Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Es neko nezinu un nesaprotu, un man vispār nav skaidrs, par ko ir runa, - šādi valsts akciju sabiedrības Latvijas pasts pārdošanas vadītāja Ilze Kloka atbild uz visiem Pietiek jautājumiem saistībā ar viņas elektroniskā pasta vēstulē nodoto nelikumīgo rīkojumu pirms Saeimas vēlēšanām apturēt avīzes Vienotība, PIETIEK! piegādi kurzemniekiem. Interesanti, ka pirms tam, kad Klokai siltu vietiņu uzņēmumā sagādāja tā pašreizējais vadītājs Arnis Salnājs, viņa strādājusi uzņēmumu grupā McCann, kas apkalpojusi vairākas partijas Vienotība priekšvēlēšanu kampaņas.

"Es ļoti atvainojos! Jūs esat laikam kaut ko sajaukuši! Jums laikam ir jāpārzvana! Es ļoti atvainojos! Šo sarunu pārliksim, jo man nav skaidrs, par ko jūs runājat! Jūs laikam esat nepareizo cilvēku sazvanījuši!" - tas bija viss, ko Latvijas pasta vadošā darbiniece Kloka, sazvanīta pa mobilo tālruni, varēja atbildēt uz Pietiek jautājumiem saistībā ar viņas izdoto rīkojumu, pirms viņai ienāca prātā pārtraukt sarunu un uz turpmākajiem zvaniem neatbildēt.

Kā jau ziņots, Latvijas pasta vadība, tostarp uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Salnājs vairākas dienas publiski meloja, ka nekāds rīkojums apturēt Solvitai Āboltiņai veltītās avīzes Vienotība, PIETIEK! numura izplatīšanu neesot dots. Taču, pateicoties pasta darbiniekiem, atklājās, ka pasta vadība ir melojusi.

Vispirms Latvijas pasta Pasta pakalpojumu nodrošināšanas departamenta direktora pienākumu izpildītājs, galvenais ekonomists Kristaps Krūmiņš intervijā Pietiek, kuras audioierakstu jau esam publicējuši, atklāja, ka Latvijas pasta nodaļas "no augšas" tiešām ir saņēmušas skaidru rīkojumu prettiesiski un pretlikumīgi apturēt Solvitai Āboltiņai veltītās avīzes Vienotība, PIETIEK! nogādāšanu Kurzemes iedzīvotājiem.

Savukārt pēc tam videokameru priekšā melos tika pieķerts arī pats Salnājs - viņam tika demonstrēta elektroniskā pasta vēstules izdruka, ko Kloka bija adresējusi virknei pasta vadības pārstāvju un kurā bija norādīts: "Kolēģi! Lūgums steidzami apturēt avīze "PIETIEK" piegādi uz pasta nodaļām un izplatīšanu līdz tiek KNAB noskaidr... Paldies!"

Kamēr pasta vadība klusē, ir noskaidrojusies Klokas, kura pašlaik uzskatāma par galveno līdz šim noskaidroto šīs nelikumīgās rīcības organizētāju, iepriekšējā saistība ar partiju Vienotība. Izrādās, Kloka, kā norādīts viņas vietnes LinkedIn profilā, no 2012. gada marta līdz 2013. gada oktobrim ir strādājusi uzņēmumā McCann Worldgroup. Tieši šis uzņēmums vairākus gadus ir rīkojis Vienotības priekšvēlēšanu kampaņas un tikai salīdzinoši nesen pārmetās pie Einara Repšes Latvijas attīstībai.

Kloka trešdien nevēlējās sniegt nekādus komentārus par šo savu darba gaitu un kontaktu saistību ar viņas doto nelikumīgo rīkojumu.

Foto no LinkedIn

Novērtē šo rakstu:

0
0