Menu
Pilnā versija
Foto

Pilsoniskā savienība: nezināms kaitnieks mēģina mūs šķelt!

Dace Balode, Pilsoniskās savienības preses sekretāre · 08.04.2011. · Komentāri (12)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Partija Pilsoniskā savienība (PS) norobežojas no anonīmās vēstules, kas š.g. 6. un 7. aprīlī publicēta vairākos interneta portālos un kuras autors uzdodas par PS biedru. Pilsoniskā savienība uzskata, ka šādas vēstules autora vienīgais mērķis varētu būt veidot šķeltniecisku noskaņojumu pirms kongresa, maldināt sabiedrību par diskusiju gaisotni partijā un diskreditēt PS līderus. Vēstules autors ir centies nodarīt kaitējumu gan Pilsoniskajai savienībai, gan partiju apvienībai Vienotība.

Ikvienam PS biedram ir pieejama biedru sarakstes vietne internetā, ar kuras palīdzību viņš var uzrunāt visus PS biedrus, kuri lieto internetu, tāpēc patiesībai neatbilst vēstules autora apgalvojums, ka viņam nav pieejama biedru kontaktinformācija. Tāpat atbalstu saziņā ar PS biedriem var jautāt PS birojā, kura kontaktinformācija pieejama partijas mājaslapā.

Šodien kļuva zināms, ka, nosūtot savu vēstuli medijiem, vēstules autors ir parakstījies kā „Andris Z”. PS vēlas darīt zināmu, ka biedru vidū no 20 Andriem ir tikai viens, kura uzvārds sākas ar burtu „Z” un tas ir Andris Zaviļeiskis, PS Siguldas nodaļas biedrs, individuāli praktizējošs zvērināts advokāts, tagad arī Siguldas novada domes deputāts, 2009.gada pašvaldību vēlēšanās ievēlēts no Pilsoniskās savienības.

Pilsoniskā savienība un A.Zaviļeiskis aicina tos medijus, kuri publicēja anonīmo PS biedra vārdā rakstīto vēstuli, sniegt precizējošu informāciju, kas minēta šajā preses paziņojumā, un nesaistīt vēstules autoru ar partiju Pilsoniskā savienība.

Savukārt nezināmais Andris šo Pilsoniskās savienības paziņojumu jaunā publiskā vēstījumā komentē šādi:

"Atsaucoties uz Pilsoniskās savienības preses sekretāres izplatīto ziņojumu par to, ka partiju kāds censtos šķelt, mēģinot noliegt manu saistību ar partiju, vēlos paskaidrot savas šī brīža anonimitātes iemeslus.


Pirmkārt, es nevēlētos precizēt, vai burts “Z”, kas minēts aiz mana vārda, tik tiešām nozīmē uzvārda pirmo burtu. Otrkārt, mana sieva salīdzinoši nesen ir sākusi strādāt valsts iestādē, un šī brīža apstākļos un ekonomiskajā situācijā zaudēt darbu ir pat ļoti riskanti, tādēļ nevēlos savas atklātības dēļ šādu iespējamību pieļaut.


Papildus tam vēlos atzīmēt, ka nekāda ziņā neesmu gribējis šķelt Pilsonisko savienību kā partiju, jo ne jau velti esmu tās biedrs. Man rūp vērtības un principi, ko pārstāv šī partija, tajā pašā laikā nevēlos, lai cilvēki slēptu savu patieso viedokli par vai pret apvienošanos Vienotības ietvaros. Tieši PS identitātes saglabāšana ir mans mērķis, tādēļ žēl, ka partijas vadība diskusiju šajā jautājumā negrib akceptēt.


PS - kopā mēs esam spēks!"

Novērtē šo rakstu:

0
0