Menu
Pilnā versija
Foto

Pieminekļi pretī nešauj

Dainis (Namejs) Lemešonoks, īpaši Pietiek · 12.05.2022. · Komentāri (142)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zaratustra

13.05.2022. 11:50

»

Skolnieciņš

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra...


Tu vēl neesi padarījis sevi galu, sīkais čībās mīzējs? Ietriec savu stulbo galvu ozolā, pirms spriedelēt par ideoloģijām, Valhallas bezpajumtniek!
Jebkura liberālismā bāzēta ideoloģija beidzas ar fašismu un teroru, tas Tev nav pielecis?
Ar kādām metodēm šobrīd pārvalda Latviju?
Ar iebiedēšanu, baiļu kultu un meliem! Ar maigu teroru pret citādi domājošajiem, iznīcinot tos ekonomiski. Ar sodiem. Viedokļa brīvība beidzas ar vienu viedokli.Vārda brīvība- ar vispārēju cenzūru un komentāru piegriešanu. Tagad, kad tas paveikts, var spundēt cietumā jebkuru, par jebkuru tēmu. Ziemā saltošos un badā tupošos rīdziniekus zvetēs ar stekiem par jebkādu protestu, jo pagalma atkal plosīsies kovids un 2/3 būs tiesu izpildītaju rokās.Pa mums arī šaus, ja vajadzēs, vari pat nešaubīties.

Atbildēt

Trulās Sūdu ciema radības

13.05.2022. 11:40

cer sarīkot klopi starp krieviem un latviešiem. Tikai nesanāks.Lielais Šaitans sēž pāri okeānam un dirigē, bet ilgi Viņam vairs nav palicis. Tad nojauciet mikrorajonus un vālējiet pieminekļus kā Islama valsts.Tālu jau neesat.Tikai liekat aiz auss, brūndeguņi, ka jūs esat mazākumā! Etniskais konflikts Jums vajadzīgs, lai atkal uzmestu tautu vēlēšanās, tikai šoreiz būs savādāk. Tāda konflikta nebūs.Toties ir mazs , melns blociņš, kurā rakstās vārdi un uzvārdi, jau kopš kovidlaika.Tas papildinās ar jauniem ierakstiem.Un nevajag domāt, ka vienmēr varēs tikt cauri ar mazu, arktisku eksursiju.

Atbildēt

antons mikoss

13.05.2022. 11:32

Vot, uz šādu....
Nožēlojams savārstījums. Tikko pasaule tikusi vaļā no bailēm , kuras 15 gadus kultivēja Raška ar kodoldraudiem.
Lemesis to zina un mūs biedē ar vēl briesmīgāku bubuli- ar krievu pasaules orku ālēšanos.

Vaji, vāji pajoliņi!

Atbildēt

labais

13.05.2022. 11:24

»

cilveks444

Kas ir šie viņi...


Viņi šķūrē ziedus, bet nešķūrē sniegu ziemā.Nākošā ziemā paredzama Sūnu ciema situācija,jo tehnica bez degvielas būs iekonservēta ar prognozi uz trīs gadiem.

Atbildēt

nav

13.05.2022. 11:15

»

Hizzo

Izskatās, ka īskājis no TM ja apmeklējis Samnera Velsa ielu. Kaut kur pazudis


pazudis,bet ar vienu no ''brāļiem banāniem'' apceļo ASV.

Atbildēt

būsi

13.05.2022. 11:11

»

Nikola

Nojaucot pieminekli, tā būs dāvana ukrainas tautai,tas palīdzēs ātrak uzvarēt orkus. Būtu skaisti ,ja to uzspridzinātu, kā skrundas lokatoru


nedaudz aizrāvusies ar pieminekļa sāgu un palaidusi garām faktu,ka valdība aizliegusi uguņošanu,petaržu šaušanu vai kādu citu sprāgstvielu izmantošanu,lai....netraumētu bēgļu un viņu dzīvnieku psihi.Būs vien jāpaliek pie tradicionālā instrumenta - lauznis+āmurs.

Atbildēt

nu tas jau labi

13.05.2022. 11:09

lai čangaļi izbļāvājas...cik var runāt, neviens netic par sarkano pugo avena pudenciju ....sektu. Par šarikoviem neticēja, vajadzēja lai sāk slepkavot un izgriezt zvaigznes bērniem uz mugurām...
Lotgolā Cilvēku maz. Kontrabandisti nodokļu zagļi alkaši žigolo sliņķi pabalstu bari...jo pensiju nav un nebūs...dažs, par šausmām mums, iedomājas, ka var būt menedžers..piem pauuuuļuts

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

13.05.2022. 09:07

Latvija uz pārējās Austrumeiropas fona šajā ziņā izskatās vissliktāk. Beļģijā nupat novāca pieminekli latviešu leģionāriem jo viņi karoja nacistu pusē, kamēr čehiem vismaz ir naratīvs ka Prāgu no nacistiem esot atbrīvojuši vlasovieši (!!!) jau pirms sarkanarmijas ienākšanas. Poliju esot atbrīvojusi armija krajova, kura karoja gan pret hitleriešiem gan pret krieviem. Ne čehiem, ne poļiem, ne lietuviešiem nekādu waffen-ss leģionu nebija.

Atbildēt

Hizzo

13.05.2022. 08:56

Izskatās, ka īskājis no TM ja apmeklējis Samnera Velsa ielu. Kaut kur pazudis.

Atbildēt

Es

13.05.2022. 08:48

»

cilveks444

Kas ir šie viņi...


Bingo.

Atbildēt

ha-ha

13.05.2022. 08:40

Pēc mediju ziņām Latviju briedina Donbasa scenārijam.Tam sāka gatavoties jau tad,kad pie mums ar čekas aģentu un komunistu pūlēm un valsts atbalstu notika Kremļa propogandas pavairošana.Šodien tam valsts atbalsts it kā vairs nav,taču augstus amatus, uzkrītoši masvedīgi,ieņem cilvēki ar okupācijā iegūto ideologu sagatavotību.Vienīgais šķėrslis ir dalībā NATO aizsardzības savienībā,kuru, ņemot vērā bijušo komunistu,čekas aģentu,čekistu ietekmi,var bez problemām izbeigt.Situācija ar mūsu pašu atbalstu,3D neveikšanu ir kļuvusi visai intriģejoša un sprādzienbīstama.

Atbildēt

Cits Dainis

13.05.2022. 08:24

Lemešonokam iestājies vecuma marasms :
"marasms vīriešu dzimtes 1. deklinācijas lietvārds; joma: medicīna; parasti formā: vienskaitlisLocīšana
1.Organisma vispārējs novājējums un gandrīz pilnīga psihiskās darbības izbeigšanās (smagas hroniskas slimības vai vecuma dēļ).
2.Nepietiekama uztura izraisīts sindroms, gk. proteīnu deficīta dēļ; attīstās pirmajos mūža gados; raksturīga augšanas aizture, samazinātas prāta spējas, progresējoša zemādas tauku slāņa izzušana, ēstgribas trūkums."

Atbildēt

Nikola

13.05.2022. 08:15

Nojaucot pieminekli, tā būs dāvana ukrainas tautai,tas palīdzēs ātrak uzvarēt orkus. Būtu skaisti ,ja to uzspridzinātu, kā skrundas lokatoru.

Atbildēt

tāpēc

13.05.2022. 08:08

»

linards

Drīz (var būt jau ir) krievi nolīdzinās ukraiņu pilsētas līdz ar zemi. Bet kāpēc ukraiņi NEšAUJ...


jau putins to nosaucis par militāru operāciju,jo kara pieteikšanas gadījumā var iestāties tava komenta darbības.Vēl viens iemesls tiek piesaukts,kā Minskas vienošanās neievērošana un šeit līdzības var savilkt ar Uzvaras pieminekļa demontāžu.Lai kā to pasniedz vietējā propaganda,līgums par pieminekļu uzturēšanu tomēr pastāv un tas var kalpot par iemeslu kārtējai ''operācijai''.

Atbildēt

starp citu

13.05.2022. 08:08

Pļaviņu HES agrāk bija nosaukta Ļeņina vārdā ! Nu riktīgs atgādinājums par okupāciju ( Un Rīgas HES arī , un ... ((

Atbildēt

Aksu

13.05.2022. 07:21

Neviens nešaubās, ka psrs no orka bez trokšņa neizdabūt ārā! Lemešonoks mierīgi vareja sarakstīt vēl 3x melnāk! Tā būtu tuvāk patiesībai

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 07:17

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maska ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

cilveks444

13.05.2022. 06:51

Kas ir šie viņi?

Viņi runā par demokrātiju, bet darbojas totalitāri.
Viņi runā par tiesiskumu, bet ignorē Satversmi.
Viņi runā par mieru, bet kurina karu.
Viņi vicinot svešas valsts karogus, māca citiem tos nevicināt.
Viņi provocē, bet izliekas, ka tas miera labad.
Viņi tēlo patriotus, bet patiesībā ved Latviju pretī iznīcībai.
Viņi nenoņem cepuri Latvijas himnai skanot, bet citus sauc par Latvijas nīdējiem.
Viņi iznīdējot tautu, runā par latviskuma saglabāšanu.
Viņi dala karus labos un sliktos karos.
Viņi izmanto kara šausmas savu politisko reitingu celšanai.
Viņi raksta lamas krieviski uz karogiem, bet moralizē, kad pašus pasūta.
Viņi gatavi ignorēt cilvēktiesības, ja par to tiek dāsni atalgoti.
Viņi spriež tiesu citiem, kamēr paši ir noziegušies vairāk par visiem.
Viņi kultivē nesaskaņas, tēlojot svētos.
Viņi nes nemieru, kas posta, bet mieru, kas baro, ir gatavi noārdīt.
Viņi runā par kultūru, bet karina sev virs galvas ķekaru ar dzimumlocekļiem.
Viņi sēj paniku un bailes, bet teic, ka dara visu cilvēku labā.
Viņi runā par Latvijas interesēm, bet paši ir citu valstu pilsoņi.
Viņi šķūrē ziedus, bet nešķūrē sniegu ziemā.
Viņi slavinot sankcijas sev pieliek algas, bet tautu pamet zem ceļaruļļa.
Viņi maina vīrusa bīstamības pakāpi, vadoties pēc politiskās vajadzības.
Viņi zīmē murāļus, kas degradē jaunatni, bet teic, ka dara visu bērnu labā.
Viņi gādā naudu svešas valsts ļaudīm, kamēr pašu cilvēkiem neatvēl neko.
Viņi runā par vērtībām, bet “gatavina” sabiedrību LGBT propagandai.

Atbildēt

Krautmanis

13.05.2022. 04:54

Resanis augonis Lemešonoks atkal palaists pie klaviatūras cūku fermā. Vari jau tu ļirināt savu resno pāksti un cerēt uz saviem komunistu partijas barotājiem. Ne nu būs kas traks nekā, nonesīs bez stresa to sūdu un tad varēsi velties apkārt pa redakcijām un lūgties lai kāds tavus vēmekļus publicē. Resns, staigājošs mironis bez pēcnācējiem.

Atbildēt

fakts

13.05.2022. 04:31

»

linards

Drīz (var būt jau ir) krievi nolīdzinās ukraiņu pilsētas līdz ar zemi. Bet kāpēc ukraiņi NEšAUJ...


Tur nav ne raķešu,ne aviobumbu ne lielkalibru artilērijas šāviņu,tur izklaidējas vietējie pirotehniķi.Kopš 1993.gada bijušajā PSRS teritorijā nav izgatavots neviens detonators,nav daudzslāņu tērauda raķešu un čaulu izgatavošanai,rūpnīcās sen jau aug lieli koki.Tas ir sarunāts "karš',cilvēku slepkavošana un teritorijas attīrīšana.
Piemēram,viena "Grad" zalve nolīdzina 16ha un zeme izdeg četru metru dziļumā.Ja 120mm šāviņš trāpa trīsstāvu mājai tad tur paliek dziļa bedre kur sabirusi māja.Vai tādi skati zombokastē ir redzēti?

Atbildēt

linards

12.05.2022. 21:33

Drīz (var būt jau ir) krievi nolīdzinās ukraiņu pilsētas līdz ar zemi. Bet kāpēc ukraiņi NEšAUJ
pretī raķetes, ar 2x lielāku jaudu uz krievu pilsētām ???? Krievijas iedzīvotāji no sirds peiecājas par to, cik foršs kaimiņš.Tāpēc putļeru visi kriev dievina. Bet tāpēc puttin domā iekarot pārējās moldov, baltiju, jo tās raķetes nešaus pretī, jo visu sagraus un iekarots būs, jo krieviju -nešaus, jo valstis stullllbas

Atbildēt

Latvijai grūti laiki

12.05.2022. 20:53

»

būtu liela mākslinieciskā vērtība

Ja Mildu pārvietotu blakus Stabam, vai - otrādi! Būtu ļoti saderīgs pārītis! Būtu panākta tautu draudzība un radīts izcils mākslas darbs


Cūka brauc uz orku zemi ar visu fallu. Okupantu pieminekļiem nav vietas Latvijā tāpat kā plūteņa atbalstītājiem fašistiem.

Atbildēt

kurš sadists var glupāk

12.05.2022. 20:43

»

būtu liela mākslinieciskā vērtība

Ja Mildu pārvietotu blakus Stabam, vai - otrādi! Būtu ļoti saderīgs pārītis! Būtu panākta tautu draudzība un radīts izcils mākslas darbs


ministrei taisnība, Satversmē vajag daudz ko vēl bez panta par puķēm, piem. kā lietot tualeti(jo neprot jau no 1945.g.), ka debiliem nedalīt diplomus, kā šarikoviem nedot pabalstus...sanāķs pie 10 sējumiem un, ja katram šarikovam likt nopirkt, ekonomikā cik naudas

Atbildēt

Vītols

12.05.2022. 19:53

Kāds ir pārsteigts, Lemesī ieraugot krievu nopirktu kropli?

Atbildēt

Vis šokolādē

12.05.2022. 19:52

Agrākos gadus man šis piemineklis netraucēja. Diemžēl, Ukraiņas notikumu kontekstā, piemineklis ir pārvērties par krievnacistu fanu (šizofrēniķu) kulta vietu, kur, tai vietā, lai tiktu propagandēts Miers uz visas pasaules, tiek propagandēts kas cits - Karš. Mēs esam par Mieru uz zemes un demokrātiskām vērtībām, tāpēc miera labad šīs kulta vietas objekts būs tomēr jānojauc.

Atbildēt

būtu liela mākslinieciskā vērtība

12.05.2022. 19:10

Ja Mildu pārvietotu blakus Stabam, vai - otrādi! Būtu ļoti saderīgs pārītis! Būtu panākta tautu draudzība un radīts izcils mākslas darbs!

Atbildēt

Zilace

12.05.2022. 19:09

Raksts pa tēmu, bet komentāros, izskatās, notiek tas Levita aprakstītais virtuālais karš. Drīz laikam vairs pietiek.com arī nebūs ko lasīt...

Atbildēt

architekts

12.05.2022. 19:02

»

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

Kā ar slaveno komunisma rēgu - bijušās kompartijas CK ēku Rīgas centrā, vai jau nojauca? Ā, tomēr nenojauca - arhitektu biedrība sašūmējās, un komunisma rēgs turpat arī palika. Redzēsim kā tagad būs ar okupācijas rēgu, un kad jau varēsim visi laimē diet


Latviešu architektiem arī riebjas krievu okupantu un kolonistu, un šo salašņu pēcteču klātbūtne Latvijā. Latviešu architekti atbalsta okupantu pieminekļa nojaukšanu Pārdaugavā.

Atbildēt

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

12.05.2022. 18:53

Kā ar slaveno komunisma rēgu - bijušās kompartijas CK ēku Rīgas centrā, vai jau nojauca? Ā, tomēr nenojauca - arhitektu biedrība sašūmējās, un komunisma rēgs turpat arī palika. Redzēsim kā tagad būs ar okupācijas rēgu, un kad jau varēsim visi laimē diet.

Atbildēt

Andris

12.05.2022. 18:29

»

Fakts

Vairums NAV Latvijas pilsoņi. Bet tie, kam ir papīrs, faktiski ir van der Stūla pilsoņi nevis Latvijas


Jā, šie par pilsoņiem naturalizētie krievu un citu tautību okupanti un kolonisti kļūst kopā ar latviešiem par kopīpašniekiem Latvijas dabas vērtībām, dzīlēm, ūdeņiem un citām vērtībām.
Ar likumu jānosaka, ka no psrs un tās mantinieces krievijas ieklīdušie sakašņas nav tiesīgi naturalizēties un kļūt par Latvijas pilsoņiem.

Atbildēt

Fakts

12.05.2022. 17:38

»

Latvija - neizdevusies valsts

Beidzot viens cilvēks (autors), kurš kopā ar ekskrementiem nav noskalojis WC arī veselo saprātu


Viņa "veselo saprātu" jau sen noskaloja VDK, kuras aģents viņš ir.

Atbildēt

Jautājums

12.05.2022. 17:36

»

Zvaigzne

Tas vecu vecais piemineklis, pie kura būtu jāmāca bērniem vēsture, lai tā nekad vairs neatjaunotos...


Un Jūs tiešām vēlaties, lai viņi kļūst par pilsoņiem???? Vilku par kaķi nepārtaisīsi ne ar kādiem paņēmieniem, no vilka var atbrīvoties tikai to nošaujot.

Atbildēt

OMG

12.05.2022. 17:26

»

Latvija - neizdevusies valsts

Beidzot viens cilvēks (autors), kurš kopā ar ekskrementiem nav noskalojis WC arī veselo saprātu


Ko tu vēl te kverni tajā "neizdevusies" valstī, brauc taču uz to izdevušos valsti, kurā tu pat karu nevarēsi nosaukt par karu, tūlīt iespundēs cietumā.

Atbildēt

vecā ziņkārība

12.05.2022. 16:52

Tā kā man atvilka no algas tā ērma celšanai,šodien ziedoju nojaukšanai.Aicinu tā darīt visus citus,"Nameju"ieskaitot!ziedot.lv

Atbildēt

vai tiešām tie atpalikušie

12.05.2022. 16:48

neskatās internetu kas notiek Ukrainā. Tumsonība baiga.

Atbildēt

Vaira Līķe

12.05.2022. 16:40

Kolabracionisti:

tēlnieki Ļevs Bukovskis un Aivars Gulbis, piedaloties Leonīdam Kristovskim, mākslinieks Aleksandrs Bugajevs, arhitekti Ermens Bāliņš, Edvīns Vecumnieks un Viktors Zilgalvis

šodien piekristu savu brīnumu pārvietot uz manu Abreni.

Atbildēt

nesaprotu

12.05.2022. 16:35

vai Namejs ir viņa VDK pseidonīms ?

Atbildēt

Pff

12.05.2022. 16:34

Tas sūds sen bija jāaizvāc un tie nepilsoņu zābaki arī. Nav ko te pat diskutēt.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

12.05.2022. 16:33

Psihozes pazīmes sabiedrībā, nepāprotami vērojamas. Nupat jau sāk šķist, ka tieši šī staba liktenis ir šodienas galvenā problēma. Kaut gan nedz Krievijas uzsāktā kara gala iznākums, nedz šī kara izraisītās ekonomiskās krīzes izpausmes no šī objekta esamības vai neesamības nav atkarīgas pilnīgi nekā.

Atbildēt

Хм

12.05.2022. 16:05

»

Vova

https://theins.ru/news/251109


По левым линкам не хожу, такие мы вот оккупанты. Да еще по российским. Наверно, ловушка ИП адресов, чтобы потом стукануть куда надо "Это путинист", да?

Atbildēt

Хм

12.05.2022. 16:03

»

Jons

Vietā ir jāuzceļ monuments okupācijas beigām.Par datumu var būt pamatīgi strīdi,jo kā šodien redzam,ka pat saeimā ir deputāti,kuri uzskata,ka ir vajadzīgi monumenti okupantu karaspēkam un viņu kritušajiem.Pieņemtie lēmumi gan nedod nekādas garantijas,ka tie tiks izpildīti,jo strādās juristu un politiķu...


Объявите Ригу памятником оккупации! ЧТобы прям каждый день помнить! Пришел так на работу, выглянул в окно..Загрустил.. помечтал о деоккупации, деколонизации, как бы 300 млрд компенсацию потратить.. А там смотришь, уже и день рабочий закончился, можно и домой..
И так месяцами и годами. Ведь "товарищ, верь, взойдет она, звезда пленительного счастья"

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: