Menu
Pilnā versija
Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Kaspars Pudniks · 30.01.2023. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viss ir vienkārši

31.01.2023. 22:18

»

varbūt

tev vajag mazāk melot kā bolsevikam


varbūt tev jau sen laiks uz savu 6. palātu, būsi jau izpsihojies līdz bezjēgai.

Atbildēt

varbūt

31.01.2023. 21:50

»

viss ir vienkārši

varbūt tomēr nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu. Jo tad var sanākt kā tev


vajag tikt vaļa no sava soviets domāšanas ka desu kalni ir galvenā dzīves laime....

Atbildēt

viss ir patiesam vienkārši

31.01.2023. 21:49

»

viss ir vienkārši

tu atkal ar spoguli komunicē, visticamāk, kā parasti


riebīgi ir kolaboracionisti tādi kā Slesers, Lembergs un Co un Tu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 21:44

»

varbūt

domāju, ka te nav nekāds sakars ar citām lielvalstīm, jo neviena no tām neplāno nākt atkal ar karu izņemot musu rodinu kopa ar musu osvoboditeliem


varbūt tomēr nevajag ēst, tirst un domāt reizē ar vienu un to pašu vietu. Jo tad var sanākt kā tev.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 21:39

»

viss ir patiešam vienkārši

Tovarisci: Atzīstiet savu vainu okupācija ka to atzina Vacija un doties majas, un bus jums vislabakas attiecibas


tu atkal ar spoguli komunicē, visticamāk, kā parasti.
Mazāk vajag strēbt nezināmas izcelsmes ļergu, tovarisc.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

31.01.2023. 20:52

»

Atis Priedītis

Protams, Latvijas autortiesību aģentūra muļķo cilvēkus. Tās ir oficiālas ziņas par vienu gadu. Dzeju cilvēki lasa ļoti maz un šis mans panākums ir patiess, jo to nevar nopirkt vai sarunāt par blatu. Tātad otrs pieprasītākais dzejnieks Latvijas bibliotēkās


patiesi grandiozi panākumi - grāmata ir tikusi izsniegta visās bibliotēkās kopā visa gada laikā gandrīz tik pat daudzas reizes, cik dienu gadā? Vienkārši konģeniāli, ir ar ko pazīmēties!

Cilvēki ļoti maz lasa to, kas viņiem ļoti maz patīk.
Tātad - cilvēkiem netiek dots tas, kas ļoti patiktu.
Pareizais jautājums: kāpēc ir tā, bet nav citādi?

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 20:33

»

varbūt

sāksim ar to, ka lai tos iemeslus nepatikai meklē tie, kas ar karu nāk pie citiem


Kamēr "varbūt" sāksim ar iemeslu meklēšanas pieprasīšanu no citiem, nevis PAŠI ar SEVI (a'priori pārstājot BEIDZOT pa glupo melot paši sev un citiem) - būsim un paliksim tajā pašā "šaurajā bezizejā", kurā esam un, kā izrādās, nekādi nejēdzam tikt ārā.

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

P.S. Attiecībā uz "tiem, kas ar karu nāk pie citiem" - vai ir zināma kaut vai viena bijusī / esošā lielvalsts, kas NAV ar karu nākusi pie citiem (ieskaitot arī pašreizējos "sabiedrotos", protams)?

Atbildēt

Atis Priedītis

31.01.2023. 20:19

»

varētu padomāt, ka

tie cipari ir no 1 bibliotēkas par 1 mēnesi


Protams, Latvijas autortiesību aģentūra muļķo cilvēkus. Tās ir oficiālas ziņas par vienu gadu. Dzeju cilvēki lasa ļoti maz un šis mans panākums ir patiess, jo to nevar nopirkt vai sarunāt par blatu. Tātad otrs pieprasītākais dzejnieks Latvijas bibliotēkās.

Atbildēt

protams

31.01.2023. 19:49

»

viss ir vienkārši

Tas, ka kaimiņiem nepatīkat jūs, ir jūsu problēma (skat.iepr.), visticamāk kaimiņa nepatikai ir ienācies (un turpina ienākties - skat. ikdienišķo dermoliberastu zombijpropagandu, kaut vai) objektīvs pamatojums...


...Tas, ka kaimiņiem nepatīkat jūs, ir jūsu problēma (skat.iepr.), visticamāk kaimiņa nepatikai ir ienācies (un turpina ienākties - skat. ikdienišķo dermoliberastu zombijpropagandu, kaut vai) objektīvs pamatojums.....


Ir, ir objektīvs pamatojums: neviens nemīl ruskii mir...

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 19:48

»

bet

problēma jau nav tur ka jums nepatīk kaimiņi. Problēma tur ka kaimiņiem nepatīkat jūs: Nu gluži tāpat kā osvoboditeliem un biedram ''Nu'' nepatīk latvieši


Tas, ka kaimiņiem nepatīkat jūs, ir jūsu problēma (skat.iepr.), visticamāk kaimiņa nepatikai ir ienācies (un turpina ienākties - skat. ikdienišķo dermoliberastu zombijpropagandu, kaut vai) objektīvs pamatojums.

Cita starpā - labs jautājums: kāda garšauga pēc kādam no mūsu kaimiņiem būtu "pēc noklusējuma" jāpatīk latvieši, sevišķi jau ņemot vērā to, ka mēs pat cits citam riebjamies kā iesmirdusi jēla gaļa (skat. kaut vai šo "komunikāciju", pa diagonāli)?

Ja jūs atradīsiet (atzīsiet) PATIESOS iemeslus tam, kāpēc jūs nepatīkat (un ne tikai kaimiņam), atliek tikai šos iemeslus novērst un viss būs kā pie normāliem cilvēkiem. Protams, ar nosacījumu - ja jūs PATIEŠĀM interesē pozitīvi konstruktīvs rezultāts, NEVIS bezjēdzīga melnas žults (pašap)spļaudīšanās no savas "buferzōnas" aizkrāsnes / šakāliski histēriska smilkstēšana iz pagalam noplukušā Širhana kājstarpes.

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības." ;)

Atbildēt

Atis Priedītis

31.01.2023. 18:50

»

Anatolij

Es teiktu ta, ka KGB ne visi bija duraki-ka jusu osvoboditeli piemeram


Duraki viņi nebija bet bija spiesti izpildīt VDK pavēles, pat ja tās bija pilnīgi nelikumīgas. Piemēram, cilvēku vajāšana ar Zersetzung metodi tiešām bija pilnīgi nelikumīga un tieši tāpēc par šo metodi Latvijā rakstīt ir aizliegts.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.01.2023. 18:46

»

ha ha

Jā, es arī paņēmu tavu grāmatu, lai saprastu, vai ir vērts. Un zini, konstatēju, ka sūds. Un esmu pārliecināts, ka tā domāja lielākā daļa


Protams, visi citi ir idioti un tu viens tas gudrais. Precīza čekistu reakcija uz manu radošo darbību, bet es tomēr vairāk ticu tiem, kuri ar VDK saistīti nebija un spēj arī izteikt savu viedokli korekti un pieklājīgi.

Atbildēt

Reinis

31.01.2023. 18:18

»

lauķis

Vai tad būt cilvēkam ir specialitāte


Vai tad cilvēki ir visziņi?

Atbildēt

divkarodzība un 4.maija kurss

31.01.2023. 17:29

»

Piemēram

man labāk patīk Ukrainas variants - pielikt punktu korupcijai un iesaiņot okupantus. Tikai pēc tā domāt ko un kā sakārtot


To punktu korupcijai liek jau 8 gadus, kopš maidāna, kad bija milzu sašutums par aizbēgušo iepriekšējā režīma bonzu dāčās ieraudzītiem zelta podiem. Arī tagadējās bonzas jau esot atlaistas no amatiem sakarā ar aizdomām par korupciju. Korupcijas dēļ šī izcilā valsts pa visiem 8 gadiem nav tikusi ne eurosavienībā, ne ziemeļatlantīdā.

Atbildēt

JKL

31.01.2023. 17:20

Pudniks jau mūziķis. Nez kapēc pieķēries lietām no kurām pats maz ko saprot. Daudz labāk kultūras nesējiem runāt par pastāvošo diletantismu , blatiem un draugu būšanām kultūras jomā...jo tieši tas traucē tautas sirdsapziņas atmodu. Ar naudām un politiku labāk lai tiek galā speciālisti.

Atbildēt

Хм

31.01.2023. 16:54

»

Atis Priedītis

Otrā vieta Latvijas bibliotēkās pieprasītāko grāmatu Top 10 gan liecina par kaut ko citu


кто помешает любому местному автору попросить помощь друзей, сколь угодно долго брать/сдавать, брать/сдавать свою книгу?

Atbildēt

Atis Priedītis

31.01.2023. 16:39

»

ha ha

Nemuldi, varbūt savā ciema bibliotēkā esi bijis otrajā vietā. Nekur tādu Priedīti neviens nezin


Laikam jau ir slinkums palasīt internetā. Publicēju oficiālo lasītāko dzejas grāmatu sarakstu, kurš ir izvietots Latvijas autortiesību mājas lapā. Ziņas ir apkopotas par 2021.gadu. Mana Andra Marta dzejas grāmata "Pirms sapnis izgaist, naktī iet" tiešām ir otra pieprasītākā Latvijas bibliotēkās.
Nr. Autors, darbs Izsniegumu skaits

1 Ērika Bērziņa, “Mammas dzejoļi” 467

2 Andris Marts, “Pirms sapnis izgaist, naktī iet” 394

3 Andris Ogriņš, “Kā būtu ja tevis nebūtu epikūr” 192

4 Lote Vilma Vītiņa, “Meitene” 190

5 Juris Kronbergs, “Laika bikses” 170

6 Lote Vilma Vītiņa, “Dzejnieks un smarža” 145

7 Inese Zandere, “Bērns, kas neiekrita” 124

8 Guntars Račs, “365. Dzejoļi. 3. daļa” 89

9 Ieva Samauska, “Gulošais policists un sapnis” 85

10 Kārlis Vērdiņš, “Tētis” 68

Avots:https://www.akka-laa.lv/lv/par-akka-laa/jaunumi/443-darbu-publiskais-patapinajums-latvijas-bibliotekas-2021-gada

Atbildēt

ha ha

31.01.2023. 16:29

»

Atis Priedītis

Otrā vieta Latvijas bibliotēkās pieprasītāko grāmatu Top 10 gan liecina par kaut ko citu


Nemuldi, varbūt savā ciema bibliotēkā esi bijis otrajā vietā. Nekur tādu Priedīti neviens nezin.

Atbildēt

aļļo

31.01.2023. 16:23

Nu tak mainiet nosaukumu no "Pietiek" uz "Muļķi muļķiem"

Atbildēt

Sarkanais mēris

31.01.2023. 15:32

»

Kārtējā tukšā pudņika muldēšana

Interesanti, kāpēc gan visiem bez izņēmuma būtu jāatlaiž parādi? Dažs ir godīgi maksājis, citu sagrābjas kredītus un izvairās no atmaksas, bēguļo, nestrādā oficiālu darbu un pudņiks tagad visiem grib atlaist parādus? Pamatojums


Pēc Pudņika scenārija sanāk, ka kārtējo reizi vinnēs sarkanie nekauņas, bet muļķu lomā paliks tie, kas nekad savā dzīvē nav kredītus ņēmuši un visu panākuši saviem spēkiem.
Starp citu, pirmos kredītus deva uzņēmumi saviem darbiniekiem jau Gorbačova laikā. Zinātāji to izmantoja un labi iedzīvojās, jo divdesmit tūkstošos rubļu (aptuvenas izmaksas mājas būvei) atdot repšikos bija viena mēneša alga.

Atbildēt

Anti colorados

31.01.2023. 15:19

»

Latvija - neizdevusies valsts

Vai nevajadzētu izskaidrot samilzušajai ierēdņu kastai, kas viņus vispār uztur...


Ja gribat uzzināt kuri ir lielākie Latvijas nodevēji un iznīcinātāji, tad to viegli izsecināt pēc pensijas lieluma. Jo lielāka būs pensija, jo lielākas nelietības pret valsti ir darījis.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

31.01.2023. 15:12

»

Lasītājs

Man bija saruna ar augstu ierēdni no jurisprudences, par nodokļiem un ražošanu, kurš teica, ka arī viņš maksā nodokļus no savas algas un tādējādi papildina valsts budžetu. Kad es viņam izskaidroju, ka viņš nekā neražo, bet pats tiek uzturēts no ražotāju naudas, viņš kļuva domīgs...


Vai nevajadzētu izskaidrot samilzušajai ierēdņu kastai, kas viņus vispār uztur?

Esmu gandrīz pilnīgi pārliecināts, ka viņus tas neinteresēs. Labākajā gadījumā atbilde būs: "PB un SVF caur Kariņu ar aizdevumiem," tāpēc uzņemējus slauks arī turpmāk.
Minētie ierēdņi īstenībā ir ieņēmuši galvā, ka viņi ir šīs sabiedrības "elite", "aristokrātija" un vēl nez kas ar piebildi, ka sabiedrībai ir viņus tāpēc jāuztura nekurnot.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.01.2023. 13:32

»

Zini, Priedīt

Tavas grāmatas ir sūdīgas


Otrā vieta Latvijas bibliotēkās pieprasītāko grāmatu Top 10 gan liecina par kaut ko citu.

Atbildēt

lauķis

31.01.2023. 13:30

»

Reinis

Tā īsti nebūs: pat boļševikiem tā nebija. Katrai sabiedrības šķirai, slānim sava izpratne par taisnīgumu..Un jo zemāka attīstība cilvēkiem, jo viņiem jēdziens ''taisnīgums'' vairāk nozīmē daudz desas un maz darba..kā tas ir vairumam visu imigrantu, bet sevišķi latviijciem un arabiem..Tas tā-pavisam ...


Redzi,cilvēks ir apzinīga būtne.Ja kādam gribas ēst desu ko nav pelnījis vai gribas slaktēt kādu sev līdzīgu tad...,nu esmu par to jau bezgala daudz rakstījis.Cilvēkiem nav šķiras bet aitu/kāmīšu/necilvēku sabiedrības gan bezgala daudz.

Atbildēt

Kārtējā tukšā pudņika muldēšana

31.01.2023. 13:19

Interesanti, kāpēc gan visiem bez izņēmuma būtu jāatlaiž parādi? Dažs ir godīgi maksājis, citu sagrābjas kredītus un izvairās no atmaksas, bēguļo, nestrādā oficiālu darbu un pudņiks tagad visiem grib atlaist parādus? Pamatojums?

Atbildēt

Atis Priedītis

31.01.2023. 12:04

Pamazām top fantastikas žanra grāmata "Piecas minūtes pirms Apokalipses". Grāmatas saturs ir prognoze ar ko beigsies karš Ukrainā un kas Cilvēci sagaida tuvākajā nākotnē. Grāmatas melnraksta fragmentus regulāri publicēju portālos draugiem. lv un feisbukā.

Atbildēt

tā gan

31.01.2023. 11:59

»

kaut kā tā

Vēl joprojām daudzi nesaprot atšķirību vārdiem SAŅEMT algu /no budžeta/ un NOPELNĪT /iemaksājot budžetā...


un kā likums peļņas lielāko daļu īpašnieks cenšas paturēt lai sev pirktu jaunu PORSCHE

Atbildēt

JKL

31.01.2023. 11:58

»

jautājums

Kāpēc tev patīk latvieši


Kapēc iebrauci pie latviešiem ja tev viņi nepatīk?

Atbildēt

cits jautājums

31.01.2023. 11:19

»

jautājums

Kāpēc tev patīk latvieši


Kapēc tev patīk iekarotāji-agresori?

Atbildēt

kaut kā tā

31.01.2023. 11:16

»

Lasītājs

Man bija saruna ar augstu ierēdni no jurisprudences, par nodokļiem un ražošanu, kurš teica, ka arī viņš maksā nodokļus no savas algas un tādējādi papildina valsts budžetu. Kad es viņam izskaidroju, ka viņš nekā neražo, bet pats tiek uzturēts no ražotāju naudas, viņš kļuva domīgs...


Vēl joprojām daudzi nesaprot atšķirību vārdiem SAŅEMT algu /no budžeta/ un NOPELNĪT /iemaksājot budžetā/.

SAŅEMOT algu budžetnieki daļu no tās uzreiz zem nodokļa nosaukuma atdod atpakaļ budžetam, NOPELNOT - alga darbiniekam tiek izmaksāta no uzņēmuma peļņas, realizējot saražoto produktu, un arī budžetā / no peļņas/.

Sarežģīti, lai vairākums, īpaši ierēdņi, to varētu saprast.

Atbildēt

bet>jautājums

31.01.2023. 11:06

»

jautājums

Kāpēc tev patīk latvieši


kapēc tev patīk iekarotāji -krievi un nepatīk visi citi?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: