Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pēteris Pirmais

17.01.2021. 17:55

Kāš ir šo ārprātu uzrakstījis ? Pie sienas uzreiz, bez runām ,bez tiesām.

Atbildēt

esmu par vakcināciju

16.01.2021. 00:06

interesanti, kas notiks, ja savakcinēs dzērājus, bomžus, bet vakcīnas nepietiks gudriem cilvēkiem, tad jau gudrie cilvēki ātrāk nomirs... vai te vajadzīga muļķu zeme, jeb te vajadzīga paklausīgo dzērāju zeme, varbūt tas viss tiek darīt speciāli? Šobrīd sanāk, ka ģimenes ārsts izlems , kurus vakcinēt, un kurus ne? Kāda privilēģija. Un ja palaidīs dzīvo rindu. Es , piemēram, strādāju, un man nebūs laika kompī sēdēt, lai sagaidītu ieklikšķinātu par pieteikšanos rindā. Būs kā uz Dziesmu svētku biļetēm, tā arī nevarēju pieteikties, jo kompis visu laiku rādīja, ka ir rinda.......

Atbildēt

Juris

14.01.2021. 17:33

Kāpēc nevar ņemt Bulgārijas, Grieķijas, u.c valstu piemēru?

Atbildēt

Blondīne

13.01.2021. 22:35

Zviedrijas piemēru par sliktu sauc parasti personas ar stabiliem ienākumiem, piem., valsts ierēdņi. Mani ienākumi ir 0, darba nav un nebūs. Zviedrijas kritiķi saka, ka strādājot liela iespēja nomirt ar kovidu vai labākajā gadījumā tikai saslimt. Bet man būtu vienalga, nomirt no kovida vai beigt savu dzīvi pašnāvībā naudas trūkuma dēļ. Tādēl ejiet vien cirst!

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

13.01.2021. 18:57

«Kā mēs zinām, vislabāk uzrunā personīgais piemērs, līdz ar to, kā būtu, ja visi ministri un visi Saeimas deputāti piekristu vakcinēties. No vienas puses, tas būtu skaidrs signāls sabiedrībai, ka metodei un tehnoloģijai var uzticēties, no otras puses, tā būtu iespēja atsākt darbu klātienē».

(Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris)

Atbildēt

Hmm

12.01.2021. 15:22

Kapec bevar ielikt - šim peredastam??

Atbildēt

Jolanta

12.01.2021. 10:46

Pareizi.Pirmo vakcinācijas punktu Saeimas namā unprezidenta kancelejā.Prezidents varbūt būtu painteresējies par lielo veikumuveselības ministrijā.

Atbildēt

Sveiciens no Sputnik V

12.01.2021. 09:14

»

īstenībā

Krievijā visi jau izmiruši, palicis tikai putins, zaharova un kiseļ TV, kas pasaulei melo, ka inficēto skaits samazinās


putniknewslv.com/Latvia/20210110/14984941/Nevar-kompenset-apjomus-no-Krievijas-kravu-apgrozijums-Ventspili-krities-par-37.html

Atbildēt

ESMAIJA

12.01.2021. 08:43

Kas pateiks, kādēļ Kariņš atteicās no cilvēktiesību aizsardzības, kādu paredz Eiropas konvencija? To, ka arī Satversme paredz cilvēktiesības katram šeit dzīvojošam, viņš , pieņemu, vai nu nezin, vai pavisam vienkārši to ,,neņem galvā", tāpat kā neņem galvā paša pieņemtus likumus. Un tas , kas šobrīd notiek, ir vistiešākā cilvēktiesību ignorēšana. Kas šo situāciju radīja ja ne valdības stulbums vai tīša ļaunprātība? Un tos, kas miermīlīgi protestē pret šo stulbumu vajā un soda - tam 100, tam, 1000, tam 5000... Kas notiek ar skolēniem? Kas notiek veco ļaužu pansionātos, kas notiek ar katru cilvēku... Vai to kāds ir padomājis. Un visa tā varēja nebūt, ja par veselības ministri nebūtu iecelta aprobežota un tautas uzticību zaudējusi persona, Ja par valsts prezidentu būtu tautas ne kliķes iecelts prezidents, ja par premjeru būtune dubultpilsonis, kas sēž uz diviem krēsliem, bet īsts valstsvīrs. Būtu interesanti parakāties dziļāk, kas lika Vējonim iecelt Kariņu, jo tālākais gāja arī savu gaitu - prezidents, Viņķele, melošana, cilvēku biedēšana, sodīšana, likumu neievērošana, partiju finansēšana, veselības sisteēmas sagraušana, izglītības sistēmas novešana līdz absurdam un visbeidzot valsts iegrūšanu nu jau gan nekad neatmaksājamā parādu jūgā, ar paša un neviena cita radītu situāciju. ŠO KOMENTĀRU VAKAR NEPIEŅĒMA.

Atbildēt

Ebreju “humānisms un cilvēktiesības” Latvijā!

12.01.2021. 07:53

B’ nai B’ rith Rīgas loža mūsdienās 12.01.2021. 05:15
»
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem
Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ ...

Vēsture
* • 1843. gada 13. oktobrī to Ņujorkā dibinājuši 12 ebreju ieceļotāji no Vācijas kā neatkarīgu ebreju ložu Die Bundesbrüder ("Savienības brāļi") iecietības, cilvēcības un labdarības veicināšanai. Sākotnējā darbība bija vērsta uz slimnīcu un nespējinieku namu veidošanu.
* 1901. gadā tika izveidots fonds Austrumeiropas ebreju ieceļotāju izvietošanai visā ASV teritorijā.
* Kopš 1913. gada būtiska darbības joma bija cīņa pret antisemītismu ("Anti-Defamation League").
* Kopš 1897. gada B’nai B’rith tika atvērta arī sievietēm, kā neatkarīga organizācija pastāv arī B’nai B’rith Women tikai sievietēm.
* B'nai B'rith ir aktīvi darbojusies, lai stiprinātu saites starp ebreju diasporas organizācijām un Izraēlas valsti kopš tās dibināšanas 1948. gadā.
* 2001. gadā notika B'nai B'rith Eiropas ģenerālā asambleja.
* Rīgas loža dibināta 1998. gada 16. jūnijā un tā ir daudz darījusi Rīgas slimnīcas Bikur Cholim pilnveidošanā.
B’nai B’rith Europe pamatmērķi Labot
* • Cilvēktiesību aizstāvība un cīņa pret antisemītismu, rasismu un ksenofobiju,
* Izraēlas valsts aizstāvība,
* Humanitārā palīdzība Austrumeiropai un Izraēlai,
* Darbība ebreju identitātes, kultūras un vēsturiskā mantojuma attīstībai.Žīd u cionist i- globālisti, talmuda jūdaisti, B’ nai b’ rith, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kuri tiek realizēti arī caur ES un Latvijas likumdošanu, tostarp E. Levita un K. Kariņa rīcību. Pirmsākums pieejams tikai ivritā.

“Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”
Atbildēt
B’ nai B’ rith 12.01.2021. 05:07
»
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem
Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ ...

B’nai B’rith, arī Benē Berith pirmskara Latvijā (ivritā: בני ברית, „Derības dēlu savienība“) ir starptautiska ebreju organizācija ar humanitāriem un labdarības mērķiem aptuveni 58 pasaules valstīs. B’nai B’rith Europe sastāvā ir ap 7000 dalībnieku, tās ložas ir 28 Eiropas valstīs, arī Latvijas Republikā. Struktūras un principu ziņā radniecīga brīvmūrnieku ložām, kaut arī nav nekādas organizatoriskas saistības starp šīm kustībām. Organizācijas simbols ir menora (septiņzaru svēčturis). Publicē mēnešrakstu B’nai B’rith International Jewish Monthly. Vašingtonā organizācija uztur Ebreju vēstures muzeju B’nai B’rith Klutznick National Jewish Museum.
Atbildēt
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem 12.01.2021. 05:05
»
Kad tieši
Pirmkārt, Romas klubs ir tikai viena no n domnīcām, kas gan ir veidota vairāk kā tusiņš prominencēm (cik atceros no LV tur kaut kad bija ieaicināts kaut kas no mūsu politiķiem), bet nu anyway, kas tad ir tas, kas romas kluba ziņojumos ir tas kas sakrīt ar Švāba grāmatu, kas ir daiļliteratūra...

Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ nai B’ rith ir cieši saaugusi ar CIP un Mossad organizēto noziedzību, izveidota apvienojoties 12 ž īdu klaniem.

Romas kluba postulāti:

1. pasaules ekonomikas deindustrializācija,
2. iedzīvotāju skaita samazināšana
3. valstu suverenitātes mazināšana
4. pasaules valdības izveide.
Atbildēt

Ebreju “humānisms un cilvēktiesības” Latvijā! Nesmīdiniet!

E. Levits slepeni atteicās ar saviem līdzzinātājiem J. Bordānu - tieslietu ministru un K. Kariņu no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā 13. martā 2020. gadā. Noslepenota šī informācija pat tiesībsarga J. Jansona mājaslapā.

Romas kluba postulāti pilnā mērā sakrīt ar K. Švābes grāmatas “Lielais restarts” saturu. K. Švābe ir ilggadīgs Davosas ekonomikas foruma organizētājs, kurā uzaicināts bija un ieradās Latvijas VP E. Levits. Visas pēdas ved uz Romas klubu un uz “globālo ebreju impēriju” ar globālo elektronisko koncentrācijas nometni, ar sociālo reitingu “labas uzvedības elektroniskās naudas pabalstiem”. Par naudas pabalstiem un to palielināšanu medijos jau VP E. Levits izteicies pietiejami skaidri un droši. Vairs, acīmredzot, nevajadzēs E. Levita un J. Bordāna “ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”.

Par visas 4. maija valsts finanšu korporācijas finanšu parādiem solidāri atbild visi Latvijas iedzīvotāji laikā, kad šodien liegtas politiskās cilvēktiesības un brīvības protestēt pret valsts parāda palielināšanu.

Latvijas elektroniskajā koncentrācijas nometnē šodien jau, slepeni plānojot iedzīvotājiem izmaksāt elektronisko naudu kā labas uzvedibas sociālo reitingu pabalstus, pret tautas tiesībām protestēt ir ieviestas komendantstundas, pulcēšanās aizliegumi un politisko protestu aizliegumi.

Elektroniskās naudas pabalsti, ko ieskaitīs privātpersonu banku kontos, novedīs pie privātīpašumu restrukturizācijas, atsakoties no privātpersonu īpašumiem. Slepeni plānotie pabalsti tiek sarežģītā veidā aprēķināti katram, aprēķinot katra NĪ un citu aktīvu vērtību. Pāreja uz privātīpašuma likvidāciju prasīs ilgu laiku. Pasaules Bankas plānos pirmā fāze ir tikai līdz 2015. gada 31. martam.

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 06:44

»

nu kāda lielākā daļa

tie 20


Pagaidām vakcīnu gribētāju nav vairāk par 20%.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

12.01.2021. 01:37

»

hm

Ja nu vēlies būt balts un pūkains, tad varbūt sāc ar savu slaku...“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

-----------

Mediju ziņa: Kopš 2009.gada beigām, kad šajā valstī beidzot tika ieviesta kriminālatbildība ārstiem par pacientu "pateicību" pieņemšanu, esot “ierosināta tikai viena krimināllieta - pret Jelgavas pilsētas slimnīcas ārstu Vladimiru Kravecu tur aizdomās par 50 latu kukuļa prasīšanu par pacientes ārstēšanu”. Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”, un ”šīs valsts veselības aizsardzības nozares vadības attiecīgie atbildīgie speciālisti pie tā arī tagad strādājot”...
------
Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā īstenojot un ieviešot praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP jeb "kurmjutēta taukmūļi") "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, sekojoši J. Bārzdiņa (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un I. Circenes (JL / "V-"jenotība"), G. Belēviča (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”), A. Čakšas (ZZS jeb “hūtsmēslu naftaspāķi”) un pašreiz I. Viņķeles ( eks-"V-jenotība", A/PAR! jeb "atsaldētie ska.p.isti" ) “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte – "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
-----

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )

Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekiem ‘skaitās’ "privātprakse":

"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!

Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs ("lum.penis"), ka medicīnai,
Šo Likten’s "uzgrūdis", kā tanku mīnai..."

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. prastu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

ESMAIJA

11.01.2021. 22:25

Lūdzu atdodiet manu komentāru!!!!

Atbildēt

katrs piektais,

11.01.2021. 21:29

jo to slimo jeb kurā populācija ir 20%, runa ir par gradācijām. Jo sliktākas skolas, stulbākā barā grozās, alkahols, narkotikas... jo vairāk,
ir tā saucamie transitorie murgi. Viens sāk blēt, bars nestabilo sāk blēt līdzi, jo viņi taču lasīja!!!! čatos lasīja!!!!!
Jo vairāk tagad, kad tieši šie ir liekie un nav aizņemti darbā...viņi 'domā'....

Atbildēt

īstenībā

11.01.2021. 21:18

»

ha-ha

Ja jau visi izmiruši? Kā inficēto skaits var palielināties


tak melo!
Es arī tevi mīlu.

Atbildēt

ha-ha

11.01.2021. 20:47

»

īstenībā

Krievijā visi jau izmiruši, palicis tikai putins, zaharova un kiseļ TV, kas pasaulei melo, ka inficēto skaits samazinās


Ja jau visi izmiruši? Kā inficēto skaits var palielināties?
Tu esi baigi ... gudrs, ko nevar noliegt!

Atbildēt

ha-ha

11.01.2021. 20:43

»

Iešun pipelī

sev to čipu, idiot! Lai visiem vari parādīt, kretīn jo banais


Paklau, ja labi uzvedīsies,tev baseinā ielies ūdeni, lai vari ņurkot arī ūdenī. Un ja labi uzvedīsies un pareizi balsosi par demokrātiju, tev to čipu nevis iešūs, bet tikai pielīmēs.
Pārāk jau priekšlaicīgi nesatraucies!

Atbildēt

preža kanceleja

11.01.2021. 20:19

Kad tam žīdam iegrūdīs kārtīgu devu?

Atbildēt

īstenībā

11.01.2021. 19:51

»

Nu gan

atradi ar ko saliidzinaat. Ar valsti, kas melosanaa parspeej pat Latvaaniju


Krievijā visi jau izmiruši, palicis tikai putins, zaharova un kiseļ TV, kas pasaulei melo, ka inficēto skaits samazinās.

Atbildēt

Haralds

11.01.2021. 19:37

Demokrātisms(nejaukt ar demokrātiju)ir tad,ja valdība pieņem lēmumus un rīkojas sabiedrības intresēs,ņemot vērā tās emocionālo,garīgo,kultūras,materiālo un finansiālo vajadzību kopumu("temperatūru")!

Atbildēt

Nu gan

11.01.2021. 19:15

»

skaiti ka gribi

Krievija covid-19 saslimuso ir 3x mazak neka latvija skaitot uz 100000 iedzivotajiem katru dienu


atradi ar ko saliidzinaat. Ar valsti, kas melosanaa parspeej pat Latvaaniju.

Atbildēt

Jā, bet

11.01.2021. 19:00

»

labi pateikts

Spilgts piemērs ir Izraēla, un diez vai kāds apšaubīs, ka šajā valstī būtu daudz idiotu


Ne jau ar tām Latvijā iepirktajām Pfizer vakcīnām Izraēla savējos vakcinē! Tā, ka ja runā par Izraēlu, tad vajag pateikt visu, ne tikai vakcinēto skaitu un vakcinēšanas tempus.

Atbildēt

fakts

11.01.2021. 18:51

»

labi pateikts

Spilgts piemērs ir Izraēla, un diez vai kāds apšaubīs, ka šajā valstī būtu daudz idiotu


Kibuco iemītniekiem ir tikai vergu tiesības,turklāt 2022.gadā projekts Izraēla tiek slēgts,vismaz tā vēsta jūdu virsaitis Kisindžers.

Atbildēt

labi pateikts

11.01.2021. 18:47

Spilgts piemērs ir Izraēla, un diez vai kāds apšaubīs, ka šajā valstī būtu daudz idiotu.

Atbildēt

Iešun pipelī

11.01.2021. 18:43

»

ha-ha

Tev mazliet galvā sakāpis...


sev to čipu, idiot! Lai visiem vari parādīt, kretīn jo banais!

Atbildēt

Adata

11.01.2021. 18:36

Ak tā mediķu pieredze! Tās ausis cik nav klausījušās firmu pārstāvjus, kas slavinājuši savus medikamentus. Dzīve parādījusi pavisam ko citu. Phizer Amerikā ražo priekš mums vakcīnu, bet miljoni amerikāņu slimo ar Covid un arī mirst. kāpēc Amerika nepotē savus pilsoņus? 42% nevēloties to darīt, laikam netic Phizer. Latvijā Zinātņu akadēmijā arī vēl nezinot ,kā ražotas un kā darbojas šīs vakcīnas, jo valdība ar zinātniekiem nekonsultējoties.

Atbildēt

ha-ha

11.01.2021. 18:30

»

Vēl viens vakcīnas ticīgais

Kad pēc apmēram diviem-trim gadiem būs ticami dati par masveida mRNA gēnu inženierijas izmēģinājuma rezultātiem un tos varēs objektīvi salīdzināt ar kovida letalitāti, tad es pieņemšu lēmumu vai ir labas mRNA vakcīnas vai nav...


Tev mazliet galvā sakāpis!
Ja vajadzēs un vēlēsies, ieviesīs vakcinācijas pases. Bez tādas pases nevarēsi lidot, iziet auto TA, nevarēs tevi pieņemt darbā, pat veikalā iepērkoties kādu laiku - nedēļu, mēnesi apsargs var pieprasīt šo pasi.
Un ja vajadzēs, tev arī čipu iešūs, lai redzētu, kā tu pārvietojies un dzirdētu ko runā!
Čips būs tava brīvība un demokrātija!

Atbildēt

Vēl viens vakcīnas ticīgais

11.01.2021. 18:13

Kad pēc apmēram diviem-trim gadiem būs ticami dati par masveida mRNA gēnu inženierijas izmēģinājuma rezultātiem un tos varēs objektīvi salīdzināt ar kovida letalitāti, tad es pieņemšu lēmumu vai ir labas mRNA vakcīnas vai nav.
Es neļaušos, ka man izskalo smadzenes ar apgalvojumiem, kuriem nav nekāda zinātniska pamatojuma un neļaušos tikt kā tāds izmēģinājuma lopiņš sašpricēts ar vakar radītiem un ilgtemiņā nepārbaudītām šūnu bioķīmiju pārprogrammējošiem preperātiem.
Līdz tam laikam labāk izvēlos risku saķert zināmo ļaunumu - kovidu, nekā pakļaut sevi šis pasules vareno sponsorētajiem eksperimentiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

11.01.2021. 17:52

»

jautaajums

Ko darīs kolonijas pārvaldnieki kad sapratīs ka lielākā cilvēku daļa nevēlas vakcinēties?Vai sāksies atklāta piespiedu vakcinēšana?Pagaidām tiešu pierādījumu nav,bet ir ziņas par šantāžu mediķu vidū,vai nu ej mājās vai saņem poti


Ir, ir pasens piemērs saistībā ar armijas līdzdalību misijās Irākā un Afganistānā. Slakteris TV, siekalas šķiežot, dievojās, ka līdzdalība esot un būšot LV militārpersonām pilnīgi brīvprātīga, piespiests neviens netikšot. No skaistās runas pagāja daži mēneši, un man pazīstams zaldātiņš jau stāstīja, kā, nesakasījuši pietiekamu skaitu idejisko un to, kuriem nauda un skaistāki uzpleči ātri vajadzīgi, armijas priekšnieki sākot bakstīt ar pirkstu līgumos, kur rakstīts, ka varot nosūtīt jebkur un pavēle jāpilda.

Atbildēt

Lexus

11.01.2021. 17:26

»

jaajaa

...žīdi līdz martam novakcinēs visus, kas gribēs, un visi ierobežojumi viņiem beigsies...a mums, kuri rindā uz vakcīnu nav pirmie, nāksies sēdēt līdz rudenim noteikti...un ne vienu vien vēl apglabāt


Jums nepatīk apbedīšana? Būs vien jāpierod kamēr pilnībā atbrīvosimies no daudzos gadu desmitos uzkrātātā vampīru slāņa, kas klīst kā nolādēti rēgi pa eiropu.

Atbildēt

lauķis

11.01.2021. 16:24

»

jaajaa

...žīdi līdz martam novakcinēs visus, kas gribēs, un visi ierobežojumi viņiem beigsies...a mums, kuri rindā uz vakcīnu nav pirmie, nāksies sēdēt līdz rudenim noteikti...un ne vienu vien vēl apglabāt


Satraukumam nav vietas,ierobežojumi netiks atcelti arī vakcinētajiem.Ierobežojumiem nav NEKĀDA sakara ar slimību ierobežošanu,tie ir ekonomikas slepkavas.

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 16:01

»

lauķis

Tad priecājies un steidz ieņemt rindu pēc potes.Starp citu,faktiski piespiedu vakcinēšana jau notiek,pagaidām šantāžas,biedēšanas un ierobežojumu veidā.Tam nav nekāda sakara ar brīvu izvēli


...žīdi līdz martam novakcinēs visus, kas gribēs, un visi ierobežojumi viņiem beigsies...a mums, kuri rindā uz vakcīnu nav pirmie, nāksies sēdēt līdz rudenim noteikti...un ne vienu vien vēl apglabāt...:(

Atbildēt

Ja tas tā

11.01.2021. 15:43

»

Pomeranču Vainadziņš

Ja poti negribošos mediķus sūtīs mājās, kas tad strādās situācijā, kad mediķu jau tā nav


Tad jau mediķi, kas atsakoties potēties, arī ir tumsoņas ? Pat pēc medicīnas studijām ,praktiska darba nozarē ? Jeb aktuālais vīruss ir tik unikāls , ka to izprot tikai izredzētie un ticīgie ...

Atbildēt

lauķis

11.01.2021. 15:42

»

jaajaa

...tie, kas vēlas vakcinēties, tikai priecājas par tiem, kas nevakcinēsies...nekādas piespiedu vakcinācijas nebūs...nevakcinētie mūžīgi slimie vakcinētajiem nebūs bīstami...katra brīva izvēle


Tad priecājies un steidz ieņemt rindu pēc potes.Starp citu,faktiski piespiedu vakcinēšana jau notiek,pagaidām šantāžas,biedēšanas un ierobežojumu veidā.Tam nav nekāda sakara ar brīvu izvēli.

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 15:20

»

jautaajums

Ko darīs kolonijas pārvaldnieki kad sapratīs ka lielākā cilvēku daļa nevēlas vakcinēties?Vai sāksies atklāta piespiedu vakcinēšana?Pagaidām tiešu pierādījumu nav,bet ir ziņas par šantāžu mediķu vidū,vai nu ej mājās vai saņem poti


...tie, kas vēlas vakcinēties, tikai priecājas par tiem, kas nevakcinēsies...nekādas piespiedu vakcinācijas nebūs...nevakcinētie mūžīgi slimie vakcinētajiem nebūs bīstami...katra brīva izvēle...:)

Atbildēt

Oki

11.01.2021. 15:03

»

klau, autor

Kas ir rajona slimnīcas


Nu rajons , nu - Purčiks , Zoļuks un tā.

Atbildēt

Blondīne

11.01.2021. 14:57

Manā bēnībā un jaunībā mācīja, ka lai ierobežotu dažādas slimības, nepieciešama tīrība. Bet vēl šodien izrādījās, ka tīrāmās lupatiņas pirkt vēl nedrīkst.Tīrāmo lupatiņu un švammīšu aizliegums mūsu valdības izpratnē aptur covidu!

Atbildēt

jautaajums

11.01.2021. 14:41

»

Pomeranču Vainadziņš

Ja poti negribošos mediķus sūtīs mājās, kas tad strādās situācijā, kad mediķu jau tā nav


Vai tad haoss nav tas ko kolonijas pārvaldnieki vēlas panākt?

Atbildēt

skaiti ka gribi

11.01.2021. 14:30

Krievija covid-19 saslimuso ir 3x mazak neka latvija skaitot uz 100000 iedzivotajiem katru dienu !

Atbildēt

klau, autor

11.01.2021. 14:21

Kas ir rajona slimnīcas?

Atbildēt

Pietiek jau ar

11.01.2021. 14:21

autora vārdiem,ka VARBŪT izpaliks dažas bēres.Domā,ko raksti!

Atbildēt

nodokļu maksātājs

11.01.2021. 14:16

Aicinu valdību vērtēt kā mūsu izklaidētājus šajā drūmajā laika.Skatoties apkārt,lai citi dara ko darīdami,jēgas maz.Ar bažām gaidu to brīdi,kad nāks apjausma,ka arī vakcināja neglābs.

Atbildēt

Harijs Poters

11.01.2021. 14:16

Autors sen nav bijis Worldometrā. Tur ļoti skaidri var redzēt, kā samazinās mirstība Zviedrijā kopš 17.12.2020.

Atbildēt

hm

11.01.2021. 14:07

Ja nu vēlies būt balts un pūkains, tad varbūt sāc ar savu slaku?
Cik sen tie laiki, kad ārsti, tādi, kā tu aicināja:
sievietēm smēķēt, lai tās kļūtu tievākas, saaukstēšanos ārstēja, dodot narkotikas, cik upuru bija vakcīnai pret poliomelītu? Tas bija sen. Bet nupat ar C19? Vai ārstiem nav jāuzņemas vaina par neprasmīgu mākslīgās elpināšanas aparātu pielietošanu un tūkstošiem upuru?
Nevajag parastam mirstīgam sevi iztēlot par Dieva vietnieku uz Zemes!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: