Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikoss

20.04.2019. 10:24

»

RB

Salīdzinājums vietā


Pasaulē ir arī gudri cilvēki. Pietrūka naudas tumsonības templim. Nodedzināja un tagad naudas pārpārēm. Vērtīgais ļaužu muļķošanai nav cietis. Tikai nodega 18.gsm.celtais slikti celtais tornis. Veiks remontu un tumsonības sludināšana turpināsies. Ja tumsosonību sauc par vērtībām, tad tā turpinās zombēt visus tai atvērtos.

Autors gan nav gudrs.

Atbildēt

Austrumvējš

17.04.2019. 18:01

Nomainot tikai iesaiņojuma kulīti, bet nemainot pašu saturu, velti gaidīt ko savādāku.

Atbildēt

Jūs

16.04.2019. 20:34

»

VB

Nebrīnieties, tas bija DAUDZ augstāks par tagadējiem LV drošībniekiem


neesat vienīgais, kas nespēja pretoties LV presingam un mobingam un aizbrauc no Latvijas. Kāpēc nepārceļaties uz LV un netaisat te savu biznesu?

Atbildēt

Kur tad atbildes uz koentāriem?

16.04.2019. 20:32

»

VB

Nebrīnieties, tas bija DAUDZ augstāks par tagadējiem LV drošībniekiemR. BRUNERS
Stonemason

Atbildēt

VB

16.04.2019. 19:38

»

gribi piedēvēt savas

KGB augstu intelektu


Nebrīnieties, tas bija DAUDZ augstāks par tagadējiem LV drošībniekiem!

Atbildēt

edvards

16.04.2019. 16:56

Īstākā--huiņa

Atbildēt

paskat

16.04.2019. 13:05

Darba vieta - īstens brīvmūrnieks, ne pa jokam :)
Nav vis plānā galdiņa urbējs.

Atbildēt

Zinātājiem

16.04.2019. 12:38

Viss kas jums jāzin, lai izdarītu precīzus secinājumus par šo cilvēku:
"pievēršu uzmanību uz sekojošiem kanāliem, kuri dod patiesu informāciju/ sapratni un palīdzību skatītājiem: „..... Алексей Навальный"

Atbildēt

hihi

16.04.2019. 12:08

beiz pīpēt zāli un dzert, ej mājās, bruner

Atbildēt

Hmm

16.04.2019. 09:09

»

RB

Šis ir ilgtermiņa pasākums, un man nav par katru cenu jākļūst prezidentam. Patlaban uzsāku projektu, kurš varētu attīstīties dažus gadus. Visi ir laipni aicināti sekot notikumiem, un labākai izpratnei var palasīt manus materiālus. Līdzīgi procesi jau notiek citās vietās, arī to izpēte dos ieskatu notiekošajā...


Godātais, Jūsu teksti ir līdzīgi mentāli slimā L. Grantiņa tekstiem, kuri pamatoti ar destruktīvām teorijām, kas atrautas no reālās Latvijas dzīves. Teksti, kuri pamatojas mītos un leģendās, daļēji dezinformācijā, ar ko bagāta you tube kanālu vide. Jūsu mērķi ir destruktīvi. Ienaidnieku pareizi jāuzvar ar viņa paša ieročiem. Kā savus ieročus jūs gribat izmantot apdalītos un nabagos, jo jums, atvainojiet, nepietiek paša prāta.

Atbildēt

RB

16.04.2019. 09:03

Tagad iešu uz darbu, tāpēc uz komentāriem atbildēšu vēlāk. Lūdzu rakstiet, sūtiet e-pastu. Veiksmīgu dienu, paldies!

Atbildēt

Kmm

16.04.2019. 09:03

»

Žulis

Protams pie pastāvošās sistēmas šī raksta autoram nav ne mazāko izredžu saņemt pat minimālāko atbalstu savai kandidatūrai. (To nepieļaus vispirms jau kaut vai tā pati atklātā balsošanas procedūra, kas piespiež deputātus ievērot "partijas disciplīnu", nemaz nerunājot par ko citu.) Taču kā alternatīva...


ES ir impērija ar klasiski izzagtu nomali - LV, ar izvestu darbspēku. Ar ES administratru - EP deutāt privilēģijām un algāmno 20 000 € mēnesī. ES impērijai nav nepieciešamības pārmaiņām.

Pašlaik dzīvojam WW4 kiberkara apstākļos Romas postulātu perspektīvā - tautu un valstu iznīcināšana, bērnu potēšana, potēm pievienojot smagos metālus, pošu materiāls ņemts no dzīvniekiem ar iekļautiem dzīvnieku slimību riskiem, iznīcinot cilvēku genofondu. Cilvēkus pataisot par biorobotiem. Mākslīgi radītas epidēmijas, mākslīgs stress karadraudu apstākļos - visu mērķis samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu.

Politoloģija kā zinātne ir mirusi. Bij. čekiste un komuniste, Maskavas "profesore" Ilga Kreituse TV izplata divdomīgus vērtējumus politikā, uzturot mītu, ka politoloģija kā zinātne ir dzīva, savus klausītājus atrodot starp sabiedrības pabirām.

Atbildēt

RB

16.04.2019. 08:57

»

Žulis

Protams pie pastāvošās sistēmas šī raksta autoram nav ne mazāko izredžu saņemt pat minimālāko atbalstu savai kandidatūrai. (To nepieļaus vispirms jau kaut vai tā pati atklātā balsošanas procedūra, kas piespiež deputātus ievērot "partijas disciplīnu", nemaz nerunājot par ko citu.) Taču kā alternatīva...


Šis ir ilgtermiņa pasākums, un man nav par katru cenu jākļūst prezidentam. Patlaban uzsāku projektu, kurš varētu attīstīties dažus gadus. Visi ir laipni aicināti sekot notikumiem, un labākai izpratnei var palasīt manus materiālus. Līdzīgi procesi jau notiek citās vietās, arī to izpēte dos ieskatu notiekošajā.

Atbildēt

Žulis

16.04.2019. 08:10

Protams pie pastāvošās sistēmas šī raksta autoram nav ne mazāko izredžu saņemt pat minimālāko atbalstu savai kandidatūrai. (To nepieļaus vispirms jau kaut vai tā pati atklātā balsošanas procedūra, kas piespiež deputātus ievērot "partijas disciplīnu", nemaz nerunājot par ko citu.) Taču kā alternatīva viņa piedāvājums ir gan vērtīgs, gan pamatots. Nu nevar mūžīgi turpināties šī Latvijas izlaupīšana un izsaimniekošana! Krahs un graujošas sekas ir nenovēršamas! Jautājums tikai kad un cik pēkšņi, sāpīgi, strauji vai pakāpeniski tas notiks. Un tad neviens no patreizējiem deputātiem nevārēs kārtējo reizi attaisnoties sakot, ka mēs jau nezinājām, nesapratām, nebija jau alternatīvas u.t.t. Kaut gan, nebūs jau kas no viņiem tos attaisnojumus pieprasīs.

Atbildēt

Hmmm

16.04.2019. 07:23

»

Adīna

Jūs varējāt uzrakstīt labāku pieteikumu. Tāpat zināms, ka ne jūs ne Bruneru šī Saeima neievēlētu, bet tauta zinātu, ka ir vēl citi bez "tautas tēva" un varbūt vērts pacīnīties par tautas vēlētu prezidentu


Tautas vēlēts VP. Tāds šodien nav paredzams ar likumdošanu. VP ir jābūt karavadonim. Edgars Kramiņš, protams, ir tālu no tā, bet viņa nonākšana VP amatā tautai atklātu gan patieso politisko situāciju ar E. Kramiņa centieniem uzvarēt cionistu, žīdu, čekistu un komunistu hidru, gan parādītu paša E. Kramiņa trūkumus. Tas vismaz būtu kaut kas, nevis ļaut turpināt žīdiem žīda E. Levita vadībā turpināt izzagt Valsts kasi, ņirgājoties par latviešu tautu.

Atbildēt

Redziet,

16.04.2019. 07:01

»

Adīna

Jūs varējāt uzrakstīt labāku pieteikumu. Tāpat zināms, ka ne jūs ne Bruneru šī Saeima neievēlētu, bet tauta zinātu, ka ir vēl citi bez "tautas tēva" un varbūt vērts pacīnīties par tautas vēlētu prezidentu


arī es varētu uzrakstīt to pieteikumu un ,protams, ka ir arī citi cienīgi kandidāti. Piem., Edgars Kramiņš. Bet arī viņu nekad neievēlētu. Jo vara LR pieder cionistiem un žīdiem un viņi raksta Latvijas vēsturi šodien kopā ar čekistiem un komunistiem. Ikvienai personai, kura ieiet, vai, pareizāk sakot, to ielaiž, politikā tiek aprēķināta tās derīguma perspektīva, paralēli tai radot kompromātus nomelnošanas vajadzībai. Visgatavākais VP šodien ir E. Kramiņš.

Kurš nav izlasījis 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatu Starp dzirnakmeņiem un tajā uzzinājis faktus un citātus no cionistu rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika Saeimai, Saeimas prezidijam, Saeimas juridiskajam birojam, tas neizprot patieso LR politisko situāciju.

Vēsturiskie priekšnoteikumi ir gatavi lielām pārmaiņām.. Katrs tos saredz subjektīvi. Visobjektīvāk to riskus redz SAB un VDD, jo tiem pieejama visplašākā informācija. Bet varu mierīgā ceļā viņi neatdos. Bet vēsturisko priekšnoteikumu subjektisms ir subjektu trūkums, kuri izvestu pārmaiņas. Tādus es Latvijā neredzu. Gudri cilvēki sistēmai pielāgojas un pretojas individuāli un nepubliski. Un es ticu, ka tādu netrūkst.

Atbildēt

Adīna

16.04.2019. 06:36

»

Hmmmm

Tava vieta vienmēr brīva. Trakiem pieder pasaule...


Jūs varējāt uzrakstīt labāku pieteikumu. Tāpat zināms, ka ne jūs ne Bruneru šī Saeima neievēlētu, bet tauta zinātu, ka ir vēl citi bez "tautas tēva" un varbūt vērts pacīnīties par tautas vēlētu prezidentu.

Atbildēt

Hmmmm

16.04.2019. 04:02

»

Jautājiens

Jums tur PIETIEK tāds kā Tvaika ielas 6.palātas salidojums


Tava vieta vienmēr brīva. Trakiem pieder pasaule.

Brīnos, ka tāda Rīda pieteikumu VP kandiidātos pieņēma. Formāli, nevis pēc satura. Nožēlojami. Izceļ vien žīda Levita pārsvaru. Droši vien tāds arī bija mērķis - izcelt cionista žīda Levita pārsvaru, pieņemot Rīda pieteikumu, aprādot "tautas aprobežotību un debilismu". Īsti žīdu garā.

Atbildēt

pensija 84€

16.04.2019. 02:17

»

pensija 100€

Ka tikai pie varas nenāktu anarhisti, kas likvidētu sociālo nodrošināšanu vispār


Labāk ātrs un sūdīgs gals, nekā bezgalīgi ilgi sūdi biezā slānī.

Atbildēt

Jautājiens

15.04.2019. 23:41

Jums tur PIETIEK tāds kā Tvaika ielas 6.palātas salidojums?

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 22:40

»

RB

Par to nav runas, programma nozīmē tautas varas pieaugumu, kas robežojas ar tautas pašpārvaldi kā augstāko mērķi. Tāpēc sociālā nodrošināšana pastāvēs tikmēr, kamēr kādam būs vajadzīga. Droši vien, tādi atradīsies vienmēr. Vai tad tie, kuri pieņem lēmumus, atstās savus vecākus nenodrošinātus...


Visa Jūsu programma sākas ar muļķību, ka iedomājaties, ka pasaules naudas īstie saimnieki ļaus Jums noteikt savu un Jūsu pašpārvaldes sektas, kibuca, komūnas utt. likteni.

Pasaules naudas īstie saimnieki, ja ieviesīsit savu naudu, to pirks un pārdos, iznīcinot Jūsu kopienas, komūnas, kibuca ekonomiku.

Pasaules naudas īstie saimnieki nekad Jūs un mūs neatbrīvos no verdzības, saistībām un parādiem un genocīda! Un iespējas tam pretoties, sevi attīstot, nevis sūdzoties un cerot kaut ko iegūt par velti vai pārdalot.. Viss maksā savu cenu.Nemusiniet ļaudis, ja Jums nav nopietnu ideju. Idejas ir, bet tās nav īstās, ko aprakstījāt Jūs. Jūsu idejas ir avantūrista idejas. Ja gribat ieraudzīt to bezcerību, palasiet LRTT murgus.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2019. 22:34

Katedrāle aizdegās pēc Levita piekrišanas kļūt par galveno viltus latvieti.Zīme?

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 22:22

»

pieder

visas prihvatizētās un arī nolaupītās vēlāk zemes


Ja idiotus kritizē, tas vēl nenozīmē, ka kritizētājs nezinātu, kādai vajadzētu būt kritizētā pareizai programai, lai tauta to pieņemtu un saprastu. Bet tāds nav kritikas uzdevums! Kritika noder, ja to uztver veselīgi. Šai gad. kritizētājs pilnīgi saprot, ko domājis un ko patiesībā domā kritizējamais. Kritizētāja uzdevums nav pateikt priekšā un labot iespējamā VP pretendenta kļūdas.

Atbildēt

RB

15.04.2019. 22:18

»

pensija 100€

Ka tikai pie varas nenāktu anarhisti, kas likvidētu sociālo nodrošināšanu vispār


Par to nav runas, programma nozīmē tautas varas pieaugumu, kas robežojas ar tautas pašpārvaldi kā augstāko mērķi. Tāpēc sociālā nodrošināšana pastāvēs tikmēr, kamēr kādam būs vajadzīga. Droši vien, tādi atradīsies vienmēr. Vai tad tie, kuri pieņem lēmumus, atstās savus vecākus nenodrošinātus?

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 22:16

»

Adīna

Kas gan līdz šim ir bijuši pie varas, ja ne avantūristi


Pie varas nav bijuši avantūristi no nekurienes. Jo viņi vispār politikā netiek un netiks. Pie varas bija un ir politikāņi, atslēdzniekiem, dziedātājām, komunistiem un čekistiem tēlojot politiķus. Cioistiem paklausīgi tēlojot. Kad MP Godmanis ar Parex izzaga kasi un pensiju fondu, nākošais MP Dombrovskis iedzina kasi parādos. Simts Saeimas idioti nakti dzēra Saeimas namā un vienā naktī piedzērušies balsoja par 88 likumgrozījumiem, lai SVF piešķirtu aizdevumu.

Atbildēt

pieder

15.04.2019. 22:10

»

Hmmmm

"Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai...


visas prihvatizētās un arī nolaupītās vēlāk zemes !
Vari nešaubīties !
Prihvatizātors iedomājies sevi par likumīgu saimnieku !

Atbildēt

Un skat'(hmmmm)

15.04.2019. 22:10

»

Hmmmm

"Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai...


mentālās pasaules eksperts arī klāt ! Vai pēdējās rindkopas pēdējā teikumā pats saprati ko savervelēji ?

Atbildēt

pensija 100€

15.04.2019. 22:05

Ka tikai pie varas nenāktu anarhisti, kas likvidētu sociālo nodrošināšanu vispār...

Atbildēt

te vēl viene icke

15.04.2019. 22:01

»

Hmmm

"Šī situācija novedīs pie graujošām sekām iedzīvotājiem un valsts saimniecībai, kad pārstās darboties esošās preču - naudas attiecības, banku un monetārā sistēma, kā arī starptautiskie līgumi un valstu savienības...


sajute špicke pie dirse, ka sāke mētāties ar ne ar ko nepamatotēm "asprātībēm" ?
Te jau viene liene ieksē prezidenturē, uzdodamēs par taute tēve, uz ko tu cere ??

Atbildēt

Adīna

15.04.2019. 22:00

»

Hmmmm

"Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai...


Kas gan līdz šim ir bijuši pie varas, ja ne avantūristi?

Atbildēt

Hmmmm

15.04.2019. 21:43

"Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai"."

Godātais! Ja sakāties 30 gadus interesējaties par sabiedriskajām zinātnēm, praktizējāties, kas vien vairojis Jūsu pašpārliecību un nekaunību, tad Jums sen būtu jāzin, kas šodien ir "mainīgā persona" utt. un kā jau šodien veidojas tās cīņa par izdzīvošanu.

Murgi par savu Latvijas naudu un zemes piešķiršanu (Jums kaut kādas zemes pieder, ko varat piešķirt?), tukši populistiski solījumi. Es saprotu, ja programa būtu sakarīga, tad par kaut ko neskaidru tajā varētu diskutēt, polemizēt, bet nav neviena sakarīga teikuma, ko būtu vērts uztvert nopietni. Viss kaut kā haotiski sagrābstīts un sarakstīts vien Jums pašam saprotamās sakarībās un pamatojumos.

Turpiniet vien izplatīt savus murgojumus LRTT mājaslapā! Jums ir īsti mentāla saderība ar mentāli slimo L. Grantiņu H 86! Kā pret privātpersonu man pret Jums nav nekādu pretenziju, saprotiet pareizi! Vēsturisko priekšnoteikumu esamība ne vienmēr rada reālu pamatu avantūrām poitikā. Paša skaidrībai šai aspektā mēģiniet pats sev noskaidrot, kas tādās sakarībās būtu subjektīvisms un subjektivitāte. Varbū tas Jums nedaudz atvēsinās Jūsu jprātu

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 20:56

"Šī situācija novedīs pie graujošām sekām iedzīvotājiem un valsts saimniecībai, kad pārstās darboties esošās preču - naudas attiecības, banku un monetārā sistēma, kā arī starptautiskie līgumi un valstu savienības.
Savā programmā es piedāvāju veikt pasākumus, kuri apmēram 5 gadu periodā ļaus sagatavoties paredzamajām izmaiņām. Labvēlīgā situācijā šīs izmaiņas novedīs pie iedzīvotāju labklājības paaugstināšanās un skaita palielināšanās. Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai".

Kas tas ir? Draudi, šantāža, murgi? Pilnīgs neadekvātums katrā vārdā, katrā idejā.

Jūs, god. RB, esat provokators līdzīgs mentāli slimajam Grantiņam H86 no LRTT? Vai kas?

Jūsu, atvainojiet, šizi murgi ir adekvāti tikai un vienīgi no viena aspekta. Un tas aspekts ir globālā krīze, kura balstās egoismā. Egoisms izpaužas ekonomikā. Sekas iestājas politikā. Ja pirms 5000 gadiem situācija bija līdzīga, nesamierināmās puses aizkīda pasaulē. Tagad globālajā informācijas telpā nevienam nav kurp aizmukt. Krīze ir dziļa. Bet tās risinājums ir nezināms. Un no šī aspekta Jūsu diletantisms kā visi citi mekējumi ir vienīgais attaisnojams. Jautrību izraisa Jūsu pieņēmumi, ko var spriest pēc Jūsu tekstiem, ka to lasītājs ir lētticīgs un pilnīgs muļķis, kas liek domāt, ka tāds esat pats,

Atbildēt

ne šeit bet kkur citur

15.04.2019. 20:51

Vecā pasaule grūst... Notre-Dame deg nost.

Atbildēt

RB

15.04.2019. 20:34

»

Klausieties Juri Lapinski otrdienās 18:00 iekš radiomerkurs.lv

RB! Kāpēc neraksti skaidri un nepārprotami, ka jāveic Latvijas deokupāciju, dekolonizāciju un deboļševizāciju


Tāpēc, ka jāsaprot, kā to praktiski izdarīt. Ir jāpieņem konkrēti lēmumi un jāveic konkrētas rīcības. Tas aprakstīts manā programmā.

Atbildēt

Klausieties Juri Lapinski otrdienās 18:00 iekš radiomerkurs.lv

15.04.2019. 20:19

RB! Kāpēc neraksti skaidri un nepārprotami, ka jāveic Latvijas deokupāciju, dekolonizāciju un deboļševizāciju?

Atbildēt

RB

15.04.2019. 19:18

»

ko darīsi ar tieslietu sistēmu, kas ir jebkuras valsts balsts


Tieslietu sistēma ir viens no balstiem, bet jautājums ir vietā. Latvijas tiesu sistēma ir mantojums no LPSR, kur tiesām bija visai pakārtota loma varenajā "orgānu" sistēmā. Citiem vārdiem, par tiesnešiem iet tie, kuri ir pieradināti uzklausīt viedokli. Tāpēc, manuprāt, primāra ir iekšlietu un citu spēka struktūru pārkārtošana tautas interesēs. Tad arī tiesnešiem būs attiecīga ievirze. Protams, korumpētie un citādi sevi kompromitējošie ir jāmet ārā. Kopumā, es neuzskatu, ka tieslietu sistēma jāmaina kardināli, un tā ir prioritāte.

Atbildēt

ko darīsi ar tieslietu sistēmu, kas ir jebkuras valsts balsts

15.04.2019. 18:53

???????????????????????????????????????

Atbildēt

RB

15.04.2019. 18:33

»

Zaiga

gribu vēl piebilst, ka mēs daudzus, daudzus gadus ticējām, ka viss Latvijā mainīsies uz labu... bet tagad nākot pie varas esošajiem, saprotam, ka bijām naivi un glupi, kā jau visa parastā latviešu tauta


Sveiki, ja esiet nolēmuši emigrēt, es Jūs neatrunāšu. Tas ir jādara, lai sevi saglabātu. Uz šejieni brauc daudzi, jo te ir Eiropas naftas centrs, apgrozās daudz naudas, cilvēki ir bagāti. Taču nopietni jāpadomā, ko Jūs šeit darīsiet. Šeit ir pilnīgi viss, ko var iedomāties. Visas vietas jau aizņemtas, biznesā iespraukties grūti, konkurence ir nežēlīga.

Atbildēt

lauķis

15.04.2019. 18:11

Ja piespļautā krūzē ielej tīru ūdeni,krūze no tā tīra netop.Bet tīrs ūdens pat neies pie partijniekiem.

Atbildēt

Zaiga

15.04.2019. 17:58

»

Zaiga

Sveiks. Esam ģimene, esam cīnījušies, strādājuši visus šos gadus, jo ļoti negribējām un negribam aizbraukt. Bet pat mūsu pacietības mērs ir izbeidzies, mūsu uzņēmums ar nodokļiem, likumiem, un daudzko citu ir nospiests līdz zemei, nekustamā īpašuma nodoklis ir faktiski nesamaksājams, mēs arī ar sa'pošu...


gribu vēl piebilst, ka mēs daudzus, daudzus gadus ticējām, ka viss Latvijā mainīsies uz labu... bet tagad nākot pie varas esošajiem, saprotam, ka bijām naivi un glupi, kā jau visa parastā latviešu tauta

Atbildēt

Zaiga

15.04.2019. 17:57

Sveiks. Esam ģimene, esam cīnījušies, strādājuši visus šos gadus, jo ļoti negribējām un negribam aizbraukt. Bet pat mūsu pacietības mērs ir izbeidzies, mūsu uzņēmums ar nodokļiem, likumiem, un daudzko citu ir nospiests līdz zemei, nekustamā īpašuma nodoklis ir faktiski nesamaksājams, mēs arī ar sa'pošu sirdi esam izlēmuši te visu pārdot un emigrēt. Sakiet, lūdzu vai tur, kur Jūs atrodaties, tas ir iespējams?

Atbildēt

RB

15.04.2019. 17:50

»

Paija

Vai Jūs varat noticēt pats saviem paustajiem vārdiem


Protams. Kas manis paustajā tik ļoti neticams?

Atbildēt

A.P.

15.04.2019. 17:05

"6.oktobra paaudzes" iezvanītajā tumsonības un masveida debilizācijas ērā, kad no visādiem pakšiem katru dienu izlien laukā jaunas sugas mošķi, tātad netiek saudzēta neviena dzīves sastāvdaļa, pieļaujot ņirgāšanos pat par valsts visaugstākajiem institūtiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: