Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Henry Kemp

12.06.2021. 13:16

my buddy's friend makes $96 hourly on the internet. She has been with out artwork for five months however final month her charge emerge as $12747 really on foot on the internet for some hours. study greater on this net internet site.....

HERE☛ https://www.ecash6.com

Atbildēt

Ar to būs jāsamierinās...

11.06.2021. 21:24

»

voila

lai patiktu mētelis, ne vienmēr ir jāpatīk tā valkātājs un pasaule ar saviem notikumiem nav ne melna , ne arī balta, tā ir dažāda. Ne visam Skudras kunga teiktajam var piekrist, bet viņa sniegtajā analīzē vienmēr ir interesanti ieklausīties, it sevišķi starpautisko notikumu kontekstā. Ko galīgi nevar...


Tāpat kā VDK, arī politiskie komentētāji, PSRS laikā bija tikai paši labākie, gudrākie cilvēki. Ka viņi šodien nav uzticami, ir cits jautājums.Ka masu mēdijos šodien pārsvarā darbojas visi, kam nav slinkums, un aiz kuriem stāv "onkuļi", ir sen zināms. Tas trulums, gan ziņu, gan interviju jomā, ir graujoši. Bet atcerieties: lielāko kretīnu principu, un viss top skaidrs!

Atbildēt

Anthony

10.06.2021. 07:53

I’m making over €7k a month working part time. I kept hearing other people tell me how much money they can make online so I decided to look into it. Well, it was all true and has totally changed my life.

This is where i start....................𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

politoloģija pierādījusi

09.06.2021. 18:59

sevi kā nederīgu...veči veido politiku, glūnīzeri vēro un muld. Pēc marksa pasaule baidās no muldoņām. Jā muldonām viņš patīk, jo vienreiz izdevās uzsākt pilsonu karu un laupīt, laupīt laupīt...BET KO TĀLĀK???

Atbildēt

pie*irst.lapsai

08.06.2021. 23:55

»

hahaha

Romkas miklie sapnīši


Kam sapnīši, kam skarbi reāla tuvākā termiņa perspektīva...

Atbildēt

duraks n

08.06.2021. 20:52

apvienības joprojām pastāv
bet daugavpils un rēzekne uc vienmēr bijušas krievijas kontrolē
tur nav pat latvijas smakas

Atbildēt

formula

08.06.2021. 11:03

»

Norba Aļfredovna

Cik jauki, ka ir izaugusi paaudze, kas okupāciju nav redzējusi, taču arvien nepiemirst to pieminēt kā visu otrās brīvvalsts nelaimju cēloni! Un vecie perdeļi, kam kompartija bij palikusi parādā, tai piebalso


Patiesība jau ir tā ,ka aiz tās saucamās jaunās paaudzes izkārtnes nomaskējušies badīgi valsts nozadzēju-veco perdeļu izpalīgi. Tātad ,aurojot par veciem laikiem, šie jaunie perdeļi , piesedzot valsts nozagšanu , tieši ir visīstākie kolaboranti.

Atbildēt

voila

08.06.2021. 10:43

lai patiktu mētelis, ne vienmēr ir jāpatīk tā valkātājs un pasaule ar saviem notikumiem nav ne melna , ne arī balta, tā ir dažāda. Ne visam Skudras kunga teiktajam var piekrist, bet viņa sniegtajā analīzē vienmēr ir interesanti ieklausīties, it sevišķi starpautisko notikumu kontekstā. Ko galīgi nevar teikt par šiem margināliem nekontrolēti emocinālajiem izvirdumiem, kas bieži gan saistās tikai ar nenobriedušu prātu un pieredzes trūkumu

Atbildēt

Ilmārs

08.06.2021. 07:08

Nožēlojami, ka TV ekrānos kā lielākie politikas eksperti grozās vieni un tie paši tēli. Žurnālistiem, protams, tā ir vienkāršāk - nav īpaši jāiespringst, lai atrastu ar progresīvu un jaunu skatu apveltītus ekspertus. Taču jau sen pienācis laiks pielikt punktu bez radošuma apveltīto tēlu intervijām.

Atbildēt

Norba Aļfredovna

08.06.2021. 06:26

»

ммм

Kurš normāls cilvēks klausās izbijuša padomju okupantu pakalpiņa muldēšanā


Cik jauki, ka ir izaugusi paaudze, kas okupāciju nav redzējusi, taču arvien nepiemirst to pieminēt kā visu otrās brīvvalsts nelaimju cēloni! Un vecie perdeļi, kam kompartija bij palikusi parādā, tai piebalso ...

Atbildēt

Mx

08.06.2021. 04:36

»

bet kādēļ

viņi tiek intervēti kā tādas milzīgas autoritātes?Arī televīzijas viņus nemitīgi aicina


Bet kā citādāk vēl var būt, ja nav veikta deokupācija? Neaizmirsīsim, ka padomju okupācijas režīmu stutēja, maigi izsakoties, nācijas samazgas.

Atbildēt

Mx

08.06.2021. 04:31

»

kps

Sabiedrotie viņus atbalsta,jo tie ir profesionāli kolaboranti


Pavērojiet kam Latvijā masu medijos visbiežāk tiek dots vārds un kuri ir tie, kas pieķēza informatīvo vidi ar trulu padomju stila demagoģiju un visu sapratīsiet...

Atbildēt

VB

08.06.2021. 04:23

»

Skumjais Bruņinieks

Sistēma salauza krietno anarhistu Ķīļa kungu un piebeidza arī Ilgu...


"Šīs "godīgās", kuras lielās .."..ka viņām nekas neesot pie rokām pielipis"..patiesībās ir riebīgākas un ļaunākas par dažu labu negodīgo."

Tā tas bijis un ir visos laikos... Nekas taču labāks nav izdomāts... etc. Pie kam, rezultāts taču katram individuāls. Pazīstu arī godavīrus, i vecajos labajos laikās i tagad arī - arī tā gadās.

Atbildēt

pareizais jautājums

08.06.2021. 00:06

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

bet vai

07.06.2021. 23:22

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


tu pats sev vēl neesi apnicis, Induli? 🤔🤔🤔

Atbildēt

Skudra, Čepāne, Janīna Kursīte Pakule un neliete Druviete

07.06.2021. 23:21

Čemodan- vokzal - Magadan

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

07.06.2021. 20:35

Sistēma salauza krietno anarhistu Ķīļa kungu un piebeidza arī Ilgu.
Atcerēsimies, kā ar kaunu tika no Latvijas patriekts ārsts, kurš atbraucis bija no ASV, lai izmainītu sapuvušo medicīnas nozari...
Jebkurš, kurš iedrošināsies izmēst šos treknos staļļus, tiks izmests no aprites..vai tad tas vēl nav skaidrs.
Šo LU un RTU, kur 30 gadus valda "padomju kolaborantu lektoru" varza, kura PSRS laikos bez sadarbošanos ar čeku nevarēja visus savus grādus un regālijas iegūt, ilgstoši lobēja Vienotības, tā saucamais, "godīgais spārns" - Čepāne, Janīna Kursīte Pakule un neliete Druviete.
Viņas visas nākušas no tās pašas mafijas un cītīgi aizstāvēja savus domubiedrus un visu kopējo "karmušku".
Šīs "godīgās", kuras lielās .."..ka viņām nekas neesot pie rokām pielipis"..patiesībās ir riebīgākas un ļaunākas par dažu labu negodīgo.
Viņas klusām darīja savu melno darbiņu..un sabradāja visus, kas mēģināja roku pacelt pret trekno izglītības sistēmu.
Viņas ir līdzvainīgas visos šajos mēslos, kur pašlaik atrodamies.
Jā, "pie rokām nekas it kā nav pielipis",skandālos nav iesaistītas..
Bet palikuši ir viņu pirkstu nospiedumi uz balsošanas pogām Saeimā, kur atbalstītas ir visas lielās Vienotības un pārējo Sistēmas partiju afēras - gan Citadeles uzdāvināšana, Liepājas metalurgs..tur var uzskaitīt veselu lērumu noziedzīgu balsojumu..
Sistēmu mainīt vairs nav iespējams !
Čekisti un komunisti..kolaboranti kopā ar visu mūsu pērkamo inteliģenci noveda valsti un tautu līdz kliņķim.
Tagad tiek ļoti viltīgi mēģināts visus 30 gados sastrādātos mēslus novelt uz JKP.
Mūsu valsti visus šos 30 gadus ir vadījuši nemākuļi - nesekmībnieki...bet kas interesanti - paskaties TV raidījumos, interneta portālos, intervijās, viņi visi, kas salaiduši visu dēlī, tagad ir vislielākie kritizētāji un pamācītāji.
Preses klubos sēž "gaiļi", "emši", "jurkāni", "kreituses" un pārējie nesekmībnieki un rāda ar pirkstiem uz jaunu partiju..ka tā nav spējusi 2! gados visus tos 30 gados sastrādātos sūdus iztīrīt..
Un katrs zina, kā jādara..mērglis Apinis, kurš ir bijis veselības nozarē vadošajos amatos kopš 90 gadiem un ir līdzvainīgs šajā bardakā, ir lielākais kritizētājs um mācītājs.
Zaglis Ēķis, kurš tika pieķerts pie rokas, braucot mums kabatā(digatalā afēra), augstprātīgi, bez nekāda kauna, gorās TV ekranos, kritizē un māca citus.
Šo sistēmu uzveikt nav iespājams, viņa pati sevi atražo..ja tajā iekļūst godīgs, iemaldījies svešķermenis..visi apvienojās un atbrīvojās no tā.
Amerikā uz ielām ir tablo, kur nepārtraukti rāda valsts parādu iedzīvotajiem..mums pie Saeimas vajadzētu tādu pašu, kas deputātiem katru dienu rādītu no valsts bēgošo latviešu skaitu.
Man ir tāda sajūta, ka valsti visus sos gadus ir vadījis ienaidnieks.
Un Krievijai papīri tīri...prokrieviskais SC taču nav laists pie valsts vadīšanas.
Paši latvieši ir sačakarējuši savu valsti..kolaborantu, čekistu un komunistu vadībā.
Man reiz te viena, ar prātu apdalīta, pārmeta..Ko es tā cepjos un paniku ceļot..
Vispār.. jāpriecājās, ka mums ir sava Neatkarīga valsts..jā, "čāgana tā valsts", saka nelaimīgā..bet sava!
Nu tad, dārgie tautieši - priecāsimies visi kopā par mūsu "ČAGANO VALSTI"
Neķersim kreņķi!

Atbildēt

Nekas nemainīsies

07.06.2021. 19:35

Šuplinska "aplauzās" tieši tāpēc, ka viņa centās atbrīvoties no vecajiem komunistiem. Un kāda jezga sacēlās, tikko kā pieskārās "profesoriem", kuriem jau sen laiks pensijā... Un sākās Šuplinskas noriets. Viņu burtiski "noēda", pirms viņas Ķīli un tikko jaunā ministre aiztiks vecajos, dabūs trūkties un aiziet. Droši vien neaiztiks.Baidīsies no izsmiešanas, pazemojumiem utt. Izskatās, ka šī suga ir ļoti dzīvelīga un tā nepadosies līdz pēdējam. Paskatieties kādas algas sev sakārtojuši, cik vienoti viņi aizstāvas.

Atbildēt

bet kādēļ

07.06.2021. 19:34

viņi tiek intervēti kā tādas milzīgas autoritātes?Arī televīzijas viņus nemitīgi aicina.

Atbildēt

ммм

07.06.2021. 17:35

Kurš normāls cilvēks klausās izbijuša padomju okupantu pakalpiņa muldēšanā?

Atbildēt

Noziedzīgs anahronisms

07.06.2021. 17:34

Diemžēl gan LU gan RTU valda vecie komunisti jau desmitgadēm. Viņi ir uztaisījuši sev un tuvakajiem padomjlaiku līdzgaitniekiem ideālu barotni. Tur ir sapulcējušies dažādu rangu kompartijas ideologu un propagandistu. Viņi ir gan dekanātos, gan rektorātos,paši sev nosaka vājprātīgi lielas algas (ieskaitot padomju kolaborantus rektorus) un izliekas par lieliem profesoriem (jo paši piešlkir šo statusu viens otram). Lai ko par Šuplinsku, bet iznīdēt šo komunistu sugu viņai neizdevās - pašai bija jāaiziet. Tieši rektori un vņiem pietuvinātie mērķtiecīgi diskreditēja Šuplinsku, bet Vienotības zagļu banda , kuru tāpat veido KGB un komunistu augstākā līmeņa instruktoru un citu nomenklatūras kompartijas darbinieku mafija, beidzot viņu noēda.
Un pa šo laiku augstskolu rektoru mafijas tik noēd studentu nauduuz nebēdu. nekompetence un mantkārība ir visu augstskolu vadības raksturīgākā iezīme.

Atbildēt

Kolaborantu sakraments

07.06.2021. 16:31

Drīz pie varas pierausīsies komunistu un okupantu jaunā paaudze un tad tik jūs izjutīsiet, mazākuma patieso naudas varu pret skaitliskā vairākuma gribu.

Atbildēt

ha-ha

07.06.2021. 16:18

Mūs joprojam māca un informe padomju okupantu augstākā ranga ideologi.Kāds gods tiek parādits neatkarīgas,ilgus gadus okupācijas jūgā smakušiem pilsoņiem.Nezin vai vācieši atrastos tagad tik izcilā stāvoklī,ja kopā ar sabiedrotājiem nebūtu pārtraukuši fašistu režīma ideologu darbību.Pie mums ar sabiedroto atbalstu okupantu ideologi ir pasludināti par izcilākajiem latviešu valstsvīriem un joprojam ieņem izcilākās vietas neatkarīgās valsts politikā,ko parāda arī tikko notikušās vēlēšanas ar visu to absurdumu.Taču mēs spītīgi turamies pie pārbaudītām vērtībām un mūs nebaida ne tautas izzušana,ne nabagu gods ES,nedz arī stulbākās tautas apšaubamais gods.

Atbildēt

“Politologs Skudra”

07.06.2021. 15:29

ne ar ko neatšķiras no “politologa Ījāba” un “politoloģes Kreituses”.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: