tevi te sauca-kā te tikko rakstīja-kas tevi te spieda atbraukt uz muļķu zemi no gudrās roģinas? Gribējās visus citus pataisīt par ruskojazičnikiem un ievest savu ruskii mir?

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:20

»

paklau

Un lūdzu paņem līdz visus citus savus tovariščus-osvoboditelus, kas te šķeļ sabiedŗibu


tu patiešām esi tik fenomenāli stulbs, vai tikai izliecies?

Atbildēt

Reinis

31.01.2023. 23:18

»

paklau

tev kā muļķim skauž, ka neesi gudrs


Es tak no muļķu zemes, bet ko tu te atbrauci pie muļķiem? Lūk-labs jautājums!

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:17

»

paklau

tak jau CCCP palīgskolā...Tavējā


Tas jau sen skaidrs, ka esi osvoboģiķeļs no roģinas!

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:16

»

varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...

Nav tev te ko darīt muļķu zemē


Un lūdzu paņem līdz visus citus savus tovariščus-osvoboditelus, kas te šķeļ sabiedŗibu...

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:15

»

Reinis

viņs saka ka neesot muļķis:) Viņs saka ka esot gudrs:D


tev kā muļķim skauž, ka neesi gudrs?

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:13

»

paklau

kurā palīgskolas klasītē sēdi kā cirvis jau trešo gadu


tak jau CCCP palīgskolā...Tavējā!

Atbildēt

varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...

31.01.2023. 23:11

»

paklau

varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...Nav tev te ko darīt muļķu zemē


Nav tev te ko darīt muļķu zemē.

Atbildēt

Reinis

31.01.2023. 23:09

»

paklau

Tu no muļķu zemes? tad jau esi muļķis...Ko tad tu tā


viņs saka ka neesot muļķis:) Viņs saka ka esot gudrs:D

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:09

»

paklau

varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...Nav tev te ko darīt muļķu zemē


kurā palīgskolas klasītē sēdi kā cirvis jau trešo gadu?

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:04

»

Ko tad tu tā?

tad jau esi muļķis, kas cenšas sameklēt tautiešus no savas muļķu zemes... paklau, turpmāk zināsim


varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...Nav tev te ko darīt muļķu zemē.

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:00

»

Ko tad tu tā?

tad jau esi muļķis, kas cenšas sameklēt tautiešus no savas muļķu zemes... paklau, turpmāk zināsim


tu tak ar no muļķu zemes-tad jau tāds pats..Pats tak tā rakstiji..

Atbildēt

Ko tad tu tā?

31.01.2023. 22:57

»

paklau

Tu no muļķu zemes? tad jau esi muļķis...Ko tad tu tā


tad jau esi muļķis, kas cenšas sameklēt tautiešus no savas muļķu zemes... paklau, turpmāk zināsim.

Atbildēt

pag, pag

31.01.2023. 22:56

»

> stulbam osvoboditelim no ruskii mir

pats vainīgs ka tik stulbs esi


Tu lēnāk brauc: Ko Reinis uzrakstīja nepareizu? Tas ka tev un citiem tovariščiem nepatīk patiesība kā jau rašistiem kopumā-tas nav nekas jauns.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 22:30

muļķuzemes brīnumlaukā viss kā parasti: gļēvi nomīzušies šakāļi izmisīgi gaudo, noplukušās astes nopļūtītajā pakaļstaklē iežmieguši, bet – karavāna turpina ceļu un avangarda kamielis garlaikoti nicinoši nospļaujas uz histēriskāko gaudotāju.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 22:24

»

varbūt

vajag tikt vaļa no sava soviets domāšanas ka desu kalni ir galvenā dzīves laime


tava "soviets domāšana ka desu kalni ir galvenā dzīves laime" un taml. ir tikai un vienīgi tava privātproblēma, kas normāliem cilvēkiem NAV saistoša vai interesanta.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 22:21

»

viss ir patiesam vienkārši

riebīgi ir kolaboracionisti tādi kā Slesers, Lembergs un Co un Tu


Paldies tev & taviem sugas biedriem kolaboracionistiem aumež "saturīgo" sarunu.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: