Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izraela

08.02.2021. 07:14

»

LOL

Pamēģiniet tik Izraēlai pateikt, ka nacionālas valstis ir stulbums, tradīcijas ir novecojušas, reliģija metama miskastē un pofig ar kādu rasi vai tautu guļ un rada bērnus


60% mo maneejiem jau novakcineeta. Apgaadaajamies ar popkornu un sekojam tautas veseliibai.Ja peec 5 gadiem vini buus dziivi, tad vakciina ir ok.
/*

Atbildēt

WOOD

07.02.2021. 19:33

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

LOL

05.02.2021. 12:41

Pamēģiniet tik Izraēlai pateikt, ka nacionālas valstis ir stulbums, tradīcijas ir novecojušas, reliģija metama miskastē un pofig ar kādu rasi vai tautu guļ un rada bērnus. 😂

Atbildēt

Skolnieciņš no sidrabbirzs

04.02.2021. 08:35

Kovid-19 (covid-19) sērga mūsu valstī ilgst jau apmēram gadu. Diemžēl kovid-19 sērga pagaidām nav uzveikta. Ministru kabinets ir pagarinājis ārkārtējo situāciju līdz 6. aprīlim. Respektēsim šo valdības lēmumu. Cienīsim mūsu valdību. Neļausimies panikai un drūmām domām. Būsim saprotoši un iecietīgi pret mūsu politiķu lēmumiem. Šie ārkārtējās situācijas ierobežojumi ir domāti, lai pasargātu sabiedrību no inficēšanās ar SARS-CoV-2 vīrusu. Valdība rūpējas par mums. Saglabāsim cerību savās sirdīs. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda māla svečturī zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim visvarenās Dabas Mātes svētību. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un spēku pārvarēt šo krīzi! Lai Dabas Māte mūs svētī!
Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#DabasMāte #rituāli #buršanās #ticība #lūgšanas #LatvjuDievuSvētība #saticība #miers #mīlestība

Atbildēt

siles kapiņš un feikā opozīcija

03.02.2021. 22:18

Šo pļāpājumu var tālāk nelasīt, ja aizlasa līdz vietai, kur autors saka, ka mums esot tikai 2 izvēles.
Nē, tā nav. Mums ir simtiem dažādu izvēļu, mums nav jāizvēlas nedz švāba, nedz autora saimnieku piedāvātie varianti, mēs varam izdomāt savus. Un no tā viņi arī baidās.

Atbildēt

Uldis

03.02.2021. 16:45

»

paga paga

Bet padomājiet visi ar galvu beidzot - Izraēla jau ir vakcinējusi pusi iedzīvotāju, kas ir vairāki miljoni? Saka, ka ebreji ir gudri, vai tiešām vini vakcinējot grib nogalināt savu tautu? Neticu! Viņi grib izdzīvot, kamēr šie sazvērestību teoriju piekritēji atstieps kājas bļaustoties par brīvību un ...


Nu kā viņiem ar tiem saslimšanas skaitļiem ir?

Un, lai saprastu ebreju attieksmi vienam pret otru, vai precīzāk, varenajiem pret parastajiem - painteresējies, ko nozīmē vārds "holokausts" un kāpēc mēs lietojam ebreju genocīda gadījumā tieši šo vārdu.

Atbildēt

paga paga

03.02.2021. 15:00

»

Uldis

Es arī zinu. Nevienam nebija nekas vairāk, par parastu gripu. Un arī paziņu lokā neslimo vairāk, kā parasti ar gripu. Kur pandēmija


Bet padomājiet visi ar galvu beidzot - Izraēla jau ir vakcinējusi pusi iedzīvotāju, kas ir vairāki miljoni? Saka, ka ebreji ir gudri, vai tiešām vini vakcinējot grib nogalināt savu tautu? Neticu! Viņi grib izdzīvot, kamēr šie sazvērestību teoriju piekritēji atstieps kājas bļaustoties par brīvību un demokrātiju. O, jā tad jums būs brīvība, jo kapā būsiet atbrīvoti no visa!

Atbildēt

Ja man būtu jāizvēlas ,

03.02.2021. 14:48

»

Terors, diktatūra un Nirnbergas kodeksa ētikas pārkāpumu, neievērojot cilvēktiesības

Tiesībsarga birojā mediķi sūdzas par draudiem atlaist no darba, nevakcinējoties pret Covid-19 2...


tad es ietu prom no darba.Un ja visi tā darīs , tad tas parazītu bars pats varēs visu darīt , jeb šī ferma sabruks .

Atbildēt

Uldis

03.02.2021. 14:47

»

paga paga

Bet es zinu un vismaz 20 cilvēkus, man personīgi pazīstamus


Es arī zinu. Nevienam nebija nekas vairāk, par parastu gripu. Un arī paziņu lokā neslimo vairāk, kā parasti ar gripu. Kur pandēmija?

Atbildēt

Terors, diktatūra un Nirnbergas kodeksa ētikas pārkāpumu, neievērojot cilvēktiesības

03.02.2021. 13:47

»

paga paga

Bet es zinu un vismaz 20 cilvēkus, man personīgi pazīstamus


Tiesībsarga birojā mediķi sūdzas par draudiem atlaist no darba, nevakcinējoties pret Covid-19 2
SABIEDRĪBA Šodien 12:38 | Papildināts, šodien 13:00

Tiesībsarga birojs saņēmis informāciju no dažādu profesiju pārstāvjiem, tostarp, mediķiem, ka nevakcinējoties pret Covid-19, tiem draud atlaišana no darba, trešdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē paziņoja tiesībsarga vietniece Ineta Piļāne.
Lai arī publiski paziņots, ka vakcinēšanās ir brīvprātīga un valsts apmaksāta, patlaban ir dzirdēts par atsevišķām sabiedrības mērķgrupām, piemēram, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kur vakcinēšanās pret Covid-19 noteikta par obligātu.
"Ja likumdevējs ir noteicis atsevišķu profesiju grupas, kurām noteikta obligāta vakcinācija, tad ir svarīgi, lai no valsts šī informācija izskan," uzsvēra Piļāne.

Tiesībsarga birojs saņēmis telefona zvanus un e-pastus no dažādu profesiju pārstāvjiem, tostarp, mediķiem, par to, ka pastāv atsevišķi signāli - ja nevakcinēsies, tad atbrīvos no darba. "It kā šādas situācijas jau ir bijušas, taču mums vēl viņas nav pārbaudītas," piebilda Piļāne.
Latvijas armijā vakcinēšanās pret Covid-19 tiek plānota kā obligāta, savukārt zemessardzē tā būs brīvprātīga, šonedēļ TV3 pastāstīja aizsardzības ministrs Artis Pabriks (AP).
Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons Saeimas komisijas sēdē skaidroja, ka saskaņā ar tiesību ekspertu slēdzienu atsevišķās sabiedrības grupās vakcinēšanās kā obligāta ir pieļaujama.

Profesionālā dienesta karavīri ir specifiska grupa, turklāt Aizsardzības ministrija neredz, kā varētu nodrošināt armijas funkcionēšanu, ja karavīri savus pienākumus pildīs "attālināti un distancējoties".
"Armijā arī līdz šim bijusi prakse, ka visas potes karavīriem ir obligātas. Tajā brīdī, kad slimību ielaiž vienībā, tad sākas epidēmija," uzsvēra Garisons.
Patlaban arī saņemti signāli, ka starptautiskajās operācijās dienošajiem ir jābūt vakcinētiem pret Covid-19. Latvija patlaban piedalās vairākas starptautiskajās operācijās.

Atbildēt

ESMAIJA

03.02.2021. 13:45

»

lauķis

Vai nav radusies vēlēšanās iztikt bez ļaunuma,būt pašam saimniekam pār savu apziņu


bet vai Jūs esat vairs saimnieks pār savu apziņu? Vai jūsu apziņa jau tiktāl devalvējusies, ka neredzat, kā ar to manipulē pie varas tikušie ar vienu mērķi iznīcināt, iznīcināt un iznīcināt

Atbildēt

Pandēmija ir C19 vīrusa glorificēšana

03.02.2021. 13:38

»

paga paga

es nelasu un neuztveru nopietni nevienu rakstu, kurā ir runāts par viltus pandēmiju. Lai tādi autori iet un pastrādā covid nodaļā un bez maskām, jo tā taču viltus pandēmija


Ar PVO un Pasaules Bankas un valstu iesaistīšanu. Līdz tam “viltus pandēmijas organizatori” centās globāli izveidot “putnu gripas”, “cūku gripas” pandēmijas, bet neizdevās. Šoreiz izdevās. Un tā kalpo globālai ekonomikas bremzēšanai.

Bet cilvēkus vakcinē citu iemeslu dēļ - sagraujot dabisko imunitāti. Sagrautā dabiskā imunitāte veicinās jaunus mākslīgos pandēmiju viļņus ar jauniem vīrusu veidiem - dabiskiem un mākslīgiem.

Koronvīrusu jau pazīst 200 gadus, tas konkurē ar gripas vīrusu. Gripas, kā redzi nav!

Atbildēt

TT

03.02.2021. 13:08

»

Wow

Autor, lasies prom uz savu "laimes zemi", Krieviju


lasies tik pats uz savu globālo (neeksistējošo) zemi!

Atbildēt

ej uz trakomāju par šinderi

03.02.2021. 12:29

»

paga paga

es nelasu un neuztveru nopietni nevienu rakstu, kurā ir runāts par viltus pandēmiju. Lai tādi autori iet un pastrādā covid nodaļā un bez maskām, jo tā taču viltus pandēmija


pastrādā! Tikmēr es par šo kovidmurga laiku NEZINU NEVIENU covidslimo ! KUR kāda pandēmija ??? Piedirstajās galvās ?!

Atbildēt

paga paga

03.02.2021. 12:12

es nelasu un neuztveru nopietni nevienu rakstu, kurā ir runāts par viltus pandēmiju. Lai tādi autori iet un pastrādā covid nodaļā un bez maskām, jo tā taču viltus pandēmija!

Atbildēt

Fulfords

03.02.2021. 11:50

https://youtu.be/HSB_2eme9i4

Atbildēt

un

03.02.2021. 11:49

»

Suverenitate

vispirms nato okupacijas karaspeka izvesana no Latvijas


krievus iekšā , bļin,idiotu bars!!! Brīvi mēs varam būt tikai tad , ja ne utainie ne jeņķi te nebūs.Un Austrumeiropai ir jāapvienojas!

Atbildēt

Suverenitate

03.02.2021. 11:44

»

jāsāk ar

korumpētās, melīgās ārzemnieku Kariņa un levita kliķes utilizēšanu


vispirms nato okupacijas karaspeka izvesana no Latvijas !

Atbildēt

ai

03.02.2021. 11:36

Tajā bildē ir attēlots raksta autors - tam galvā caurvējš svilpo

Atbildēt

bezcerība

03.02.2021. 10:48

Paldies autoram.

Atbildēt

nu lūdzu

03.02.2021. 10:23

»

Kā tik tālu var novest valsti???

Tīri teorētiskas pārdomas - ja Latvijā uzrastos spēki, kuri sāktu partizānu cīņu pret esošo režīmu, kā pusē nostātos lielākā daļa sabiedrības


Pamēģiniet praktiski - izsludiniet, lai vienā dienā cilvēki pārstāj valkāt maskas pandēmijas laikā. Tad redzēsiet.
Tas joks ar divvalodības referendumu jums neizdevās.
Un beidziet baidīt ar saviem hakeriem. Nu labi, nobeigsiet manu planšeti, nu un? Rakstīšu no cita aparāta.

Atbildēt

kukū

03.02.2021. 10:07

Šitādu sviesta rakstu var uzrakstīt tikai psihiski slims cilvēks, kurš slēpjas zem Filipa Platovska izdomātās personības. Šizofrēniķa murgi.

Atbildēt

šarikovu sapnis

03.02.2021. 06:52

karš Eiropā un ASV

Atbildēt

Ja tev nav smadzeņu galvā unnerdzi, ka ir viltus pandēmija

03.02.2021. 05:28

»

Lauku vecis

Tas tiesa,tā ari darīsim,lai nosprāgst badā


tad atceries, kā žīdi ar latvieti ondaru caur LKrājbNku atīrīja R. Paulu par 700 000 LV, Z. Liepiņu un S. Anču katru par 300 000 aptuveni. Tas sagaida mūs visus. Mūs pataisīs par beztiesiskiem lopiem un baros ar inkluzīvā kapitālisma “laimes formulām” globālā kibuca variantā.

Atbildēt

Tev taču vienalga, kas notiek

03.02.2021. 05:23

»

Lauku vecis

Patiesībā neko nesapratu, kāda planēta kādas maskas, kas jūs biedri tā satrauc? Esat apzaguši kādu, vai svešā mājoklī ielīduši ja tāds stress no jums staro


Bet mums ne! Ja Zemessardze žīdu varu Latvijā nemainīs mierīgā ceļā, sekos kārtējie pogromi un tajos vainos latviešus. Bet pogromi būs, jo žīdi mieru mums nedos, ja jau žīds ir jau valsts prezidents.

Būs pogromi visaugstākajā līmenī ar žīdu tiesu - Ekonomikas lietu tiesu. Un tādas Ekonomikas lietu tiesas jau plāno un klusi organizē visā ES! Žīdu dzirnavas un banku dzirnavas maļ lēni, bet nenovēršami.

Atbildēt

Wow

03.02.2021. 04:47

Autor, lasies prom uz savu "laimes zemi", Krieviju!

Atbildēt

Sīkstulis

03.02.2021. 00:36

Labklājības Petrāvičai iestājusies labklājība,17000 transp.un dzīv. kompensācija un divas algas. Lūk,kam pieder mūsu valsts!

Atbildēt

Bccch

03.02.2021. 00:26

Tagad klust skaidrs kapec tik Maz zemessargu vini vienigie te Varetu kartibu ieviest

Atbildēt

Lauku vecis

02.02.2021. 22:43

»

visa 30 gadīgā

kliķe ir jāatuto un jātiesā ... kad pienāks laiks pārmaiņām


Tas tiesa,tā ari darīsim,lai nosprāgst badā,

Atbildēt

Lauku vecis

02.02.2021. 22:38

»

Zete

Ļoti labs analītisks raksts. Kam vēl kas nav saprotams? BET KO DARĪT


Patiesībā neko nesapratu, kāda planēta kādas maskas, kas jūs biedri tā satrauc? Esat apzaguši kādu, vai svešā mājoklī ielīduši ja tāds stress no jums staro.

Atbildēt

Zete

02.02.2021. 21:14

Ļoti labs analītisks raksts. Kam vēl kas nav saprotams? BET KO DARĪT?

Atbildēt

Jaa

02.02.2021. 20:51

»

reptilis

Visumā labs raksts


Nedaudz adīts un kreiliski, spices pietamborētas. Par daudz sarkanā krāsa.

Atbildēt

reptilis

02.02.2021. 20:04

Visumā labs raksts.

Atbildēt

Ir noticis kluss valsts apvērsums

02.02.2021. 19:51

»

Uldis

Domāju - sabiedrībai ir pajāt kuri kangari ir uz kakla. Ja viņi uzvestos civilizēti, diez vai būtu masīva pretestība


ar kliķes ziņojumu ANP par atteikšanos ievērot cilvēktiesības ar 2020. g. 13. martu. Tas ir slepens noziegums pret visu Latvijas sabiedrību. Šim noziegumam kā pretestībai no tautas puses ir jākrganizē policijas, Zemessardzes un daļas amiju struktūru nepakļaušanās akciju VP Levitam un MP Kariņam, izveidojot alternatīvu valdību un pārņemot valsts vadību. Cita ceļa latviešiem nav. Un tas jādara nekavējoties un slepeni.

Atbildēt

Kāda sabiedrība?

02.02.2021. 19:26

»

Kā tik tālu var novest valsti???

Tīri teorētiskas pārdomas - ja Latvijā uzrastos spēki, kuri sāktu partizānu cīņu pret esošo režīmu, kā pusē nostātos lielākā daļa sabiedrības


Kam domātas komendantstundas viltus pandēmijas apstākļos? Lai konsolidētu armiju, policiju un Zemessardzi pret tautu, uzceļot savstarpēja terora mūri. Kādi partizāni! Tevi ar mobilo t rokās ielenks pusstundā.

Zemessardzes un policijas vadībai jāpārnāk tautas usē. Vizdrīzāk Zemessardzei, jau sagatavojot pirms tam prviantu un bruņojumu.Policija un armija neies pret Zemessardzi, ja būs personīgi pazīstami vadības līmenī. Vispirms jānograuj žīdu uzceltais terora mūris! Citsdi pāragri runāt par Levita un Kariņa tiesāšanu.

Atbildēt

Uldis

02.02.2021. 19:09

»

Kā tik tālu var novest valsti???

Tīri teorētiskas pārdomas - ja Latvijā uzrastos spēki, kuri sāktu partizānu cīņu pret esošo režīmu, kā pusē nostātos lielākā daļa sabiedrības


Domāju - sabiedrībai ir pajāt kuri kangari ir uz kakla. Ja viņi uzvestos civilizēti, diez vai būtu masīva pretestība.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: