Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

04.08.2019. 18:54

»

Izskatās, ka esi prasts žīdiņš!

Kas žīdu kārtā uzdodas par latvi. Vecs triks! Tāpat Levits mauroo - mēs, latvieši...


Žīdus neaizstāvu, bet man nepatīk muļķība. Masoni ir Pasaules valdībā, kur ir arī Anglijas karaliene un viņai nav pieņemams, ka kāds Rodšild-žīds šo komandēs, jeb jebkurš.Viņa tur vienkārši nepiedalītos. Un to vajadzēja zināt. Tā ka Jūsu salasījums par žīdmasoniem ir muļķības, ar kurām pārpilns internets un maz kam tur var ticēt, ja vēl sarakstīts, ka tas tā ir un viss. Meklē informāciju tur kur tieši nesaka, kā tev jādomā, bet kā hipotēzi, kur pašam ļauts domāt, vai to pieņemt vai nē.

Atbildēt

Burovs

04.08.2019. 14:10

Lembergs jau Ventspili nolaida uz grunti, nolaidis arī Latu Āpsi un Murģi Kurpnieku.

Atbildēt

Izskatās, ka esi prasts žīdiņš!

04.08.2019. 10:41

»

Latvis

Visos karos, nekārtībās, kas iet kopā ar vardarbību, pirmām kārtām tiek aplaupīti jūdi( žīdi, jeb ebreji) un tas iet no Romas impērijas laikiem. Jūs domājat, ka žīdi ir tādi muļķi? Vara karos, bardakā tiek tikai ģenerāļu rokās, tur naudai vairs nav ietekmes, ar ko nevēlas neviens žīds. Tā ka šī teorija...


Kas žīdu kārtā uzdodas par latvi. Vecs triks! Tāpat Levits mauroo - mēs, latvieši!

Jo muldi pilnīgu sviestu!

Ko aizstāvi žīdus? Žīdu nauda algo ģenerāļus! Šodien žīdu Fedrālā tezervju sistēma caur ASV parādu uztur pasaules armiju- policistu- politisko židmasonu politikas ASV armiju uz ASV tautas rēķina, to iznīcinot.

Pasaule šo rīd ir finansu kraha priekšā, un židmasonu B' nai B' rith grib atrisināt ASV parādu Federālām rezervēm un ārvalstu investoriem ar ASV armijas palīdzību.

Židmasoni ir cietuši krahu daļēji pret Ķīnu, nespējot salauzt uz Suņdzi Karamākslas pamatiem būvēto valsts pārvaldi, kuru tikai daļēji ietekmē Rotšildu zelts.

Pašlaik Maskavā un Krievijā mostas krievu tauta, jo saprot, ka cionisti PSRS ar kosmopolītismu iznīcināja arī krievu tautu. Drīz šādi viltus "Latvji" karāsies komu zaros.

Atbildēt

jautaajums

04.08.2019. 10:30

»

Latvis

Visos karos, nekārtībās, kas iet kopā ar vardarbību, pirmām kārtām tiek aplaupīti jūdi( žīdi, jeb ebreji) un tas iet no Romas impērijas laikiem. Jūs domājat, ka žīdi ir tādi muļķi? Vara karos, bardakā tiek tikai ģenerāļu rokās, tur naudai vairs nav ietekmes, ar ko nevēlas neviens žīds. Tā ka šī teorija...


Vai tad Rokfelleri,Rotšildi,Baruhi,Buši,Klintoni,Goldšteini kādā karā tika aplaupīti?
Laupīja un slepkavoja tos nevainīgos žīdiņus kuri darīja sabiedriski lietderīgu darbu.Rabīni šo procesu sauc par atmirušo zaru apgriešanu,gojiem tas tiek pasniegts kā holokausts.

Atbildēt

Latvis

04.08.2019. 09:09

»

Kas ir B' nai B' rith?

Žīdu organizācija ar birojiem Vašingtonā un, šķiet, Čikāgā. Dibinātājas ir 12 talmuda jūdaistu ebreju dzimtas pirms WW1. Organizācija finansēja un izstrādāja stratēģiju WW1 un WW2 ar mērķi iznīcināt impērijas, nodibinot ebreju impēriju, šodien ieviešot pasaulē trīs ebreju impērijas standartus caur ebreju...


Visos karos, nekārtībās, kas iet kopā ar vardarbību, pirmām kārtām tiek aplaupīti jūdi( žīdi, jeb ebreji) un tas iet no Romas impērijas laikiem. Jūs domājat, ka žīdi ir tādi muļķi? Vara karos, bardakā tiek tikai ģenerāļu rokās, tur naudai vairs nav ietekmes, ar ko nevēlas neviens žīds. Tā ka šī teorija ir dumja, jo nav loģiska pamatojuma. Iesaku domāt, kad kaut ko lasāt!

Atbildēt

Kas ir B' nai B' rith?

04.08.2019. 07:42

»

Esi totāli atpalicis ar savu sišanu?

Žīdu sātanisti no ebreju vidus ar pusžīda Ā. Hitlera starpniecību iznīcināja ebrejus koncentrācijas nometnēs. Tos ebrejus, kuri nerealizēja žīdu sātanistu mērķus. Židmasonu organizācija B' nai B' rith Vācijā Hitlera laikā darbojās kā vienīgā žīdu organizācija. Ebreju tautai no ivrita žīds tiešā tulkojumā...


Žīdu organizācija ar birojiem Vašingtonā un, šķiet, Čikāgā. Dibinātājas ir 12 talmuda jūdaistu ebreju dzimtas pirms WW1. Organizācija finansēja un izstrādāja stratēģiju WW1 un WW2 ar mērķi iznīcināt impērijas, nodibinot ebreju impēriju, šodien ieviešot pasaulē trīs ebreju impērijas standartus caur ebreju organizācijām visā pasaulē un banku sistēmu ar pasaules ebreju naudas USD starpniecību, kontrolējot visu valstu finansu līdzekļus un kreditēšanu. B' nai B' rith izraisīja arī 2008. gada finansu krīzi, tostarp Parex un citu banku bankrotus, radot aizdevumus valstīm un Latvijai ar SVF (kas radīts 1944. g.) un PB, Fed. rez. sistēmas starpniecību. Izliekoties par progresīvu organizāciju, žīdu sātanistu B' nai B' rith apbruņo arī Krieviju, Ukrainu, Latviju uz parāda utt. Lai izraisītu nākošo pasaules karu. Goji paklausīgi tic žīdu melu propagandai, tautu sarīdīšanai, valstu iznīcināšanas vajadzībai, genocīda labvēlīgumam, no tā dažiem varas gojiem gūstot labumu uz laiku. Žīdu mediji raksta tikai par izklaidi, sportu un židmasonu politiķu izteikumiem utt. Patiesība par pasaules kara tuvumu tiek slēpta.

Atbildēt

Paskatieties!

03.08.2019. 22:30

Kā mazais plukata Bordāns kopā ar veco kluba 21 biedru Levitu organizēs specializētās žīdu tiesas!

Atbildēt

Esi totāli atpalicis ar savu sišanu?

03.08.2019. 21:41

»

Latvis

Salasījāties visādus antisemītu izdomājumus internetā un tā tagad Jums ir vienīgā īstā patiesība. Ka tā ir modernizēta Ģēbelsa propaganda, tāda doma Jums pilnīgi nepieņemama? Un kam tas vajadzīgs, ja ne tiem, kas iznīcinājuši rūpniecību, no lauksaimniecības palicis pāri tikai graudkopība un tagad žīdi...


Žīdu sātanisti no ebreju vidus ar pusžīda Ā. Hitlera starpniecību iznīcināja ebrejus koncentrācijas nometnēs. Tos ebrejus, kuri nerealizēja žīdu sātanistu mērķus. Židmasonu organizācija B' nai B' rith Vācijā Hitlera laikā darbojās kā vienīgā žīdu organizācija. Ebreju tautai no ivrita žīds tiešā tulkojumā ir lamuvārds "huj sobačij".

Talmuda sātanisti sarakstījuši ebreju impērias trīs standartus, kas ebrejiem žīdu interesēs jāievēro.

Žīdu sātanisti ir visu tautu un valstu ienaidnieki. Tādēļ viņi rīkojas slepeni. Iznīcina tautas un valstis. Hitlers bija tikai provokācija un instruments. Izzinot un iepazīstot ienaidnieku, to viegli ir pakļaut savām interesēm. Tādēļ ir tikai viens ierocis pret žīdiem - " Esiet gudrāki par viņiem" Apvienojieties latvieši, un izmantojiet žīdus savā labā kā kalpus un vergus!

Atbildēt

viss ir vienkārši

03.08.2019. 19:32

»

Vērotājs

Izcils jurists, advokāts,godīgs taisnības cīnītājs un vairākkārtējs nopelniem bagāts Tieslietu ministrs PRET vienkāršu žurnālistu, kuram nav pat juridiskās izglītības. Paskatīsimies rezultātu


Nav svarīgi, kas tu esi - svarīgi ir ko tu pārstāvi un kas stāv aiz tevis, kas ir tavs "jumts".

SILES politbizness pret SILES spēka struktūru biznesu - pavērosim, rezultāts varētu būt vismaz interesants. :)

Atbildēt

Vērotājs

03.08.2019. 19:15

Izcils jurists, advokāts,godīgs taisnības cīnītājs un vairākkārtējs nopelniem bagāts Tieslietu ministrs PRET vienkāršu žurnālistu, kuram nav pat juridiskās izglītības. Paskatīsimies rezultātu:)

Atbildēt

Latvis

03.08.2019. 17:56

»

Izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos!

...


Salasījāties visādus antisemītu izdomājumus internetā un tā tagad Jums ir vienīgā īstā patiesība. Ka tā ir modernizēta Ģēbelsa propaganda, tāda doma Jums pilnīgi nepieņemama? Un kam tas vajadzīgs, ja ne tiem, kas iznīcinājuši rūpniecību, no lauksaimniecības palicis pāri tikai graudkopība un tagad žīdi būs vainīgi? Kad ES naudas vairs nebūs un budžetā mīnus 3,5 miljardi, tad nebūs naudas ko maksāt valsts sektorā kalpojošiem. Tad iesim žīdus sist?

Atbildēt

Kāds

03.08.2019. 17:34

Nu tak janka ir puišelis, kas par saviem vārdiem neatbild.

Atbildēt

Izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos!

03.08.2019. 16:46


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.

Atbildēt

atkal

03.08.2019. 13:12

debilā žļurkanāliste lapsa ar savu piecisrt-komu aptaisījusies pēc pilnas programmas.

Atbildēt

psc

03.08.2019. 11:12

»

lauķis

Uz puvušiem pamatiem nevar taisnu māju uzbūvēt,tāpat kā nevar uz melīgiem pamatiem taisnu tiesu veidot...


stulbu tautu ir vieglak vadit. bet ir viena lieta - caur to pasi vaditaji paliek arvien stulbaki. paliek 2 iespejas - buut mulkim par mulki un dziivot atejaa, jeb braukt prom.

Atbildēt

lauķis

03.08.2019. 07:10

Uz puvušiem pamatiem nevar taisnu māju uzbūvēt,tāpat kā nevar uz melīgiem pamatiem taisnu tiesu veidot.
Patreiz tiesa balstās uz t.s. Romiešu tiesībām,bet tās jau ir vergu tiesības,pareizāk sakot,beztiesiskums.Iesaku papētīt kā radās t.s. Romiešu tiesības.Arī stāsts par seno Romu ir izdomājums un meli.

Atbildēt

Totalitārā Latvijas Valsts

02.08.2019. 22:47

Bordāna meli līst pāri malām, kā attejā iemests raugs, sūdi līst laukā no Bordāna


– Vai esat dzirdējis runas, ka pie tiesneša atnāk specdienesta cilvēki un saka – tev jātiesā tā, jo, re, kur tev skelets skapī?

– Man nav pierādījumu, ka tas notiek tieši tādā veidā, bet tas, ka specdienesti apciemo tiesnešus un ar viņiem runā – tas notiek. Man ir bijuši klienti, kurus kontrolē operatīvie darbinieki, un operatīvie darbinieki viņiem pat izteikuši rekomendācijas strādāt nevis ar to advokātu, bet gan ar citu. Tas ir absurdi, jo operatīvā darbinieka darba pienākums ir kādu izsekot vai noklausīties. Tomēr viņu nez kādēļ interesē arī krimināllietas iznākums. Tas nozīmē, ka kāds operatīvo darbinieku ir pilnvarojis interesēties. Grūti noticēt, ka viņam aiz gara laikā uznākusi vēlme ar manu klientu tikties benzīna tankā un ieteikt mainīt advokātu.


Viss materiāls : https://www.aumytests.net/advokats-saulvedis-varpins-cilveks-latvijas-valstij-nav-vertiba/5/

Atbildēt

Latvis

02.08.2019. 22:02

»

Ko nozīmē "nepakļausies"?

Pakļaušana jau notiek ar finansu instrumentiem. USD ir globālā ebrejžīdu nauda. Utt. Mandela Dienvidāfrikā iznāca no cietuma. ASV iedeva tiesības. Naudai, ko DĀR izlaida, nebija seguma un Mandela padevās. Pārnacionālās korporācijas ar saviem juristiem DĀR uzrakstīja konstitūciju un likumdošanu utt. ...


Nevar salīdzināt DĀR ar Pasaules rūpnīcu Ķīnu. Parexsu, viss drīzāk nopirka tie paši iepriekšējie saimnieki, jo bija viens pretendents--- tā dara arī mazākie uzņēmēji, kas bankrotēja krīzes laikā. Krievi pārtulkoja Francijas konstitūciju un tā ir viņu likumdošana--- to viņu komunisti bieži atgādina. Ja Jūs žīdu vietā rakstītu angļu-sakši, tad tas būtu tīri ticami, jo tiem ir tādi vadoņi, kas par tādām lietām sapņo un arī cenšas ieviest, bet žīdam vēl jāprasa: vai viņš pats sevi vispār par ebreju uzskata. Tā to saka Izrēlā. Kur tur Levits, kas vēl pa pusei baltvācietis.

Atbildēt

Ko nozīmē "nepakļausies"?

02.08.2019. 20:42

»

Latvis

Nu i ko šie žīdu masoni iesāks, ja Ķīna, Krievija nepiekritīs pakļauties? Ķīnā sava masonu sistēma valda un veiksmīgi, slēpta aiz komunisma "rēga". Krievs grib, lai viss notiek pēc starptautiskās tiesībās rakstīts. Sāks šos bombardēt ar atombumbām? Tad jau Pasaules gals mūs sagaida! Bet žīdi nav uz ...


Pakļaušana jau notiek ar finansu instrumentiem. USD ir globālā ebrejžīdu nauda. Utt. Mandela Dienvidāfrikā iznāca no cietuma. ASV iedeva tiesības. Naudai, ko DĀR izlaida, nebija seguma un Mandela padevās. Pārnacionālās korporācijas ar saviem juristiem DĀR uzrakstīja konstitūciju un likumdošanu utt. Tas pats LV, kad, lai LV saņemtu pēc Parex avēras SVF aizdevumus, vienā naktī apdzērušies Saeimas deputāti nobalsoja par 88 likumgrozījumiem. Arī Krievijas likumdošanu raksta židmasonu cionisti, kuri pārvalda PB, SVF, Federālo rezervju sistēmu un pasaules centrālās bankas. Utt.

Atbildēt

Latvis

02.08.2019. 19:44

»

Sāc noskaidrot visu par žīdmasoniem

Visobjektīvāk you tube krievu valodā. Ar visiem pierādījumiem, domumentiem utt. Tulkojumi no angļu val utt. Ir masonu ložas- slepenas biedrības, kas melo par saviem cēliem mērķiem. Līdz masonu 33. ranga pakāpei ir dažādas tautības kā Zatlers utt., arī ebreji. Bet piramīdas augšā, virs 33. pakāpes, kuru...


Nu i ko šie žīdu masoni iesāks, ja Ķīna, Krievija nepiekritīs pakļauties? Ķīnā sava masonu sistēma valda un veiksmīgi, slēpta aiz komunisma "rēga". Krievs grib, lai viss notiek pēc starptautiskās tiesībās rakstīts. Sāks šos bombardēt ar atombumbām? Tad jau Pasaules gals mūs sagaida! Bet žīdi nav uz karu, šiem šeptēties gribas, ne karot.
Mūs drīzāk kriminālnoziedznieki vada, bet aiz žīdiem grib noslēpties. Pie reizes grib noslēpt Valsts nolaišanu un sabrukuma gadījumā, būs žīdi vainīgi? Baidās maitas, ka satrakojusies tauta neapkauj pašus.

Atbildēt

02.08.2019. 19:13

»

p.s.

Kas tur ko nesaprast par auditu? Pacomju laikos prokuratūras nodaļas nevadīja neviens latvietis; viens latvietis vadīja tikai nepilngadīgo nodaļu. Kas mainījies? Nekas. Jūs tiesu sistēmā neatradīsiet nevienu latvieti vadošā amatā


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem".

Lūk, citāts:

" Ar "neatkarību" pie mums "likumīgi un neatgriezeniski" pastiprinās :

bezcerība - okupantu kalpi paliek amatos, cietušie un varoņi tiek nomelnoti;

laupīšana - izzagta valsts, kur ārzemniekiem pieder tautas manta;

posts - (algas līmeņi, darba vietas, pensijas), pirktspēja tikai 25 procenti, nespēja izglītot savus bērnus un nopelnīt sev pensiju.

Genocīds - dzimstības neto atražošana 0.55 procenti; daudz pašnāvības; neto laulības 30 procenti no bijušo skaita; negatīva migrācija; Globāli visstraujāk izmirstošā tauta. Genocīds - fiziskā atjaunošanās jauda (ražotspēja) - jau tikai 25 procenti."

Atbildēt

Sāc noskaidrot visu par žīdmasoniem

02.08.2019. 19:11

»

Latvis

Par žīdmasoniem nezinu, bet tieslietu sistēmā strādājošie neviens negrib auditu. Tad kas to auditu "taisīs"? Advokāti, vai


Visobjektīvāk you tube krievu valodā. Ar visiem pierādījumiem, domumentiem utt. Tulkojumi no angļu val utt. Ir masonu ložas- slepenas biedrības, kas melo par saviem cēliem mērķiem. Līdz masonu 33. ranga pakāpei ir dažādas tautības kā Zatlers utt., arī ebreji. Bet piramīdas augšā, virs 33. pakāpes, kuru rokās ebreju impērijas vajadzībām nonāk visa slepeni ievāktā informācija ebreju impērijas interesēs, ir tikai žīdi - Toras Jesajas leviti (sātanisti).

Ir trīs ebreju impērijas standarti. Šis ir pirmais tulkojums latviešu valodā. Iegūts no grāmatas, kura tulkota krievu valodā no ivrita. Latvijā šīs grāmatas nav pieejamas. Tāpat kā cionistu Gudro stratēģija un taktika. Kura ar citātiem minēta 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem.


Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, Toras Jesaja leviti ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kas tiek realizēti ar ebreju ieviestās naudas USD palīdzību.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.
Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.


Atbildēt

p.s.

02.08.2019. 18:34

Kas tur ko nesaprast par auditu? Pacomju laikos prokuratūras nodaļas nevadīja neviens latvietis; viens latvietis vadīja tikai nepilngadīgo nodaļu. Kas mainījies? Nekas. Jūs tiesu sistēmā neatradīsiet nevienu latvieti vadošā amatā.

Atbildēt

Latvis

02.08.2019. 18:27

Par žīdmasoniem nezinu, bet tieslietu sistēmā strādājošie neviens negrib auditu. Tad kas to auditu "taisīs"? Advokāti, vai?

Atbildēt

vecs komentārs

02.08.2019. 18:17

Tas, ka Jāņa Bordāna, tāpat kā čekas maisos atrastā Ivara Godmaņa nākšana pie varas valstij atbildīgākajos mirkļos (pēdējais – SVF “palīdzības” lūgums) nav nejaušība – ir acīmredzami. Var tikai pabrīnīties, ka atrodas cilvēki, kas klausās viņa un tamlīdzīgo runās, nevis skatās viņu (ne)darbos. Muļķis nav tas, kas uzticas, bet gan tas, kas uzticas otrreiz. Vēl vairāk – ja līdz šim man bija virspusējas nojausmas par notiekošo, tad tagad tiek atspoguļoti fakti. Kā, piemēram, par Parex pretlikumībām ierosinātā un virsprokurora Adlera "izbeigtā" lieta. Jā, pagaidām pie valdošajiem mafijas grupējumiem (kuras locekļus juristi labi zina) nesasniedzam vēlamo rezultātu, lai gan arvien vairāk cilvēkiem tiek atvērtas acis. Un vēl – ļoti daudz cilvēku ir vistiešākā veidā atkarīgi no esošo varas struktūru barotuves, līdz ar to nav ieinteresēti pretdarbībā, lai gan, iespējams, mainīs savu nostāju, kad jutīs, ka zeme deg. Nāk arī jauna paaudze, kur pat juristu ģimenēs bērni domā un rīkojas citādāk.
Es domāju, ka nepieciešams panākt nosacījumus, kad ir iespējams panākt kriminālatbildību par kaitnieciskiem nodarījumiem pret mūsu valsti. Kādas ir lasītāju domas, kā to panākt?

Atbildēt

brille

02.08.2019. 17:34

Nu kā var nemelot un neblefot.... ja par to balsoja vēlētāji JKP-tā taču diagnoze, vai tad aču nav lai to redz;etu

Atbildēt

02.08.2019. 17:17

»

plātībniekam

Bordānam piemīt sīkiem vīriņiem raksturīgais Napoleona sindroms. Plus vēl korporāciju mūža brāļu blēdības


No 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa 2000. g. izdotās grāmatas "Starp dzirnakmeņiem". 6. Saeimas deputātiem tika izdalīta židmasonu cionistu rokasgrāmata "Gudro stratēģija un taktika", pēc kuras tiem jāvadās.

Lūk, citāts no "Gudro stratēģijas un taktikas".

"Lētticīgie (tauta) ir aitu bars, bet mēs, Gudrie, esam tie vilki. Vai jūs zināt, kas ar aitām notiek, kad vilki ielaužas viņu barā? Viņas aizmiegs acis un jau tādēļ vien stāvēs klusu, kad mēs apsolīsim viņu laupītās brīvības atdot atpakaļ, kad visi miera ienaidnieki būs uzvarēti un visas partijas pārspētas. Vai jums ir jāsaka, cik ilgi lētticīgie uz viņu tiesību restaurāciju gaidīs?

Gudro diktatūrā valdīs nevaldāma godkārība, dedzīga mantkārība, nežēlīga atriebība, kāre un nepielūdzams naids, bet visvairāk - visaptverošs terors. Iesaistīti tiks visu uzskatu un virzienu ļaudis. Miera dēļ viņi upurēs visu, bet mēs viņiem neliksim mieru".

Atbildēt

Valstsgribas klucis

02.08.2019. 17:15

»

Sen visi zin,

ka J. Bordāns ir politiska prostitūta - vecs masonu veidota kluba 21 biedriņš. Turpat bija arī E. Levits. No vienas siles...


Citāts no E. Levita uzrunas Saeimai - "Lai vienotos par kopējo labumu, ir jādzird visu interešu grupu balsis un kaismīgās debatēs, konstruktīvos strīdos jāmeklē labākais risinājums. Intereses var būt pretrunīgas un viena otru izslēdzošas. Tādēļ mūsu - valsts varas augstāko pārstāvju - pienākums ir tās atbildīgi sabalansēt."
----------------------


Tas pats no talmuda jūdaistu ebreju impērijas žīdmasonu cionistu rokasgrāmatas "Gudro stratēģija un taktika" 6. Saeimai, kas citēts 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā "Starp dzirnakmeņiem":
"Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Patlaban ir svarīgi tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta vairs neatrod izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.

Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. "Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts."

Atbildēt

Bordāns ir prasts krāpnieks

02.08.2019. 16:59

»

plātībniekam

Bordānam piemīt sīkiem vīriņiem raksturīgais Napoleona sindroms. Plus vēl korporāciju mūža brāļu blēdības


kā žīds Pabriks. Šie vienmēr skaidri zin, kas jāsola īstajā laikā.

Atbildēt

plātībniekam

02.08.2019. 16:36

Bordānam piemīt sīkiem vīriņiem raksturīgais Napoleona sindroms. Plus vēl korporāciju mūža brāļu blēdības.

Atbildēt

Sen visi zin,

02.08.2019. 15:50

ka J. Bordāns ir politiska prostitūta - vecs masonu veidota kluba 21 biedriņš. Turpat bija arī E. Levits. No vienas siles.

Solītais tieslietu audits bija priekšvēlēšanu "cīņas" elements. Tagad mēs redzam, kas bija patiesais mērķis - "specializētā žīdu pārvaldītā" komercstrīdu tiesa, tādas izveidošana. Te saskanīgi un sazobē strādā Levits un Bordāns. No malas izskatās, ka tiešām notiek "grandioza tiesu sistēmas reforma", bet faktiski sagrautajā tieslietu sistēmā tiek izveidota "žīdu komerctiesa" saskaņā ar ebreju impērijas trīs standartiem.

Faktiski komercstrīdos tiks izveidota "ebreku tiesa".Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: