Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

12.03.2020. 10:23

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Hei

08.03.2020. 19:56

kāpēc jāšauj, kāpēc jānogalina? Patīk..?

Atbildēt

Pilsētnieks-laucinieks

03.03.2020. 11:20

Tie analfabēti un tumsoņas, kas aiz izlaidības vai asinskāres grib turpināt šaut lielos plēsējus, pie tam visā Eiropas mērogā aizsargājamas sugas, neko nejēdzot no sugu ekoloģijas, un nezinot ES likumdošanu, pirmkārt, ir likumpārkāpēji. Noziedznieki. Otrkārt, tā kā apzināta nogalināšana cilvēkam rada psihes traucējumus un atkarību, tad tie ir slimi, radījumi, kuriem jāārstējas.

Atbildēt

Druumais

03.03.2020. 08:00

Liekas, tie kas noliedz plēsēju medības ir kretīniski pilsētnieki... Padzīvojiet lauku viensētās! Pateicoties ES mēs tagad aizsargājam vilkus (tos savulaik nespēja iznīcināt arī nelimitētas un neierobežotas medības), šakāļus, lūšus, lāčus, citus plēsējus....

Atbildēt

jhjhjhjhhjh

02.03.2020. 01:08

tai m.....................kas pildē degt ellEE 666 gadi

Atbildēt

janka

01.03.2020. 19:53

nu kas šobrīd par medībām-sapirkušies snaiperu plintes un gāž dzīvniekus pa kilometru....lai šauj ar bisēm !!!

Atbildēt

nu re

01.03.2020. 19:52

nu re, gobzems mednieku balsis jau pazaudēja!

Atbildēt

CMS

28.02.2020. 20:53

Lūšu iznīcināšanai Latvijā jāpieliek punkts! Neļausim noziedzniekiem turpināt slepkavot mūsu dzīvniekus mūsu mežos!

Atbildēt

vai

28.02.2020. 19:36

»

Hanss

Tavs fokuss ir ļaunie mednieki, pārējie procesi ir mazsvarīgi - meža platību izmaiņas, plēsēju slimības, klimata izmaiņas utt. Tu selektīvi izrauj vienu rakstu, neskaties kopumā. Tam tavam reklamētajam avotam Somijas zinātnieki vēlāk paskaidroja šo...


tad?Diezgan daudz īpatņu prāti un dvēseles palikušas ne tikai pagājušajā, bet alu laikmetā...atšķirība tikai tā, liela gan,jāteic, ka toreizējie neandertālieši varēja ko nomedīt,pateicoties savam fiziskajam ķermenim, un medīja ēšanai, tirdzniecībai un drošībai.Tagad kuslo ķermenīšu spēciņu un izveicību pilnībā aizstāj tehnoloģiskā progresa fīčas, un tie nerealizējušies vīrietīši tēlo lielos vīrus mežā, slepkavodami prieka pēc.Par tām bābām, kas piedalās šajās sadistiskajās sevis pašapliecināšanās nodarbēs, pat muti dzesēt nav vērts.

Atbildēt

Cienītais,

28.02.2020. 17:06

»

Pigori

Varētu tāpat...


tas, ka esat nopircis šaujamo un optiku, nav arguments. Un stirnas, kā zināms, Latvijā savairojušās pamatīgi. Ja arī pilnīgs liegums lūšu medībām nepalielinās to skaitu, tad vismaz nesamazinās. Varbūt mednieki varētu kooperēties un vairāk protestēt pret katastrofālo mežu iznīcināšanu!

Atbildēt

Jāmaina domāšana parazītu kakla kungu daudz savairojies

28.02.2020. 06:49

Tēma laba ar vardarbību. Jautājums cik ilgi dabas parkos notiks malu medības kā izklaide. Latvijā tā ir idille. Parks liels pašaudīties kungiem gribās. Un ja vēl pats parka saimnieks tajā piedalās super fināls. Medības izklaide bieži šaudās vēlu vakaros.

Atbildēt

hioh

27.02.2020. 18:55

sagribējās gansiem te Somiju piesaukt:D

Atbildēt

pigoristam Gansam

27.02.2020. 17:36

»

Hanss

Tavs fokuss ir ļaunie mednieki, pārējie procesi ir mazsvarīgi - meža platību izmaiņas, plēsēju slimības, klimata izmaiņas utt. Tu selektīvi izrauj vienu rakstu, neskaties kopumā. Tam tavam reklamētajam avotam Somijas zinātnieki vēlāk paskaidroja šo...


Ai, kādi brīnumi! Laikam patiešām īsti labi neredzi. Esi atsūtījis tās pašas Natural Resource Institute mājas lapu, kas speciāli tev tika norādīta iepriekšējā komentārā.

According to the most recent population assessment, the lynx population decrease, which started in 2014, continues. The population has decreased by approximately 20 per cent from the previous year. Before the opening of the 2018/2019 hunting season, there are an estimated 1,865–1,990 lynxes above one year of age in Finland
https://www.luke.fi/en/news/lynx-population-20-per-cent-smaller-than-in-the-previous-year/

Galvenais ziņā ir fakts, ka lūšu populācija Somijā turpina samazināties! Tas ir teikts Somijas institūta ziņas sākumā, kas ir 2018.gada informācija, tātād samērā jauna. Teikts, ka samaiznājums salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu bijis apmēram par 20%, kas, kā saprotams ikvienam, ir ievērojams. Populācijas samazināšanās sākusies jau no 2014.gada. Arī tas ir būtiski, jo parāda tendenci.
Šie dati ir zinātniski pierādīti.

Vai tava nesaprašana par to, ka komentārā norādītajā skaitā, kurš ņemts no šī paša avota, mazuļi netika pieminēti? Vai, kur ir tava problēma?
Ja tev Somijas lūšu skaits raisa izbrīnu, tad paskaties teritoriju, cik liela ir Somija. 338 440 km2. Latvija
64 589 km2.
Varbūt vari uzrādīt datus, cik somiem, sākot no tā paša 2014.gada, kad sākās samazinājums, bija liela visa teritoriju apdzīvojosī Karēlijas populācija bez tev tik aktuālajiem "cubs", kas vērtējumā netiek iekļauti, tā kā pirmā gada "offsprings" Somijā nav atļauts medīt (atšķirībā no atpalikušās, degradējušās mežoņu teritorijas, kas saucas Latvija), un tie turās kopā ar mātēm.

Te tie būs. Pilna apjoma zinātniskais materiāls.
Natural resources and bioeconomy
study 47/2019

Lynx population in Finland in 2019
https://riistahavainnot.fi/suurpedot/suurpetotutkimus/wp-content/uploads/sites/4/2019/08/luke-luobio_47_2019.pdf

Paskaties labi uzmanīgi grafikus un datus. Cik, pie kopējā populācijas skaita 1 845 – 1 955 pirms 2018./2019.gada medību sezonas, bija atļauts izšaut? Pēc grafika 175 lūšus. Nu, tad parēķini cik liels skaits pēc seoznas paliek pāri no 1900? Paliek 1725 lūši, protams, + „cubs” vai „offsprings”. Nav tik traģiski, vai ne?

Nu, ko.. ja kāds grib līdzināt Latviju ar Somiju. Kāds tad skats uz mežoņu teritoriju?
No Ozoliņa pēdējā monotoringa, radzams, ka te populācija šķaidīta 8-10 gadu garumā baismīgi, bez jebkādas sajēgas, aiztures, ES saistošiem likumiem. Ieskatoties zinātnieka datos, mute paliek vaļā, no 320 lūšiem pirms 2017./2018.gada sezonas slaktiņa, pēc palikuši tikai vairs 180 lūši. Izšaut atļauts bijis 150 lūšus! Ilgstoši. Pēc pasūtījuma. 2014./2015.gadā bija atļauts nogalināt pat 175 lūšus! Slaktēts ir tā, ka nu jau arī ģenētiski visi rādītāji sugai pasliktinājušies, kas pierādīts ar zinātniskā monitoringa datiem.
Ozoliņa pēdējais publiski nosauktais populācijas vērtējums skaitļos ir mizerabls, apmplitūdā no 110 līdz 580. Neizklausās traģiski? Taču no lūšu slaktiņa attiekties nu nekādi nevar, pēc hansu pasūtījuma viss turpinās, pēdēja sezonā mēžoņu valstī atļauts noslaktēt 100 dzīvniekus.
Cik tas, pigorist, ir attiecībā pret Somiju? Kāds mums tas salīdzinājums ar tiem somiem? Stāv tur kādi cipari iztālēm blakus? Vai tomēr cita galaktika?
Nu, tad ko.. mežoņu zeme? Muļķu zeme? Likumpārkāpēju zeme?

Atbildēt

Hanss

27.02.2020. 11:54

»

pigoristam Hansam

On the basis of family group observations, it is estimated that there were 332–375 family groups in 2017, which was 22 per cent lower than in 2016...


Tavs fokuss ir ļaunie mednieki, pārējie procesi ir mazsvarīgi - meža platību izmaiņas, plēsēju slimības, klimata izmaiņas utt. Tu selektīvi izrauj vienu rakstu, neskaties kopumā. Tam tavam reklamētajam avotam Somijas zinātnieki vēlāk paskaidroja šo:
https://www.luke.fi/en/natural-resources/game-and-hunting/the-lynx/
Citāts:
"This assessment does not include cubs born in the spring."

Jaunākos datus tu ignorē, kur ir palielinājums. Jo tas nav ērti, izšauj taču un vienmēr samazinās. Somijā lūšu medības arī kontrolē un tās vēl aizvien ir atļautas. Ja meklē un kaut ko liec, tad izlasi pats kārtīgi. Tieši tikpat selektīvs ir raksta autors. Pietiktu, ja rakstu autori atcerētos par zinātnisko žurnālistiku, bet nu tāds lielākoties ir mūsdienu patērētājs - sensācija, šausmas, katastrofa.
Jaunākie dati no Somijas:
https://www.luke.fi/tietoa-luonnonvaroista/riista/ilves/


Jā Eiropā ir švaki ar lūšiem, tikai ZEiropā ir patstāvīga Eirāzijas lūša populācija. Kāpēc REiropa neko nedara(dara, bet simboliski), bet visu pārliek uz ZEiropu? Ērti.
https://www.euronatur.org/en/what-we-do/endangered-species/lynx/fact-sheet-lynx/


Par LV zinātniekiem neko labu nevaru teikt, jo bez faktiem un pierādījumiem ir apgalvojums mednieki ir slikti, galvenais faktors izšaušana, tas ka meža platības un sugas īpatņu skaits korelē, tiek pieminēts, bet tas nav svarīgi. Būtībā sacerējuma līmeņa publicējums kur ir savākti un pārpublicēti dati no dažādiem avotiem. Uz Somiju atsaucos, jo tur ir dzīvnieku zinātnieku resurss, Baltijā tādu faktiski nav.

Var jau lūšus dalīt sīkāk Ventspils, Cēsu un Liepājas, un taisīt nākamos šausmu stāstus. Un šo dalījumu kā tādu ir ļoti daudz, tikai suga ir tā pati. Pašam arī ir kritiski jādomā, apskaties problēmu no dažādām pusēm, divreiz pārlasi, nevis kaut ko izmet. Jebkuros statistikas skaitļus var atrast bubuļus.


Slaktē, hm, tas jau ir krimināli sodāms pasākums, medības LV ir licencētas, par katru limitētu medījumu ir atskaite. Es neesmu zinātnieks dzīvnieku jomā, lai pateiktu patiesos skaitļus, tas ir jādara tiem, kas to māk. Es problēmu skatos dažādos laika un pušu griezumos, parasti viens gads neko nedod, ir jāvērtē desmitgade, dekādes utt., tā pat viens faktors parasti nav īstais cēlonis un tad tas viss kopums jāsalīdzina.
Zinātniski kopumā man ir sajēga, jo nākamajā līmenī uz zinātnieku grādu neaizgāju.


Kā tur bija ar tām acīm un brillēm?

P.s. Arī kranči medībās ir aizliegti, tikai medību suņi ar dokumentiem. Tu laikam kādu citu gadsimtu domāji, raganu medību laiks jau sen kā beidzies.Atbildēt

tā viš i

27.02.2020. 00:01

ačeles aizlietas,roķeles trīc baraviku gansiem, mežā zvēru tiek nogāzts tik ar desmito šāvienu

Atbildēt

pigoristam Hansam

26.02.2020. 21:41

»

Hanss

Tiešām skolas solā esi garlaikojos, kļūdu daudz. Medību eksāmenā tev būtu švaki. Noskaidro kas ir populācija un kas ir suga. Nav tāda Baltijas lūša, ir Eirāzijas. Nav tāda Somijas lūša, ir Eirāzijas


izberzē ačeles un izlasi kaut vai Ozoliņa sacerējumu, kas saucas Sugas aizsardzības plāns.

Šobrīd Eiropā izdala 11 Eirāzijas lūša populācijas. Latvijā sastopamie lūši pieder tā dēvētajai Baltijas populācijai. Eirāzijas lūsis ir Eiropas mērogā apdraudēta suga, kuras aizsardzību Latvijā paredz Eiropas
Padomes direktīvas 92/43/EEK par dabisko dzīvotņu, savvaļas faunas un floras aizsardzību
IV pielikums.

Atbilstoši lūšu populāciju sadalījumam Eiropā, lūši Latvijā pieder tā dēvētajai Baltijas populācijai (von Arx et al. 2004, Katczensky et al. 2013, Chapron et al. 2014).

https://www.daba.gov.lv/upload/File/DOC_SAP/SAP_lusis_18_LV.pdf

Atbildēt

pigoristam Hansam

26.02.2020. 21:14

»

Hanss

Pats kārtīgi izlasīji? Neskaitot mazuļus ir populācijas samazinājums. Ieskaitot, samazinājuma nebūs, un jebkurā populācija sezonu no sezonas ir izmaiņas Vai tikai akli izmeti ciparus, lai varētu pazīmēties


On the basis of family group observations, it is estimated that there were 332–375 family groups in 2017, which was 22 per cent lower than in 2016.

https://www.luke.fi/en/news/lynx-population-20-per-cent-smaller-than-in-the-previous-year/

Nu, tad tā - Somijā zinātniskas metodes ceļā novērtētais populācijas apjoms ir 332-375 "family grups".

Un tagad, pigorist, pasaki, cik "estimated family groups" lūšiem ir Latvijā? Zinātniski „estimated”? Tev ir kāda sajēga? Tādus datus tu ar visu savu kranču armiju un naktsvīzeriem nesameklēsi. Tādu nav. Bet slaktēt slaktē. Un slaktē, ka lai izput ārā!

Atbildēt

Hanss

26.02.2020. 13:04

»

Pigoristam, kas melo par Somiju

Apgūsti pamatus, bļauri, lai netiec sakosts...


Tiešām skolas solā esi garlaikojos, kļūdu daudz. Medību eksāmenā tev būtu švaki. Noskaidro kas ir populācija un kas ir suga. Nav tāda Baltijas lūša, ir Eirāzijas. Nav tāda Somijas lūša, ir Eirāzijas.

Atbildēt

Hanss

26.02.2020. 12:55

»

Pigoristam, kas melo par Somiju

Apgūsti pamatus, bļauri, lai netiec sakosts...


Pats kārtīgi izlasīji? Neskaitot mazuļus ir populācijas samazinājums. Ieskaitot, samazinājuma nebūs, un jebkurā populācija sezonu no sezonas ir izmaiņas Vai tikai akli izmeti ciparus, lai varētu pazīmēties?

Atbildēt

lasītājs

26.02.2020. 11:24

arvien vairāk uzpeld fakti, ka Latvijā dzīvnieku šaušanas fani melo un manipulē, nezin ekoloģiju, nezin likumus

Atbildēt

Viedais

26.02.2020. 05:42

Kaut kur pazūd man komentārs, ka Teikā pa Pēkšēnu ielu skraidīja lūsis. Jutos diezgan saspringti. Taču ar savu iniciatīvu aptaisījies ir Gobzems.

Atbildēt

Pigoristam, kas melo par Somiju

26.02.2020. 00:58

»

Pigori

Varētu tāpat...


Apgūsti pamatus, bļauri, lai netiec sakosts.
Somijā ir Karēlijas lūšu populācija, kas nav tā pati Baltijas lūšu populācija.
Igauniju, Latviju, Lietuvu, Poliju, Ukrainu apdzīvo Baltijas lūšu populācija, kas skaitliski samazinās.
Arī Karēlijas lūšu populācija ir samazinājusies. Tā ir samazinājusies izšaušanas dēļ.

Lasi, bļauri, un skaties avotus!
Natural Resources Institute of Finland:

Lynx population 20 per cent smaller than in the previous year
According to the most recent population assessment, the lynx population decrease, which started in 2014, continues. The population has decreased by approximately 20 per cent from the previous year. Before the opening of the 2018/2019 hunting season, there are an estimated 1,865–1,990 lynxes above one year of age in Finland.
The lynx population has declined the most in six Finnish Wildlife Agency regions: North Karelia, Northern Savonia, Kainuu, Central Finland, Southwest Finland and Ostrobothnia. In other regions, the lynx population has decreased less or remained nearly at the previous year’s level.

Hunting is the most significant reason for the decrease in the lynx population.

https://www.luke.fi/en/news/lynx-population-20-per-cent-smaller-than-in-the-previous-year/

Atbildēt

un

26.02.2020. 00:20

»

Pigori

Varētu tāpat...


vai direktīvu un sugu un biotopu aizsardzības likumu vismaz esi rosinājis savai šaikai izlasīt? jeb pārākais luskuss? auditorija nepavilks?

Atbildēt

Baumanis melo?

26.02.2020. 00:06

ja
4. Medīju 20 gadus, izņemot pēdas, dzīvu lūsi mežā neesmu redzējis. Ārkārtīgi grūti dabūjams medījums.
tad Baumanis melo ka lūši tiek nomedīti pilnīgi nejauši dzinējmedībās?

Atbildēt

Pigori

25.02.2020. 22:04

Varētu tāpat:
Pierādīšu, ka lielu auto lietošanai patiesībā vispār nav argumentu. Šādi gan būs bezjēdzīgi turpināt jo jau sākumā ir vienpusēji pareizs viedoklis.

1. Mums ir regulējums, kas to atļauj.
2. Pēdējos gadus siltās ziemas ļauj stirnām izdzīvot labāk. Liela sniega ziemās, kaulus varēja atrast gana daudz. Lūsis plosa vairāk kā vajag, ja ir viegls medījums, tāda ir viņa daba.
3. Ja kādam liekas, ka dzīvnieki paši lec uz stobra un kā ej tā pļauj, lūdzu atnākt un noprovēt savu veiksmi.
4. Medīju 20 gadus, izņemot pēdas, dzīvu lūsi mežā neesmu redzējis. Ārkārtīgi grūti dabūjams medījums.
5. Man tas ir process, kur es atceros kā lietot droši ieroci, trenējos atsevišķi no kolektīvajām, reti, vajadzētu biežāk. Manuprāt jebkādas prasmes noder, citam zvejot, citam ogot, tā ir katra paša brīva izvēle.
6. Lai varētu medīt nepieciešamas platības, ekipējums, laiks, tas ir padārgs hobijs. Pārbauda policija, valsts meža dienests, ceļu policija(dzērumā atvadies no visa, tiesības, ierocis).
7. Man tas ir laiks pastaigāt pa mežu un darboties kolektīvā.
8. Man pret lūšiem nekas nav, arī ne pret vilkiem. Tik drīz nebūs tiem kur dzīvot, jo meži pazūd zibens ātrumā. Plēsēji parkos un jaunaudzēs nedzīvos.
9. Šogad sniega nav, līdz ar to lūšu medības ir praktiski nerealizējamas. Tas tā, lai bļāvējiem ir kāda sapratne.
10. Lietuva, Igaunija nemedī. Somija gan, ir svarīgi minēt sev ērtus argumentus, jo tie kas kož, tos labāk noklusēt. Lai arī tur populācija ir palielinājusies(vēsturiski lielākā), arī tur ir bļāvēji, ka visu izšaujot.
11. Saprātīga medīšana kaitējumu nenodara, ir svarīgi, ka dzīvnieku uzskaite ir godīga un atbilstoša.
12. Medīt arī ir tradīcijas.

P.s. Visiem, kas brauc ar lieliem auto rosināšu valdībā luksusa nodokli.

Atbildēt

VMD

25.02.2020. 21:13

Latgales mežsaimnieks - slēgtā mednieku sarunu grupā ierakstījis, viņaprāt, smieklīgu pastāstiņu, kā abi ar švāģeri lūšu medības sarīkojuši. «Eduards zvana un saka, ka četri lūši mūs izsmējuši - apsmidzinājuši harvestera traktoram visas riepas un nostaigājuši pa motora pārsegu. Eduards teica, mēs tā to nevaram atstāt - viņi ir jāsoda!» Tālāk tika sasaukti vēl deviņi mednieki, divi dzinēji un trīs lūši tika «sodīti».
Autors savu ierakstu jau izdzēsis un sarunā ar Neatkarīgo atzīst, ka bijusi kļūda to publicēt.

Atbildēt

deputāt,

25.02.2020. 11:37

papēti, kas pasūta ikgadējo šaušanas plānu,
kas taisa ikgadējo monitoringu un kas to apmaksā

Atbildēt

hmm

25.02.2020. 10:21

»

ui,

vai nevari atslepenot disertācijas tēmu pa blatu? Un arī to promocijas padomes sastāviņu


Es domāju, ka tev prātīgāk būtu izlasīt pašu disertāciju. Vai vismaz kopsavilkumu. Protams, ja sapratīsi, kas tur rakstīts. Ja publiski paziņo, ka netiec klāt pat disertācijas tēmai, tad pamācies nākošajā klasītē, varbūt raitāk taustiņus sanāks saklabināt.

Atbildēt

EU

25.02.2020. 00:56

Lūšu skaits ir katastrofāli niecīgs. Lūšus Latvijā jābeidz slaktēt.

Atbildēt

Q-kū

25.02.2020. 00:06

bļam-bļam

Atbildēt

O, jā

24.02.2020. 23:09

»

klau, patiešām

mēs varētu pasmieties


Baumanim bija kārtīgs doktora grāds un kārtīgs keiss par vairāk nekā 400 viltotu mednieku apliecību izdošanu, ka bija jāatstāj Medību daļas priekšnieka krēsls Valsts meža dienestā.

Atbildēt

ja nav argumentu

24.02.2020. 21:14

Re, tiešām nav argumentu, ja jau sāk "uzbrukt" Gobzemam - lai pazemotu viņu. Tā darīt ir zemiski.

Atbildēt

klau, patiešām

24.02.2020. 19:37

»

ui,

vai nevari atslepenot disertācijas tēmu pa blatu? Un arī to promocijas padomes sastāviņu


mēs varētu pasmieties
citādi būš jārok pašiem

Atbildēt

ui,

24.02.2020. 19:34

»

hmm

Nevajag melot. Normāla disertācija un aizstāvēšana bija Baumanim. Tev Edžu tik tālu netikt


vai nevari atslepenot disertācijas tēmu pa blatu? Un arī to promocijas padomes sastāviņu :)
Ja šitādi ziediņi nāk ārā :)

Atbildēt

lasi un iegaumē

24.02.2020. 19:21

»

nekomentē par to, ko

nezini


Satvesmes 100.pants

Atbildēt

Edžus

24.02.2020. 19:14

»

hmm

Pierādījumi par totāla aizlieguma nedarbošanos nav tālu jāmeklē. Piemēram rubeņi. Pēc aizlieguma ir savairojušies? Medņi? Kā ar pīlem? Kāpēc jājauc ilgstoši iestrādājies līdzsvars? Tāpēc, ka gribās pilsētas dabas aktīvistu balsis


kā tu zini, ka savairojušies? Re kur tas pats Baumanis (ar nopirku doktora grādu) palaidis presē visu laiku satriecošāko un ģeniālāko atklājumu, kurš laikam bijis arī noslepenots, ka dzīvniekus nevar uzskaitīt nekā citādi kā vien nošaujot. It īpaši retos un aizsargājamos.

Atbildēt

nekomentē par to, ko

24.02.2020. 19:03

»

uzgaidi bišķi

vēl nav 1.aprīlis


nezini

Atbildēt

sp

24.02.2020. 18:58

Gobzems galvu ievēris durvīs! Pajols! kā advokāts pameta savus klientus - maksimas traģēdijas cietušos un devās ar kaimiņu krānu staipīt saeimā ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: